Luboš Ujčík
3. LEVEL - TOP KLUB

Luboš Ujčík

TOP realitní makléř
2 hvězdy 2 hvězdy

Od poloviny roku 2012 pracuji v oblasti realit, a to v největší realitní kanceláři v Jihomoravském kraji, v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVISTOSTI s.r.o.

Začínal jsem téměř bez jakýchkoli zkušeností z oblasti obchodu a realit, ale díky systému, vytrvalosti a úsilí jsem je získal a úspěšně prodal více než 60 nemovitostí a tudíž jsem pomohl více než 120 rodinám prodat nebo koupit rodinný dům, byt, chatu či pozemek.

Vystudoval jsem obor dřevěné konstrukce a za studijních let brigádně pracoval na stavbách, díky těmto zkušenostem se vyznám ve zděných i dřevěných stavbách po technické stránce a dokážu lépe zhodnotit stav nemovitosti a poradit klientům i v této oblasti.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Naslouchám klientům a hledám pro ně nejlepší řešení dané situace. Snažím se jim vše podrobně, a přitom jednoduše a srozumitelně vysvětlit, protože si uvědomuji, že většina lidí nemá s prodejem a koupí nemovitosti zkušenosti a trh s nemovitostmi se často mění.

Proč já a proč COLOSEUM ?

Svým klientům nabízím profesionální přístup podložený několikaletými zkušenostmi a řadou prodaných nemovitostí, můj přístup je lidský, ochotný a vstřícný (řečeno slovy klientů z referencí, které doporučuji také přečíst).

Proč si vybrat naši realitní kancelář?

Mám rád fakta a ty hovoří jasně, více než 760 zakázek což nás staví do role největší kanceláře v Jihomoravském kraji, 76 realitních serverů, přes 60.000 aktuálních klientů v naší databázi, stovky prodaných nemovitostí ročně, právní bezpečí díky advokátní kanceláři Zrůstek, Lůdl a partneři a mnoho dalších výhod, které získáte díky realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVISTOSTI s.r.o.

Neváhejte mě kontaktovat a domluvt si se mnou nezávaznou schůzku, kde můžeme probrat všechny aspekty této složité oblasti realit.

Výběr zrealizovaných zakázek

Byt 1+1 Brno Královo pole, Palackého tř úspěšně prodáno za 5 dní
RD 4+1 Rosice úspěšně prodáno za 2 dny
RD 6+1 Kratochvilka úspěšně prodáno za 41 dní
RD 4+2 Hvozdec úspěšně prodáno za 16 dní
Byt 1+1 Brno Komín, Součkova úspěšně prodáno za 39 dní
RD 3+1 Zastávka u Brna úspěšně prodáno za 2 dny
RD 3+kk Němčičky úspěšně prodáno za 5 dní
Byt 3+1 Brno Štýřice, Renneská tř. úspěšně prodáno za 3 dny
RD 4+1 Blučina úspěšně prodáno za 16 dní
Chata Bítovčice úspěšně prodáno za 18 dní
Byt 3+1 Brno Starý Lískovec, Osová úspěšně prodáno za 3 dny
RD 3+1 Krásensko úspěšně prodáno za 10 dní
Byt 3+1 Brno Starý Lískovec, Kosmonautů úspěšně prodáno za 2 dny
RD 5+kk Sokolnice úspěšně prodáno za 6 dní
Byt 3+1 Brno Střed, Výstavní úspěšně prodáno za 3 dny

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman