Dobrý den, vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Milan Daberger. Většinu svého svého profesního života jsem pracoval v gastronomii a turismu. Po 28 letech jsem tento obor opustil, chtěl jsem zkusit něco nového a naskytla se mi příležitost pracovat v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
Mám rád spolehlivost, serióznost a aby platilo dané slovo. Kvalitní prodej či pronájem nemovitostí je náročný proces, do kterého bych chtěl vložit své životní zkušenosti a znalosti. Mým přáním je pro každého klienta najít ideální nemovitost, která odpovídá jeho představám a potřebám.

Systém mojí práce

Provádím klienty, se kterými pracuji, celým procesem obchodu, řešíme složitější prodeje včetně exekucí a zástavního práva.
Klient je u mne na prvním místě a rád mu vše vysvětlím. Celý obchodní případ řeším s lidským přístupem a vážím si i toho, že mohu někomu pomoci.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Je to společnost s nadčasovým servisem a bezkonkurenční ochranou klientů včetně finančního zabezpečení.
Proč Coloseum? Splňuje ta nejnáročnější kritéria, což je možné doložit členstvím v Hospodářské komoře a
certifikátem "Prověřená společnost".

celý text
Moje služby

Na nás se můžete SPOLEHNOUT - prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši. Důvěřujte nám i Vy

Již 17 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 17 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 17 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 17 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální prezentace = vyšší šance na úspěch

Pro naše klienty zajišťujeme profesionální fotografie nemovitosti, 2D a 3D půdorysy, videoprohlídky, aj. Naši makléři po návštěvě nemovitosti nejlépe zhodnotí, co je nejvhodnější právě pro Tu vaši a jak ji nejlépe prodat (představit) a následně reálně prodat - o to tu přeci jde Rádi s Vámi probereme veškeré možnosti, naše služby jsou opravdu rozsáhlé - stačí se ozvat, o zbytek už se postaráme my.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Milan Daberger
Milan Daberger
Milan Daberger
Milan Daberger
Milan Daberger
Moje poptávky

Milan Daberger můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist