Reality Břeclav

Hrušky, RD 3+1, po částečné rekonstrukci - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 70 m2 v obci Hrušky. Dům je podsklepený, patrový, řadový se sedlovou střechou. V nedávné době prošel rekonstrukcí (nové rozvody vody, odpadů a elektřiny, plastová okna). Dispozice přízemí dva pokoje, pokoj s kuchyní, koupelna s toaletou. V suterén je prádelna. V prvním patře je koupelna a nedodělané podkroví. Umístění domu umožňuje přístavbu ještě jednoho pokoje v přízemí domu. Rodinný dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění zajišťují plynové přímotopy, ohřev vody elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K domu přináleží dvůr s možností vjezdu, na kterém je posezení s grilem, kůlna na kola a vlastní studna s užitkovou vodou. Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrušky, okres Břeclav
Kobylí, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 100 m2 v Kobylí na Moravě. Řadový dům je cihlový, se sedlovou střechou z pálených tašek s možností půdní vestavby až dvou pokojů. Dům je podsklepený a napojen na elektřinu, plyn a kanalizaci, vodovod na vlastní studnu. Ústřední topení je napojeno na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dispoziční řešení domu je chodba, komora, tři pokoje, kuchyň a koupelna s vanou a toaletou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu na pozemek je 985 m2, z toho výměra zahrady je 706 m2. Na pozemku se nachází hospodářské stavení a je zde i možnost posezení pod pergolou. Vinařská obec Kobylí se nachází zhruba 20 km severozápadně od Hodonína. Je čtvrtou největší obcí Velkopavlovické vinařské oblasti a je žije bohatým kulturním i sportovním životem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře..

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kobylí, okres Břeclav
Břeclav, pronájem RD 3+1, po rekonstrukci, 90 m2 - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné podlahové ploše 90 m2 v Břeclavi. Řadový, cihlový dům se sedlovou střechou se nachází v centru města v klidné lokalitě. V letech 1985 proběhla výstavba nové přístavby k domu a byla zrekonstruována nová střecha. V roce 2015 byla provedena další rekonstrukce (plovoucí podlahy, PVC, sanita, dlažby, kuchyňská linka apod.). Dispoziční řešení domu je chodba, předsíň, kuchyň, tři pokoje, koupelna a toaleta. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kondenzační kotel. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn i kanalizaci. Parkování je před domem. Je zde možnost užívat zahradu a posezení na dvoře. Po dohodě s majitelem možnost rekonstrukce podkroví (odpočet nájmu). Průkaz energetické náročnosti E - nehospodárná. Nájemné je stanoveno na 16.000,- Kč plus zálohy na služby spojené s provozem. Jedná se o dlouhodobý pronájem a dům je volný od 15.8.2017. Dům má velmi výhodou polohu a nachází se blízko centra města s veškerou občanskou vybaveností. Za účelem bližších informací o této nabídce, kontaktujte makléře. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

16 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Rodinný / Břeclav, okres Břeclav
Zaječí, dílna 276 m2 - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji obchodní prostory o přibližné užitné ploše 276 m2 v Zaječí. Objekt je přízemní, koncový řadový. Dispoziční řešení budovy jsou dílny, kancelář, koupelna se sprchou a toaleta. Rozměry budovy umožňují novému majiteli přizpůsobit budovu podle svých představ pro různé komerční využití. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K dispozici je menší dvorek a rampa. K rozhodnutí, zda je tento obchodní prostor vhodný právě pro Váš podnikatelský záměr, nejlépe poslouží osobní prohlídka. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

749 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Zaječí, okres Břeclav
Rakvice, RD 1+1 - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 1+1 s přibližnou užitnou plochou 40 m2 v obci Rakvice. Dům je řadový, postaven je ze smíšeného zdiva, se sedlovou střechou. Je určen ke kompletní rekonstrukci, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Je napojen na vodovod, elektřinu a kanalizaci. Plynová přípojka se nachází před domem. Celková plocha parcely je 229 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K rozhodnutí, zda je tento dům či stavební pozemek vhodný právě pro Vás, nejlépe poslouží osobní prohlídka. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rakvice, okres Břeclav
Šakvice, RD 3+kk a 4+1, zahrada, bazén, komerce - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a 4+1 s přibližnou užitnou plochou 203 m2 v Šakvicích. Dům je řadový, patrový, se sedlovou střechou a částečně podsklepený. V přízemní se nachází zádveří, koupelna s vanou, samostatné WC, dva pokoje a obývací pokoj s kuchyní a krbem. V prvním patře je chodba, koupelna s toaletou, čtyři pokoje a kuchyň. V technických místnostech, koupelnách, WC a chodbách je položena dlažba, v pokojích plovoucí podlaha a PVC. Okna jsou dřevěná (eurookna), dvoukomorová. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Ohřev vody zajišťuje elektrickým bojler. Vytápění je ústřední plynovým kotlem doplněné krbem s rozvody do ostatních místností. V přízemí je podlahové topení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu na pozemek je 722 m2. Nachází se zde bazén, zahrada a v přístavbě u domu je k využití prostor (45 m2), ve kterém je komerční prostor využívaný jako pizzerie. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Šakvice, okres Břeclav
Bulhary, RD 5+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 s přibližnou užitnou plochou 160 m2 v obci Bulhary. Dům je přízemní, řadový se sedlovou střechou z pálených tašek s možností vybudování půdní vestavby. Nachází se v klidné lokalitě, v okrajové části obce. Dům prošel částečnou rekonstrukcí (částečné zateplení, nová fasáda, střecha, podlahy, plastová okna, střecha, krb). Dispoziční řešení dobu jsou čtyři pokoje, chodba, jídelna, kuchyň a koupelna s toaletou. Dům má průjezd do dvora a lze jej využít jako garáž. Rodinný dům je napojen na vodovod, elektřinu, kanalizaci, telefon a kabelovou televizi. Vytápění zajišťují elektrické přímotopy, nebo krbová kamna. Ohřev vody elektrický bojler a průtokový ohřívač. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku je 646 m2 a nachází se zde kvelbený sklep, venkovní komora a přístavek na dříví. Obec Bulhary leží v chráněné krajinné oblasti. Západně od obce se rozkládá Milovický les a tato vinařská obec nabízí mnoho možností využití volného času, např. rybolov (obcí protéká řeka Dyje), cykloturistiku, návštěvou vinných sklepů a různých kulturních akcí. Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům, stojící na klidném místě ve zdravém životním prostředí, vhodný právě pro Vaši rodinu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

2 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bulhary, okres Břeclav
Týnec, RD  4+1 a 4+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a 4+1 s přibližnou užitnou plochou 300 m2 v obci Týnec na Jižní Moravě. Dům je přízemní, cihlový, se sedlovou střechou a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Každá bytová jednotka má svůj samostatný vchod, svoji kuchyň, koupelnu a toaletu. Dům je napojen na ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je v původním udržovaném stavu, proběhla rekonstrukce střechy (nyní jsou k využití velké půdní prostory) a bylo provedeno podřezání domu. Součástí domu je i kvelbený vinný sklep a částečné podsklepení domu (50 m2). Na dům navazuje dvůr s hospodářskými budovami, stodola a zahrada 456 m2. Celková plocha oploceného pozemku s možností vjezdu na pozemek je 1 587 m2. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Týnec je vzdálen 12 km od okresního města Břeclav, je dobře dopravně dostupný nejen automobilem, ale i veřejnou dopravou. K dispozici je tu školka, škola, lékař, potraviny, pošta, kostel i restaurace. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Týnec, okres Břeclav
Valtice, RD 7+kk, zahrada, bazén, garáž - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 7+kk s přibližnou užitnou plochou 275 m2 ve Valticích. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je nepodsklepený, cihlový, patrový. Půdorysný tvar nepravidelný obdélník s šíří 18,5 m. V přízemní se nachází pracovna, prádelna, technická místnost, garáž, koupelna vybavená sprchou a toaletou, samostatné WC a obývací pokoj s kuchyní. Kuchyňská linka je vybavená vestavnými spotřebiči s mramorovou kuchyňskou deskou. V prvním patře je předsíň, pět pokojů, dvě koupelny. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou navazuje na ložnici, do druhé koupelny s vanou a sprchovým koutem je přístup z chodby. Navíc je k dispozici ještě samostatné WC . Pokoje jsou vybaveny plovoucími podlahami. V technických místnostech, koupelnách, WC a chodbách je položena dlažba. Okna jsou dřevěná (eurookna). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Ohřev vody zajišťuje elektrickým bojler plus solární ohřev. Vytápění je ústřední plynovým kotlem doplněné krbovými kamny. Dům je vybaven také funkčním alarmem, požárním systémem a kamerou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům se nachází v klidné lokalitě s krásným výhledem na Pálavu. Celková plocha pozemku je 1 085 m2. Zahrada o rozloze 740 m2 je vybavena zastřešeným bazénem pro celoroční využití, zahradním domkem na bazénovou technologii a pergolou. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Valtice, okres Břeclav
Bulhary, vinný sklep 70 m2 - vinný sklep - Ostatní Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji historický vinný sklep s přibližnou užitnou plochou 70 m2, nacházející se v proslulé vinařské obci Bulhary. Jedná se o samostatně stojící objekt s cihlovou klenbou s dispozicí: prostorná presovna 40 m2, spojovací chodba 7 m2, sklep k uložení vína 23 m2. Sklep je napojen na elektřinu a vodovod, s možností připojení na kanalizaci. Interiér je v celkově dobrém stavu, bez plísní. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Bulhary se nachází mezi obcí Lednice a Milovice, nedaleko Novomlýnských nádrží pod Pálavskými vrchy. V poslední době jsou Bulhary turisticky atraktivní lokalitou, nabízí mnoho možností využití volného času jako např. rybolov, návštěvu vinných sklepů či různých kulturních akcí. V obci se staví nové penziony a vedou zde turistické, cykloturistické i vinařské stezky. Sklep je vhodný nejen k původnímu účelu, ale i k podnikaný. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

319 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Bulhary, okres Břeclav
Brumovice, vinný sklep 45,5 m2 - vinný sklep - Ostatní Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vinný sklep s přibližnou užitnou plochou 45,5 m2, nacházející se v proslulé vinařské obci Brumovice. Vinný sklep je posazen v žádané lokalitě, v klidné části s možností využití i pro víkendový odpočinek a posezení s přáteli. Celková plocha pozemku je 73 m2. V přízemí se nachází chodba, WC, kuchyň společná s místností na posezení (21 m2) a vstup do kvelbeného sklepu (20 m2). Sklep je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, ohřev vody přes elektrický bojler. Dispozice sklepu umožňuje i patrovou přístavbu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného sklepu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Brumovice, okres Břeclav
Hlohovec, RD 8+1, penzion s cukrárnou - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 8+1 s přibližnou užitnou plochou 310 m2 nacházející se v obci Hlohovec. Objekt je v současné době využíván jako penzion se 3 apartmány, z nichž má každý svoji kuchyňku a hygienické zařízení. Celková kapacita je až 20 lůžek. V přízemí se nachází garáž, zimní zahrada a zavedená cukrárna, před kterou je i venkovní posezení. Ve dvoře je možnost krytého posezení s krbem a bazénem. Dům včetně cukrárny se prodává s veškerým vybavením. Dům i zařízení jsou ve velmi dobrém stavu a návratnost investice, v případě pokračování v komerčním využívání objektu, je přibližně do pěti let. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Parkovat lze, kromě garáže, i přímo před domem. Obec Hlohovec je vzhledem ke své poloze na trase mezi Valticemi a Lednicí turisticky oblíbenou a navštěvovanou lokalitou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Hlohovec, okres Břeclav
Brumovice, stavební parcela 1 981 m2, sítě - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1 981 m2 v obci Brumovice. Na pozemku se nachází stavba určená ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Pozemek leží nedaleko centra obce a vede k němu příjezdová asfaltová komunikace. Ve spodní části pozemku je velká zahrada s ovocnými stromy a vede k ní příjezdová cesta. Šíře pozemku je 18,5 m. Brumovice se nachází 45 km od Brna v okrese Břeclav. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Brumovice, okres Břeclav
Hustopeče, pronájem obchodních prostor, 90,9 m2 - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 90,9 m2. Tyto komerční prostory se nachází v oblasti obchodů, sídel firem a obytných budov v Hustopečích. Prostory v novostavbě jsou určeny pro obchodní činnost, kanceláře nebo poskytování služeb. K dispozici je vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a tři kanceláře (39,95 m2, 28,55 m2, 14,9 m2). Veškeré zařízení bude vystěhováno, bude položen nový koberec a vymalováno. Zůstat mohou vestavné skříně. Je zde připojení na internet i kabelovou televizi. Pronájem bude volný od 15.11.2017. Parkování v bezprostřední blízkosti objektu na veřejném parkovišti. Topení je ústřední napojené na plynový kotel. Vodovodní a elektrická přípojka mají vlastní měřiče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nájemné je stanoveno na 14.000,- Kč bez záloh na energie a služby spojené s provozem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

14 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Hustopeče, okres Břeclav
Kobylí, orná půda, trvalý travní porost, 6143 m2 - pozemek  - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji tři pozemky. První pozemek je dle katastru nemovitosti vedený jako orná půda o celkové výměře 2363 m2, osázen je ovocnými stromy. Druhý pozemek dle katastru nemovitosti je vedený jako trvalý travní porost 823 m2 a obdobný třetí pozemek o celkové výměře 2957 m2. Všechny pozemky se nacházejí na katastrálním území Kobylí na Moravě. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

122 860 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Kobylí, okres Břeclav
Bořetice, stavební parcela 1352 m2, sítě - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1352 m2 v Bořeticích, který je evidován v katastru nemovitostí jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta. Vinařská obec Bořetice leží v mírně zvlněné krajině na úpatí Ždánického lesa. Obec disponuje veškerým občanským vybavením, pravidelná autobusová linka spojuje obec se svým okolím k dispozici jsou i turistické a cyklistické stezky. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

380 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Bořetice, okres Břeclav

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.