Lubor Boudný

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd 6 hvězd
Lubor Boudný3. LEVEL - TOP KLUB

V obchodě se pohybuji déle jak 20 let. Úspěšně jsem dokončil řadu prodejů i složitých obchodních případů. Prodej nemovitostí je krásná, zároveň velmi zodpovědná práce, která ovlivňuje osudy lidí. Proto si myslím, že při prodeji nebo koupi vlastní nemovitosti je velmi důležité zvolit opravdu dobrého makléře.
Měl by vám plně porozumět a naopak vy jemu, měl by mít snahu pomoci a vyjít vám vstříc. Měl by preferovat aktivní přístup a nečekat, že něco nějak dopadne a že se snad někdo ozve, tak jak se to bohužel často děje. Hledejte profesionála, který je součástí týmu vynikajících makléřů, a ví, co dělá.
Pak se s ním budete cítit v bezpečí a prodej vaší nemovitosti se tak výrazně zjednoduší a urychlí.
Pojďme do toho společně a přesvědčte se, že jste na správné adrese.

Systém mojí práce

Při této práci využívám svých mnohaletých zkušeností v obchodním jednání a komunikaci s lidmi, vlastností jako jsou preciznost a spolehlivost. Mám za to, že každý klient si zaslouží individuální, profesionální, aktivní a lidský přístup. Co to znamená? Pokud se rozhodnu pro spolupráci, předem se dohodneme na podmínkách a srozumitelně vás seznámím s postupem, který bude následovat. Samozřejmostí je perfektní prezentace vaší nemovitosti a maximální možné zviditelnění nejen v inzerci. Současně pracuji s rozsáhlou databázi (46 tis) klientů, kteří nemovitost hledají a osobně je kontaktuji. V neposlední řadě oslovuji klienty dalších dvaceti kolegů, kteří s nimi byli třeba na prohlídce jiné nemovitosti. Zájemcům předkládám vizi nového domova a klidného bydlení. Toto a další, jsou kroky, které vedou k rychlému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.
Zakládám si na tom být špičkovým a spolehlivým průvodcem při prodeji či koupi až do úplného ukončení obchodního případu, kterým je fyzické předání domu, bytu nebo pozemku, včetně přepisu energii. Vážím si každého vašeho doporučení.
Moto: Makléř bez správné myšlenky a dobrého srdce je stejně smutná představa, jako to nejlepší nářadí bez šikovných rukou.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Oslovila mne velká silná společnost, která hraje fér a se kterou máme společný cíl. Tím cílem je spokojený klient. Jen tak se vám totiž stane, že vás někdo někomu doporučí. Systémem práce se liší od většiny realitních kanceláří. Aktivní přístup při vyhledávání zájemců o nemovitost. Tým vynikajících makléřů, vzájemné sdílení informací i poptávajících klientů. To je důvod, proč společně dlouhodobě prodáváme cca 600 nemovitostí ročně.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů
Lubor Boudný

Moje reference

Moje nabídky

Dambořice, RD 2+1, zahrada 734 m2, vhodné k rekreaci - rodinný dům

Dambořice, RD 2+1, zahrada 734 m2, vhodné k rekreaci - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 2+1 v obci Dambořice. Dům stojí ve velmi klidné lokalitě, na pěkném místě s výhledem, přitom téměř v centru obce. Je vhodný jak k trvalému bydlení a vzhledem k místu také jako pěkná rekreační chalupa. Má sedlovou střechu, dřevěná okna ve velmi dobrém stavu, která jsou zasazená do cihlového zdiva. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě a má přibližnou podlahovou plochou 66 m2. Je částečně podsklepena, disponuje vlastní studnou, rezervoárem na dešťovou vodu a nabízí možnost dalšího rozšíření na prostorném pozemku vhodnému k zastavění. Vytápění domu je řešeno ústředním plynovým topením, další možností je vytápění tuhými palivy. K domu náleží zahrada s přibližnou výměrou 734 m2, ve které najdete ovocné stromy i hospodářskou budovu s černou kuchyní a dílnou. Příjemné prostředí zahrady je nenáročné na údržbu, naopak vybízí k vybudování relaxační zóny, či pergoly. Dambořice leží na Jižní Moravě v severozápadní části okresu Hodonín ve vzdálenosti 36 km jihovýchodně od Brna, 22 km západně od Kyjova a 35 km severozápadně od Hodonína. V obci se mimo jiné nachází mateřská škola, základní škola, zdravotní středisko, veterinární lékař, kostel, obecní úřad, hasička, kulturní dům, hospody, restaurace s penzionem, dva tenisové kurty, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, obecní vodovod, plynofikace, kanalizace a čistička odpadních vod. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 200 000 Kč
Prodej / Rodinný / Dambořice, okres Hodonínchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Chata s pozemkem, Brno N.Lískovec

úspěšně prodáno za 1 den

Dům 4+1, Dolní Kounice

úspěšně prodáno za 5 dnů

Byt 1+1, Šlapanice u Brna

úspěšně prodáno za 2 týdny

Byt 3+1, Brno Vinohrady

úspěšně prodáno za 2 týdny

Byt 3+1, Mokrá Horákov

úspěšně prodáno za 3 týdny

Dům 3+1 Přibyslavice

úspěšně prodáno za 15 dnů

Byt 2+1, Brno střed, Zahradnická ul.

úspěšně prodáno za 3 dny

Dům 4+kk, Jiříkovice

úspěšně prodáno za 3 týdny

Byt 1+1, Brno Židenice, Čejkova ul.

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Zemědělská usedlost, Čikov, Vysočina

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Byt 3+1, Brno Bystrc, Teyschlova ul.

úspěšně prodáno za 2 dny

Dům 4+1, Moravské Bránice

úspěšně prodáno za 3 měsíce

Byt 2+1, Brno střed, Vsetínská ul.

úspěšně prodáno za 14 dnů

Byt 3+kk, Ketkovice

úspěšně prodáno za 3 dny

Byt 4+1, Brno N.Lískovec, Svážná ul.

úspěšně prodáno za 14 dnů

Dům 6+1, Hustopeče u Brna

úspěšně prodáno za 10 dnů

Byt 3+1, Brno Kohoutovice, Musorgského ul.

úspěšně prodáno za 14 dnů

Dům 4+1 Brno, Horní Heršpice,

úspěšně prodáno za 25 dnů

Byt 2+1 Kuřim, Školní ulice

úspěšně prodáno za 22 dnů

Byt 1+1 Brno Lesná, ul. Marie Majerové

úspěšně prodáno za 30 dnů

Dům 2+kk Čučice, Brno - Venkov

úspěšně prodáno za 10 dnů

Dům 3+1 Strachotín, okr. Břeclav

úspěšně prodáno za 20 dnů

Lubor Boudný můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist