Luboš Ujčík

Luboš Ujčík

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná2 hvězdy 2 hvězdy
Luboš Ujčík
3. LEVEL - TOP KLUB

Od poloviny roku 2012 pracuji v oblasti realit, a to v největší realitní kanceláři v Jihomoravském kraji, v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVISTOSTI s.r.o.
Začínal jsem téměř bez jakýchkoli zkušeností z oblasti obchodu a realit, ale díky systému, vytrvalosti a úsilí jsem je získal a úspěšně prodal spoustu nemovitostí a tudíž jsem pomohl stovkám rodin prodat nebo koupit rodinný dům, byt, chatu či pozemek.
Vystudoval jsem obor dřevěné konstrukce a za studijních let brigádně pracoval na stavbách, díky těmto zkušenostem se vyznám ve zděných i dřevěných stavbách po technické stránce a dokážu lépe zhodnotit stav nemovitosti a poradit klientům i v této oblasti.

Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si se mnou nezávaznou schůzku, kde můžeme probrat všechny aspekty této složité oblasti realit.

Systém mojí práce

Naslouchám klientům a hledám pro ně nejlepší řešení dané situace. Snažím se jim vše podrobně, a přitom jednoduše a srozumitelně vysvětlit, protože si uvědomuji, že většina lidí nemá s prodejem a koupí nemovitosti zkušenosti a trh s nemovitostmi se často mění.

Proč já a proč COLOSEUM

Svým klientům nabízím profesionální přístup podložený několikaletými zkušenostmi a řadou prodaných nemovitostí, můj přístup je lidský, ochotný a vstřícný (řečeno slovy klientů z referencí, které doporučuji také přečíst).
Proč si vybrat naši realitní kancelář?
Jsme jednou z největších rk v jihomoravském kraji, náš systém zaručuje prodej nemovitosti za co nejvyšší cenu a za co nejkratší dobu.
Jsme dlouhodobými členy regionální hospodářské komory což je důkazem naší kvality a spokojenosti našich klientů.
Záleží nám na dobré pověsti a podle toho se také chováme.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Videa

Prodané nemovitosti

Částečná ukázka mojí práce realitního makléře v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI.

Luboš Ujčík

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Oslavany, RD 7+2 (4+1 a 3+1), zahrada 721m², 2 samostatné bytové jednotky, rekonstruované podkroví - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji vícegenerační cihlový rodinný dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami o dispozici 4+1 a 3+1, se zahradou, nacházející se v klidné části obce Oslavany. Jedná se o samostatně stojící, podsklepený dům o 2 NP, se sedlovou střechou a plastovými okny. Dům je ve velmi dobrém stavu, s plovoucími podlahami/parketami, kvalitní dlažbou a obklady, koupelna a toaleta jsou v každém podlaží. Přístavba podkroví je z roku 2003. Vytápění přes plynový kotel v obou podlažích. Ohřev vody přes plynový kotel a el. bojler. Odpady jsou svedeny do kanalizace. V domě se dále nachází prádelna, sušárna a dílna. Na dům navazuje oplocená, mírně svažitá zahrada o přibližné ploše 721 m2 s grilovacím posezením, udírnou a 2 zahradními domky. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Oslavany, okres Brno-venkov
Pozořice, pozemek 7086 m2, elektřina, příjezd, investice s výhledem pro komerční výstavbu - pozemek - Pozemky Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, v katastru vedený jako orná půda, dle územního plánu určený coby územní rezerva pro výstavbu komerčního charakteru, v obci Pozořice. Parcely tvoří obdélník přibližných rozměrů 36 m x 200 m, jsou neoplocené, v rovině, vede k nim nezpevněná příjezdová komunikace. Z inženýrských sítí se přímo na pozemku nachází elektřina. V územním plánu se počítá s rozšířením ploch pro výrobní aktivity v jižní části katastru obce při ulici Holubická s návazností na stávající průmyslovou zónu. Pozemek je tedy vhodný jako budoucí investice pro komerční výstavbu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Pozořice, okres Brno-venkov
Svitavy - Lačnov, RD 3+2 a 1+1, pozemek 988 m2, garáž, dílna, zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dvou bytových jednotkách, rekonstruovaný v letech 2016-2018, s prostorným dvorem a oplocenou zahradou, v klidné lokalitě Moravského Lačnova. Dispozice domu o přibližné užitné ploše 200 m2 tvoří v suterénu sklep o výměře 20,7 m2, ve zvýšeném přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, další dvě ložnice, chodba, koupelna s toaletou a černá kuchyně, v podkroví pokoj , kuchyň a místnost sloužící jako sklad. V domě jsou rozvedeny všechny veřejné sítě, zahrada má vlastní zdroj vody - studnu s užitkovou vodou. Vytápění je ústřední - plynem a pevnými palivy. Na obytnou část domu navazuje garáž, dílna a dvůr s možností vjezdu. Zahrada je rovná, oplocená pletivem, upravená a udržovaná. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Svitavy, okres Svitavy
Brno-Štýřice, byt OV 1+1, 26m², podíl na zahradě, nízké náklady, centrum města - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví, o přibližné užitné ploše 26 m2, nacházející se v brněnské městské části Štýřice. Byt se nachází ve 2. NP pavlačového domu s velmi dobrou dostupností do samotného centra města. K bytu náleží podíl na společné zahradě kolem domu. Byt má plastová okna, nové rozvody vody i elektřiny a nové stoupačky. Dům čeká v brzké době revitalizace v podobě zateplení fasád a nové střechy. Nízké náklady na bydlení. Součástí prodeje může být současné vybavení bytu (nábytek). V bytě je zaveden plyn. Vytápění přes plynová topidla wav, ohřev vody zajištěn el. bojler. V bytě je instalována klimatizace. WC je samostatně, koupelna je vybavena vanou. Jádro je zděné. Veškerá občanská vybavenost je dostupná do několika minut. V těsné blízkosti domu se nachází MŠ a gymnázium. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+1 / Brno, okres Brno
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

Byt 1+1 Brno Královo pole, Palackého tř
úspěšně prodáno za 5 dní
RD 4+1 Rosice
úspěšně prodáno za 2 dny
RD 6+1 Kratochvilka
úspěšně prodáno za 41 dní
RD 4+2 Hvozdec
úspěšně prodáno za 16 dní
RD 3+1 Zastávka u Brna
úspěšně prodáno za 2 dny
RD 3+kk Němčičky
úspěšně prodáno za 5 dní
Byt 3+1 Brno Štýřice, Renneská tř.
úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 3+1 Brno Starý Lískovec, Osová
úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 3+1 Brno Starý Lískovec, Kosmonautů
úspěšně prodáno za 2 dny
Byt 3+1 Brno Střed, Výstavní
úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 1+kk Brno Bohunice, Moldavská
úspěšně prodáno za 4 dny
Chata Pozořice
úspěšně prodáno za 7 dní
RD 4+1 Drásov
úspěšně prodáno za 60 dní
RD 1+1 Kunštát
úspěšně prodáno za 7 dní
Byt 1+1 Brno Komín
úspěšně prodáno za 14 dní
Zahrada Rebešovice
úspěšně prodáno za 2 dny
Chata Brno Pisárky
úspěšně prodáno za 13 dní
Byt 1+1 Židlochovice
úspěšně prodáno za 1 den
Byt 1+1 Tišnov
úspěšně prodáno za 25 dní
Byt 2+1 Brno Kohoutovice
úspěšně prodáno za 4 dny
RD 3+1 Brno Chrlice
úspěšně prodáno za 12 dní

Luboš Ujčík můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman