Reality Blansko

Svitávka, zahrada, 1 890 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rovinatou zahradu o celkové výměře 1 890 m2 v obci Svitávka. Šíře pozemku 15,35m, délka nabízeného pozemku 123 m. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí ve vzdálenosti do 100 m od hranice parcely. Městys Svitávka leží nedaleko Boskovic, leží na koridorové železniční trati Brno - Česká Třebová, díky níž je výborně dopravně dostupný do Blanska i Brna. Svitávka žije bohatým společenským i sportovním životem. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

820 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Svitávka, okres Blansko
Sebranice, RD 3+kk, 126 m², garáž - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk o přibližné užitné ploše 60 m2 v obci Sebranice. Řadový rodinný dům leží v klidné části obce. V přízemí nemovitosti se nachází jídelna s kuchyňským koutem, ložnice a sociální zařízení, v podkroví pokoj a je připraveno na rozšíření - možnost půdní vestavby. V domě započatá rekonstrukce - elektřina v mědi, nová střecha, v podkroví sádrokartonové stropní podhledy. Obec Sebranice leží v turisticky atraktivní oblasti Halasovo Kunštátsko. Pro občany k dispozici základní i mateřská škola, sportovní hřiště, obchod i vyhlášená restaurace. Výborná dopravní dostupnost do Boskovic i Letovic. Poblíž leží v zimě vyhledávaná lokalita Olešnice - se sjezdovkou i vlekem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož realizací Vám ochotně pomůžeme.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Sebranice, okres Blansko
Kuničky, RD 2+1, 470 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 65 m2 v obci Kuničky. Koncový řadový dům je připraven na budoucího majitele a záleží jen na jeho fantazii, jak nemovitost zrekonstruuje. Do objektu je přivedena elektrika, voda i vybudována kanalizace. Dispozičně je dům řešen kuchyní a dvěmi pokoji. Součástí prodeje nemovitosti je zahrada o výměře 261 m2, která leží za domem. Průkaz nenergetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Obec Kuničky je romantická víska ležící v Drahanské vrchovině uprostřed lesů, které jsou v létě plné hub a lesních plodů. Do obce zajíždí pravidelná autobusová linka z Blanska i Rájce - Jestřebí nabízející veškerou infrastrukturu. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kuničky, okres Blansko
Černá Hora, pronájem bytu OV 2+kk,45 m2 - byt - Byty Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu bytovou jednotku o velikosti 2+kk o přibližné užitné ploše 50 m2 v blízkosti centra městyse Černá Hora. Byt se nachází ve druhém podlaží dvoupodlažního cihlového domu, součástí je kuchyňská linka včetně sporáku, v bytě je zřízeno internetové připojení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Městys Černá Hora disponuje výbornou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností do Brna i Boskovic. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

6 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+kk / Černá Hora, okres Blansko
Mladkov, stavební parcela 2 124 m2 - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 2124 m2 v obci Mladkov u Boskovic. Dle platného územního plánu obce je určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek je obdélníkového tvaru v mírném svahu, v pěkném prostředí v blízkosti lesa. Přístupová cesta vede až k pozemku, v blízkosti supermarket Kaufland. Koupi této nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož realizací Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

750 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Boskovice, okres Blansko
Okrouhlá, zemědělská půda, 1 400 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1 400 m2 v katastru obce Okrouhlá. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda. Pozemek je čtvercového tvaru, šíře i délka činí 38m. Je částečně oplocen a vede k němu obecní příjezdová cesta. Obec Okrouhlá leží nedaleko města Boskovice, které nabízejí veškerou potřebnou infrastrukturu. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

140 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Okrouhlá, okres Blansko
Okrouhlá, zemědělská půda, ovocný sad, 2 866 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 2 866 m2 v katastru obce Okrouhlá. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako orná půda a zahrada. Půda je pravidelně obdělávána, k dispozici ovocný sad - třešně, jabloně, hrušky a ringle. Šíře pozemku 10m, délka cca 290 m. Obec Okrouhlá leží nedaleko města Boskovice, které nabízejí veškerou potřebnou infrastrukturu. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

143 300 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Okrouhlá, okres Blansko
Boskovice, pronájem obchodních prostor, 25 m² - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu nebytové komerční prostory o přibližné užitné ploše 25 m2 v centru Boskovic. Prostory se nacházejí v centru města a jsou nachystány k používání. Nad vchod do prostor je možno umístit vlastní reklamní banner. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Boskovice nabízí veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost do Brna či Blanska. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Boskovice, okres Blansko
Hluboké u Kunštátu, zemědělská půda, 8 336 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji zemědělskou půdu v Kunštátu, katastrální území Hluboké u Kunštátu. Pozemky jsou v katastru nemovitostí vedeny jako trvalý travní porost, orná půda a ostatní plocha. Výměra nabízeného pozemku činí 8 336 m2. Koupi této nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož realizací Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

213 770 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Kunštát, okres Blansko
Újezd u Boskovic, ovocný sad, 4 613 m², zahrada - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji ovocný sad o výměře 4 613 m2 nacházející se v obci Újezd u Boskovic. V katastru nemovitostí je pozemek veden jako trvalý travní porost. Jedná se o mírně zvlněný pozemek, na němž jsou vysázeny ovocné dřeviny (švestka, jablko, hruška, švestka apod.). Koupi této nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož realizací Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

85 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Újezd u Boskovic, okres Blansko
Rájec - Jestřebí, zahrada 1 750 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1 750m2 v obci Rájec - Jestřebí, který je v katastru nemovitostí veden jako zahrada. Pozemek se nachází na klidném okraji obce, je přístupný nezpevněnou cestou. Obec Rájec - Jestřebí je výborně dostupná z Blanska i Brna. Koupi této nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož realizací Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Rájec-Jestřebí, okres Blansko
Olešnice na Moravě, RD 2+1, 262 m², bazén - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 55 m2 v obci Olešnice na Moravě. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou je po celkové rekonstrukci (plastová okna, veškeré rozvody, podlahové vytápění, nová koupelna, zateplení fasády, nová střešní krytina) a stojí v klidné části obce. V přízemí nalezneme obývací pokoj, kuchyni a ložnici, půdní prostory lze využít k rozšíření o další místnosti. Domek je vhodný ihned k nastěhování a může sloužit k trvalému bydlení nebo jako chalupa k víkendovým pobytům. Dům je vytápěný elektřinou a kamny na tuhá paliva, ohřev vody je řešen bojlerem. Součástí prodeje je i garáž stojící za domem a sklad na nářadí. Na dvorku je umístěn bazén pro letní osvěžení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická náročnost třídy G. Obec Olešnice na Moravě je kompletně občansky vybavena, je bohatá na kulturní i společenský život. V zimě je obec vyhlášeným lyžařským střediskem pro jižní Moravu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olešnice, okres Blansko
Blansko, stavební parcela, 542 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 542 m2 v Blansku. Dle platného územního plánu je pozemek určen pro výstavbu rodinného domu, ale může se zde realizovat stavba menšího administrativního objektu - reprezentační budova, zastoupení firmy, projekční kancelář apod. Vhodným objektem by mohla být solitérní moderní stavba, vzhledem k poloze pozemku - první objekt při příjezdu z Brna do města. Elektro přípojka je před realizací, ostatní přípojky - dešťová a splašková kanalizace je u silnice. Město Blansko poskytuje svým občanům nespočet příležitostí ke sportu, vzdělávání, zábavě apod. Velmi dobré dopravní spojení do Brna (vlakový koridor Praha - Brno) i Boskovic. Nedaleký Moravský kras plný lesů poskytuje nepřeberné množství příležitostí k vycházkám či cyklosportu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Blansko, okres Blansko
Blansko, pronájem kanceláře, 157 m² - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory o přibližné užitné ploše 157 m2 ležící v Blansku. . Jedná se o cihlový objekt po rekonstrukci, který stojí na atraktivním místě přímo na pěší zóně v centru města. Prostory jsou vybaveny kuchyňskou linkou, klimatizací a požárními hlásiči. K ostraze slouží bezpečnostní kamerové systémy. Objekt je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody zajištěn elektrickým průtokovým ohřívačem. K dispozici jsou dvě parkovací místa. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Blansko poskytuje svým občanům nespočet příležitostí ke sportu, vzdělávání, zábavě apod. Velmi dobré dopravní spojení do Brna (vlakový koridor Praha - Brno) i Boskovic, po Blansku je zajištěna pravidelná autobusová doprava prostřednictvím MHD. Pro bližší informace a prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

55 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Blansko, okres Blansko
Lysice, stavební parcela, 6 342 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební svažitý pozemek o celkové výměře 6 342 m2 v obci Lysice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 32 m, délka 200 m. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí ve vzdálenosti do 150 m2 od hranice pozemku, ke kterému vede příjezdová cesta. Pod pozemkem leží potok s rybníkem, který lze také dokoupit. Obec Lysice je velmi dobře dopravně dostupná. Nabízí velké množství sportovního (koupaliště) i kulturního vyžití (zámek, letní kino..), a je velmi příjemným místem k rekreaci. Koupi této nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož realizací Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

500 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Lysice, okres Blansko
Vysočany - Molemburk, stavební parcela, 985 m², projekt - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 985 m2 v obci Vysočany. Pozemek se nachází na kraji obce a je plně zasíťovaný - elektřina, obecní vodovod, plyn i kanalizace. Oplocený pozemek je široký 17m, délka činí 58 m. Součástí prodeje je zkolaudovaný patrový zahradní srubový domek o velikosti 25 m2 s terasou. Na parcelu je připravený projekt na stavbu nízkoenergetického rodinného domu s garáží, jenž je součástí ceny. Obec Vysočany se nachází na prahu Moravského krasu, dopravní spojení s Blanskem, Boskovicemi i Sloupem zajišťuje pravidelná autobusová linka. Obec Vysočany je díky bohatému spotovnímu i kulturnímu vyžití příjemným místem pro život . Funguje zde základní i mateřská škola, obchod. Vesnice je obklopena hlubokými lesy, které jsou vyhlášeným rájem pro houbaře. Nákup nemovitosti lze financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám ochotně pomůžeme. Pro bližší informace a objednání prohlídky kontaktujte, prosím, makléře.

1 080 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Vysočany, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 8 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.