Hlavní stránka » Reference celé společnosti

Reference na makléře - Patrik Kiš

Dobrý den,

prodejem a nákupem nemovitostí se zabývám již několik let jak v České republice, tak v USA.
Dům na Jižní Moravě, v mé oblíbené oblasti, jsem kvůli Covidu musela kupovat pouze na "dálku" a byla jsem velice spokojena s panem Patrikem Kišem, který je nejen opravdový odborník, co se týka nemovitostí, ale je zároveň i člověkem, který má srdce na pravém místě, velmi dobře mi se vším pomohl a zařídil vše potřebné.
Mám hodně zkušeností s hodně realitními makléři a musím opravdu říct, že pan Kiš předčil moje očekávání a moc mu děkuji.
Dokonce zařídil i zapojení elektřiny a plynu v domě a to úplně bez nároku.
Pokud budu kupovat další nemovitost v této oblasti, velmi ráda se na něj obrátím.

Opravdu vřele doporučuji.
Přeji hodně úspěchů a jsem s pozdravem

Alena Maly

Rodinný dům 5+1, Práče

Dobrý den, prodejem a nákupem nemovitostí se zabývám již několik let jak v České republice, tak v USA. - obrázek č. 1Dobrý den, prodejem a nákupem nemovitostí se zabývám již několik let jak v České republice, tak v USA. - obrázek č. 2Dobrý den, prodejem a nákupem nemovitostí se zabývám již několik let jak v České republice, tak v USA. - obrázek č. 3
Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,
pro koupi chaty jsem zvolil vaši realitní kancelář coloseum reality Znojmo se zastoupením makléře, pana Patrika Kiše, spolupráce byla velice vstřícná, rychlá, ochotná.
Jednání bylo velmi seriózní na profesionální úrovni.

Děkuji, Vladimír Koch

Dobrý den, pro koupi chaty jsem zvolil vaši realitní kancelář - obrázek č. 1Dobrý den, pro koupi chaty jsem zvolil vaši realitní kancelář - obrázek č. 2Dobrý den, pro koupi chaty jsem zvolil vaši realitní kancelář - obrázek č. 3
Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den, chtěl bych ocenit spolupráci s panem makléřem Patrikem Kišem při prodeji domu v Hraběticích. Jeho výkon mohu ohodnotit na výbornou.  Pan Kiš byl velice vstřícný a ochotný, byl vždy k zastižení. Pokud využijete jeho služeb, ušetříte si spoustu práce a starostí.

David Prčina

Dobrý den, chtěl bych ocenit spolupráci s panem makléřem Patrikem Kišem při prodeji domu v Hraběticích - obrázek č. 1Dobrý den, chtěl bych ocenit spolupráci s panem makléřem Patrikem Kišem při prodeji domu v Hraběticích - obrázek č. 2Dobrý den, chtěl bych ocenit spolupráci s panem makléřem Patrikem Kišem při prodeji domu v Hraběticích - obrázek č. 3
Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,
byl jsem velice spokojen s výběrem realitní kanceláře Coloseum nemovitosti a konkrétně s prací pana Kiše. Rekreační chatu, kterou se mi dlouhodoběji nedařilo prodat (vlastními inzeráty i přes realitní kancelář), jsme prodali obratem (v neděli nafotili, v pondělí se již ozývali první zájemci a ve středu mi pan Kiš oznámil konečného kupujícího). Shodou okolností v rodině se jedná již o druhou nemovitost, kterou nám pan Kiš prodal. Všem doporučuji využít jeho služeb. 

S pozdravem
Petr Kundela

Dobrý den, byl jsem velice spokojen s výběrem realitní kanceláře Coloseum nemovitosti a konkrétně s prací pana Kiše. - obrázek č. 1Dobrý den, byl jsem velice spokojen s výběrem realitní kanceláře Coloseum nemovitosti a konkrétně s prací pana Kiše. - obrázek č. 2Dobrý den, byl jsem velice spokojen s výběrem realitní kanceláře Coloseum nemovitosti a konkrétně s prací pana Kiše. - obrázek č. 3
Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S panem Kišem a realitní kanceláří jsme byli velice spokojeni. Byli jsme vždy včas o všem informováni. Doporučujeme budoucím zákazníkům.
Kazdera - kupující RD Únanov

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S realitní kaceláří COLOSEUM  a panem makléřem Kišem jsem byl velice spokojen. Doporučuji budoucím zákazníkům, velmi profesionální přístup.
Hubáček - prodávající RD Únanov

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S panem makléřem Kišem jsem byla velice spokojená. Vždy jsem byla o všem důkladně informována. Prodej bytu proběhl bez problému. 
S pozdravem

Pisárová Andrea - prodávající bytu Vranovice

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat panu P. Kišovi z pobočky ve Znojmě za jeho práci při prodeji domu. Spolupráci s ním i celou realitní kanceláří mohu na základě zkušenosti jen doporučit.
Spolupráce byla naprosto bezproblémová a velmi rychlá. Makléř zajistil všechny potřebné náležitosti, i když se v průběhu objevily nějaké komplikace (např. nutnost sjednotit stavbu v KN), vše aktivně zařídil.
Vzhledem k poloze domu v periferní pohraniční oblasti oceňuji především to, že celý prodej včetně veškerého papírování byl vyřízen během několika málo měsíců.

S pozdravem,

David Roušal

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S prací a komunikací realitního makléře jsme byli velice spokojeni. Solidní jednání, rychlá spolupráce. Doporučím i dalším zájemcům o koupi bytu.

Goldová

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S realitním makléřem p. Kišem jsme byli spokojeni, prodej uskutečněn rychle, ochota p. Kiše, příjemné vystupování a jednání po celou dobu. Doporučujeme p. Kiše.

Kučerovi

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S realitní kanceláří COLOSEUM jsme byli velice spokojeni a to od úplného začátku. Zakázku jsme již měli u jiné realitní kanceláře a nedá se srovnat.
Realitní makléř vše zařídil, obvolal na jedničku a to vše.
Příští prodej jedině přes COLOSEUM. Moc děkujeme

Marečkovi - prodávající RD Martínkov

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Velmi příjemný realitní makléř, vždy si na nás udělal čas a vždy se nám pokusil jakkoli vyhovět. Pomáhal nám se všemi problémy i detaily. Nemůžeme si na tohoto makléře ani v nejmenším stěžovat.

Dušková - prodávající RD Čejkovice

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,
touto cestou bych chtěla poděkovat panu Kišovi za rychlé jednání při prodeji domu mých prarodičů. Pan makléř se mnou projednával všechny kroky, z jeho strany výborná komunikace a vstřícné jednání. Za naši rodinu mohu jen doporučit.

Kateřina Kundelová

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Krásná práce.
Lépe se snad nedá ohodnotit zkušenost s panem Patrikem Kišem z realitní kanceláře Coloseum nemovitosti s.r.o. Během několika hodin obstaral kupce na domek, a to za stejnou cenu, za kterou nedokázala domek prodat ani za půl roku jiná realitka z Moravských Budějovic. Kompletní servis byl rychle zúřadován a hlavně finančně bezpečně pro všechny strany. To bezpečí a rychlé služby vřele doporučuji všem, kdo prodávají nemovitost.
Ing. Štefl

Patrik Kiš
Patrik Kiš3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
TOPlist