Ing. Andrea - Mrkvová

certifikovaná manažerka pobočky
pobočka BRNO, Lidická

Ing. Andrea - Mrkvová3. LEVEL - TOP KLUB

Jmenuji se Andrea Mrkvová a jsem manažerkou pobočky v Brně, na ulici Lidická.
Práce v realitách se pro mě stala životním stylem. Vidět spokojenost našich klientů je pro mě tou největší odměnou. Střechu nad hlavou a jídlo potřebuje k životu přece každý, a od toho tu jsme. Na pobočce Vám pomůžeme s pořízením vysněné nemovitosti, které bývá často spojeno s velmi náročnou agendou a stresem. Díky naší profesionalitě, vstřícnosti a dlouholetým zkušenostem tímto obchodem projdeme společně s Vámi k úspěšnému konci. Klienti si mnohdy jen těžko uvědomují složitost tohoto obchodu a kvalitu poskytovaných služeb ocení až když mají všechno úspěšně za sebou.

Naše moto : „Na dobré pověsti nám záleží“ je odrazem mnoholetých zkušeností opravdových odborníků na realitním trhu.

Chcete prodat / pronajmout nebo hledáte rodinný dům, byt, chalupu, chatu, garáž nebo komerční prostory ? S mým týmem zkušených makléřů se o to moc rádi postaráme.

Systém mojí práce

Příprava nemovitostí na prodej či pronájem a její následná prezentace je každodenní součástí mojí práce. Pro úspěch při prodeji všech nemovitostí jsou velmi důležité i poutavé texty, které atmosféru prezentace ještě více umocní, aby byla pro všechny zájemce atraktivnější. V neposlední řadě i profesionální fotografie pomáhají vylepšit celkový dojem nabídky. Podcenit jen jednu část prezentace znamená menší šanci na úspěch. A toto vše v realitní kanceláři Coloseum nemovitosti dokážeme skloubit dohromady. Ke každé nabídce nemovitosti přistupuji individuálně a na výsledné prezentaci si dávám opravdu záležet. Protože to, jak inzerce působí na zájemce znamená pozvánku na prohlídku nemovitosti. Následně se zabývám marketingem na sociálních sítích, všech inzertních serverech, na kterých prezentace probíhá, upravuji naši interní databázi klientů, oslovuji a navazuji kontakt se zájemci, ale především spolupracuji s makléři na pobočce i mimo ni.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Pro svůj další pracovní život jsem se rozhodla vybrat společnost, která nabízí osobní přístup, a to jak k zaměstnancům, tak i ke klientům. Proto jsem zvolila právě Coloseum nemovitosti. Pečlivě promyšlený a fungující systém práce, jak s makléři, majiteli nemovitostí, zájemci o nemovitosti a v neposlední řadě kmenovými zaměstnanci, je opravdu úžasný. Průběh realitního obchodu není vždy tak jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale Coloseum již od první schůzky s makléřem, zpracováním prezentace nemovitosti, detailní komunikací a vysvětlení k probíhajícímu obchodu až k závěrečné přípravě smluv nabízí komfort služeb, profesionalitu, spolehlivost a klidný přístup. A hlavně – VŽDY DRŽÍ SLOVO A TERMÍNY !

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Ing. Andrea - Mrkvová

Moje reference

Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek pobočky a náš pobočkový tým
Prusy - Boškůvky, RD 2+1

úspěšně prodáno za 2 dny

Rosice, byt 3+kk

úspěšně prodáno za 13 dní

Doubravník, chata 2+1

úspěšně prodáno za 2 dny

Lovčice, RD 2+1

úspěšně prodáno za 30 dní

Olešnice na Moravě, byt 2+1

úspěšně prodáno za 11 dní

Vítějeves, stavební parcela

úspěšně prodáno za 13 dní

Skorotice - Chlébské, pozemek

úspěšně prodáno za 13 dní

Šaratice, byt 3+kk

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Hrušovany u Brna, byt 2+1

úspěšně prodáno za 5 dní

Brno – Vinohrady, byt 1+kk

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Kuřim, byt 3+1

úspěšně prodáno za 9 dní

Brno – Brněnské Ivanovice, RD 1+1

úspěšně prodáno za 24 hodin

Rozdrojovice, RD 5+2

úspěšně prodáno za 13 dní

Brno – Maloměřice, zahrada

úspěšně prodáno za 21 dní

Olešnice na Moravě, RD 2+1

úspěšně prodáno za 30 dní

Tasovice, chata 3+1

úspěšně prodáno za 48 dní

Letovice, byt 2+1

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Brno - Žabovřesky, OV 3+1

úspěšně prodáno za 1 den

Unkovice, stavební pozemek

úspěšně prodáno za 2 dny

Vyškov - Hamiltony, zahrada + dům v korunách strom

úspěšně prodáno za 6 dní

Morkůvky, vinný sklep

úspěšně prodáno za 7 dní

Měnín, RD 4+kk

úspěšně prodáno za 1 den

Ořechov, pozemek

úspěšně prodáno za měsíc

Pozořice, RD 3+kk

úspěšně prodáno za 19 dní

Kunštát, stavební pozemek

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Olomouc, byt 3+1

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Brno - Líšeň, byt 3+1

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Vrbice, RD 6+1

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Brno - Bystrc, byt 3+1

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Němčice u Ivančic, RD k rekonstrukci

úspěšně prodáno za 14 dní

Ing. Andrea - Mrkvová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist