Hlavní stránka » Reference celé společnosti

Reference na makléře - Luboš Ujčík

Touto cestou bychom chtěly poděkovat Lubošovi Ujčíkovi, za rychlý prodej bytu v Třebíči a za všeobecný profesionální přístup, ochotně se vším poradil a pomohl zařídit.

Vídenská Jaroslava

Byt 2+1, Třebíč - obrázek č. 1Byt 2+1, Třebíč - obrázek č. 2Byt 2+1, Třebíč - obrázek č. 3Prodáno za 1 měsíc
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Ujčikovi za jeho profesionální přistup a návrh řešení naší rodinné situace ohledně nemovitosti.
Určitě se obrátíme právě na tohoto makléře, jakmile to bude aktuální. Je to opravdu člověk na správném místě, s obrovským přehledem, zkušenostmi a dobrým srdcem.

Šínová

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

S panem makléřem Lubošem Ujčíkem jsem byl maximálně spokojený.
Pan Ujčík byl velmi ochotný, spolehlivý, vstřícný, vše ohledně prodeje vysvětlil a zařídil. Prodej proběhl již druhý den nad mé očekávání.
V případě dalšího prodeje či koupě nemovitosti bych se opět obrátil na tuto společnost a to konkrétně na pana Ujčíka.
DOPORUČUJI!

Srnec

Prodej zahrady 1034 m2, Medlov

Pan Ujčík byl velmi ochotný, spolehlivý, vstřícný, vše ohledně prodeje vysvětlil a zařídil. - obrázek č. 1Pan Ujčík byl velmi ochotný, spolehlivý, vstřícný, vše ohledně prodeje vysvětlil a zařídil. - obrázek č. 2Pan Ujčík byl velmi ochotný, spolehlivý, vstřícný, vše ohledně prodeje vysvětlil a zařídil. - obrázek č. 3Prodáno za 3 dny
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Z rodinných důvodů jsem se rozhodla prodat svojí chatu.
Je sice moc pěkná a na dobrém místě, ale pozemek pod chatou nebyl můj, ale jiné osoby. A ke vší smůle osoby, se kterou se nedalo nikterak domluvit.
Jsem velice ráda, že jsem měla tu čest poznat pana Luboše Ujčíka s RK Coloseum a on se zhostil opravdu nelehkého úkolu prodeje mé chaty.
Vážím si jeho přístupu, spolupráce a ochoty s kterou k věci přistoupil. Nakonec se vše podařilo a chata je prodána.
Chci moc panu Ujčíkovi poděkovat za opravdu profesionální a lidský přístup.
Byla jsem velice spokojená a všem mohu pana Ujčíka 100 % doporučit.

S pozdravem Kateřina

Chata 4+kk, Brno - Bystrc

Vážím si jeho přístupu, spolupráce a ochoty s kterou k věci přistoupil. - obrázek č. 1Vážím si jeho přístupu, spolupráce a ochoty s kterou k věci přistoupil. - obrázek č. 2Vážím si jeho přístupu, spolupráce a ochoty s kterou k věci přistoupil. - obrázek č. 3Prodáno za 15 dnů
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Před prodejem domu jsem oslovila několik realitních kanceláří a makléřů, abych mohla porovnat, než si zvolím.
Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci.
Získal si mě nejen velmi empatickým přístupem, ale i znalostmi z oboru, od začátku měl jasnou vizi, jak budeme postupovat, všechno mi podrobně vysvětlil krok za krokem a já jsem tak mohla být naprosto v klidu a s důvěrou mu svěřit prodej své nemovitosti.
Pan Ujčík nezklamal a opravdu vždy dodržel, co slíbil. O všem mne průběžně informoval a jeho přátelský, a přesto velmi profesionální přístup byl po celou dobu k nezaplacení.
Velmi jsem ocenila jeho dlouholeté zkušenosti a znalosti z oboru, které byly klíčové v průběhu celého prodeje, zodpověděl všechny otázky a vždy se ujistil, že vím, jaké budou další kroky a všemu rozumím. Nikdy jsem neměla pocit, že bych byla jen dalším jménem na seznamu, naopak pan Ujčík byl velmi pečlivý a jeho podpora pro zákazníka byla pětihvězdičková.
Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit.

Jana Bucale

Rodinný dům 5+1, Moravské Bránice

Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci. Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit. - obrázek č. 1Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci. Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit. - obrázek č. 2Pan Ujčík z Coloseum nemovitosti neměl od začátku konkurenci. Mohu jeho služby vřele a bez váhání doporučit komukoli, kdo hledá poctivost a top kvalitu v oblasti realit. - obrázek č. 3Prodáno za 11 dnů
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Ráda bych se podělila a tímto i poděkovala panu Ujčíkovi za skvělý servis, jeho profesionální a velice milý přístup.
Na všem byla jako vždy rychlá domluva a prodej se mu povedl extrémně rychle.
Je to náš “rodinný realitní makléř”, určitě jsem jeho pomoci nevyužila naposledy a ráda ho doporučuji i ve svém okolí známým/přátelům.

Mohu tedy jen doporučit, že k vám bude přistupovat čestně a bude vám ve všem maximálně nápomocen.

Markéta Missbachová

Stavební pozemek 1102 m2, Vedrovice

Je to náš  “rodinný realitní makléř”, určitě jsem jeho pomoci nevyužila naposledy a ráda ho doporučuji i ve svém okolí známým/přátelům. - obrázek č. 1Je to náš  “rodinný realitní makléř”, určitě jsem jeho pomoci nevyužila naposledy a ráda ho doporučuji i ve svém okolí známým/přátelům. - obrázek č. 2Je to náš  “rodinný realitní makléř”, určitě jsem jeho pomoci nevyužila naposledy a ráda ho doporučuji i ve svém okolí známým/přátelům. - obrázek č. 3Prodáno za 8 dnů
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Chtěl bych tímto poděkovat za rychlý prodej a profesionální přístup zejména paní Drábkové, která je profesionál na svém místě a panu Ujčíkovi, který sehnal kupce během 14 dnů.
Nemovitost prodali i když jsme neměli uzavřenou žádnou smlouvu.

Mohu jen vřele doporučit.

Otto Brummer

Chata se zahradou, Pasohlávky

Chtěl bych tímto poděkovat za rychlý prodej a profesionální přístup zejména paní Drábkové, - obrázek č. 1Chtěl bych tímto poděkovat za rychlý prodej a profesionální přístup zejména paní Drábkové, - obrázek č. 2Chtěl bych tímto poděkovat za rychlý prodej a profesionální přístup zejména paní Drábkové, - obrázek č. 3Prodáno za 14 dnů
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval panu Ujčíkovi, jehož prostřednictvím jsem v loňském roce koupil byt v Brně.
Nemovitost jsem kupoval prvně a navíc jsem dost časově vytížen, proto jsem byl opravdu rád, že jsem koupi nemovitosti řešil s panem Ujčíkem. Vše mi vysvětlil, se vším poradil, vše potřebné vyřídil a i časově mi vycházel vstříc. Koupě proběhla bez nejmenších problému a v nejkratším možném čase. V současné době už v bytě více než rok spokojeně bydlím. Tímto panu Ujčíkovi tedy moc děkuji za jeho profesionální, ale zároveň vstřícný a lidský přístup.

S pozdravem Milan Mach

Rád bych touto cestou poděkoval panu Ujčíkovi - obrázek č. 1Rád bych touto cestou poděkoval panu Ujčíkovi - obrázek č. 2Rád bych touto cestou poděkoval panu Ujčíkovi - obrázek č. 3
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali a zároveň pochválili pana Ujčíka za skvěle odvedenou práci při prodeji bytu v Kohoutovicích.
Pan Ujčík byl velmi ochotný, spolehlivý, vstřícný a rychlý při řešení našich přání a požadavků.
Budeme jej tedy beze strachu a s radostí doporučovat kamarádům a známým.

S pozdravem Horák s rodinou :)

Dobrý den,  rádi bychom touto cestou poděkovali a zároveň pochválili pana Ujčíka - obrázek č. 1Dobrý den,  rádi bychom touto cestou poděkovali a zároveň pochválili pana Ujčíka - obrázek č. 2Dobrý den,  rádi bychom touto cestou poděkovali a zároveň pochválili pana Ujčíka - obrázek č. 3Prodáno za 4 dny
Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Vážené dámy, vážení pánové,
nedávno jsem prodávala byt a měla jsem to štěstí, že jsem oslovila RK Coloseum. Rychlý a bezproblémový prodej nemovitosti by nebyl možný bez Vašeho makléře pana L. Ujčíka. Oceňuji zejména jeho vysokou profesionalitu, flexibilitu a vstřícný přístup nejenom při samotném prodeji nemovitosti, ale především jeho vstřícnost při vyřizování veškeré administrativy související s převodem nemovitosti na nového majitele. 
Tímto děkuji RK Coloseum za poskytnuté služby a přeji vše dobré!

S pozdravem Anna Jagošová

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Kupoval jsem byt v Brně a díky této společnosti a jmenovitě díky panu Ujčíkovi proběhlo vše bez problému. Byly dodrženy všechny domluvy a všechny termíny. Pan Ujčík vždy zvedl telefon nebo zavolal brzy zpět a byl vstřícný. Takže děkuji a pana Ujčíka jako realitního makléře se nebojím doporučit i dalším :)

Štěpán Šafránek

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,
touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Ujčíkovi za prodej bytu v Řečkovicích. Oceňujeme velmi vstřícný přístup, trpělivost a ochotu. Pokud bychom zase řešili něco v oblasti realit, obrátíme se opět na něj.

S pozdravem manželé Kudláčkovi

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za všechny služby pana Luboše Ujčíka.

Je velmi ochotný, lidský, trpělivý a vždy si najde chvilku na můj dotaz, hledáme s manželem nějaký domeček, a tak jsme s panem Ujčíkem ve spojení. Věříme, že s jeho pomocí se nám to povede.

Jeho profesionální služby budu doporučovat velice ráda.


S pozdravem pěkného dne.
Renata Vodenková

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat panu Ujčíkovi za zprostředkování prodeje pozemku. Jeho přístup byl od samého začátku zcela profesionální, vstřícný a flexibilní. S ničím jsme neměli sebemenší problém.
Mohu ho všem jen doporučit a vím, že pokud budeme někdy v budoucnu potřebovat službu realitního makléře, budeme se na něj moci s důvěrou obrátit.

Děkujeme!

M. Čempel a M.Fialová

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Byl jsem velmi spokojen se službami pana Ujčíka a Vaší RK.
Rád budu p. Ujčíka doporučovat.

S pozdravem Měcháček Josef

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy

Poděkování Firmě Coloseum nemovitosti a jejím makléřům.

Dobrý den, mé jméno je Jana Kozlová ráda bych tímto poděkovala Panu Luboši Ujčíkovi a kolegům.

Na tyto lidičky moc hodný jsem narazila jako na boží milost .

Není to tak dávno, co naši rodinu postihla tragédie v podobě úmrtí v rodině, byla jsem v koncích nikdo mi neporadil a nebo jsem se setkala s protahováním, nechutí věc řešit a nevoli dopátrat se pravdy.
Zavolala jsem, po telefonu jsem řekla co se mi stalo a jaké potíže ohledně majetku, dluhu a pravdivému nynějšímu stavu stejně tak jako budoucímu stavu věcí ohledně řízení pozůstalosti.
Překvapivě mi bylo sděleno, že přijedou osobně, podívají se na to a vzhledem k tomu, že i já jsem tahala všechny potřebné dokumenty jeden za týden, tak jsem se od nich dozvěděla ještě ten den skoro celý stav věci, jak ohledně majetku tak ohledně dluhu a i těch budoucích .

Jsem jim moc vděčná za pomoc, kdy jsem se ji nikde jinde nedovolala. Vaši lidé byli milí, vše mi vysvětlili a dokonce mi tady přeinstalovali zastaralé programy na PC.
Proto i když jsme se dozvěděli konečnou sumu a jaké jsou možnosti, tak jsme se rozhodli vzdát se dědictví neboť nebylo ničím potvrzené, že dluhy nepřevýší cenu nemovitosti v pozůstalosti.

Prosím za kladné hodnocení vašich makléřů, neboť i když jsem jim osobně děkovala tak mi to nepřišlo za jejich snahu, kdy po mě nic nechtěli a jak moc mi pomohly, dost .

Proto jsem se rozhodla o svou zkušenost s vaší firmou a lidmi podělit i s vámi a věřím, že vzhledem k citlivosti, kterou museli řešit v mém případě, kdy otec mé dcery si vzal život, tak ohledně diskrétnosti projednávání, že vše dělali opravdu svědomitě a jako profesionálové s lidskou duší.

Vřelé poděkování Coloseum Nemovitosti a jejím makléřům přeje Jana Kozlová s dětmi.

Luboš Ujčík
Luboš Ujčík3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
TOPlist