Lenka Pliešovská

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Lenka Pliešovská

Každý z nás touží po zázemí, rodině, přátelství. Sdílení pěkných chvil v místě, které je nám příjemné. Místě, které slouží k odpočinku, radosti i realizaci. To vše je domov.
Domov je smysl života. Pokud se nám podaří vybudovat pevné zázemí, dokážeme i v dnešní uspěchané době prožít kvalitní život.
A proto pokud můžu právě Vám pomoci s hledáním nového domova, pomoci s prodejem a investicí do nového bydlení, společně dokážeme vyřešit Vaše požadavky a představy.
Můj úkol zní jasně, provést naše klienty bezpečně prodejem, koupi nemovitosti v co nejkratší možné době, s nejvyšší možnou cenou.

Systém mojí práce

Záleží mi na spokojenosti klientů. Řeším požadavky, zjišťuji informace a navrhuji to nejlepší řešení. Využívám možnosti neustálého vzdělávání a školení.
,, Na dobré pověsti nám záleží“ a toto heslo se snažím dodržovat za každou cenu.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., člen Hospodářské komory je stabilní silná firma s lidským přístupem. Propracovaný systém, který zajišťuje klientům férové jednání, právní bezpečí a finanční poradenství. A proto právě moje volba rozhodla pro naši spolupráci. Byla mi nabídnuta podpora, propracovaný systém a možnost osobního růstu.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

COLOSEUM NEMOVITOSTI je tu pro vás již 15 let.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Prodej luxusní stylové vily pro mě není žádný problém.

Každá nemovitost si zaslouží své....Při prodeji stylové vily z 30.let nesmí být pochyb o tom, že je absolutní samozřejmostí přizvání profifotografa. Prezentace musí vždy na první pohled zaujmout.
Profesionální prezentace je vždy šitá na míru právě pro Vaši nemovitost.

Prezentace Vaší nemovitosti je pro mě na prvním místě.

Krásné fotky jsou základ, ale další součástí skvělé prezentace jsou také půdorysy, 3D půdorysy nebo i fotky z dronu. Podívejte se na video z mé zakázky, kde jsou právě některé tyto prvky použity.

V prosinci 2023 jsem se umístila jako makléř měsíce na 1 místě

Každý obchod řeším srdcem. Při prodeji nemovitostí je pro mě absolutní základ komunikace a samozřejmě i důvěra mých klientů. V tom také spočívá můj úspěch a realizované obchody, jsou tím jen jasným důkazem.

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Makléř měsíce březen 2024

Začátek jara byl velmi úspěšný a tady máme ohlédnutí za skvělým měsícem. Tímto videem gratulujeme našim nejúspěšnějším makléřům, kteří měli výborné výsledky.
Samozřejmě děkujeme také všem klientům naší realitní kanceláře, kteří s námi realizovali prodeje a koupě svých domů, bytů a pozemků.
Vážíme si Vaší důvěry.
Tým COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Stylová nemovitost v Radslavičkách

Nádhernou stylovou nemovitost si již zamilovali noví majitelé. Součástí domu byla i kočička, nyní už v péči nových majitelů.

Prodej stavebního pozemku v Pustiměři

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek, včetně projektové dokumentace pro výstavbu RD s uděleným platným stavebním povolením v malebné obci Pustiměř, okr. Vyškov.
Pozemek o rozloze 2 058 m2 je ideální pro výstavbu rodinného domu a nabízí veškeré přípojky – elektřinu, plyn, vodu a kanalizaci.

Plánovaná zastavěná plocha 260 m2, se dvěma NP. Dům byl navržený pro rodinu s dětmi.
Výhodou je také snadný přístup po obecní příjezdové cestě, což zajišťuje pohodlné a bezproblémové uskutečnění Vašich stavebních plánů.
Na hranici pozemku protéká Pustiměřský potok.
Buďte první, kdo využije tohoto nabízeného pokladu v Pustiměři. Využijte již vyřešené stavební povolení, čerpejte již ze zpracovaného projektu a případně i přizpůsobte Vašim požadavkům a představám…..

Zemědělská usedlost v Dětkovicích, okr. Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý zemědělský objekt s rozlehlými pozemky, v obci Dětkovice, okr. Vyškov.
Jedná se o prodej rozsáhlých pozemků a staveb bez čísla popisného / evidenčního
Dokončené stavební práce k budově, provedený pasport v prosinci 2017. Do obvodového zdiva je vestavěna dispozice obytné a technické části. V budově se nacházela výrobna dřevěných podlah. Nyní využívaná stavba k bydlení.
Zastavěná plocha a nádvoří, bez čp / če o rozloze - 2701 m2
Trvalý travní porost o rozloze – 4221 m2
Ostatní plocha - 8807 m2
Jedná se o přízemní zděnou stavbu, zastřešenou nízkou sedlovou střechou, v čele se zbytky zemědělské technologie. Budova je nepodsklepená. Na původní stavbu navazují drobné přístavky, zastřešené pultovými střechami. Cihelný objekt je neomítnutý.
Původní stavba je ocelový skelet, vyzdívaný plnými cihlami. Střechu tvoří azbestocementová krytina. Cihelný obvodový plášť je z vnitřní strany zateplený polystyrenem a obložený sádrokartonem. Vnitřní příčky kolem chodby jsou převážně dřevěné ( OSB desky ), příčky u kuchyně, hygieny a mezi pokoji jsou zděné. Betonové patky a ocelové stojky v chodbě jsou obloženy sádrokartonem. Přístavky jsou vyzdívány z cihelných bloků. Půda je v současné době využívána jako sklad, převážně dřevěného materiálu.
Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G.
Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.

Lenka Pliešovská
Lenka Pliešovská
Lenka Pliešovská
Lenka Pliešovská
Moje poptávky
Moje nabídky

Brod nad Dyjí, RD 6+1, garáž, zahrada, solární panely – rodinný dům

Brod nad Dyjí, RD 6+1, garáž, zahrada, solární panely – rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi atraktivní rodinný dům s rozlehlým pozemkem, v srdci jižní Moravy v Brodě nad Dyjí, okr. Břeclav. Vinařská obec leží na jihozápadním břehu Novomlýnských nádrží asi 15 km severozápadně od Mikulova. Cihlová stavba nabízí možnost bydlení dvou až tří generací. Dům byl zkolaudovaný v roce 1968, nyní nabízí k dispozici obytných 6+1. Ve dvoře se nachází garáž. Předmětem prodeje je také hospodářské stavení, se zastavěnou plochou cca 143 m2, sklep přímo pod domem a jeden venkovní sklep u hospodářských stavení. Orná půda o výměře 2.647m2. Dům byl postupně rekonstruován - proběhla výměna oken za plastová, výměna dveří, elektrika je v mědi a voda v plastu. Ohřev vody a vytápění zajistí nová instalace tepelného čerpadla a solárních panelů, čímž je zajištěné snižování nákladů na energie. Vjezd autem je jak z uliční strany, tak z obecní cesty ze zadní strany přímo na pozemek. Dům má půdní prostor, který by se dal využít k případnému dobudování další obytné části. K domu náleží prostorný sklep cca 81 m2. Další výhodou je vybudovaná studna na užitkovou vodu. Brod nad Dyjí je středně velkou vinařskou obcí s 500 obyvateli a najdeme ji na pravém břehu řeky Dyje, na jihozápadním břehu vodního díla Nové Mlýny a severozápadním směrem od města Mikulov. Nyní je vyhledávanou rekreační oblastí s využitím cykloturistiky, rybaření……. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

info v RKProdej / Rodinný / Brod nad Dyjí, okres Břeclavchci zjistit více >

Bučovice, OV 3+1 v prvorepublikové vile, 86 m2, společné prostory, garáž, k rekonstrukci – byt

Bučovice, OV 3+1 v prvorepublikové vile, 86 m2, společné prostory, garáž, k rekonstrukci – byt - Byty Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu v prvorepublikové vile, ve městě Bučovice. Dům je rozdělený na dvě bytové jednotky. K prodávané bytové jednotce o velikosti 86 m2 náleží garáž s dílnou cca 43 m2, technické místnosti cca 40 m2, dál společné prostory chodby, suterén. Řešíte realizaci příjemného bydlení, nebo případně sídlo firmy? Byt o dispozici 3+1, nacházející se v 1. NP rodinného domu v Bučovicích. Nabízí se velmi příjemné řešení s možností realizace dle vlastních představ - obývací pokoj s rohovým oknem, prostorná kuchyně s úložným prostorem, tři pokoje, koupelna, kde je možné zrealizovat vanu i sprchový kout, prostorná chodba s prosklenou vstupní stěnou. Suterén je nyní využíván na skladování. Zde se také nabízí výzva k dobudování samostatné bytové jednotky, sauna, posilovna, vinný sklípek, atd. , Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Bučovice jsou město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 29 km východně od Brna na severním okraji Ždánického lesa, v nadmořské výšce 226 m n. m.. Je zde kompletní občanská vybavenost. Samotné Bučovice nabízejí veškeré sociální zázemí, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu. Město Bučovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

2 690 000 KčProdej / 3+1 / Bučovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 136 m² - komerce

Slavkov u Brna - Křenovická - pronájem obchodního prostor, 136 m² - komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází v blízkosti silnice E50, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro Vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro Vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou nárožní jednotku s vlastním sociálním zázemím. Obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou napojené body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 293/m² (39 900,- Kč) + DPH, servisní poplatek je roven 50,- Kč/m² + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

39 900 Kč za měsícPronájem / Obchodní prostory / Slavkov u Brna, okres Vyškovchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 9 dní

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 8 dní

úspěšně prodáno za 8 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 45 dní

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 20 dní

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za 7 dní

Galerie zrealizovaných nabídek

Lenka Pliešovská můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist