Reality Blansko

Nýrov, RD 5+1, 1 679 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 5+1 v obci Nýrov. Nemovitost je po celkové rekonstrukci - elektrika, rozvody vody, odpadů, nové omítky, podlahoviny a koupelna. Dům má novou střechu a půdní prostory jsou připraveny na rozšíření. Je nabízen včetně stylového vybavení. Nemovitost je obklopena rozsáhlou udržovanou ovocnou zahradou. Je vhodná jak k trvalému bydlení, tak ke spojení rekreačního pobytu s podnikáním - zřízení penzionu. Obec Nýrov leží v turisticky vyhlášené lokalitě přírodního parku Halasovo Kunštátsko. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nýrov, okres Blansko
Šebrov - Kateřina, stavební parcela 3 933 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 3 933 m2 v katastrálním území obce Svatá Kateřina. Jedná se o slunný pozemek uprostřed malebné přírody Moravského krasu, výborně dopravně dostupný do Brna i Blanska. Inženýrské sítě přivedeny na hranici pozemku. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

343 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šebrov-Kateřina, okres Blansko
Velké Opatovice, DB 2+1, 52 m² - byt - Byty Blansko

Nabízíme Vám převod družstevního podílu k bytu o velikosti 2+1 ve Velkých Opatovicích. Cihlový byt o výměře 52 m2 se nachází v 1NP/2NP částečně zrevitalizovaného bytovéhe domu (částečné zateplení, nové komíny, elektrika). V bytě jsou položeny původní parkety, dispozičně je byt řešen ložnicí, prostorným obývacím pokojem a kuchyní, která je vybavena kuchyňskou linkou. Bytové jádro je zděné, v koupelně je vana. Ohřev vody je řešen bojlerem, byt je vytápěn elektrikou. K bytu náleží dvě sklepní kóje a k dispozici jsou také společné prostory v domě (prádelna, sušárna). Bezproblémové parkování před domem. Velké Opatovice - městečko ležící severně od Boskovic. Okolí tvoří lesy zvoucí k pěší turistice, v létě je k dispozici koupání ve vodní nádrži Smolná. Město žije bohatým společenským i sportovním životem. K dispozici veškerá infrastruktura (MŠ, obchod, lékař) a dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Jevíčka i Letovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Velké Opatovice, okres Blansko
Svitávka, pronájem bytu OV 2+1, 60 m² - byt - Byty Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 o velikosti 60m2 v obci Svitávka. Byt leží ve 2NP/4NP panelového domu a je určen k okamžitému nastěhování. Je nabízen nezařízený, k dispozici pouze kuchyňská linka, sporák a lednice. Koupelna s vanou je oddělena od WC. K bytu náleží sklepní kóje. Parkování bez problémů před domem. Majitel požaduje kauci 8 000,- Kč. Městys Svitávka leží nedaleko Boskovic, leží na koridorové železniční trati Brno - Česká Třebová, díky níž je výborně dopravně dostupný do Blanska i Brna. Svitávka žije bohatým společenským i sportovním životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Svitávka, okres Blansko
Makov, trvalý travní porost, les, 6 049 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji zemědělskou půdu, zčásti les o celkové výměře 6 049 m2 v katastru obce Makov. Obec leží nedaleko Kunštátu na Moravě. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

85 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Makov, okres Blansko
Šebrov, zemědělská půda, 7 322m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji ornou půdu v katastru obce Šebrov o celkové výměře 7 322 m2. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

105 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Šebrov-Kateřina, okres Blansko
Blansko,chata 2+1, 333 m², zahrada - chata - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu se zahradou v Blansku, městská část Podlesí. Chata leží na samotě, okolní vzrostlé stromy poskytují naprosté soukromí. K dispozici je vstupní veranda, kuchyně a 2 pokoje. Do nemovitosti je přivedena elektřina, voda je řešena romantickou studánkou s pitnou vodou v těsné blízkosti. Vytápění je řešeno elektrikou či kamny na tuhá paliva, WC suché. Oplocená zahrada leží ve svažitém terénu a záleží jen na fantazii nového majitele, k jakým účelům ji využije, zda k aktivnímu odpočinku - zahradničení či jen k pasivnímu odpočívání. Zahrada s chatou leží na samém okraji města Blanska, okolní lesy zvou k procházkám i sběru lesních plodů. Díky perfektnímu pravidelnému MHD spojení je výborně dostupná. Město Blansko nabízí bohatou infrastrukturu a širokou paletu možností kulturního, sportovního i společenského vyžití. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Blansko, okres Blansko
Borotín, stavební parcela 2 312 m2, chata - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2 312 m2 v obci Borotín. Jedná se o rovinatý pozemek s inženýrskými sítěmi, na kterém stojí v současnoti chata. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

480 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Borotín, okres Blansko
Olešnice, RD 4+1,185 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 v Olešnici na Moravě. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům se zahrádkou v blízkosti centra městečka Olešnice. Dům je ihned obyvatelný s dispozicemi v prvním patře kuchyně a obývací pokoj, ve druhém patře pak tři pokoje. Základní škola a hřiště s koupalištěm 100m, mateřská školka 5 min. chůze. Ve dvoře je zděný přístavek využitelný jako dílna či sklad zahradního náčiní. Nedaleko domu se nachází prostorná garáž, kterou je možno přikoupit. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

980 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olešnice, okres Blansko
Bukovice, stavební parcela 1188 m2, rybník, les, sítě - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji lukrativní stavební pozemek s celkovou plochou 1188 m2 v obci Bukovice (okr. Blansko). Ke stavební parcele přináleží rybník (6000 m2), les a další pozemky v celkové rozloze (včetně rybníka) 17.444 m2. Celý pozemek lze kompletně oplotit. Stavební část pozemku má uliční šíři 34 m2. Na pozemek je vydáno stavební povolení a v ceně pozemku je projektová dokumentace k velkoryse řešenému rodinnému domu. Přímo na pozemku je přivedena elektřina, vodovod a septik, který je třeba napojit na domovní čističku. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Jedná se o poslední pozemek v této lukrativní lokalitě. Na okolních pozemcích stojí samostatné rodinné domy s dostatkem soukromí.

183 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Bukovice, okres Blansko
Svinošice, stavební parcela 1113 m2 projekt, sítě, příroda - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Svinošice (okr. Blansko) s dobrou dostupností do města Brna (19 km). Pozemek je určen k výstavbě trvale obyvatelné chaty nebo jiného rekreačního objektu. V současnosti je k pozemku k dispozici projekt na dvojdům s napojením na všechny inženýrské sítě a vystaveno stavební povolení. Koupi tohoto pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Celková plocha pozemku je 1113 m2 a jedná se o rovinatý pozemek s nádherným výhledem do okolní krajiny. Uliční šíře pozemku je 17,6 m. Elektřina je přímo na pozemku. Ostatní sítě jsou v blízkosti. Svinošice poskytují svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost a možnost sportovního vyžití v blízkosti krásné přírody.

700 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Svinošice, okres Blansko
Blansko, pronájem bytu OV 2+1, 53 m², lodžie - byt - Byty Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 v Blansku. Bytová jednotka se nachází v 1NP/3NP domu a je 53 m2 velká. Byt je nabízen částečně zařízený - v kuchyni k dispozici linka, mikrovlnka, lednice s mrazákem, pračka, v obývacím pokoji stěna. V bytě byla vyměněna okna, vybudovaná nová lodžie a stupačky, dům je zateplen. Parkování před domem. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 17 000,- Kč, volný od 1. 7.2016. Dům leží v klidné části města Blanska uprostřed parku. Má velmi výhodnou polohu nedaleko je nádraží, obchodní možnosti, sportovní stadion. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

5 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Blansko, okres Blansko
Lipůvka, stavební parcela, 655 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební parcelu v obci Lipůvka. Rovinatý, oplocený pozemek leží na okraji obce a vede k němu příjezdová asfaltová cesta. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Obec Lipůvka disponuje veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do Brna i Blanska. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 965 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Lipůvka, okres Blansko
Blansko, pronájem fitness centra, 420 m², posilovna, sauna - komerce - Komerční Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu zavedené fitness centrum v Blansku. Prostory se nacházejí v nové, cihlové budově ležící v centru města. Jsou vybaveny barem, posilovnou, vířivkou, saunou a místností pro masáže. K dispozici 4 sprchy a 5 WC. Objekt je střežen, má recepci a bezproblémové parkování pro 10 vozidel. Město Blansko je vstupní branou Moravského krasu, je perfektně občansky vybaveno a nabízí spoustu možností jak aktivně trávit volný čas. K dispozici kino, koupaliště, přehrada, stadiony, kulturní a společenské akce. Nemocnice, MHD, obchodní příležitosti samozřejmostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

30 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Ostatní / Blansko, okres Blansko
Kořenec, RD 3+1, 377 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 v obci Kořenec. Samostatně stojící rodinný dům se nachází v klidné části obce, je podsklepený a je v dobrém technickém stavu (nová okna). Dispozičně je možné dům rozšířit o místnosti v půdním prostoru. Vytápění je řešeno plynovým kotlem či kotlem na tuhá paliva. Nemovitost má k dispozici dvorek, jenž je možné využít k posezení či aktivnímu odpočinku. Obec Kořenec je díky golfovému hřišti vyhledávanou lokalitou, blízké okolí nabízí rekreační středisko na Suchém. Samostná obec žije bohatým společenským životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

740 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kořenec, okres Blansko
Vavřinec - Suchdol, RD 4+kk, 470 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v obci Suchdol v Moravském krasu. Jedná se o celkově zrekonstruovanou nemovitost nacházející se v centru obce. Kuchyně disponuje moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, třemi pokoji a koupelnou (vana a samostatné WC). Přilehlý dvorek lze v létě využít k aktivnímu či pasivnímu odpočinku. Obec Suchdol v Moravském krasu patří mezi jednu z ekologicky nejčistších oblastí České republiky s nádhernou přírodou a krasovým podzemím s více než tisicovkou jeskyní. Příjemné a zdravé přírodní prostředí je ideální pro pobyt a sporty ve volné přírodě – pěší a lyžařskou turistiku, cykloturistiku apod. Obec je velmi dobře dopravně dostupná z Blanska i Brna, pravidelně sem zajíždí autobusová linka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vavřinec, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.