Lubor Boudný

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Lubor Boudný3. LEVEL - TOP KLUB

V obchodě se pohybuji déle jak 20 let a reality jsou pro mne srdeční záležitost. Myslím že mohu říct, že v tomto oboru se mi daří. Důkazem je nejen titul makléř roku ale hlavně spousta vašich úžasných referencí za které tímto děkuji.

Práce realitního makléře ovlivňuje osudy lidí. To by si měl každý z nás uvědomit. Proto si myslím, že při koupi nebo prodeji vlastní nemovitosti je velmi důležité zvolit opravdu zkušeného, zodpovědného a šikovného makléře.
Měl by vám plně porozumět a naopak vy jemu. Měl by mít snahu pomoci a vyjít vám vstříc. Měl by preferovat individuální, aktivní přístup a nečekat, že něco nějak dopadne, tak jak se to bohužel často makléřům děje.

Hledejte spolupráci s profesionálem, který přesně ví co dělá, má za zády silnou realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi i prvotřídní právníky a jejich služby. Pak se s ním budete cítit v bezpečí a koupě nebo prodej vaší nemovitosti se stane příjemným zážitkem na který budete rádi vzpomínat.

Pojďme do toho společně a přesvědčte se, že jste na té správné adrese.

Systém mojí práce

Při této krásné práci využívám svých mnohaletých zkušeností v obchodním jednání a komunikaci s lidmi, vlastností jako jsou preciznost spolehlivost, empatie a cit. Mám za to, že každý klient si zaslouží individuální, profesionální, aktivní a lidský přístup. Co to znamená? Pokud se rozhodnu pro spolupráci, předem se dohodneme na podmínkách a srozumitelně vás seznámím s postupem, který bude následovat. Samozřejmostí je perfektní prezentace vaší nemovitosti a maximální možné zviditelnění nejen v inzerci. Současně pracuji s rozsáhlou databázi (46 tis) klientů, kteří nemovitost hledají a osobně je kontaktuji. V neposlední řadě oslovuji klienty dalších dvaceti kolegů, kteří s nimi byli třeba na prohlídce jiné nemovitosti. Zájemcům předkládám vizi nového domova a klidného bydlení. Toto a další, jsou kroky, které vedou k rychlému prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.
Zakládám si na tom být špičkovým a spolehlivým průvodcem při prodeji či koupi až do úplného ukončení obchodního případu, kterým je fyzické předání domu, bytu nebo pozemku, včetně přepisu energii. Vážím si každého vašeho doporučení.
Moto: Makléř bez správné myšlenky a dobrého srdce je stejně smutná představa, jako to nejlepší nářadí bez šikovných rukou.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Oslovila mne velká silná společnost, která hraje fér a se kterou máme společný cíl. Tím cílem je spokojený klient. Jen tak se vám totiž stane, že vás někdo někomu doporučí. Systémem práce se liší od většiny realitních kanceláří. Aktivní přístup při vyhledávání zájemců o nemovitost. Tým vynikajících makléřů, vzájemné sdílení informací i poptávajících klientů. To je důvod, proč společně dlouhodobě prodáváme cca 600 nemovitostí ročně.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně, důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Lubor Boudný
Lubor Boudný
Lubor Boudný
Lubor Boudný

Moje reference

Moje nabídky

Horní Holetín, RD 4+kk a 1+kk, kompletní rekonstrukce interiéru, dvůr, zahrada – rodinný dům

Horní Holetín, RD 4+kk a 1+kk, kompletní rekonstrukce interiéru, dvůr, zahrada – rodinný dům - Domy Chrudim

