Ing. Josef Klement

TOP realitní makléř
pobočka BLANSKO

2 hvězdy 2 hvězdy
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Ing. Josef Klement

Od roku 1984 pracuji v lesnické projekci, od roku 2001 se věnuji oceňování pozemků a trvalých porostů. Zadavateli znaleckých posudků jsem často dotazován na kontakty případných zájemců o koupi jejich majetků – posun k profesi realitního makléře je tedy logickým vyústěním dosavadní profesní kariéry.
Baví mě obchodní případ najít, posoudit jeho výhody i nevýhody, odhadnout potenciál zhodnocení, tržně ho ocenit a prodat za vyváženou cenu.

Systém mojí práce

Na každý obchodní případ se snažím co nejlépe připravit, tak abych zjistil co nejvíce o prodávané
nemovitosti a zodpověděl otázky prodávajících i zájemců o koupi ještě dříve než budou položeny.
Uvědomuji si, že koupě domu, bytu nebo pozemku je zásadní investice, která se neopakuje každý den
- vzájemná důvěra, férové jednání a maximální spolehlivost realitního makléře je tedy podmínkou úspěšného obchodu.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Realitní kancelář COLOSEUM nemovitosti, s.r.o. byla jednoznačnou volbou – jednak vzhledem k systému školení přispívajícímu k profesnímu růstu makléřů, jednak z důvodů osobních – spolupracující makléři mně lidsky „sednou“.

celý text
Moje služby

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši...... Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Nejlepší makléři, skokan a pobočka měsíce července 2021 - COLOSEUM NEMOVITOSTI

Prestižní ocenění firmy Coloseum nemovitosti.
Těší mě to. A to jen díky vám - mým klientům.

Profesionální prezentace. 3D půdorysy, videoprohlídky a profi fotografie

Pro prodávajícího zajišťujeme profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle.

Luxusní rodinný dům v Moravanech, stojí za profesionálně udělané video.

Prodej tohoto luxusního domu byla výzva. Pouhá fotografie nezachytí krásu této nemovitosti. Jsem rád, že se prezentace podařila ke spokojenosti majitelů a následně i odezvy od zájemců.

Ing. Josef Klement
Ing. Josef Klement
Ing. Josef Klement
Ing. Josef Klement
Moje poptávky
Moje nabídky

Štěpánov nad Svratkou, stavební pozemek, 2 019 m² – pozemek

Štěpánov nad Svratkou, stavební pozemek, 2 019 m² – pozemek - Pozemky Žďár nad Sázavou

Se souhlasem majitele Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek ve Štěpánově nad Svratkou o výměře 2 019 m2. Jedná se o pozemek zhruba obdélníkového tvaru o rozměrech cca 90 x 22 m, na rovině až mírném svahu jižní expozice, dobře přístupný z veřejné komunikace se zpevněným povrchem (vlastník Městys Štěpánov). Elektřina se nachází u komunikace při severní hranici pozemku, prodloužení vodovodu a kanalizace je až na úroveň pozemku naplánováno jiným stavebníkem, vedení plynu končí v místní komunikaci cca 80 m od pozemku u domů, které stály za plynofikace v 90tých letech minulého století. V platném územním plánu obce (viz příloha) je pozemek zařazen do ploch pro rodinné bydlení, dle sdělení stavebního úřadu v Bystřici n.P. lze na pozemku postavit dva rodinné domy. Žádný pozemek s podobným potenciálem využití se v okolí nenabízí - jeho výhodou je lokalizace v krásné přírodě předhůří Českomoravské vysočiny, přitom v dojezdové vzdálenosti větších měst. Rozsáhlý lesní komplex umožňující relaxaci je v těsném sousedství pozemku, řeka Svratka vzdálená pět minut chůze, hustá síť cyklostezek a množství zajímavostí v okolí (hrad Pernštejn, zřícenina hradu Zubštejna, národní přírodní památka Švařec, ledopády u Víru, obora Borovec…) nabízí nepřeberně možností trávení volného času. Štěpánov nad Svratkou je klidná a vyhledávaná lokalita s bezproblémovou dostupností jak do nedaleké Nedvědice, Bystřice nad Pernštejnem nebo Tišnova, tak do Brna vzdáleného 47 km. Autobusová zastávka je pět minut chůze od pozemku, vlak staví v Nedvědici vzdálené 6 km. Ve Štěpánově je dostupná základní občanská vybavenost, komplexní rozsah služeb potom v nedaleké Bystřici nad Pernštejnem. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

2 895 000 KčProdej / Bydlení / Štěpánov nad Svratkou, okres Žďár nad Sázavouchci zjistit více >

Ivančice, 9 169m², možnost výstavby stavby pro zemědělskou činnost - pozemek

Ivančice, 9 169m², možnost výstavby stavby pro zemědělskou činnost - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzívně vám nabízíme k prodeji soubor sousedících parcel o celkové výměře 9 169 m2 lokalizovaných cca 1,5 km severovýchodně od Ivančic. Pozemky jsou od města velmi dobře přístupné po zpevněné místní komunikaci (je součástí nabízeného souboru parcel), je z nich jedinečný výhled na město. V platném územním plánu města jsou zařazeny do ploch NZ – zemědělské plochy. Terén je mírně svažitý k jihozápadu (k městu), v současnosti jsou pozemky využívány jako pole. Odbor regionálního rozvoje městského úřadu v Ivančicích vydal na pozemky společné územní rozhodnutí a stavební povolení pro novostavbu seníku pro chov hospodářských zvířat včetně retenční nádrže na dešťovou vodu a vedení dešťové kanalizace, čističku odpadních vod a vedení splaškové kanalizace, přípojku vody – přívod vody o objektu ze studny, dva kryté přístřešky pro zvířata, oplocení a zpevněné plochy. Část objektů bude zděná, zateplená a vytápěná krbovými kamny. Sítě nejsou k souboru pozemků přivedeny – elektřina bude řešena fotovoltaikou. Žádné pozemky s podobným potenciálem využití se v okolí nenabízejí, nový majitel na nich může zřídit např. ranč pro chov koní včetně možnosti komerčního ustájení a využití zázemí objektů pro obsluhu na pozemcích. Pozemky nejsou propachtovány, se stavbou objektů je možné začít ihned (projekt je k dispozici u makléře). Lesní komplex severovýchodně nabízí širokou možnost rekreačního vyžití. Cena k jednání včetně provize RK (zahrnuje plnou realitní podporu prodeje a veškerý právní servis) je 1 833 800 Kč, o více informací a prohlídku volejte makléři.

1 833 800 KčProdej / Komerční / Ivančice, okres Brno-venkovchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 10 dnů

úspěšně prodáno za 120 dnů

úspěšně prodáno za 15 dnů

úspěšně prodáno za 15

úspěšně prodáno za 40

úspěšně prodáno za 15

úspěšně prodáno za 50

úspěšně prodáno za 110

úspěšně prodáno za 60

Galerie zrealizovaných nabídek

Ing. Josef Klement můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist