Reality Břeclav

Břeclav, byt DB 3+1, po rekonstrukci, zděné jádro, sklep - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji třípokojový družstevní byt o přibližné užitné ploše 68 m2 blízko centra Břeclavi. Byt prošel rekonstrukcí jádra, na podlahách v místnostech je kvalitní lino, v koupelně a kuchyni dlažba. Vytápění i ohřev vody jsou centrální dálkové. Do bytu je zavedena telefonní linka, kabelová televize a internet. Koupelna je samostatná. K bytu náleží sklep v suterénu, k dispozici je společná sušárna a kolárna. Dle dohody zůstává v bytě vybavení. Byt se nachází v 1. patře pětipodlažního panelového domu s výtahem. Dům je po rekonstrukci stupaček, elektřiny, byla vyměněna plastová okna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Břeclav, okres Břeclav
Dolní Dunajovice, pronájem obchodních prostor, 83 m2 – komerce - Komerční Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 83 m2, přímo u hlavní cesty v Dolních Dunajovicích. Dolní Dunajovice jsou turisticky atraktivní lokalita ležící pod Novomlýnskými nádržemi, nedaleko Pálavy, Aqualandu Moravia, Autocampu Merkur a poblíž hlavního tahu Mikulov-Pohořelice. Okolí je protkáno cyklostezkami, vinařskými i turistickými trasami a sezóna v této oblasti začíná v polovině března a končí začátkem prosince, což činí tyto prostory mimořádně ekonomicky zajímavými. Samotná budova je po celkové rekonstrukci a ideální využití nalezne jako kavárna, bistro, či cukrárna. V případě zájmu může majitel ponechat stávající vybavení viz. foto. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě, k dispozici je i internet. V objektu se nachází prodejna, kancelář, sociální zařízení, provozní i skladové zázemí a před prodejnou je předzahrádka (25 m2). Cena za pronájem je stanovena 35.000,- Kč/měsíčně, včetně DPH bez zálohy na spotřebu energií a služeb s objektem spojených. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

35 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Dolní Dunajovice, okres Břeclav
Břeclav, byt OV 2+kk, vlastní kotel, podlahové vytápění, klimatizace, balkon 2,3 m2, sklep - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dvoupokojový bezbarierový byt v osobním vlastnictví v moderní obytné zástavbě v Břeclavi. Byt o přibližné užitné ploše 49,9 m2 má zděné bytové jádro, plovoucí podlahy v pokojích, dlažbu v chodbě, koupelně a kuchyňském koutě. K vytápění a ohřevu vody slouží vlastní kotel, topení v místnostech je podlahové. Součástí kuchyňské linky je indukční varná deska. Do bytu je zaveden internet a satelitní TV. K bytu náleží sklad o výměře 2,5 m2, který je situován o patro níže. V bytě zůstává zařízení dle dohody. Byt se nachází v 6. NP cihlového domu, který byl zkolaudován v roce 2010. Parkovat je možno před domem, případně lze přikoupit garáž. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost včetně nemocnice i obchodních center. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Břeclav, okres Břeclav
Strachotín, stavební pozemek, 11 002 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 11 002 m2 v obci Strachotín. V katastru nemovitosti je pozemek veden jako orná půda. Dle platného územního plánu je určen pro rozvoj veřejného prostranství, umístění staveb a aktivit občanské vybavenosti. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 34 m, délka 337 m. Vinařská obec Strachotín se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží v těsné blízkosti Novomlýnských jezer, 35 km od Brna, 9 km od Hustopečí a 13 km od Mikulova. Ze Strachotína je krásný pohled na Pálavské vrchy s hradem Děvičky. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

800 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Strachotín, okres Břeclav
Pouzdřany, stavební pozemek ,13 020 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 13 020 m2 v obci Pouzdřany. V katastru nemovitostí je pozemek veden jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě veřejné občanské vybavenosti (školství, sport, kulturně-společenské akce) a to jak na úrovni místní, tak vyšší. Uvedená cena je ještě k jednání. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 48 m, délka 264 m. Pouzdřany jsou obec v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží nedaleko řeky Svratky, zhruba 13 km od Hustopečí a 12 km od Pohořelic mezi dálnicí D2 a rychlostní silnicí R52. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

600 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Pouzdřany, okres Břeclav
Zaječí, dílna 276 m2 - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji obchodní prostory o přibližné užitné ploše 276 m2 v Zaječí. Objekt je přízemní, koncový řadový. Dispoziční řešení budovy jsou dílny, kancelář, koupelna se sprchou a toaleta. Rozměry budovy umožňují novému majiteli přizpůsobit budovu podle svých představ pro různé komerční využití. Objekt je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody elektrický bojler. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K dispozici je menší dvorek a rampa. K rozhodnutí, zda je tento obchodní prostor vhodný právě pro Váš podnikatelský záměr, nejlépe poslouží osobní prohlídka. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Zaječí, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, zahradní chata 2+kk, pozemek, 446 m2, - chata  - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící chatu se sedlovou střechou o dispozici 2+kk s přibližnou užitnou plochou 40 m2 v Úvalech u Valtic. Celková plocha pozemku je 446 m2. Velmi pěkná a udržovaná chata je napojena na vlastní studnu s užitkovou vodou, elektřinu. Vytápění je řešeno plynovými přímotopy. V přízemí chaty se nachází velká místnost, v patře ložnice s balkonem. Chata s udržovaným pozemkem leží v krásné rekreační lokalitě, blízko Valtic, Lednice, Mikulova. Pozemek je oplocen s brankou. Na zahradě se nachází letní sprcha, suché WC, ohniště s posezením. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Valtice, okres Břeclav
Dolní Dunajovice, RD 5+1, po rekonstrukci, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 s přibližnou užitnou plochou 148 m2 v obci Dolní Dunajovice. Dům je řadový, přízemní se sedlovou střechou a prošel celkovou rekonstrukcí. Nová střecha, plastová okna, fasáda, plovoucí podlahy, koupelna, dlažby. Vodovodní přípojka a kanalizace v plastu, elektřina v mědi. V domě se nachází chodba, spíž, kuchyň s jídelnou, koupelna, samostatné WC, tři pokoje. Na obytné místnosti pak navazuje technická místnost a prádelna. Vytápění je plynové ústřední, zároveň je možno přitápět krbovými kamny. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu na pozemek je 922 m2, z toho zahrada má 357 m2. Nachází se zde studna s užitkovou vodou, zemní sklep a přístřešek s půdou s možností přestavby. Vinařská obec Dolní Dunajovice leží poblíž Mušovského jezera, Aqualandu Moravia a autocampu Merkur. V okolí jsou vinařské sklepy, cyklostezky, restaurace, penziony. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dolní Dunajovice, okres Břeclav
Boleradice, zahrada 969 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o výměře 969 m2 v malebném vinařském městysu Boleradice, která je v katastru nemovitostí vedena jako zastavěná plocha a nádvoří, ale vzhledem k tomu, že tento pozemek je svažitý, nelze na něm nic stavět. Lze jej využít pouze jako zahradu. Před ním stojí bytový dům, ale zahradu nezastíní. Šíře pozemku je 71,5 m, délka 41 m. Boleradice jsou vzdáleny přibližně 42 km jihovýchodně od Brna a 10 km východně od Hustopečí, kde se nachází nájezd na 25. km D2. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Boleradice, okres Břeclav
Morkůvky, RD 2+1, po částečné rekonstrukci - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 170 m2 v Morkůvkách. Dům je cihlový s novou sedlovou střechou z pálených tašek. Celková plocha pozemku je 1247 m2, z toho předzahrádka (150 m2), dvůr (115 m2) a zahrada o rozloze (812 m2). Dům prošel částečnou rekonstrukcí, rozvody elektřiny, je možnost napojit se na plynovou přípojku a je třeba vybudovat rozvody vody. V přízemí domu se kromě dvou pokojů (20 m2, 16 m2) a kuchyně (16 m2) nachází chodba, koupelna a komora. Součástí domu je nadzemní suterén, ve kterém je k dispozici dílna a technická místnost. V podkroví probíhá výstavba dalších pokojů a zateplení podkroví. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Morkůvky, okres Břeclav
Popice, stavební parcela, 8 129 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 8 129 m2 v obci Popice. V katastru nemovitosti je pozemek veden jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů s možností ubytování, komerce (kanceláře, sklady, zemědělská střediska). K pozemku vede štěrková příjezdová komunikace. Připojení na elektřinu, vodu a kanalizaci je v vzdálenosti 150 m. Šíře pozemku je 70 m, délka 115 m. Vinařská obec Popice leží v blízkosti Pálavských vrchů, Novomlýnských jezer, Lednicko-Valtického areálu a historického města Mikulova obklopena krásnou přírodou a přitom 30 km od Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

1 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Popice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - zahrada, 1 305 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1 305 m2 v Úvalech u Valtic, který je veden v katastru nemovitostí jako zahrada. Pozemek se nachází v klidné části Úval, mezi zahradami, vinicemi a poli. Ze tří stran je oplocen. Je zde možnost stavby zahradní chatky do 25 m2 a 4 m výšky bez ohlášení. Příjezdová cesta je z obou stran, z jedné strany kamenitá zpevněná komunikace, z druhé polní cesta. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

391 500 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Moravský Žižkov, pronájem bytu 2+1 v rodinném domě 64 m2 - byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu byt v rodinném domě 2+1 o přibližné užitné ploše 64 m2. Byt je částečně zařízen (kuchyňská linka, lednice, sporák s troubou, obývací stěna). Byt se nachází v přízemí domu,s dispozicí dvou pokojů, kuchyní, koupelny vybavené vanou a samostatným WC. Byt je vytápěn plynovými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Podlahy jsou pokryté PVC, kobercem, v obývacím pokoji je dřevěná podlaha. Nájemník může pokoj v horním podlaží, sklep, na zahradě posezení pod pergolou a je zde místo i pro umístnění vlastního bazénu. Parkování je umožněno před domem. Nájemné činí 8.500,- Kč včetně záloh na spotřebu energií i s platbami za televizi a internet. Byt je v dobrém stavu, po částečné rekonstrukci, připraven ihned k nastěhování od 15.12.2017. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Moravský Žižkov, okres Břeclav
Břeclav, DB 2+1, 46 m2, po rekonstrukci - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce 2+1 o přibližné užitné ploše 46 m2, nacházející se v prvním patře šestipodlažního panelového domu v Břeclavi na Valtické. Na bytové jednotce proběhla rekonstrukce koupelny, nové podlahy, omítky, kuchyňská linka. Bytovou jednotku lze převést do OV. K bytu náleží sklepní koje a k užívání je také společná kolárna a kočárkárna. Dispozice bytu jsou dva pokoje, chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou, koupelna vybavená vanou a toaletou. Vytápění a ohřev vody je centrální, parkování před domem. V bytovém době byly rekonstruovány společné prostory, vchod, plastová okna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt byt, vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Břeclav, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - orná půda, zahrada, 1733 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 1733 m2 v Úvalech u Valtic, které jsou v katastru nemovitostí evidované jako zahrada a orná půda. Pozemky se nachází v okrajové části Úval. Příjezdová cesta k pozemkům je polní kamenitá. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

582 820 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Valtice, okres Břeclav
Břeclav, DB 3+1, 73,59 m2 - družstevní byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce 3+1 o přibližné užitné ploše 73,59 m2, nacházející se v pátém patře pětipodlažního panelového domu v Břeclavi na Valtické. V bytě proběhla částečná rekonstrukce (plastová okna, kuchyňská linka, omítky, nová elektřina, dveře). K tomuto bytu dále náleží sklepní kóje, společná je místnost na kola. Dispoziční řešení bytu je chodba, tři pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC. K využití je i lodžie se vstupem z jednoho pokoje. Vytápění a ohřev vody je centrální, byt je napojen na internet. Parkoviště s vlastním stáním je u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, stojí v bezprostřední blízkosti zeleně, poblíž parku, MHD, obchodů, lékaře i restaurace. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Břeclav, okres Břeclav

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.