Petra Mičánková

certifikovaný realitní makléř
pobočka BLANSKO

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Petra Mičánková3. LEVEL - TOP KLUB

Vášeň k nemovitostem i samotné práci jsem získávala v průběhu několika let. Zejména při prodeji a koupi vlastních nemovitostí, za účasti několika rozdílných realitních kanceláří. První zkušenost nebyla příliš pozitivní, ovšem díky tomu byla zlomová a nasměrovala mou další profesní cestu. Nespokojenost s nabízenou službou ve mně vyvolala touhu tuto práci dělat, a hlavně ji dělat jinak - tak, aby vedla ke spokojenosti klientů a dobrému jménu realitních makléřů. Po této zkušenosti mě následující obchody s různými makléři, které byly příjemné a bezpečné, utvrdily v tom, že tohle je přesně ta práce, která mi bude zároveň i koníčkem. K těmto zkušenostem také přispěla realizace vlastní stavby. Ta již zmiňovanou vášeň transformovala do závislosti, ze které už vedla přímá cesta do Colosea...

Systém mojí práce

Spokojení klienti přispívají k tomu, že mě práce naplňuje, a proto se snažím být tím nejlepším prostředníkem mezi zúčastněnými stranami obchodu, tedy udělat maximum pro klienty prodávající, i kupující.
Mimo proklientský přístup a vysoké pracovní nasazení si rovněž potrpím na pravdomluvnost a dochvilnost. Cesta k vlastnímu bydlení či prodeji stávající nemovitosti není ve většině případů jednoduchá, proto jistě oceníte mé zkušenosti, individuální přístup a časovou flexibilitu.
Nemusíte se ani ostýchat požádat o nezávaznou konzultaci a poradenství, které Vás jistě nasměruje k potřebnému rozhodnutí či řešení dané situace. Těším se každému kontaktu a setkání s novými lidmi.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Prací trávíme podstatnou část svého života, proto pro mě hrál důležitou roli výběr realitní kanceláře.
Bylo pro mne podstatné, mít za zády společnost, která tuto práci vnímá jako poslání, a není jen jednou z mnoha. Společnost, která disponuje ověřeným právním servisem a je mnohaletým působením na trhu jistotou a bezpečím pro naše jméno i klienty. Společnost, která nabídne zázemí a podporu, dokáže ocenit dobře odvedenou práci a udržet kolektiv, co kope za jeden tým. Společnost, které na dobré pověsti záleží!
A tohle vše jsem našla právě v Coloseum nemovitosti.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Brno-Ivanovice, rekreační chata 44 m², pozemek 638 m2 - chata

Brno-Ivanovice, rekreační chata 44 m², pozemek 638 m2 - chata - Domy Brno

Nabízíme Vám k prodeji rekreační objekt 2kk (44 m2) s pozemkem (638 m2) na klidném místě s výhledem, na samotném okraji Brna. Oplocená parcela má ideální uliční šířku cca 23 m a přibližnou délku 28m. Zastavěná plocha pozemku je 44 m2 a užitná plocha stavby 39,71 m2. Chata je napojena na přívod elektrické energie (220/380V). Zdroj vody zajišťuje sezónní vodovod, který ústí v těsné blízkosti objektu v podobě vyvedeného kohoutu, včetně zajištění ochrany rozvodů v zimním období. Toaleta je v současné chvíli řešena mobilním wc. Dispozičně stavba nabízí dva prostorné pokoje (14,53 m2 a 14,61 m2), situované na jižní stranu. Z obou těchto místností je možný průchod do zahrady díky francouzským oknům. Na každý z pokojů navazuje samostatná šatna o výměře 3,6 m2, a tyto místnosti spojuje zádveří (3,38 m2) hlavního vchodu, směřující na severní stranu. Součástí prodeje je také částečně zapuštěný bazén. Dřevostavba je umístěna na železobetonové základové desce. Obvodové stěny se skládají z dřevěných hranolů s tepelněizolační skelnou vatou a jsou oboustranně oplášťovány OSB deskou a vnitřní část, včetně stropu, je osazena paropropustnou fólií. Nový vlastník má možnost dokončit si interiér chaty dle svého vkusu. Některé ze sousedních nemovitostí jsou již přizpůsobeny celoročnímu bydlení. Na základě těchto možností, a také vzhledem k dojezdové vzdálenosti do centra města je tato nabídka velmi zajímavou investicí. Pro více informací a termín prohlídky neváhejte kontaktovat realitní makléřku. Při osobní návštěvě nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.

3 496 020 Kč
Prodej / Chata / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
pozemky 8676m2 Horní Štěpánov

úspěšně prodáno za 3 měsíce

pozemky 13534m2 Doubravice nad Svitavou

úspěšně prodáno za měsíc

RD 3+kk, pozemek, garáž- Pohledy

úspěšně prodáno za 4 měsíce

pozemek 7288m2-Letovice

úspěšně prodáno za týden

pozemek 100706m2 - Horní Hynčina

úspěšně prodáno za 3 měsíce

byt 3+1 OV, Vyškov

úspěšně prodáno za měsíc

pozemek 718m2 - Obora u Boskovic

úspěšně prodáno za 2 dny

pozemek 588m2 - Svitávka u Boskovic

úspěšně prodáno za 3 měsíce

chalupa 3+1, pozemek 816m2 - Pohledy

úspěšně prodáno za 1 den

RD 2+1 - Březová nad Svitavou

úspěšně prodáno za 1 měsíc

soubor pozemků 4017m2 - Kamenná Horka

úspěšně prodáno za 5 měsíců

chalupa, pozemek 700m2 - Moravský beroun

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 3+kk - Jaroměřice nad Rokytnou

úspěšně prodáno za 5 měsíců

byt 3+kk OV - Blansko

úspěšně prodáno za týden

chalupa 2+1 - Horní Poříčí

úspěšně prodáno za 2 měsíce

chata 2+1 - Věžná

úspěšně prodáno za 1 měsíc

byt 1+1 OV - Blansko

úspěšně prodáno za týden

RD 5+1, pozemek - Vavřinec

úspěšně prodáno za týden

byt 3+kk - Libina

úspěšně prodáno za týden

soubor pozemků 4141m2 - Suchý

úspěšně prodáno za 8 dní

RD 4+1, pozemek - Suchý

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Petra Mičánková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist