Eva Krejčová

TOP realitní makléř
pobočka ZNOJMO

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Eva Krejčová3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den,
jmenuji se Eva Krejčová a jsem TOP realitní makléř v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOST s.r.o. ve Znojmě. Sami si rozhodujeme, kterým směrem se bude naše kariéra vyvíjet. Já jsem dostala příležitost se rozvíjet v oblasti realitního trhu, za což jsem hrozně vděčná. Vždycky mě zajímal design, architektura a bydlení. Práce v realitním prostředí mě nesmírně baví a naplňuje. Mám ráda každodenní mnohotvárnost a kontakt s lidmi. Ráda naslouchám a snažím se lidem pomoct. Mám ráda smyslnost této práce a spokojenost všech účastníků obchodu. Tato práce se mi stala koníčkem.

Systém mojí práce

Chci, aby moji klienti odcházeli spokojeni a znovu se ke mě oni a nebo jejich přátelé vraceli.

Proč já a proč COLOSEUM

Jsem hrdá na to, že můžu být součástí týmu jedné z největších realitních kanceláří na Moravě - realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Profesionální prezentace - 3D půdorysy, videoprohlídky a samozřejmě profi fotky.

Pro prodávajícího zajištuji profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle. Zvyšujeme tak pravděpodobnost, že se bude potenciálním zájemcům nemovitost líbit. Jestli-že máte o profesionální prezentaci zájem, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vám ukážu, co všechno pro Vás dokážeme udělat. Na příklad takové prezentace se můžete podívat na video naší školitelky a makléřky.

Nejlepší makléři, skokan a pobočka měsíce června 2022

Jak to dopadlo v červnu? 3. místo Eva Krejčová

Nejlepší makléři a pobočka za měsíc březen 2023.

Jak to dopadlo v březen? 3. místo Eva Krejčová

Nejlepší makléři a pobočka za měsíc duben 2023.

Jak to dopadlo v dubnu? 1.místo Eva Krejčová

Nejlepší makléři a pobočka v červnu 2023 - COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Jak dopadl minulý měsíc? 2. místo Eva Krejčová

Nejlepší makléři a pobočka za měsíc červenec 2023

Ohlédnutí za úspěšným měsícem červencem. I během prázdnin a dovolených jsme Vám plně k dispozici. Tímto videem srdečně gratulujeme všem makléřům, kterým se dařilo nejvíce a měli krásné výsledky.
Gratulujeme Jani Mátlová, Evi Krejčová a Pavle Gavlasi.
A také děkujeme všem klientům naší realitní kanceláře, kteří s námi realizovali prodeje a koupě svých domů, bytů a pozemků.
Vážíme si Vaší důvěry.
Tým COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Moje reference

Moje nabídky

Ctidružice, prodej pozemky pro komerční výstavbu, 6.082 m² - pozemek

Ctidružice, prodej pozemky pro komerční výstavbu, 6.082 m² - pozemek - Pozemky Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek pro komerční výstavbu v obci Ctidružice, okr. Znojmo. S rozměry 6.082m2, šířkou 60m a délkou 91m je tento pozemek ideální pro ty, kteří hledají prostor pro rozvoj svých obchodních snů. Ať už plánujete vytvořit drobnou výrobu, malovýrobu nebo přidruženou výrobu, tento pozemek je pro Vás tím pravým místem. Inženýrské sítě jsou pouze 60m od pozemku, což zajišťuje snadný přístup k veškeré infrastruktuře. Aktuálně je pozemek veden jako orná půda, což zajišťuje jeho úrodnost a přírodní krásu. Neoplocený pozemek nabízí neomezené možnosti pro vytvoření vlastního výrobního prostoru přesně podle vašich představ. Tento pozemek je dle územního plánování vhodný pro výstavbu komerčních prostorů, což dává vašim podnikatelským plánům zelenou. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k vytvoření svého vlastního komerčního království v srdci Ctidružic. Pořiďte si tento pozemek ještě dnes a začněte budovat svůj obchodní sen. Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás! Ctidružice jsou obec v okrese Znojmo, žije zde cca 280 obyvatel, do města Znojmo je to cca 25min autem, blíže jsou Moravské Budějovice - autem za cca 11min. S financováním Vám rádi pomůžeme, pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / Komerční / Ctidružice, okres Znojmochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 24 hod

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 24 hod

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 24 hod

úspěšně prodáno za 24 hod

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 24 hod

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 24 hod

Eva Krejčová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist