Petra Mičánková

TOP realitní makléř
pobočka BLANSKO

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Petra Mičánková

Vášeň k nemovitostem i samotné práci jsem získávala v průběhu několika let. Zejména při prodeji a koupi vlastních nemovitostí, za účasti několika rozdílných realitních kanceláří. První zkušenost nebyla příliš pozitivní, ovšem díky tomu byla zlomová a nasměrovala mou další profesní cestu. Nespokojenost s nabízenou službou ve mně vyvolala touhu tuto práci dělat, a hlavně ji dělat jinak - tak, aby vedla ke spokojenosti klientů a dobrému jménu realitních makléřů. Po této zkušenosti mě následující obchody s různými makléři, které byly příjemné a bezpečné, utvrdily v tom, že tohle je přesně ta práce, která mi bude zároveň i koníčkem. K těmto zkušenostem také přispěla realizace vlastní stavby. Ta již zmiňovanou vášeň transformovala do závislosti, ze které už vedla přímá cesta do Colosea...

Systém mojí práce

Spokojení klienti přispívají k tomu, že mě práce naplňuje, a proto se snažím být tím nejlepším prostředníkem mezi zúčastněnými stranami obchodu, tedy udělat maximum pro klienty prodávající, i kupující.
Mimo proklientský přístup a vysoké pracovní nasazení si rovněž potrpím na pravdomluvnost a dochvilnost. Cesta k vlastnímu bydlení či prodeji stávající nemovitosti není ve většině případů jednoduchá, proto jistě oceníte mé zkušenosti, individuální přístup a časovou flexibilitu.
Nemusíte se ani ostýchat požádat o nezávaznou konzultaci a poradenství, které Vás jistě nasměruje k potřebnému rozhodnutí či řešení dané situace. Těším se každému kontaktu a setkání s novými lidmi.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Prací trávíme podstatnou část svého života, proto pro mě hrál důležitou roli výběr realitní kanceláře.
Bylo pro mne podstatné, mít za zády společnost, která tuto práci vnímá jako poslání, a není jen jednou z mnoha. Společnost, která disponuje ověřeným právním servisem a je mnohaletým působením na trhu jistotou a bezpečím pro naše jméno i klienty. Společnost, která nabídne zázemí a podporu, dokáže ocenit dobře odvedenou práci a udržet kolektiv, co kope za jeden tým. Společnost, které na dobré pověsti záleží!
A tohle vše jsem našla právě v Coloseum nemovitosti.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši...... Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální prezentace . 3D půdorysy, videoprohlídky a profi fotografie

Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle. Zvyšujeme tak pravděpodobnost, že se bude potenciálním zájemcům nemovitost líbit.

Ocenění za dosažený výsledek v prosinci 2021

Jsem zde pro vás.
S radostí, pečlivostí a zajištěným právním bezpečím se postarám o prodej vaší nemovitosti.

Petra Mičánková
Petra Mičánková
Petra Mičánková
Moje poptávky
Moje nabídky

Ludkovice – Pradlisko, RD 4+1, rozsáhlé pozemky, garáž, hospodářské přístavky – rodinný dům

Ludkovice – Pradlisko, RD 4+1, rozsáhlé pozemky, garáž, hospodářské přístavky – rodinný dům - Domy Zlín

K prodeji Vám nabízíme rodinný dům s garáží, se zděným domkem, stodolou, hospodářskými přístavky a rozsáhlými pozemky o celkové výměře 82 760 m² v katastrálním území Ludkovice - Pradlisko a Řetechov. Dispozice obytné plochy se skládá ze čtyř pokojů, samostatné kuchyně s velkou komorou, koupelnou s vanou a samostatné toalety. Z chodby dále vede přístup do podkroví domu, které v případě rekonstrukce nabídne další obytnou plochu. Ze dvora se dostaneme do bývalých chlévů, které mohou u nového majitele najít různé možnosti k využití. Vedle chlévů se pak nachází podsklepený zděný domek s podkrovím a cihlová garáž s úložným podkrovím. Nemovitost je v původním stavu, určena převážně k rekonstrukci. Nově jsou zde vyměněna plastová okna. Dům je vytápěn tuhým palivem, je připojen na elektřinu, vodovod, pro odpad slouží jímka. Mimo zastavěnou plochu k nemovitosti také náleží velká, mírně svažitá zahrada o rozloze 6224 m², která je dle územního plánu vedena v plochách určených k individuálnímu bydlení. Nachází se zde vzrostlé stromy a stodola. Na zahradu úzce navazují pozemky s vlastní studnou o celkové výměře 69 938 m², vedené jako trvalý travní porost. Zůstávající výměra parcel o rozloze 5 286 m² je vedena pod lesním pozemkem. Pradlisko se nachází v údolí mezi Zlínem (15 km) a Luhačovicemi (8 km), 17 km severně od Uherského Brodu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

8 160 000 KčProdej / Rodinný / Ludkovice, okres Zlínchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za měsíc

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za týden

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za měsíc

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 30 dnů

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za týden

úspěšně prodáno za týden

úspěšně prodáno za týden

úspěšně prodáno za 8 dní

úspěšně prodáno za 40 dnů

Galerie zrealizovaných nabídek

Petra Mičánková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist