Reality Blansko

Blansko, pronájem obchodní prostory, 44 m² - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o celkové výměře 44 m2 nacházející se poblíž centra města Blanska. Prostory se nacházejí v přízemí nové budovy výborně dostupné do centra města, které byly dříve využívány jako obchod s oděvy. Prostory jsou nabízeny bez vybavení - možnost odkoupení od bývalého majitele. Obchod je vytápěn plynovým kotlem se samostatným měřičem. Možnost parkování. Volné od 1. 10. 2017. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Blansko poskytuje svým občanům nespočet příležitostí ke sportu, vzdělávání, zábavě apod. Velmi dobré dopravní spojení do Brna (vlakový koridor Praha - Brno) i Boskovic, po Blansku je zajištěna pravidelná autobusová doprava prostřednictvím MHD. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Blansko, okres Blansko
Blansko, RD 2 x 4+1, 856 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami o velikosti 4+1, zahradou, garáží a bazénem v Blansku. Dům prošel v roce 2008 celkovou rekonstrukcí, včetně rozvodů. U domu je nová zděná garáž, druhá garáž je za domem, na zahradě je skleník a krytý bazén. Dle Průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy C - úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Lysice, RD 5+1, 4+0,  garáž, zahrada, bazén – rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový rodinný dům o dispozici 5+1, 4+0 a přibližné užitné ploše 195 m2. Tento samostatně stojící dům se sedlovou střechou se nachází v obci Lysice okr. Blansko. V prvním patře domu je vstupní hala, jídelna s novou kuchyňskou linkou, obývací pokoj, další dva pokoje, ložnice, šatna, spíž, koupelna a WC. K dispozicím druhého patra patří hala, čtyři pokoje, z nichž jeden má sloužit jako budoucí kuchyně, koupelna a WC. Dům má také rozsáhlé podsklepení (60 m2), je cihlový, okna jsou plastová. Vytápění domu je zajištěno ústředním topením na tuhá paliva a k ohřevu vody slouží elektrický bojler s nízkým tarifem. V domě jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě, plynová přípojka je cca 5 m před domem. K příjemnému venkovnímu posezení slouží zastřešená terasa s výhledem do velké zahrady (817 m2) s krytým dlážděným bazénem 6 x 3 m. Na pozemku je 30 m hluboký vrt, který lze využít na vytápění tepelným čerpadlem a je zde také 5 m hluboká studna s užitkovou vodou. V domě je garáž se dvěma parkovacími místy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu inzerujeme třídu G. Obec Lysice leží asi 30 km od Brna a 15 km od Blanska. Dominantou je zde krásný barokní zámek. Lysice jsou dobře dostupné autem nebo autobusem. Samozřejmě disponují veškerou občanskou vybaveností jako je ZŠ, MŠ, knihovna, zdravotní středisko, nákupní středisko, pošta, koupaliště, kluziště, letní kino atd. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 995 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lysice, okres Blansko
Svitávka, pozemek 4805 m2, pro bydlení, sítě – pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rovinný pozemek v obci Svitávka o celkové výměře 4805 m2, který je dle platného územního plánu určený k výstavbě rodinných domů s možností výstavby přidruženého malého průmyslu. Po dohodě je možné zakoupit pouze část pozemku. Pozemek je z jedné strany ohraničen silnicí, takže příjezdová dostupnost je bezproblémová. Z druhé strany je železnice, na severní straně pozemek obklopuje parcela s rodinným domem a polem. Jižní strana je částečně ohraničena domem. Výhledově se plánuje vybudování komunikace i na druhé straně pozemku (ze strany dráhy). Na pozemku jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě. Obec Svitávka leží v těsné blízkosti Letovic i Boskovic a je dobře dostupná autem, vlakem i autobusem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 100 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Svitávka, okres Blansko
Lažany, RD 2+1, zahrada, terasa, dvůr – rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 172 m2 v obci Lažany okr. Blansko. Jedná se o moderně zrekonstruovaný dům stojící poblíž hlavní silnice spojující Brno a Svitavy. Dříve sloužil k podnikání konkrétně jako vinotéka, ale jeho dispozici je možné upravit na rodinný dům 4+1. V domě je velká půda (cca 30 m2), kterou lze využít na vybudování půdní vestavby. Dům má 3 WC, jedno je možno přebudovat na koupelnu. Je zde možnost pěkného posezení před domem na terase nebo na dvoře nacházejícím se za domem. K domu náleží také zahrada o rozloze 538 m2. Parkování je možné před domem. Jsou zde samozřejmě zavedeny veškeré inženýrské sítě a vytápění je ústřední plynové. K ohřevu vody pak slouží plynový kotel. Obec Lažany disponuje veškerou občanskou vybaveností, je zde také kluziště, koupaliště atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lažany, okres Blansko
Lažany, restaurace, vinotéka, 172 m², rekonstrukce, terasa - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům vhodný k podnikání, například jako je restaurace, vinárna, vinotéka atd. o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 172 m2 v obci Lažany okr. Blansko. Jedná se o moderně zrekonstruovaný dům stojící poblíž hlavní silnice spojující Brno a Svitavy. Dříve sloužil právě jako vinotéka, ale jeho dispozici je možné upravit i na rodinný dům 4+1. V domě je velká půda (cca 30 m2), kterou lze využít na vybudování půdní vestavby. Dům má 3 WC, jedno je možno přebudovat na koupelnu. Je zde možnost pěkného posezení před domem na terase nebo na dvoře nacházejícím se za domem. Tato místa by v případě restaurace mohla sloužit i jako letní zahrádka. K domu náleží také zahrada o rozloze 538 m2. Parkování je možné před domem. Jsou zde samozřejmě zavedeny veškeré inženýrské sítě a vytápění je ústřední plynové. K ohřevu vody pak slouží plynový kotel. Obec Lažany disponuje veškerou občanskou vybaveností a je dobře dostupná jak autem, tak i autobusem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Restaurace / Lažany, okres Blansko
Vanovice - Drválovice, RD 4+1, 324 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stylovou roubenou chalupuo dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Vanovice - Drválovice. Samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou je možné využít k trvalému bydlení nebo k víkendové rekreaci. Jsou do něj zavedeny veškeré inženýrské sítě včetně obecní kanalizace. Dominantou obývacího pokoje je krb, který může posloužit jako alternativní zdroj tepla, dále nemovitost nabízí kuchyni a 3 pokoje. Rodinný dům je celý podsklepený, v jednom ze sklepů je vybudovaná stylová vinárna, další z nich je připraven ke zbudování sauny. Pro kutily je k dispozici dílna. V létě doporučujeme využít zastřešený bazén. Vytápění nemovitosti je řešeno plynem . Před domem je veranda s možností příjemného posezení. Obec Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic v oblasti Malé Hané. V obci je víceúčelové hřiště na tenis, volejbal a další sporty. Dále dětské hřiště a kulturní dům, využívaný v zimním období (plesy, zábavy). Zdejší terény jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, sběr hub a lesních plodů, za příhodných sněhových podmínek i pro lyžování (běžky). Obec je dobře dopravně dostupná do Boskovic, je napojena na pravidelné linky IDS JMK. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vanovice, okres Blansko
Velké Opatovice, RD 3+1, 2+1, dvě garáže, dvůr – rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici dvou bytových jednotek 3+1 a 2+1 v obci Velké Opatovice okr. Blansko. Přibližná užitná plocha domu je 200 m2. Každá bytová jednotka má vlastní kuchyň, WC a koupelnu. K dispozicím domu patří také tři půdní pokoje, které jsou využitelné v letní sezóně. Okna jsou dřevěná, střecha sedlová. Je zde také studna, ale pouze s užitkovou vodou. Ve dvoře, který náleží k domu, jsou dvě garáže. Je zde připojení na veškeré inženýrské sítě. Vytápění domu je kombinované na tuhá paliva a plyn. Velké Opatovice disponují veškerou občanskou vybaveností a rychlé spojení sem zajišťují vlaky i autobusy. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Lipovec, RD 3+1,garáž, zahrada – rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům 3+1 o přibližné užitné ploše 167 m2 na okraji obce Lipovec. Střecha domu má plechovou krytinu s difuzní fólií a před třemi roky byla kompletně zrekonstruovaná včetně komínů (v celkové výši 300 000,- Kč). Vytápění je řešeno rozvodem ústředního topení napojeného na kotel Dakon z roku 2004 fungujícího na tuhá paliva. K ohřevu vody pak slouží bojlery také na tuhá paliva. K dispozici je vlastní studna s pitnou vodou s čerpadlem, takže je zde možnost využít buď tuto variantu, a nebo obecní vodovod. Je zde také ještě druhá studna s užitkovou vodou. Odpad je řešen septikem s přepadem do obecní kanalizace. Plynová přípojka je před domem. K dispozicím domu patří obývací pokoj (19 m2), ložnice (16 m2), pokoj (6 m2), kuchyň (12 m2), spíž a oddělené WC a koupelna. V domě jsou dva sklepy, z nichž jeden slouží jako kotelna. K domu náleží i garáž a zahrada (458 m2). Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.  V obci Lipovec je veškerá občanská vybavenost, nachází se zde škola i školka, zdravotní středisko, pošta atd. Do Lipovce je výborná dopravní dostupnost jak autem, tak vlakem či autobusem. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lipovec, okres Blansko
Rájec - Jestřebí, zahrada 1 750 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1 750m2 v obci Rájec - Jestřebí, který je v katastru nemovitostí veden jako zahrada. Pozemek se nachází na klidném okraji obce, je přístupný nezpevněnou cestou. Obec Rájec - Jestřebí je výborně dostupná z Blanska i Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Rájec-Jestřebí, okres Blansko
Doubravice nad Svitavou, zahrada s chatkou 485 m2, elektřina, oplocení, zpevněná komunikace – pozemek  - Pozemky Blansko

V zastoupení klienta Vám nabízíme k prodeji rovinatou zahradu o celkové výměře 485 m2 v zahrádkářské kolonii, na kopci, v obci Doubravice nad Svitavou. Z inženýrských sítí se na pozemku nachází elektřina. Voda je společná pro celou kolonii ihned pod kopcem. Nabízí se zde taky možnost vyvrtat studnu v hloubce asi 60-ti metrů, náklady na vrt jsou odhadovaný na částku 70.000,-Kč. WC, které se na pozemku nachází, je chemické. Kromě WC je na pozemku umístěná nádrž na dešťovou vodu, kůlna, malá místnost na nářadí a menší chata s jednou obytnou místnosti a přibližnou užitnou plochou 16 m2. Chata je bez koupelny. Zahrada je z části oplocena a vede k ní zpevněná příjezdová komunikace. Okolí je klidné a malebné. Tahle lokalita je ideální pro odpočinek. Obec má školu a školku a nabízí taky kulturní vyžití. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

240 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Doubravice nad Svitavou, okres Blansko
Jedovnice, restaurace - komerce - Komerční Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji krásnou zavedenou restauraci se stálou klientelou v obci Jedovnice. Pozemek disponuje celkovou plochou cca 544 m2. Restaurace je situována v krásném prostředí lesů s výhledem na rybník Olšovec. Je ve výborném technickém stavu, plně vybavena a zařízena. K dispozici je kompletně zařízená kuchyně, sklady, WC pro hosty i personál, šatna pro zaměstnance, pivní sklep, venkovní zahrádka. Restaurace má kapacitu 30 míst pro sezení uvnitř, pro venkovní sezení 35 míst na spodní zahrádce se zámkovou dlažbou a 40 míst na horní zahrádce z masivního dřeva zastřešená a na betonových základech s keramickou dlažbou. U horní zahrádky je menší dětské hřiště s zámkovou dlažbou. V patře je byt o dispozici 4+1. Byt je kompletně zařízený, v kuchyni je moderní kuchyňská linka se spotřebiči a prostorná koupelna, z chodby lze přes půdní schody vstoupit do velkého půdního prostoru. V bytě je klimatizace a rozvody na elektronické zabezpečení. Objekt střeží 4 kamery s nepřetržitým záznamem. Je zde rozveden internet, wi-fi a v restauraci je alarm. Je napojen na lapol a má vlastní přečerpávací jímku do kanalizace. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem nebo lze využít kotel na dřevo, v restauraci jsou funkční kachlová kamna. Celý objekt je zateplený, na oknech jsou bezpečnostní folie proti rozbití. Parkování je možné přímo u objektu restaurace. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  Jedovnice jsou velká obec s vyhledávanou rekreační oblastí na březích rybníka Olšovec, jehož vodní plocha je využívaná ke koupání, k rybolovu a vodním sportům. Nachází se na východním okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras, východním směrem od města Blansko. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Restaurace / Jedovnice, okres Blansko
