Reality Blansko

Velké Opatovice, RD 1+1, 241 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v městě Velké Opatovice. Nemovitost je postupně rekonstruována, jsou v ní vyměněna okna, dveře, plynové topení, elektřina je vedena v mědi, nové přípojky. Dům nabízí pro nového majitele kuchyni s novou linkou, obývací pokoj a sociální zařízení. K domu náleží zahrada o výměře 100 m2. elké Opatovice - městečko ležící severně od Boskovic. Okolí tvoří lesy zvoucí k pěší turistice, v létě je k dispozici koupání ve vodní nádrži Smolná. Město žije bohatým společenským i sportovním životem. K dispozici veškerá infrastruktura (MŠ, obchod, lékař) a dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Jevíčka i Letovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

470 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Suchdol v Moravském krasu, zahrada, 1 184 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu o výměře 1 184 m2 v obci Vavřinec, část Suchdol. Pozemek je osázen vzrostlými plodícími ovocnými stromy (jabloně, třešně, hrušky..), vede k němu zpevněná polní cesta. Zahrada leží na malebném místě s výhledem na okolní Moravský kras. Poblíž pozemku se nachází rybník, který lze v létě využít ke koupání a osvěžení. Obec Vavřinec patří mezi jednu z ekologicky nejčistších oblastí České republiky s nádhernou přírodou a krasovým podzemím s více než tisicovkou jeskyní. Příjemné a zdravé přírodní prostředí je ideální pro pobyt a sporty ve volné přírodě – pěší a lyžařskou turistiku, cykloturistiku apod. Obec je velmi dobře dopravně dostupná z Blanska i Brna, pravidelně sem zajíždí autobusová linka. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Vavřinec, okres Blansko
Meziříčko u Letovic, pronájem vily 8+1, 4 503 m² - komerce - Komerční Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu rodinný dům v obci Meziříčko u Letovic. Vila se dá využít jako reprezentativní sídlo firmy, má k dispozici 8 místností a sociální zařízení. K nemovitosti vede příjezdová cesta, je oplocená a lze na ni parkovat 10 vozidel. K využití je i udržovaný ovocný sad rozprostírající se za domem. Meziříčko je místní částí města Letovice, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. Je výborně dopravně dostupné díky pravidelné vlakové (leží v koridoru Brno - Česká Třebová) a autobusové (linky do Blanska, Boskovic) dopravě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

25 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Letovice, okres Blansko
Žďár u Blanska, RD 5+1, 871 m2, zahrada - rodinný dům  - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 v obci Žďár na blanensku. Dominantou prvního podlaží nemovitosti je obývací pokoj, ložnice a nová kuchyně, z níž lze vyjít prosklenými dveřmi na zahradu. Zajímavým designem zaujme i koupelna a WC. Podkroví je již připraveno na proměnu v obytný prostor, záleží jen na fantazii nového majitele, jak toto pojme, a díky tomu je možné dům využít i jako vícegenerační bydlení. Nemovitost má nová plastová okna, střechu i dřevěné krovy. Za domem nalezneme prostornou zahradu, kterou je možné využít k zahradničení nebo jen k relaxaci a odpočinku. K nemovitosti dále náleží garáž v domě. Obec Žďár u Blanska leží na samém okraji Moravského krasu zasazená v malebné přírodě. Veškerou občanskou vybavenost občané využívají v blízkém Rájci - Jestřebí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Žďár, okres Blansko
Lipovec, RD 3+1, 336 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Lipovec. Jedná se o nemovitost o dispozici 3+1 - kuchyně, obývací pokoj a ložnice a je určená k rekonstrukci. K domu náleží předzahrádka. Obec Lipovec se nachází na okraji Moravského krasu, okolí je protkáno hustou sítí turistických stezek a cyklotras. Nedaleký rybník Olšovec v Jedovnicích nabízí možnost rekreace. Velmi dobrá dopravní dostupnost z Blanska. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

420 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lipovec, okres Blansko
Blansko - Těchov, chalupa 2 kk, 120 m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Jedná se o chalupu o dispozici 2kk, která nabízí 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení. K nabízené nemovitosti náleží garáž. Nemovitost lze pojmout jako cíl víkendové rekreace, ale je možné zde i celoročně bydlet. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Blansko, okres Blansko
Blansko - Těchov, zastaveitelné parcely 7 572 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 7 572 m2 v Blansku, městské části Těchov. Jedná se o lukrativní zastavitelný a lesní pozemek ležící na klidném místě na samém okraji Moravského krasu. Inženýrské sítě jsou vedeny na hranici pozemku a jsou ihned připojitelné. K mírně svažitému pozemku vede příjezdová cesta ze zámkové dlažby. Město Blansko je městem obklopeným přírodou Moravského krasu nabízející spoustu možností trávení volného času, ať již sportem (koupaliště, přehrada, stadiony), tak kulturou (festivaly, kino, divadelní představení), k dispozici nemocnice s poliklinikou, obchodní a pracovní příležitosti. Díky pravidelné autobusové dopravě - MHD je městská část Těchov výborně dopravně dostupná do Blanska. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Blansko, okres Blansko
Krhov, RD 3+1, 427 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Krhov v blízkosti města Boskovice. Samostatně stojící rodinný dům je v dobrém stavu, sestává se z kuchyně vybavené kachlovými kamny, obývacím pokojem a dvěmi pokoji. Koupelna a WC jsou samostatné. Obec Krhov nabízí veškerou občanskou vybavenost. Samotná obec leží obklopena lesy, které je možné využít k aktivnímu či pasívnímu odpočinku. Dobře dopravně dostupná do Blanska i Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Krhov, okres Blansko
Lysice, RD 3+kk, 1+kk, 790 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v městysi Lysice. Atraktivní nemovitost lze díky svým dispozicím využít k vícegeneračnímu bydlení nebo k bydlení spojenému s komerčním podnikáním. Dominantou 1NP je prostorný obývací pokoj o výměře 80m2 s kouzelným výhledem na lysický zámek. Na něj plynule navazuje kuchyň s linkou a spotřebiči, odkud je vchod do atria, které lze v létě využít k posezení, vybudování bazénu či zimní zahrady. V chladných večerech jistě potěší romantické posezení u krbu v obývacím pokoji. Ložnice je vybavena vestavěnými skříněmi vyrobenými na míru. Koupelna s WC nabízí možnost využití vany či sprchového koutu. Ve zvýšeném přízemí je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje s vestavěnými skříněmi a sociální zařízení. Pro pohodlné parkování je v domě zbudovaná garáž, k dipozici dále sklep, kotelna a komora. Městys Lysice je velmi dobře dopravně dostupný z Blanska, Brna i Boskovic. Nabízí velké množství sportovního (koupaliště) i kulturního vyžití (zámek, letní kino..) a je velmi příjemným místem pro život. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

4 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lysice, okres Blansko
Blansko - Těchov, stavební parcela, 1 332 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o výměře 1 332 m2 v Blansku - Těchově. Jedná se o jedno z posledních stavebních míst v této žádané lokalitě vyhlášené malebným výhledem na okolní krajinu a klidem pro bydlení. Mírně svažitý pozemek má šíři 22 m, vede k němu příjezdová cesta ze zámkové dlažby. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Město Blansko je městem obklopeným přírodou Moravského krasu nabízející spoustu možností trávení volného času, ať již sportem (koupaliště, přehrada, stadiony), tak kulturou (festivaly, kino, divadelní představení), k dispozici nemocnice s poliklinikou, obchodní příležitosti. Díky pravidelné autobusové dopravě - MHD je městská část Těchov výborně dopravně dostupná do Blanska. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 500 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Blansko, okres Blansko
Makov, trvalý travní porost, les, 6 049 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji zemědělskou půdu, zčásti les o celkové výměře 6 049 m2 v katastru obce Makov. Obec leží nedaleko Kunštátu na Moravě. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

129 770 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Makov, okres Blansko
Velké Opatovice, DB 2+1, 52 m² - byt - Byty Blansko

Nabízíme Vám převod družstevního podílu k bytu o velikosti 2+1 ve Velkých Opatovicích. Cihlový byt o výměře 52 m2 se nachází v 1NP/2NP částečně zrevitalizovaného bytovéhe domu (částečné zateplení, nové komíny, elektrika). V bytě jsou položeny původní parkety, dispozičně je byt řešen ložnicí, prostorným obývacím pokojem a kuchyní, která je vybavena kuchyňskou linkou. Bytové jádro je zděné, v koupelně je vana. Ohřev vody je řešen bojlerem, byt je vytápěn elektrikou. K bytu náleží dvě sklepní kóje a k dispozici jsou také společné prostory v domě (prádelna, sušárna). Bezproblémové parkování před domem. Velké Opatovice - městečko ležící severně od Boskovic. Okolí tvoří lesy zvoucí k pěší turistice, v létě je k dispozici koupání ve vodní nádrži Smolná. Město žije bohatým společenským i sportovním životem. K dispozici veškerá infrastruktura (MŠ, obchod, lékař) a dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Jevíčka i Letovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Velké Opatovice, okres Blansko
Lhota u Olešnice,chalupa 1+1, 373  m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu v obci Lhota u Olešnice. Nemovitost se nachází na velmi pěkném pozemku s výhledme do okolí, je připravena k celkové rekonstrukci nebo k výstavbě nového objektu. Jde o roubenku o dispozici 1+1 s přístavkem a s kvalitní kamennou podezdívkou. Obec lhota u Olešnice se nachází ve východní části Českomoravské vrchoviny v přírodním parku Svratecká hornatina, přesněji 3 km jihozápadně od Olešnice. Leží v malebné kopcovité a lesnaté krajině, v létě je možné využít cyklostezky, v zimě si zalyžovat v Olešnici. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. V případě zájmu neváhejte kontaktovat realitního makléře.

230 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Lhota u Olešnice, okres Blansko
Blansko - Těchov, pozemek 1 500 m2, zahrada - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek s výměrou 1500 m2 v Blansku, místní části Těchov - Žižlavice. Pozemek se nachází ve vyhledávané rekreační - chatové i rodinné zástavbě v blízkosti lesa. K pozemku vede příjezdová cesta, je zde elektrika, dopravu zajišťuje IDS. Pozemek je výhodnou investicí, jelikož právě dochází ke změně územního plánu, pozemek bude určen k zástavbě. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

320 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Ostatní / Blansko, okres Blansko
Letovice, stavební parcela 1 206 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek určený k výstavbě rodinného domu v Letovicích. Celková výměra pozemku je 1 206 m2, je široký 20 m a dlouhý 60m. Pozemek se nachází v těsné blízkosti centra města na velmi mírném svahu navazující ke stávající zástavbě rodinných domů. K pozemku vede nová asfaltová komunikace a inženýrské sítě jsou na pozemku (zabudovaná vodoměrná šachta, přípojka plynu, kanalizace, energie na hranici). Možnost okamžitého zahájení stavby s napojením na připravené sítě na pozemku. Město Letovice nabízí příjemné místo pro život -kompletní síť obchodů, služeb, škol, školek, lékařů apod. Je velmi dobře dopravně dostupné po rychlostní komunikaci Brno-Svitavy a nabízí pravidelné vlakové spojení do Brna. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

920 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Letovice, okres Blansko
Blansko, obchodní prostory 85 m² - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k prodeji komerční prostory o celkové výměře 85 m2 nacházející se v Blansku na sídlišti Sever. Jedná se o bezbariérovou zkolaudovanou kavárnu ležící v přízemí panelového domu, ale prostory lze využít i jako kanceláře, sklady nebo přestavět na byt. MOŽNOST PRONÁJMU NEBO PRODEJE JEDNOPOKOJOVÉHO BYTU VE STEJNÉM DOMĚ. Vytápění centrální, vlastní měřič, parkování bez problémů. Prostory leží na frekventovaném místě v bezprostřední blízkosti zastávky MHD, v okolí jsou školy, školky a obchody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Blansko, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.