Reality Břeclav

Pouzdřany, stavební pozemek ,13 020 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 13 020 m2 v obci Pouzdřany. V katastru nemovitostí je pozemek veden jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě veřejné občanské vybavenosti (školství, sport, kulturně-společenské akce) a to jak na úrovni místní, tak vyšší. Uvedená cena je ještě k jednání. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 48 m, délka 264 m. Pouzdřany jsou obec v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží nedaleko řeky Svratky, zhruba 13 km od Hustopečí a 12 km od Pohořelic mezi dálnicí D2 a rychlostní silnicí R52. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

700 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Pouzdřany, okres Břeclav
Kobylí, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s přibližnou užitnou plochou 100 m2 v Kobylí na Moravě. Řadový dům je cihlový, se sedlovou střechou z pálených tašek s možností půdní vestavby až dvou pokojů. Dům je podsklepený a napojen na elektřinu, plyn a kanalizaci, vodovod na vlastní studnu. Ústřední topení je napojeno na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dispoziční řešení domu je chodba, komora, tři pokoje, kuchyň a koupelna s vanou a toaletou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Celková plocha pozemku s možností vjezdu na pozemek je 985 m2, z toho výměra zahrady je 706 m2. Na pozemku se nachází hospodářské stavení a je zde i možnost posezení pod pergolou. Vinařská obec Kobylí se nachází zhruba 20 km severozápadně od Hodonína. Je čtvrtou největší obcí Velkopavlovické vinařské oblasti a je žije bohatým kulturním i sportovním životem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře..

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kobylí, okres Břeclav
Popice, stavební parcela, 8 129 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 8 129 m2 v obci Popice. V katastru nemovitosti je pozemek veden jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rekreačních objektů s možností ubytování, komerce (kanceláře, sklady, zemědělská střediska). K pozemku vede štěrková příjezdová komunikace. Připojení na elektřinu, vodu a kanalizaci je v vzdálenosti 150 m. Šíře pozemku je 70 m, délka 115 m. Vinařská obec Popice leží v blízkosti Pálavských vrchů, Novomlýnských jezer, Lednicko-Valtického areálu a historického města Mikulova obklopena krásnou přírodou a přitom 30 km od Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

1 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Popice, okres Břeclav
Strachotín, stavební pozemek, 11 002 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 11 002 m2 v obci Strachotín. V katastru nemovitosti je pozemek veden jako orná půda. Dle platného územního plánu je určen pro rozvoj veřejného prostranství, umístění staveb a aktivit občanské vybavenosti. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 34 m, délka 337 m. Vinařská obec Strachotín se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží v těsné blízkosti Novomlýnských jezer, 35 km od Brna, 9 km od Hustopečí a 13 km od Mikulova. Ze Strachotína je krásný pohled na Pálavské vrchy s hradem Děvičky. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

900 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Strachotín, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - zahrada, 983 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 983 m2 v Úvalech u Valtic, který je veden v katastru nemovitostí jako zahrada. Pozemek se nachází v klidné části Úval, mezi zahradami, vinicemi a poli. Ze tří stran je oplocen. Je zde možnost stavby zahradní chatky do 25 m2 a 4 m výšky bez ohlášení. Příjezdová cesta je z obou stran, z jedné strany kamenitá zpevněná komunikace, z druhé polní cesta. Šíře pozemku je 31 m, délka 32 m. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

294 900 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, pozemek, vinice, parcela 2300 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji parcelu o výměře 2300 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako plocha obytné zástavby, rekreace, sady a zahrady. Celková plocha pozemku je 2 300 m2, šíře 32 m, délka 70 m. V současné době na pozemku stojí hospodářské stavení - stodola (bez č.p./č.e.), ve které byla vybudována bytová jednotka 2+kk (byt správce). Objekt je napojen na elektřinu a vodu, k dispozici je i studna s užitkovou vodou. Pozemek je oplocen a vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, stavební pozemek, 5 297 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 5297 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako ostatní plocha, ale dle platného územního plánu je povolena stavba pro výrobu a komerční aktivity. Za určitých podmínek jsou povolena stravovací a maloobchodní zařízení, vinné sklepy a chaty. Z hlediska zastavitelnosti je možno zastavět 20 % pozemku ve dvou nadzemních podlaží bez využití podkroví. Celková plocha pozemku je 5 297 m2, nemá přesný obdélníkový tvar, s přibližnou šíří 63 m, délkou 84 m. Vodovodní přípojka je poblíž hranice pozemku (5 m), elektřina (10 m). Pozemek je oplocen a vede k němu z jedné strany asfaltová a z druhé strany kamenitá příjezdová cesta. Nachází se vedle hlavní komunikace, v klidné obci poblíž (500 m) od Rakouských hranic. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, stavební pozemek, 481 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 481 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek se skládá ze tří parcel. Dle územního plánu je možno zastavět 51 m2 pozemku a to ve dvou nadzemních podlaží, se šikmou střechou, bez využití podkroví. Celková obytná plocha tedy může být 102 m2. Povolena je stavba pro rodinný dům a individuální bydlení. Za určitých podmínek je povolena také výstavba stravovacích, ubytovacích, kulturních a sociálních zařízení. Celková plocha pozemku je 481 m2, s přibližnou šíří 14 m, délkou 34,5 m. Vodovodní přípojka je ve vzdálenosti (30 m), elektřina (13 m). Pozemek leží poblíž asfaltové komunikace a vede k němu nezpevněná komunikace. Nachází se v klidné části obce, cca (500 m) od Rakouských hranic. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Valtice, okres Břeclav
Úvaly u Valtic - orná půda, zahrada, 2092 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 2092 m2 v Úvalech u Valtic, které jsou v katastru nemovitostí evidované jako zahrada a orná půda. Pozemky se nachází v okrajové části Úval. Příjezdová cesta k pozemkům je polní kamenitá. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

300 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Valtice, okres Břeclav
Sedlec, ID 1/2 RD 4+kk, pozemek 1425 m2, terasa, garáž, dílna, vjezd - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme 1/2 prostorného rodinného domu se zahradou v klidné části obce Sedlec u Mikulova. Samostatný dům o zastavěné ploše 197 m2 a přibližné užitné ploše 200 m2 je patrový, cihlový, s rovnou střechou. V 1. NP se nachází garáž, dílna a technické zázemí, v 2. NP jsou čtyři obytné místnosti, kuchyň, koupelna a toaleta. Dům je připojen na elektřinu, veřejný vodovod, plyn, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění zajišťuje kombinovaný kotel na plyn/tuhá paliva, voda je ohřívána bojlerem. Na obytnou část navazuje venkovní terasa se schody do zahrady. Zahrada o výměře 1228 m2 je oplocená, udržovaná, s možností vjezdu autem. Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou. Sedlec je od Mikulova vzdálený několik minut jízdy autem, autobusem i vlakem. V obci se nachází obchod, pošta, restaurace, školka. Dům je nyní neobývaný, k dispozici ihned. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Sedlec, okres Břeclav
Kobylí, vinný sklep, 61 m2, zpracovací místnost, sklepní šíje, sklep – vinný sklep - Ostatní Břeclav

Nabízíme k prodeji vinný sklep o přibližné užitné ploše 42 m2, umístěný je v řadové zástavbě, v klidné části obce Kobylí. Stavba je cihlová v dobrém stavu. Celková zastavěná plocha činí 61 m2. Je zde možnost nástavby a prodloužení sklepu. Celkové se vinný sklep skládá ze zpracovací místnosti (20 m2), sklepní šíje a samotného sklepa (42 m2). Z inženýrských sítí je zde vodovod a elektřina. Sklep vytápí kamna na tuhá paliva. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Kobylí, okres Břeclav
Valtice, RD 7+kk, zahrada, bazén, garáž - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 7+kk s přibližnou užitnou plochou 275 m2 ve Valticích. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je nepodsklepený, cihlový, patrový. Půdorysný tvar nepravidelný obdélník s šíří 18,5 m. V přízemní se nachází pracovna, prádelna, technická místnost, garáž, koupelna vybavená sprchou a toaletou, samostatné WC a obývací pokoj s kuchyní. Kuchyňská linka je vybavená vestavnými spotřebiči s mramorovou kuchyňskou deskou. V prvním patře je předsíň, pět pokojů, dvě koupelny. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou navazuje na ložnici, do druhé koupelny s vanou a sprchovým koutem je přístup z chodby. Navíc je k dispozici ještě samostatné WC . Pokoje jsou vybaveny plovoucími podlahami. V technických místnostech, koupelnách, WC a chodbách je položena dlažba. Okna jsou dřevěná (eurookna). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Ohřev vody zajišťuje elektrickým bojler plus solární ohřev. Vytápění je ústřední plynovým kotlem doplněné krbovými kamny. Dům je vybaven také funkčním alarmem, požárním systémem a kamerou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům se nachází v klidné lokalitě s krásným výhledem na Pálavu. Celková plocha pozemku je 1 085 m2. Zahrada o rozloze 740 m2 je vybavena zastřešeným bazénem pro celoroční využití, zahradním domkem na bazénovou technologii a pergolou. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Valtice, okres Břeclav
Brumovice, RD 2+1, zahrada, studna, sklep - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Brumovice. Jedná se o řadový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, okna jsou do ulice dřevěná, na verandě jsou eurookna s dvojskly. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, prostorná veranda, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC, hospodářské místnosti, sklep na zahradě. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - voda je rozvedená v plastu, elektřina částečně v mědi, úprava dispozice verandy. Součástí prodeje je veškeré vybavení v domě. Dům má udržovanou předzahrádku, vlastní studnu na užitkovou vodu, dvůr a zahradu se vzrostlými stromy a keři. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn a septik. Vytápění je pomocí lokálních plynových topidel (wawky), ohřev vody zajišťuje elektrický průtokový ohřívač. Celková plocha pozemku je cca 1 186 m2. Parkování je možné přímo před domem nebo na dvoře. Obec Brumovice má základní občanskou vybavenost a je zde velmi dobrá dostupnost do okolních měst a obcí. Obec se rozkládá na mírném svahu Chřibů asi 6 km jihovýchodně od Klobouk u Brna a leží ve vinařské oblasti, o čemž svědčí i přítomnost vinné révy v obecním znaku a obcí procházejí dvě vinařské stezky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brumovice, okres Břeclav
Morkůvky, RD 2+1, po částečné rekonstrukci - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 170 m2 v Morkůvkách. Dům je cihlový s novou sedlovou střechou z pálených tašek. Celková plocha pozemku je 1247 m2, z toho předzahrádka (150 m2), dvůr (115 m2) a zahrada o rozloze (812 m2). Dům prošel částečnou rekonstrukcí, rozvody elektřiny, je možnost napojit se na plynovou přípojku a je třeba vybudovat rozvody vody. V přízemí domu se kromě dvou pokojů (20 m2, 16 m2) a kuchyně (16 m2) nachází chodba, koupelna a komora. Součástí domu je nadzemní suterén, ve kterém je k dispozici dílna a technická místnost. V podkroví probíhá výstavba dalších pokojů a zateplení podkroví. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Morkůvky, okres Břeclav
Brumovice, stavební parcela 1 981 m2, sítě - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1 981 m2 v obci Brumovice. Na pozemku se nachází stavba určená ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Pozemek leží nedaleko centra obce a vede k němu příjezdová asfaltová komunikace. Ve spodní části pozemku je velká zahrada s ovocnými stromy a vede k ní příjezdová cesta. Šíře pozemku je 18,5 m. Brumovice se nachází 45 km od Brna v okrese Břeclav. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Brumovice, okres Břeclav
Břeclav, DB 3+1, 73,59 m2 - družstevní byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce 3+1 o přibližné užitné ploše 73,59 m2, nacházející se v pátém patře pětipodlažního panelového domu v Břeclavi na Valtické. V bytě proběhla částečná rekonstrukce (plastová okna, kuchyňská linka, omítky, nová elektřina, dveře). K tomuto bytu dále náleží sklepní kóje, společná je místnost na kola. Dispoziční řešení bytu je chodba, tři pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC. K využití je i lodžie se vstupem z jednoho pokoje. Vytápění a ohřev vody je centrální, byt je napojen na internet. Parkoviště s vlastním stáním je u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, stojí v bezprostřední blízkosti zeleně, poblíž parku, MHD, obchodů, lékaře i restaurace. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Břeclav, okres Břeclav

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.