Ing. Radek Novák

certifikovaný realitní makléř
pobočka BŘECLAV

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Ing. Radek Novák3. LEVEL - TOP KLUB

Jmenuji se Ing. Radek Novák, mám vystudovanou Vysokou školu Chemicko-technologickou v Bratislavě. 20 let jsem pracoval v rodinném, potravinářském podniku. Poté, co jsem odešel, jsem zvažoval, co dál. Vždy mě bavila chemie mezi lidmi, rád jsem se díval, jak kdo bydlí a nechal se tím i inspirovat. Když se nabídla šance pracovat pro realitní trh, oslovil jsem několik kanceláří a po absolvování několika pohovorů jsem se rozhodl, že zkusím spolupráci s RK Coloseum.
Že to byla dobrá volba naznačuje to, že smícháním několika ingrediencí v podobě nemovitosti, snahy prodat, dobře zvolené ceny + ochota a vstřícnost při osobních návštěvách na straně jedné, Vám jako hotový produkt při exotermické reakci vznikne nový, šťastný majitel svého vysněného bydlení na straně druhé. Uvolněná energie v podobě spokojenosti je jen třešničkou na dortu.

Systém mojí práce

I v tomto oboru se snažím vyjít svým zákazníkům, ať už je to prodávající, nebo kupující, maximálně vstříc. Nevadí mi zvednout telefon ve 22,09 v neděli nebo v období svátků. Nevadí mi jet na prohlídku v 6,14 ráno, pokud si to klient přeje. Jde mi o spokojenost jak prodávajících, tak i kupujících. Tím, že jsem ze staré školy, je pro mě podání ruky daleko víc, než jakákoliv smlouva a i v tomto oboru se snažím, za dodržování všech pravidel, toto praktikovat.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Ze všech nabídek a pohovorů mi Coloseum celkem jednoznačně vyšlo jako nejférovější, jejich slogan se naprosto shoduje s tím, co chci dělat. Jednat narovinu a po uzavřeném obchodě se moci oběma stranám podívat do očí.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Dolní Dunajovice, prodej RD 5+1, po rekonstrukci, kamerový systém, 737m² - rodinný dům

Dolní Dunajovice, prodej RD 5+1, po rekonstrukci, kamerový systém, 737m² - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi hezký rodinný dům o dispozici 5+1 s přibližnou celkovou plochou pozemku 737 m2 v obci Dolní Dunajovice. Dům je koncový řadový, patrový se sedlovou střechou a prošel celkovou rekonstrukcí. Celý dům má kamerový systém a elektrické rolety na všechny okna. Původní střecha s kovovou vazbou, před 4 roky nová plastová okna, plovoucí podlahy, koupelna, dlažby. Rozvody elektřiny a vody před 15 lety. Vytápění je plynové ústřední, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Na pozemek o šířce cca 10 m je samostatný vjezd zezadu z asfaltové komunikace, brána na dálkové ovládání. Přístřešek pro auto a hospodářská budova. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V domě vlastní vinotéka. Možnost rozšíření o půdní vestavbu ( voda, elektřina dotaženy až na půdu), a dále v suterénu možnost vybudování apartmánu pro ubytování. Prodej domu je včetně hlavního vybavení ( velmi kvalitní ) a s termínem vystěhování max. do 3 měsíců. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Vinařská obec Dolní Dunajovice leží poblíž Mušovského jezera, Aqualandu Moravia a autocampu Merkur. V okolí jsou vinařské sklepy, cyklostezky, restaurace, penziony. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RK
Prodej / Rodinný / Dolní Dunajovice, okres Břeclavchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek
3 hrubé stavby Šanov

úspěšně prodáno za 4 měsíce

Valtice RD 4+1

úspěšně prodáno za 5 měsíců

Hustopeče pozemek

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Perná 5+1

úspěšně prodáno za 1 týden

Božice 3+1

úspěšně prodáno za 14 dnů

Damnice 4+1

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Schrattenberg vinný sklep Rakousko

úspěšně prodáno za 3 ,měsíce

Vranovská Ves RD 3+1

úspěšně prodáno za 3 měsíce

Novosedly vinný sklep

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Božice 3+1

úspěšně prodáno za 1 týden

Hrádek byt 3+1

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Hodonice pronájem 1+kk

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Březí vinný sklep

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Ing. Radek Novák můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist