Reality Blansko

Blansko, pronájem 5+1, 152 m², kanceláře, výroba - komerce - Komerční Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu prostory určené pro komerční účely v Blansku. Jedná se o 5 propojených místností a záleží jen na potřebě budoucího nájemce, k čemu je využije. Celková plocha pronájmu činí 152 m2, vybavení - police apod. zůstavá po dohodě s majitelem. Jedná se o uzavřený, oplocený areál bezproblémového parkování a vjezdu nákladních vozidel. Volné od 11/2016. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti centra města Blanska, 5 min od autobusového i vlakového nádraží, jenž spojuje město s okolím. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

15 200 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Blansko, okres Blansko
Kunštát, chata 35 m2, podkroví, sklep, zahrada 354 m2 - chata - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji podsklepenou chatu na vlastním pozemku v oblíbené rekreační lokalitě Kunštát - Sychotín. Chata je zděná, vrchní část obložená dřevem, s podkrovím a sedlovou střechou. Zastavěná plocha je 35 m2. V přízemí se nachází předsíň (7 m2) a pokoj (25 m2), další dvě místnosti (kuchyň a koupelna) jsou rozestavěné, k dokončení. Podkroví možno dostavět coby obytné. Z oken je příjemný výhled do zeleně. V chatě je rozvedena elektřina, vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Na pozemku lze dostavět studnu. Svažitá zahrada je neoplocená, zatravněná. Klidné zalesněné okolí dělá ze Sychotína oblast vyhledávanou k rekreaci, v dosahu městečka Kunštátu vyhlášeného řemeslnými trhy. Hledáte-li opravdu hezké a klidné místo k relaxaci, zavolejte, náš makléř Vás rád vezme na prohlídku.

199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Kunštát, okres Blansko
Vanovice - Drválovice, RD 4+1, 324 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji stylovou roubenou chalupu v obci Vanovice - Drválovice. Samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 je možné využít k trvalému bydlení nebo k víkendové rekreaci. Jsou do něj zavedeny veškeré inženýrské sítě včetně obecní kanalizace. Dominantou obývacího pokoje je krb, dále nemovitost nabízí kuchyni a 3 pokoje. Rodinný dům je celý podsklepený, v jednom ze sklepů je vybudovaná stylová vinárna, další z nich je připraven ke zbudování sauny. Pro kutily je k dispozici dílna. V létě doporučujeme využít zastřešený bazén. Obec Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic na svahu, který zde přechází do úrodné Malé Hané. V obci je víceúčelové hřiště na tenis, volejbal a další sporty. Dále dětské hřiště a kulturní dům, využívaný v zimním období (plesy, zábavy). Zdejší terény jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, sběr hub a lesních plodů, za příhodných sněhových podmínek i pro lyžování (běžky). Obec je dobře dopravně dostupná do Boskovic, je napojena na pravidelné linky IDS JMK. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vanovice, okres Blansko
Černá Hora, RD 4+1, 928 m², novostavba - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného bungalovu v Černé Hoře. Samostatně stojící prostorný bungalov je luxusním řešením rodinného bydlení. Stojí na velmi klidném místě v Černé Hoře. Dispozičně je řešen kuchyní s velmi vkusnou, moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči nejvyšší kvality navazující obývacím pokojem, 3 ložnicemi a šatnou. Samozřejmostí jsou 2 koupelny a 3 WC, které jsou vypracované do nejmenšího detailu. Garáž zajišťuje bezpečné a bezproblémové parkování pro 2 rodinná vozidla. Celkově na Vás dýchne atmosféra luxusu, vkusu a čistoty - tuto nemovitost si jistě zamilujete. Městys Černá Hora má veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko bytu je škola, školka, sportovní areál, restaurace, wellnes. Výborná dopravní dostupnost do Brna, Blanska i Boskovic. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

6 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Černá Hora, okres Blansko
Sloup v Moravském krasu, rekreační středisko, 16 174 m² - komerce - Komerční Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zavedené fungující rekreační středisko v Moravském krasu. Součástí prodeje je penzion včetně vlastního stravovacího zázemí, 4 zděné chaty, 38 chatek, budova kuchyně a jídelny, sociálního zařízení. Částečně zrekonstruovaný penzion nabízí 9 pokojů, společenskou místnost, kuchyni s jídelnou, byt pro majitele, prádelnu, sklady, kotelnu a garáže. Objekt je vytápěn zemním plynem. Všechny objekty jsou pravidelně udržovány a provoz schválen hygienickou stanicí. Pro milovníky aktivního pohybu a sportu jsou k dispozici hřiště s umělým povrchem, antukové hřiště na volejbal, či na malou kopanou, dále venkovní stoly na ping-pong a možnost pronájmu bazénu, tělocvičny či kulturního domu. V těsné blízkosti areálu se nachází letní koupaliště s občerstvením posazené do romantické lesní kulisy. Součástí prodeje je zahradnická technika - traktor, fréza, sekačky, veškeré vybavení provozovny, kuchyní, penzionu, bytu správce, sportoviště. Veškerá klientela bude novému majiteli předána, jedná se převážně o sportovní kluby, školy, školky, rodinné dovolené, tábory, sympozia apod. Městys Sloup je severní vstupní branou do chráněné krajinné oblasti Moravský kras a významné poutní místo. Je zde také plně postačující síť obchodů a služeb pro návštěvníky a turisty. Ti určitě využijí okolní místní lesy k výletům či bohatou síť cyklostezek protínající Moravský kras. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

11 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Sloup, okres Blansko
Kulířov, RD 4+1, 722 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Kulířov. Koncový řadový dům leží ve velmi klidné části obce a pro nové majitele připravil kuchyni a další 3 pokoje. Automobil je možné parkovat ve vestavěné garáži. Rozlehlá udržovaná zahrada je mírně svažitá a oplocená, záleží jen na tom, zda bude využita k zahradničení nebo jen k odpočinku a relaxaci. Obec Kulířov je poklidná vesnice ležící poblíž vyhlášené rekreační oblasti Jedovnice. Obec nabízí základní občanskou vybavenost. Okolní příroda zve k pěším či cyklo výletům. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kulířov, okres Blansko
Voděrady, RD 5+1, 506 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 5+1 v obci Voděrady. Samostatně stojící, podslepený dům leží v klidné částí obce. V 1.NP se nachází kuchyně s moderní linkou, obývací pokoj, v podkroví jsou 3 pokoje a záleží jen na budoucím majiteli k jakému účelu je využije. Celkově je dům po zdařilé rekonstrukci a je určen k okamžitému bydlení. V těsné blízkosti domu je udržovaná rozlehlá zahrada o velikosti 394 m2, kterou nyní hojně využívají děti k aktivnímu odpočinku. Obec Voděrady se nachází 35 km severně od Brna v Boskovické brázdě, nabízí velmi bohatý kulturní i sportovní vyžití pro své občany. Obec je dobře dopravně dostupná do Boskovic, které poskytují veškerou občanskou vybavenost (nemocnice, nákupní možnosti apod.) Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

2 650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Voděrady, okres Blansko
Olešnice, RD 4+1,185 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 v Olešnici na Moravě. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům se zahrádkou v blízkosti centra městečka Olešnice. Dům je ihned obyvatelný s dispozicemi v prvním patře kuchyně a obývací pokoj, ve druhém patře pak tři pokoje. Základní škola a hřiště s koupalištěm 100m, mateřská školka 5 min. chůze. Ve dvoře je zděný přístavek využitelný jako dílna či sklad zahradního náčiní. Nedaleko domu se nachází prostorná garáž, kterou je možno přikoupit. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

980 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olešnice, okres Blansko
Kořenec, RD 5+1, 1 560 m², sauna, bazén - rodinný dům - Domy Blansko

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji malebnou chalupu o dispozici 5+1 v obci Kořenec. Jedná se o stylovou udržovanou nemovitost, která je nabízena částečně zařízená a leží v klidné části obce. V přízemí domu se nacházejí veškeré obytné pokoje, v podkroví je k dispozici rozlehlá obytná část o velikosti 64 m2 s možností tyto prostory dále rozšířit. K relaxaci může nový majitel využít saunu s bazénem, společenskou místnost s krbem či zastřešenou verandu v přízemí nemovitosti. Okrasná zahrada působí velmi upraveným a okem lahodícím dojmem. Bezproblémové parkování před domem či ve dvoře je samozřejmostí. Nemovitost napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, k dispozici připojení k internetu. Obec Kořenec je díky golfovému hřišti vyhledávanou lokalitou, blízké okolí nabízí rekreační středisko na Suchém. Samostná obec žije bohatým společenským životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kořenec, okres Blansko
Olomučany, RD 2+kk, 442 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Olomučany s dispozicí 2+kk. Koncový řadový dům stojí ve velmi klidné horní části obce a budoucímu majiteli nabízí 2 pokoje a kuchyňský kout. Podkroví je nachystané na vybudování dalších místností. K nemovitosti dále náleží zahrada o rozloze 318 m2. Obec Olomučany se nachází 28 km severně od Brna na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Okolí obce je z velké části pokryto smíšenými lesy. Dostupnost obce je zajištěna pravidelným autobusovým spojením z 4km vzdáleného Blanska, kterým prochází vlakový koridor Brno – Česká Třebová. V okolí obce se nachází velké množství turistických a cykloturistických tras, které jsou přímo napojeny na stezky vedoucí do Moravského krasu a zpět. Blízkost města Blanska zajišťuje možnost bohatého kulturního i společenského vyžití. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 350 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olomučany, okres Blansko
Lipovec, RD 3+1, 336 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Lipovec. Jedná se o nemovitost o dispozici 3+1 - kuchyně, obývací pokoj a ložnice a je určená k rekonstrukci. K domu náleží předzahrádka. Obec Lipovec se nachází na okraji Moravského krasu, okolí je protkáno hustou sítí turistických stezek a cyklotras. Nedaleký rybník Olšovec v Jedovnicích nabízí možnost rekreace. Velmi dobrá dopravní dostupnost z Blanska. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

420 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lipovec, okres Blansko
Blansko - Těchov, RD 5+kk, 1 231m2, zahrada  - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji hrubou stavbu rodinného domu o velikosti 5+kk s velkou zahradou v Blansku - Těchově. Dispozice domu jsou: v suterénu - kotelna, sklep a dva sklady, v prvním patře - garáž, dílna, dva pokoje, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou a koupelna s WC. V podkroví jsou v plánu dva pokoje, skladovací místnost, sprchový kout a WC. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

2 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Vavřinec, RD 3+1, 4 621 m², pozemky - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Vavřinec poblíž Blanska. Samostatně stojící rodinný dům je určen k rekonstrukci, za současného stavu je k dispozici kuchyň s velmi pěknými kachlovými kamny a 3 pokoje. K domu náleží zděná kůlna s garáží. Nemovitost leží na rozsáhlém, rovinatém pozemku, který může být využit jako stavební. Sítě jsou v dosahu pozemku. Oplocená zahrada je osázena ovocnými stromy. Obec Vavřinec patří mezi jednu z ekologicky nejčistších oblastí České republiky s nádhernou přírodou a krasovým podzemím s více než tisicovkou jeskyní. Příjemné a zdravé přírodní prostředí je ideální pro pobyt a sporty ve volné přírodě – pěší a lyžařskou turistiku, cykloturistiku apod. Obec je velmi dobře dopravně dostupná z Blanska i Brna, pravidelně sem zajíždí autobusová linka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vavřinec, okres Blansko
Lažany, RD 4+1, 1 115 m2, zahrada  - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 s rozlehlou zahradou v obci Lažany. Dům je po celkové rekonstrukci, při níž zároveň proběhla dostavba druhého patra. Přízemí domu nabízí kuchyni s obývacím pokojem a jídelnou, pokoj a sociální zařízení, druhé patro pak samostatné pokoje - jeden z nich je s balkonem. Udržovaná zahrada s pergolou, studnou a vinným sklípkem s původními klenbami ze 17. století zaručuje majitelům příjemně strávené chvíle ať už aktivním pohybem či pasivní relaxací. . Dům je nabízen včetně zařízení, je ve výborném stavu, a tudíž je možno se ihned nastěhovat. Nemovitost je možno využít i ke komerčním účelům. Obec Lažany je perfektně dopravně dostupná do Brna i Blanska nejen díky rychlostní komunikaci, ale i díky pravidelnému autobusovému spojení. Obec pořádá kulturní i sportovní akce, v létě je hojně využíváno i koupaliště. Pro bližší informace a prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lažany, okres Blansko
Blansko - Těchov, chalupa 2 kk, 120 m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Jedná se o chalupu o dispozici 2kk, která nabízí 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení. K nabízené nemovitosti náleží garáž. Nemovitost lze pojmout jako cíl víkendové rekreace, ale je možné zde i celoročně bydlet. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Blansko, okres Blansko
Lysice, zahrada, 2 519 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 2 519 m2 v obci Lysice na Blanensku. Rovinatý, 135m dlouhý a 17m široký pozemek leží v chatové oblasti obklopené lesy. Vede k němu zpevněná přístupová cesta. Elektřina je přivedena na hranice pozemku. Zahrada je na tichém, slunném místě s výhledem na protější les. Obec Lysice je velmi dobře dopravně dostupná. Nabízí velké množství sportovního (koupaliště) i kulturního vyžití (zámek, letní kino..), a je velmi příjemným místem k rekreaci. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

210 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Lysice, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.