Velké Opatovice, pronájem herna, bistro - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu zavedenou provozovnu nonstop baru s hernou v centru města Velké Opatovice. Komerční prostory jsou o přibližné ploše 75 m2 a jsou vhodné využít jako bar, bistro, klub, restaurace, obchod a jiné. Je zde zázemí pro hosty, personál, sociální zařízení. Součástí pronájmu jsou i stoly, židle a bar. Parkování je možné přímo před objektem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

17 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Restaurace / Velké Opatovice, okres Blansko
Letovice, pronájem penzionu, 250 m², restaurace - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu komerční nemovitost o přibližné užitné ploše 170 m2 v městě Letovice. Jedná se o bývalý penzion stojící v centru města s pěti vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením nacházející se v prvním nadpodlaží nemovitosti. Přízemí sloužilo jako bar. K domu náleží i venkovní zahrádka. Parkování pro 10 aut. Jedná se o uzavřený, oplocený areál s příjezdovou cestou. Nemovitost je vytápěna plynem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Letovice nabízí příjemné místo pro život -kompletní síť obchodů, služeb, škol, školek, lékařů apod. Je velmi dobře dopravně dostupné po rychlostní komunikaci Brno-Svitavy a nabízí pravidelné vlakové spojení do Brna. Nejbližší okolí nabízí zajímavé možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Boskovice jsou obklopeny pěknými lesy Drahanské vrchoviny. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Pronájem / Ubytování / Letovice, okres Blansko
Vratíkov, RD 6+2, zahrada, sklep, studna - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+2 v centru obce Vratíkov. Dům má dvě samostatné bytové jednotky s dispozicemi 3+1 a 3+1. První z nich je zcela dokončena, druhá je připravena k dokončení dle představ nového majitele. Celková plocha pozemku je cca 699 m2. Jedná se o řadový, patrový, částečně podsklepený dům, který je možno využít i jako dvougenerační. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - nová plastová okna, vstupní a balkonové dveře, elektřina v mědi, voda v plastu, rozvody. V první bytové jednotce je k dispozici vstupní chodba, kuchyň, tři ložnice, komora, sklep, koupelna a samostatné WC. V druhé bytové jednotce je k dispozici vstupní chodba, kuchyň, tři ložnice, technická místnost, komora, koupelna a samostatné WC. K celkovému dokončení chybí podlahy v jedné z bytových jednotek, malba vnitřních prostor a fasáda. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, částečně podsklepen, vytápění je novým kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K domu náleží zahrada o velikosti cca 310 m2 se vzrostlými stromy, skleníkem, jezírkem a kůlnou. Ve sklepě je vlastní studna na užitkovou vodu. Parkování je možné ve vjezdu nebo přímo u domu. Obec Vratíkov má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Boskovice, okres Blansko
Blansko, DB 3+1, 86 m². lodžie - byt - Byty Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 86 m2 v Blansku. Bytová jednotka nacházející se v třetím podlaží panelového domu nacházející se na sídlišti Zborovce. Dispozice - kuchyně s linkou, obývací pokoj, dva pokoje, koupelna s vanou oddělena od WC. Nabízí se s kompletně zařízený, včetně elektrospotřebičů. Byt je vybaven lodžií (4,5 m2) a je volný ihned. Parkování před domem. Kauce 12 000,- Kč. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Blansko je velmi příjemným místem pro život díky bohatému sportovnímu i společenskému dění (aquapark, stadiony, plavecký bazén, přehradní nádrž, kurty, společenské domy, kino), nabízí perfektní občanskou vybavenost a díky MHD výbornou dopravní dostupnost. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 3+1 / Blansko, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.