Reality Břeclav

Břeclav, OV 3+1, 73,9 m2, balkon - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 73,9 m2, nacházející se Břeclavi Na Valtické. Bytová jednotka 3+1 se nachází ve zvýšeném přízemí šestipodlažního panelového domu s výtahem. Dům je po revitalizaci, což se projevilo na zvýšeném komfortu bydlení i snížení nákladů s bydlením spojených (plastová okna, zateplení a nová fasáda, balkon). Kupní cena je uváděna včetně dluhu za revitalizaci. Dispoziční řešení bytové jednotky je vstupní chodba, WC, koupelna, kuchyň tři pokoje. K bytu náleží sklepní kóje, společné prostory jsou kolárna a kočárkárna. Vytápění bytu a ohřev vody je centrální. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, stojí poblíž školy, školky, obchodů, restaurace i hřiště. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Břeclav, okres Břeclav
Úvaly u Valtic,  RD 2+1, zahrada, vinný sklep – rodinný dům  - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící dům se sedlovou střechou o dispozici 2+1 s přibližnou užitnou plochou 52 m2 v Úvalech u Valtic. Tuto nemovitost lze využít jako rodinný dům k bydlení nebo jako chatu pro rekreaci. Dům je cihlový a v suterénu se nachází press haus a kvelbený vinný sklep. Je napojen na vodovod, elektřinu a septik. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, ohřev vody elektrický bojler. Celá nemovitost je v pěkném udržovaném stavu, nedávno byla vyměněna plastová okna. Sedlová střecha umožňuje vybudování podkrovního bydlení. Dispoziční řešení domu je chodba, WC, koupelna, dva pokoje, kuchyně, terasa. Celková plocha oploceného pozemku s možností vjezdu na pozemek je 933 m2. Nachází se na něm ovocný sad a vinohrad. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Valtice, okres Břeclav
Brod nad Dyjí, skladovací prostory 200 m2 - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji komerční objekt o výměře 200 m2 nacházející se v obci Brod nad Dyjí. Jedná se o dvoupodlažní montovanou Unimobuňku , která se nachází a pozemku 868 m2. Objekt je v dobrém technickém stavu a v minulostí sloužil jako dílna a sklad. Je napojen na elektřinu, vodovod, odpady jsou řešeny jímkou, nicméně před objektem je vytažena přípojka kanalizace. Vytápění i ohřev vody je zajištěn elektricky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pozemek je travnatý, rovinatý, z jedné strany k němu vede asfaltová komunikace, z druhé strany polní cesta. Objekt je připraven k užívání a může sloužit k výrobním, skladovacím nebo vzhledem k turistické lokalitě i k prodejním či ubytovacím účelům. Obec Brod nad Dyjí je obklopena viničními tratěmi. V obci se nachází penzion, autocamp, restaurace s vinařstvím a cukrárna. Ve vzdálenosti 5 km se nachází Aqualand Moravia a vodní nádrž Nové Mlýny s možností rybolovu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Brod nad Dyjí, okres Břeclav
Moravská Nová Ves,  stavební parcela 1967 m2, sítě - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o přibližné výměře 1967 m2 v Moravské Nové Vsi, který je evidován v katastru nemovitostí jako zahrada a vinice, ale dle platného územního plánu je v zastavitelné ploše smíšené obytné s využitím pro bydlení nebo občanskou vybavenost místního významu. Všechny inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Šíře pozemku je cca 15 m, délka cca 130 m. Tento pozemek je možné koupit zároveň se sousedícím pozemkem o přibližně stejné ploše, stejných rozměrů i stejné ceně. Pozemky se nachází v okrajové části vinařské obce s veškerou občanskou vybaveností. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho domova, či podnikatelského záměru. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

930 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Moravská Nová Ves, okres Břeclav
Břeclav, pronájem bytu 1+kk, 30 m2 - byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o přibližné užitné ploše 30 m2 nacházející se v 7. patře devítipodlažního bytového domu, který leží v klidné lokalitě města Břeclavi. Bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí(hliníková okna, společné prostory). Bytová jednotka je bezbariérová, vybavená novou kuchyňskou linkou s digestoří, sklokeramickým sporákem s troubou. Podlahy jsou vynylové, nové interiérové dveře. Koupelna je vybavená sprchovým koutem, umývadlem a toaletou. Vytápění bytu je centrální, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Byt je napojen na telefon, kabelovou televizi i internet. K dispozici je společná kolárna. Parkování je umožněno u domu s jedním vyhrazeným parkovacím místem pro bytovou jednotku. Nájem bytu je stanoven na 7000,- Kč na měsíc plus zálohy na spotřebu energií. Byt je volný od 1.3.2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Břeclav, okres Břeclav
Břeclav, DB 2+1, 46 m2, po rekonstrukci - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme převod družstevního podílu k bytové jednotce 2+1 o přibližné užitné ploše 46 m2, nacházející se v prvním patře šestipodlažního panelového domu v Břeclavi na Valtické. Na bytové jednotce proběhla rekonstrukce koupelny, nové podlahy, omítky, kuchyňská linka. Bytovou jednotku lze převést do OV. K bytu náleží sklepní koje a k užívání je také společná kolárna a kočárkárna. Dispozice bytu jsou dva pokoje, chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou, koupelna vybavená vanou a toaletou. Vytápění a ohřev vody je centrální, parkování před domem. V bytovém době byly rekonstruovány společné prostory, vchod, plastová okna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt byt, vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Břeclav, okres Břeclav
Břeclav, pronájem bytu 1+kk, 30 m2 - byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o přibližné užitné ploše 30 m2 nacházející se ve 2. patře devítipodlažního bytového domu, který leží v klidné lokalitě města Břeclavi. Bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí (hliníková okna, společné prostory). Bytová jednotka je bezbariérová, vybavená novou kuchyňskou linkou s digestoří, sklokeramickým sporákem s troubou. Podlahy jsou vynylové, nové interiérové dveře. Koupelna je vybavená sprchovým koutem, umývadlem a toaletou. Vytápění bytu je centrální, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Byt je napojen na telefon, kabelovou televizi i internet. K dispozici je společná kolárna. Parkování je umožněno u domu s jedním vyhrazeným parkovacím místem pro bytovou jednotku. Nájem bytu je stanoven na 7000,- Kč na měsíc plus zálohy na spotřebu energií. Byt je volný od 1.3.2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Břeclav, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, zahrada, 422 m2 - pozemek  - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ID podíl 1/2 na parcele s celkovou plochou 422 m2 v Úvalech u Valtic. Parcela je v katastru nemovitostí evidovaná jako zahrada. Šíře pozemku je 12,5 m, délka cca 33,5 m. V současné době probíhá schvalování nového územního plánu, ve kterém bude parcela označena jako stavební. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace, z druhé strany pozemku nezpevněná komunikace. Inženýrské sítě se nachází cca 10 m od hranice pozemku. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

550 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Valtice, RD 7+kk, zahrada, bazén, garáž - rodinný dům - Domy Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 7+kk s přibližnou užitnou plochou 275 m2 ve Valticích. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je nepodsklepený, cihlový, patrový. Půdorysný tvar nepravidelný obdélník s šíří 18,5 m. V přízemní se nachází pracovna, prádelna, technická místnost, garáž, koupelna vybavená sprchou a toaletou, samostatné WC a obývací pokoj s kuchyní. Kuchyňská linka je vybavená vestavnými spotřebiči s mramorovou kuchyňskou deskou. V prvním patře je předsíň, pět pokojů, dvě koupelny. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou navazuje na ložnici, do druhé koupelny s vanou a sprchovým koutem je přístup z chodby. Navíc je k dispozici ještě samostatné WC . Pokoje jsou vybaveny plovoucími podlahami. V technických místnostech, koupelnách, WC a chodbách je položena dlažba. Okna jsou dřevěná (eurookna). Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Ohřev vody zajišťuje elektrickým bojler plus solární ohřev. Vytápění je ústřední plynovým kotlem doplněné krbovými kamny. Dům je vybaven také funkčním alarmem, požárním systémem a kamerou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům se nachází v klidné lokalitě s krásným výhledem na Pálavu. Celková plocha pozemku je 1 085 m2. Zahrada o rozloze 740 m2 je vybavena zastřešeným bazénem pro celoroční využití, zahradním domkem na bazénovou technologii a pergolou. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Valtice, okres Břeclav
Sedlec u Mikulova, stavební parcela, 9.626 m2, komerční výstavba  - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 9.626 m2 v Sedleci u Mikulova, který je dle platného územního plánu určen ke komerční výstavbě.Pozemek je určen k výstavbě pro lehkou průmyslovou výrobu, sklady, výrobní haly apod. Na hranici pozemku jsou přípojky vody, elektřiny, plynu a kanalizace. Přilehlé komunikace jsou zpevněné. Pozemek se nachází v obci Sedlec 7 km od Mikulova v blízkosti železniční stanice a frekventované komunikace. Při rychlém jednání možná sleva z kupní ceny. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 887 800 Kčchci zjistit více >
Prodej / Komerční / Sedlec, okres Břeclav
Valtice, OV 2+kk, novostavba, 55 m2 - byt - Byty Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 55 m2 ve Valticích. K bytu náleží velká terasa (28 m2) a je velmi vhodný i jako investice, protože se nachází v centru malebného města Valtice, 300 m od valtického zámku se starobylým parkem a přilehlou bylinkovou zahradou. Restaurace, vinárny a vinné sklepy jsou v docházkové vzdálenosti. V okolí je mnoho historických památek (Lednicko–Valtický areál) snadno dosažitelný pěšky i na kole. Je to ráj pro turisty. Byt je bezbariérový a nízkonákladový, internet zaveden. Vytápění i ohřev vody je centrální. Dle Průkazu energetické náročnosti je bytový dům zařazen do třídy C - úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+kk / Valtice, okres Břeclav
Hustopeče, DB 2+1, 54 m2, balkon - družstevní byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám převod družstevního podílu k bytové jednotce 2+1 o přibližné užitné ploše 54 m2, nacházející se v prvním patře čtyřpodlažního panelového domu v Hustopečích. V bytě proběhla částečná rekonstrukce (plastová okna, stupačky, podlahy). K bytové jednotce náleží sklepní kóje, společná je kočárkárna. Dispoziční řešení bytu je chodba, dva pokoje, kuchyň, jídelna. Z ložnice je vstup na balkon. V bytě započala rekonstrukce koupelny a je přichystána na osazení novým sprchovým koutem a ani kuchyňská linka není ve vybavení bytu. Vytápění a ohřev vody je centrální. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Hustopeče, okres Břeclav
Hustopeče, DB 3+1, 75 m2, balkon - družstevní byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám převod družstevního podílu k bytové jednotce 3+1 o přibližné užitné ploše 75 m2, nacházející se v třetím patře čtyřpodlažního panelového domu v Hustopečích. Byt lze převést do osobního vlastnictví, lze jej financovat HÚ. U převodu družstevního bytu neplatí nabyvatel 4% daň z nabytí a navíc díky úpravám a rekonstrukcím jsou zde nízké náklady na bydlení. Jedná se o krásný, slunný byt, udržovaný a v ceně je zahrnut i nábytek na míru. V bytovém domě proběhla rekonstrukce stupaček, plastových oken, podlah, koupelny, dveří, zárubní, vlastní plynový kotel. K bytové jednotce náleží sklepní kóje, parkování je umožněno před domem. Dispoziční řešení bytu je chodba, komora, tři pokoje, kuchyň a koupelna vybavená vanou, sprchovým koutem, WC.Z kuchyně je vstup na balkon. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Hustopeče, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, pozemek, vinice, parcela 2000 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji parcelu o výměře 2000 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako plocha obytné zástavby, rekreace, sady a zahrady. Celková plocha pozemku je 2 000 m2, šíře 32 m, délka 70 m. V současné době na pozemku stojí hospodářské stavení - stodola (bez č.p./č.e.), ve které byla vybudována bytová jednotka 2+kk (byt správce). Objekt je napojen na elektřinu a vodu, k dispozici je i studna s užitkovou vodou. Pozemek je oplocen a vede k němu asfaltová příjezdová cesta. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Valtice, okres Břeclav
Brod nad Dyjí, RD 2+kk,  novostavba - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+kk s přibližnou užitnou plochou 41 m2 v Brodě nad Dyjí. Jedná se o novostavbu zkolaudovanou v r. 2012, dům je postaven z moderních materiálů a je vybaven tepelným čerpadlem, podlahovým topením s vlastním termostatem i solárním ohřevem vody. tato kombinace zajišťuje mimořádně úsporné náklady na bydlení 2 500,- Kč/2os./měsíčně. Dispozice domu je chodba, obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna vybavená sprchovým koutem a toaletou. K domu přináleží 2 parkovací místa, menší předzahrádka a 20 m2 zahrady. V bloku řadových domků je společná kolárna, prádelna s el. sušičkou, zahradní domek a společenská místnost. Areál má vlastního správce, který zajišťuje opravy a montáže v domcích a další pomoc dle potřeby, úklid v domácnosti, mytí oken, přepravu obyvatel, nákupy potravin 2xtýdně, donášku hotových obědů až do bytu, údržbu parku, pomoc s administrativou, úřady, vyřízení příspěvku na bydlení, výlety, kulturní akce apod. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dům se nachází na okraji obce. Ve vzdálenosti 15 min. chůze jsou potraviny, Obecní úřad, restaurace a školka. Obec je vyhledávanou turistickou lokalitou, je obklopena viničními tratěmi, vedou zde turistické i cyklostezky a nachází se zde i penzion, autocamp, restaurace s vinařstvím a cukrárna. Ve vzdálenosti 5 km se nachází Aqualand Moravia a vodní nádrž Novém Mlýny s možností rybolovu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či připadnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brod nad Dyjí, okres Břeclav
Úvaly u Valtic, stavební pozemek, 5 297 m2 - pozemek - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 5297 m2 v Úvalech u Valtic. Pozemek je v katastru nemovitostí evidován jako ostatní plocha, ale dle platného územního plánu je povolena stavba pro výrobu a komerční aktivity. Za určitých podmínek jsou povolena stravovací a maloobchodní zařízení, vinné sklepy a chaty. Z hlediska zastavitelnosti je možno zastavět 20 % pozemku ve dvou nadzemních podlaží bez využití podkroví. Celková plocha pozemku je 5 297 m2, nemá přesný obdélníkový tvar, s přibližnou šíří 63 m, délkou 84 m. Vodovodní přípojka je poblíž hranice pozemku (5 m), elektřina (10 m). Pozemek je oplocen a vede k němu z jedné strany asfaltová a z druhé strany kamenitá příjezdová cesta. Nachází se vedle hlavní komunikace, v klidné obci poblíž (500 m) od Rakouských hranic. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Valtice, okres Břeclav

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.