Ing. Richard Salčák

pobočka BLANSKO

google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Ing. Richard Salčák

Jmenuji se Richard Salčák a jsem realitní makléř ve společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Po studiu na Podnikatelské fakultě VUT jsem nastoupil do úvěrového oddělení Komerční banky. Poté jsem působil v soukromém sektoru (převážně ve stavebnictví) na různých pozicích v ekonomické oblasti. Pracovat v oblasti prodeje nemovitostí mě vždy lákalo a nyní mám tu možnost.

Systém mojí práce

Protože mi záleží na spokojenosti klientů, tak s každým prodávajícím i kupujícím vše probírám a jsem v neustálém kontaktu. Vždy se snažím každému maximálně vyhovět a pomoci.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

O realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., která patří mezi největší realitní kanceláře v Jihomoravském kraji, jsem slyšel vždy jen samou chválu a nyní mám možnost se „na vlastní kůži“ přesvědčit, že tato chvála není vůbec přehnaná. Že krédo „Na dobré pověsti nám záleží“ není jenom prázdná fráze, která vypadá dobře na billboardech a úvodní stránce společnosti, se může každý přesvědčit sám. K tomu významnou měrou přispívá ojedinělý propracovaný systém školení makléřů, který zaručuje, že se klientům dostane vždy kvalitní komplexní servis při prodeji nebo nákupu nemovitosti včetně právního bezpečí a maximální ochrany finančních prostředků v souladu se zákonem o realitním zprostředkování.
O serióznosti společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. svědčí také to, že je členem Hospodářské komory ČR.

celý text
Moje služby
Moje poptávky

Ing. Richard Salčák můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist