Lenka Pliešovská

realitní makléř
pobočka VYŠKOV

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Lenka Pliešovská3. LEVEL - TOP KLUB

Každý z nás touží po zázemí, rodině, přátelství. Sdílení pěkných chvil v místě, které je nám příjemné. Místě, které slouží k odpočinku, radosti i realizaci. To vše je domov.
Domov je smysl života. Pokud se nám podaří vybudovat pevné zázemí, dokážeme i v dnešní uspěchané době prožít kvalitní život.
A proto pokud můžu právě Vám pomoci s hledáním nového domova, pomoci s prodejem a investicí do nového bydlení, společně dokážeme vyřešit Vaše požadavky a představy.
Můj úkol zní jasně, provést naše klienty bezpečně prodejem, koupi nemovitosti v co nejkratší možné době, s nejvyšší možnou cenou.

Systém mojí práce

Záleží mi na spokojenosti klientů. Řeším požadavky, zjišťuji informace a navrhuji to nejlepší řešení. Využívám možnosti neustálého vzdělávání a školení.
,, Na dobré pověsti nám záleží“ a toto heslo se snažím dodržovat za každou cenu.

Proč já a proč COLOSEUM

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., člen Hospodářské komory je stabilní silná firma s lidským přístupem. Propracovaný systém, který zajišťuje klientům férové jednání, právní bezpečí a finanční poradenství. A proto právě moje volba rozhodla pro naši spolupráci. Byla mi nabídnuta podpora, propracovaný systém a možnost osobního růstu.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI je tu pro vás již 15 let.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Prodej luxusní stylové vily pro mě není žádný problém.

Každá nemovitost si zaslouží své....Při prodeji stylové vily z 30.let nesmí být pochyb o tom, že je absolutní samozřejmostí přizvání profifotografa. Prezentace musí vždy na první pohled zaujmout.
Profesionální prezentace je vždy šitá na míru právě pro Vaši nemovitost.

Prezentace Vaší nemovitosti je pro mě na prvním místě.

Krásné fotky jsou základ, ale další součástí skvělé prezentace jsou také půdorysy, 3D půdorysy nebo i fotky z dronu. Podívejte se na video z mé zakázky, kde jsou právě některé tyto prvky použity.

V březnu 2022 jsem se umístila jako makléř měsíce na 3. místě

Každý obchod řeším srdcem. Při prodeji nemovitostí je pro mě absolutní základ komunikace a samozřejmě i důvěra mých klientů. V tom také spočívá můj úspěch a realizované obchody, jsou tím jen jasným důkazem.

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Makléř měsíce srpen 2023

Závěr prázdnin byl velmi úspěšný a tady máme ohlédnutí za skvělým měsícem srpnem. Tímto videem gratulujeme našim nejúspěšnějším makléřům, kteří měli výborné výsledky.
Gratulujeme Lenko Pliešovská, Petro Mičánková a Martine Kopunci.
Samozřejmě děkujeme také všem klientům naší realitní kanceláře, kteří s námi realizovali prodeje a koupě svých domů, bytů a pozemků.
Vážíme si Vaší důvěry.
Tým COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Lenka Pliešovská
Lenka Pliešovská
Lenka Pliešovská
Lenka Pliešovská

Moje reference

Moje nabídky

Brno - Kaštanová - pronájem obchodního prostor, 35 m² - komerce

Brno - Kaštanová - pronájem obchodního prostor, 35 m² - komerce - Komerční Brno

Nabízíme vám pronájem obchodního prostoru v nově vybudovaném nákupním centru, který se nachází obchodním centru, tudíž je hojně navštěvovaným místem, nejen pro zdejší obyvatele. Pokud hledáte lukrativní místo pro vaše podnikání, možná bude tato nabídka pro vás ta pravá! Jedná se o zcela samostatnou jednotku uvnitř obchodního centra s vlastním sociálním zázemím. obchodní prostor je řešen jako holoprostor, připravené jsou nápojné body na technické rozhraní, výkladce a vstupní portál. Měsíční nájemné činí 750/m² (20250 Kč) + DPH, servisní poplatek za služby 50kč/m² + DPH. Energie se přepisují na nájemce. Servisní poplatek zahrnuje: - administrativní správu a údržbu komplexu - úklid společných prostor vč. parkovacích ploch - zimní úklid (odvoz sněhu, ledu, vody) - údržba skleněné fasády a stěn - čistění interních a externích povrchů - servis a revize technologií (tepelné čerpadlo, eps, ezs) - náklady na osvětlení a údržbu společných prostor - pojištění, odpadové hospodářství, provoz a revize výtahů, nátěry, deratizace - oprava a náhrada dlažeb, obrubníků, chodníků, kanalizace, elektrického vedení, místních vodovodů, kanalizačního vedení, potrubí a osvětlení - náklady účetních služeb a zaměstnanců správy Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 Kč za m²/měsíc
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Hrabůvka, RD 3+1, garáž, zahrada, bazén – rodinný dům

Hrabůvka, RD 3+1, garáž, zahrada, bazén – rodinný dům - Domy Přerov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi pěkný rodinný dům o dispozici 3+1 v Hrabůvce, okr. Přerov. Přibližná celková plocha pozemku je 1.029 m2. Jedná se o samostatně stojící podsklepený rodinný dům, se sedlovou střechou, ve velmi dobrém stavu. Energetická náročnost budovy - velmi úsporná - B. Od roku 2017, kdy byla provedena změna v užívání stavby na rodinný dům, probíhala postupná rekonstrukce až do roku 2023, součástí rekonstrukce bylo zateplení, výměna plastových oken, elektrika v mědi, voda v plastu, garážová vrata, nové podlahy, zárubně, omítky. Vytápění je řešeno elektrokotlem, dále kotlem na tuhá paliva, ohřev vody řeší 120l el. bojler. Rozlehlá zahrada, která je velmi příjemně vyřešena jak k relaxaci-včetně bazénu, skleníku, pařeniště, tak i k samostatnému chovu, kde je nyní velmi pěkné zázemí pro slepičky s kohoutkem. Nově je vybudovaná pergola, která je zajištěna i pro celoroční posezení, dům je zajištěný kamerovým systémem. Tento úžasný rodinný dům může nový majitel využít k bydlení bez dalších investic. Obec Hrabůvka nabízí mnoho možností pro rekreační sportování a relaxaci. V obci žije okolo 324 obyvatel a mezi atraktivní aktivity pro návštěvníky patří procházky v okolních lesích, sběr lesních plodů a hub, a koupání v přírodním koupališti zatopeného lomu v nedalekém Olšovci. "Kouzelný rodinný dům v Hrabůvce čeká právě na vás! Tento půvabný 3+1 RD s pergolou, zahradou a bazénem je jako vystřižený z pohádky. Získáte nejen dům, ale celý svět klidu a pohody. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

3 980 000 Kč
Prodej / Rodinný / Hrabůvka, okres Přerovchci zjistit více >

Dětkovice, zemědělský objekt, pozemky 15 729 m2 – komerce

Dětkovice, zemědělský objekt, pozemky 15 729 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bývalý zemědělský objekt s rozlehlými pozemky, v obci Dětkovice, okr. Vyškov. Jedná se o prodej rozsáhlých pozemků a staveb bez čísla popisného / evidenčního. Zastavěná plocha a nádvoří, bez čp / če o rozloze - 2701 m2 Trvalý travní porost o rozloze – 4221 m2 Ostatní plocha - 8807 m2 Bývalý kravín, nyní nevyužitý a stavba, kde byly dokončené stavební práce, provedený pasport v prosinci 2017. Do obvodového zdiva je vestavěna dispozice obytné a technické části. V budově se nacházela výrobna dřevěných podlah. Nyní využívaná stavba k bydlení. Zděná stavba, se zastřešenou nízkou sedlovou střechou, v čele se zbytky zemědělské technologie. Budova je nepodsklepená. Na původní stavbu navazují drobné přístavky, zastřešené pultovými střechami. Cihelný objekt je neomítnutý. Původní stavba je ocelový skelet, vyzdívaný plnými cihlami. Střechu tvoří azbestocementová krytina. Cihelný obvodový plášť je z vnitřní strany zateplený polystyrenem a obložený sádrokartonem. Vnitřní příčky kolem chodby jsou převážně dřevěné ( OSB desky ), příčky u kuchyně, hygieny a mezi pokoji jsou zděné. Betonové patky a ocelové stojky v chodbě jsou obloženy sádrokartonem. Přístavky jsou vyzdívány z cihelných bloků. Půda je v současné době využívána jako sklad, převážně dřevěného materiálu. Energetický štítek nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.

12 400 000 Kč
Prodej / Zemědělský / Dětkovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Bučovice, OV 3+1 v prvorepublikové vile, 86 m2, společné prostory, garáž, k rekonstrukci – byt

Bučovice, OV 3+1 v prvorepublikové vile, 86 m2, společné prostory, garáž, k rekonstrukci – byt - Byty Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu v prvorepublikové vile, ve městě Bučovice. K bytu o velikosti 86 m2 náleží garáž s dílnou cca 43 m2, technické místnosti cca 40 m2, dál společné prostory chodby, suterénu. Řešíte realizaci příjemného bydlení, nebo případně sídlo firmy? Rodinná vila, nyní se dvěma bytovými jednotkami v osobním vlastnictví. Byt o dispozici 3+1, nacházející se v 1. NP rodinného domu v Bučovicích s rozdělenými bytovými jednotkami. Nabízí se velmi příjemné řešení s možností realizace dle vlastních představ - obývací pokoj s rohovým oknem, prostorná kuchyně s úložným prostorem, tři pokoje, koupelna, kde je možné zrealizovat vanu i sprchový kout, prostorná chodba s prosklenou vstupní stěnou. Suterén je nyní využíván na skladování. Zde se také nabízí výzva k dobudování samostatné bytové jednotky, sauna, posilovna, vinný sklípek, atd. , Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Bučovice jsou město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 29 km východně od Brna na severním okraji Ždánického lesa, v nadmořské výšce 226 m n. m.. Je zde kompletní občanská vybavenost. Samotné Bučovice nabízejí veškeré sociální zázemí, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu. Město Bučovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

2 990 000 Kč
Prodej / 3+1 / Bučovice, okres Vyškovchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 9 dní

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 8 dní

úspěšně prodáno za 8 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 45 dní

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 20 dní

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za 7 dní

Lenka Pliešovská můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist