Reality Blansko

Drválovice, stavební parcela, 3.667 m2  - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové výměře 3.667 m2 v obci Drválovice - cca 11 km od Boskovic, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 55 m, délka 66 m. Na pozemek je příjezd z asfaltové komunikace a kolem pozemku vede také nezpevněná obecní cesta. Na pozemku stojí stodola o rozměrech 9,5 m x 19,5 m (185 m2)do které je zavedena přípojka el. energie. Pozemek je situován na klidném místě na kraji obce odkud je pěkný výhled do okolní krajiny. Obecní vodovod i plynovod vedou kolem pozemku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

990 090 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Vanovice, okres Blansko
Blansko - Klepačov, RD 5+2, 1 468 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům sestávající se ze dvou bytových jednotek o dispozici 3+1 a 2+1 a přibližné užitné ploše 209 m2 v městské části Blanska Klepačov. Samostatně stojící rodinný dům je podsklepený a leží na velmi klidném místě s malebným výhledem. Nemovitost je možné využít jako vícegenerační nebo ji využít pro početnějsí rodinu. V přízemí se chodbou vejde do kuchyně (15 m2), dále je k dispozici obývací pokoj (20 m2), ložnice (21,5 m2), spíž a sociální zařízení. První podlaží potom nabízí kuchyni, ložnici, obývací pokoj a dětský pokoj. Terasa (6,2 m2) poskytne novému majiteli místo odpočinku a relaxace. V domě jsou ještě půdní prostory, které v současnosti nejsou využity. Nemovitost je vytápěna plynem, ale je možné využít i kotel na tuhá paliva, který je nyní odmontován. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. K parkování vozidla jistě poslouží garáž, pro uskladnění nářadí zase kůlna. Oplocená zahrada o výměře 1 259 m2 poslouží k zahradničení či relaxaci. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Klepačov je část okresního města Blanska, velmi dobře dopravně dostupná - rychlostní komunikace z Brna - 15km, vlaková zastávka ČD vzdálená cca 1,5km s pravidelným spojením do Brna a zajíždí sem linka MHD Blansko. Klepačov nabízí velmi bohaté sportovní a kulturní vyžití. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Blansko, OV 2+1, 51,5 m², balkon - byt - Byty Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 51,5 m2 nacházející se v klidné lokalitě v blízkosti nádraží ve městě Blansko. Byt s dispozicí 2+1 (zděné jádro) se nachází v osmém podlaží panelového, zrevitalizovaného (výtah, zateplení, plastová okna, střecha, kotelna) bytového domu s výtahem. Dispozičně je dům řešen kuchyní s linkou (8,9 m2), obývacím pokojem (16,20m2) a ložnicí (12,25 m2). Koupelna je vybavena rohovou vanou. K jednotce dále náleží sklep (2 m2) a balkon (2,1 m2). Bezproblémové parkování před domem. Byt je otočen jižním směrem a poskytuje malebný výhled na okolní přírodu tvořenou lesy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Sídliště Písečná je vyhledávanou lokalitou pro příjemné bydlení v blízkosti lesa, pravidelně sem zajíždí linka MHD. Leží v těsné blízkosti autobusového i vlakového nádraží, které díky poloze (koridor Brno - Česká Třebová) zajišťuje bezproblémové pravidelné spojení do nedalekého Brna. Přímo na sídlišti k dispozici dětské hřiště, základní i střední škola. Město Blansko je velmi příjemným místem pro život díky bohatému sportovnímu i společenskému dění (aquapark, stadiony, plavecký bazén, přehradní nádrž, kurty, společenské domy, kino), nabízí perfektní občanskou vybavenost a díky MHD výbornou dopravní dostupnost. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Blansko, okres Blansko
Nýrov, RD 3+1, 884 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 132 m2 v obci Nýrov. Cihlový dům se sedlovou střechou je v dobrém technickém stavu a záleží jen na novém majiteli, jak si dům přizpůsobí svým představám. Dispozičně je dům řešen kuchyní a dvěmi pokoji v přízemí, v druhém podlaží je umístěn další pokoj, půdní prostory je možné využít k vestavbě. Vytápění nemovitosti je řešeno kamny na tuhá paliva. Rovinatá zahrada o výměře 600 m2 jistě poslouží k relaxaci či zahradničení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Nýrov je klidnou a příjemnou lokalitou nejen k trvalému bydlení ale i k rekreaci, v blízkosti Halasova Kunštátska a Křetínské přehrady. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nýrov, okres Blansko
Šebrov - Svatá Kateřina, pozemky pro bydlení, 5.105 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji svažitý stavební pozemek o celkové výměře 5 150 m2 v obci Šebrov - Kateřina, který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na pozemku, ke kterému vede příjezdová cesta. Na pozemku stojí v současné dům s dispozicí 2+kk, který je součástí prodeje. Obec Svatá Kateřina je malebnou vsí ležící nedaleko Blanska obklopena hlubokými lesy. Je výborně dopravně dostupná po rychlostní komunikaci do Brna. Díky bohatému společenskému a sportovnímu vyžití je příjemným místem pro život. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šebrov-Kateřina, okres Blansko
Velké Opatovice, RD 5+1, 676 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 142 m2 v obci Velké Opatovice. Samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou stojí v klidné části obce a náleží k němu pozemek s další stavbou určenou buď k rekonstrukci nebo k likvidaci. V prvním podlaží nalezneme kuchyň, obývací pokoj, koupelnu s WC a dva sklepy se spíží. K dispozici je pro nového majitele ještě prádelna a technická místnost. Ve druhém podlaží se nachází rozlehlý obývací pokoj. ložnice a dva dětské pokoje. Vytápění i ohřev vody je řešen plynovým kotlem. Parkování je zajištěno v garáži umístěné v domě nebo na dvoře, kde stojí ještě kůlna a seník. Dům byl ze západní strany zateplen a vyměněna dřevěná okna za plastová. Velké Opatovice - městečko ležící severně od Boskovic. Okolí tvoří lesy zvoucí k pěší turistice, v létě je k dispozici koupání ve vodní nádrži Smolná. Město žije bohatým společenským i sportovním životem. K dispozici je veškerá infrastruktura (MŠ, obchod, lékař) a dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Jevíčka i Letovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Kulířov, RD 2+1, 212 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Kulířov. Koncový řadový rodinný dům je dispozičně řešen kuchyní, obývacím pokojem a ložnicí. Nový majitel může zaparkovat v garáži nacházející se v přízemí domu, součástí prodeje je i kůlna. Vytápění ústředním topením na elektřinu nebo na tuhá paliva, ohřev vody je řešen bojlerem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Kulířov je poklidná vesnice ležící poblíž vyhlášené rekreační oblasti Jedovnice. Obec nabízí základní občanskou vybavenost. Okolní příroda zve k pěším či cyklo výletům. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kulířov, okres Blansko
Okrouhlá, zemědělská půda, 1 400 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1 400 m2 v katastru obce Okrouhlá. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Pozemek je čtvercového tvaru, šíře i délka činí 38m. Pozemek leží v sousedství oploceného stavebního pozemku, sám je částečně oplocen a vede k němu obecní příjezdová cesta. Obec Okrouhlá leží nedaleko města Boskovice, které nabízejí veškerou potřebnou infrastrukturu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

140 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Okrouhlá, okres Blansko
Okrouhlá, zemědělská půda, ovocný sad, 2 866 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2 866 m2 v katastru obce Okrouhlá. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda a zahrada. Půda je pravidelně obdělávána, k dispozici ovocný sad - třešně, jabloně, hrušky a ringle. Šíře pozemku 10 m, délka cca 290 m. Obec Okrouhlá leží nedaleko města Boskovice, které nabízejí veškerou potřebnou infrastrukturu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

143 300 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Okrouhlá, okres Blansko
Valchov, stavební parcela, 1 369 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 1 369 m2 v obci Valchov, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 20 m, délka činí 65 m. Veškeré inženýrské sítě jsou vzdáleny do 10 m od pozemku, ke kterému vede asfaltová příjezdová cesta. Obec Valchov leží na okraji Drahanské vrchoviny, 5 km východně od Boskovic, které zajišťují veškerou občanskou infrastrukturu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

650 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Valchov, okres Blansko
Ráječko, restaurace s bytem, 1 607 m² - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k prodeji zavedenou restauraci se zahrádkou a přibližnou užitnou plochou 815 m2 v obci Ráječko. Součástí prodeje jsou navíc prostory bývalé restaurace, které jsou vhodné k různému využití - kavárna, cukrárna, obchodní prostory, kanceláře apod. Objekt se nachází u hlavní silnice spojující Blansko s Boskovicemi, je v dobrém technickém stavu a je možné ji ihned využívat. K nemovitosti dále náleží venkovní prostor s pódiem a lavičkami, jenž lze využít ke kulturním či společenským akcím. Součástí prodeje je i byt o velikosti 3+1. Půdní prostory lze dále využít k rozšíření dispozice domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. V okolí obce se rozprostírají malebné lesy, přecházející v chráněnou krajinou oblast Moravský kras. Obec Ráječko je výborně dopravně dostupné z Blanska, zajíždí sem pravidelná autobusová linka, ale díky častému vlakovému spojení i z Brna. Obec je velmi příjemným místem pro život. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Restaurace / Ráječko, okres Blansko
Ráječko, RD 3+1 s komerčními prostory, 1 607 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dipozici 3+1 a přibližnou užitnou plochou 82 m2 v obci Ráječko. K domu náleží komerční prostory, kterou jsou nyní využívány jako zavedená restaurace, další prostory bývalé restaurace vhodné k různému využití - kavárna, obchod, kanceláře, dílny apod. Dispozičně je dům řešen kuchyní s linkou, obývacím pokojem, ložnicí a dětským pokojem. K domu dále náleží zahrádka. Půdní prostory je možné využít k rozšíření o další pokoje. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. V okolí obce se rozprostírají malebné lesy, přecházející v chráněnou krajinou oblast Moravský kras. Obec Ráječko je výborně dopravně dostupné z Blanska, zajíždí sem pravidelná autobusová linka, ale díky častému vlakovému spojení i z Brna. Obec je velmi příjemným místem pro život. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ráječko, okres Blansko
Ráječko, pronájem restaurace 1 607 m² - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu objekt bývalé restaurace v obci Ráječko. Objekt je možné využít dle potřeb nového majitele - výrobní prostory, dílna, kanceláře, cukrárna či obchodní prostory. Nemovitost leží na atraktivním místě u hlavního silničního tahu z Blanska do Boskovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. V okolí obce se rozprostírají malebné lesy, přecházející v chráněnou krajinou oblast Moravský kras. Obec Ráječko je výborně dopravně dostupné z Blanska, zajíždí sem pravidelná autobusová linka, ale díky častému vlakovému spojení i z Brna. Obec je velmi příjemným místem pro život. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Restaurace / Ráječko, okres Blansko
Černá Hora, zahrada, 1 753 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o celkové výměře 1 753 m2 v obci Černá Hora. Rozlehlá rovinatá zahrada leží v blízkosti lesa a místního koupaliště. Na spodní straně pozemku teče potok, z něhož je čerpána užitková voda, elektřina je taktéž přivedena na pozemek. V současné době na pozemku stojí zahradní chatka a kůlna, ale je možné zde postavit chatu do velikosti 50 m2. Obec Černá Hora je výborně dopravně dostupná po rychlostní komunikaci z Brna i blízkého Blanska či Boskovic. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Černá Hora, okres Blansko
Kuničky, RD 2+1, 470 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 65 m2 v obci Kuničky. Koncový řadový dům je připraven na budoucího majitele a záleží jen na jeho fantazii, jak nemovitost zrekonstruuje. Do objektu je přivedena elektrika, voda i vybudována kanalizace. Dispozičně je dům řešen kuchyní a dvěmi pokoji. Součástí prodeje nemovitosti je zahrada o výměře 261 m2, která leží za domem. Průkaz nenergetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Kuničky je romantická víska ležící v Drahanské vrchovině uprostřed lesů, které jsou v létě plné hub a lesních plodů. Do obce zajíždí pravidelná autobusová linka z Blanska i Rájce - Jestřebí nabízející veškerou infrastrukturu. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kuničky, okres Blansko
Blansko centrum, OV 3+1, 72 m², rekonstrukce - byt - Byty Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví a přibližné užitné ploše 72 m2 nacházející se v centru města Blanska. Tento moderní byt s dispozicí 3+1 (zděné jádro s koupelnou a WC) se nachází v prvním podlaží cihlového bytového domu. Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí - plovoucí podlahy v pokojích, dveře s obložkami, stoupačky, plastová okna, rozvody vody i elektřiny. Kuchyně je vybavena kuchňskou linkou na míru a vestavnými spotřebiči. Díky vestavěným zrcadlovým skříním je k dispozici velké množství úložných prostorů. Vytápění i ohřev vody jsou centrální. K bytu dále náleží sklepní kóje a společná kočárkárna. Parkování vozidla je možné před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická náročnost třídy G. Byt se nachází na velmi strategickém místě v centru města. Do okolní přírody je to otázka pár minut, nedaleká přehrada je v létě hojně navštěvovanou a vyhlášenou rekreační oblastí. Samotné Blansko je výborně občansky vybaveno a svým občanům nabízí nespočet možností vyžití v oblasti kultury, sportu i vzdělávání. Díky pravidelnému vlakovému spojení je výborně dostupné do nedalekého Brna. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Blansko, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.