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící, přízemní, rodinný dům s dvorem a zahradou, s možností dvougeneračního bydlení v obci Horní Holetín, okres Chrudim. Nemovitost se nachází ve velmi pěkné a klidné lokalitě, mimo hlavní silnici. Dům prošel zdařilou rekonstrukcí, je vhodný jak k trvalému bydlení, tak i jako rekreační chalupa. Dům je obdélníkového půdorysu o rozměrech 19 x 10 m a přibližné užitné ploše 150 m2. Je po kompletní rekonstrukci vnitřních prostor, k okamžitému bydlení. Disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami takřka na jednom podlaží (žádné schodiště), o dispozicích 1+kk přibližně 47 m2 a 4+kk přibližně 103 m2. Každá jednotka s vlastním vchodem i vstupem na zahradu. V roce 2021 zde proběhla kompletní rekonstrukce interiéru, včetně podlah, omítek, rozvody vody, elektřiny, topení, odpady, izolace, dveře, okna, atd. Nová koupelna je vybavena sprchovým koutem, ohřev vody a topení zajišťuje nový elektrický kotel ekonomické třídy A, který patří mezi ty nejúspornější. Dále bylo v plánu pořízení krbových nebo kachlových kamen, pro vytápění celého domu. Za tímto účelem byl vybudován nový komín. To co majitelé nestihli dokončit je rekonstrukce fasády, úprava zahrady a okolí domu. Bylo započato zateplení štítu, které je téměř hotovo. Nemovitost je napojena na elektřinu a obecní vodovod, na pozemku je i vlastní studna. Kanalizace v obci není, odpady jsou řešeny septikem. Přilehlá rovinatá zahrada má výměru cca 294 m2 s možností vjezdu. Obec má dobrou občanskou vybavenost, je zde škola, školka, obchody, restaurace, pošta, sportoviště, koupaliště, kulturní centrum, atd. Jedná se o větší obec, přitom klidné a příjemné místo s výborným vlakovým i autobusovým spojením: Hlinsko 3 km (3 minuty autem, 5 minut vlak a autobus), Chrudim 25 km (30 minut), Havlíčkův Brod 36 km (35 minut). Obec leží na hlavní vlakové trase Pardubice - Chrudim - Hlinsko. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Vlastníte byt ve městě, a toužíte po bydlení v útulném domečku se zahradou a soukromím? Pak neváhejte a kontaktujte makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

4 290 000 Kč
Prodej / Rodinný / Holetín, okres Chrudimchci zjistit více >

Brno – Bystrc, rekreační pozemek, 415 m2 – pozemek

Brno – Bystrc, rekreační pozemek, 415 m2 – pozemek - Pozemky Brno

Exkluzivně pro Vás máme velmi zajímavou nabídku. Jedná se o prodej pozemku v městské části Brno-Bystrc, situovaný v těsné blízkosti Brněnské přehrady, necelých 100 metrů od vody. Jeho celková plocha činí 415 m2. V katastru nemovitostí je pozemek vedený jako ostatní plocha. Dle platného územního plánu je určen k individuální rekreaci, pravděpodobně s možností výstavby rekreačního objektu. Nachází se v pěkné a velmi žádané rekreační lokalitě v chatové osadě Kozí Horka, kde se podobné pozemky nabízejí jen zcela výjimečně. Pozemek je mírně svažitý a oplocený. Pobyt zde je velmi příjemný i díky vzrostlým ovocným stromům, které poskytují dostatek stínu a soukromí. Pro zajištění pitné vody je zde možnost vybudovat vrt, tak jako je tomu u sousedních pozemků. Místo přímo vybízí k procházkám kolem vody, koupání, cykloturistice, využít můžete půjčovnu loděk, dětské hřiště, multifunkční oplocené sportoviště, nebo jen tak posedět na zahrádce některé z restaurací Brněnské přehrady. To vše jen 2 minuty pěšky. Tato nemovitost je určitě vhodná i pro ty z Vás, kteří hledají vhodnou investici. Je to velmi příjemné místo, které stojí za to navštívit. Pro více informací či prohlídku, proto neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

7 500 Kč za m²
Prodej / Bydlení / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 15 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 14 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 14 dnů

úspěšně prodáno za 10 dnů

úspěšně prodáno za 14 dnů

úspěšně prodáno za 25 dnů

úspěšně prodáno za 22 dnů

úspěšně prodáno za 30 dnů

úspěšně prodáno za 10 dnů

úspěšně prodáno za 20 dnů

úspěšně prodáno za 30 dnů

úspěšně prodáno za 30 dnů

úspěšně prodáno za 20 dnů

úspěšně prodáno za 14 dnů

úspěšně prodáno za 30 dnů

úspěšně prodáno za 45 dnů

úspěšně prodáno za 10 dnů

úspěšně prodáno za 60 dnů

Lubor Boudný můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist