Reality Blansko

Kunštát, OV 1+kk, 34 m², rekonstrukce - byt - Byty Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+kk v osobním vlastnictví v obci Kunštát na Moravě. Byt se nachází ve 2NP/2NP nově zrekonstruovaného domu. Samotná jednotka prošla zdařilými úpravami. Leží na strategickém místě poblíž nám. Krále Jiřího. Nabízí bezproblémové parkování a velmi nízké náklady na bydlení. Ihned k nastěhování. Městečko Kunštát je součástí přírodního parku Halasovo Kunštátsko, nedaleko se nacházejí turisty navštěvované Jeskyně Blanických rytířů v Rudce. Je vyhlášeno každoročním konáním Hrnčířského jarmarku, celkově žije bohatým kulturním i sportovním životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+kk / Kunštát, okres Blansko
Ostrov u Macochy, RD 3+1, 196 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Ostrov u Macochy. Nemovitost leží na strategickém místě v centru obce poblíž zastávky autobusu, díky němuž je obec velmi dobře dostupná do nedalekého Blanska. Dům je možné využít k trvalému bydlení nebo jako cíl víkendových odpočinkových pobytů. Novému majiteli nabízí tři pokoje a sociální zařízení. K dispozici menší oplocená zahrádka. Obec Ostrov u Macochy leží v samém srdci Moravského krasu, oblasti s velmi čistým a zdravým ovzduším. Nabízí svým občanům obchodní možnosti, mateřskou i základní školu a pro sportovce hřiště, tělocvičnu i přírodní koupaliště. Pro milovníky kultury kino, kulturní dům s bohatou škálou akcí pořádaných v průběhu celého roku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ostrov u Macochy, okres Blansko
Skalice nad Svitavou, RD 4+2,120 m2  - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami o velikosti 2+kk ve Skalici nad Svitavou. Dům je určen k rekonstrukci - modernizaci. Skalice nad Svitavou má výborné dopravní spojení do Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Skalice nad Svitavou, okres Blansko
Křtiny, orná půda, 3 805 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v katastru obce Křtiny. Vede k němu příjezdová polní cesta. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

100 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Křtiny, okres Blansko
Blansko, obchodní prostory 65 m² - komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k prodeji komerční prostory o celkové výměře 65 m2 nacházející se v Blansku na sídlišti Sever. Jedná se o bezbariérovou zkolaudovanou kavárnu ležící v přízemí panelového domu, ale prostory lze využít i jako kanceláře, sklady nebo přestavět na byt. MOŽNOST PRONÁJMU NEBO PRODEJE JEDNOPOKOJOVÉHO BYTU VE STEJNÉM DOMĚ. Vytápění centrální, vlastní měřič, parkování bez problémů. Prostory leží na frekventovaném místě v bezprostřední blízkosti zastávky MHD, v okolí jsou školy, školky a obchody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Blansko, okres Blansko
Kořenec, stavební parcely 1 996 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemky určené pro stavbu ve vyhledávané lokalitě obce Kořenec. Celková plocha činí 1 549m2, pozemky leží v blízkosti tenisových kurtů, fotbalového a golfového hřiště, inženýrské sítě v blízkosti pozemku. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

430 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Kořenec, okres Blansko
Kořenec, stavební parcela, 2 678 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemky určené pro stavbu ve vyhledávané lokalitě obce Kořenec. Celková plocha činí 2 678 m2, pozemky leží v blízkosti tenisových kurtů, fotbalového a golfového hřiště, inženýrské sítě v blízkosti pozemku. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

430 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Kořenec, okres Blansko
Býkovice u Černé Hory, stavební parcela 1 000 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 1 000 m2 v obci Býkovice. K pozemku vede asfaltová cesta, inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek se nachází v klidné lokalitě Býkovic nedaleko městyse Černá Hora. . Obec Býkovice je velmi dobře dostupná do Brna, žije bohatým sportovním i kulturním životem. Pro bližší informace neváhejte kontakovat makléře.

699 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Býkovice, okres Blansko
Černá Hora, RD 4+1, 928 m², novostavba - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného bungalovu v Černé Hoře. Samostatně stojící prostorný bungalov je luxusním řešením rodinného bydlení. Stojí na velmi klidném místě v Černé Hoře. Dispozičně je řešen kuchyní s velmi vkusnou, moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči nejvyšší kvality navazující obývacím pokojem, 3 ložnicemi a šatnou. Samozřejmostí jsou 2 koupelny a 3 WC, které jsou vypracované do nejmenšího detailu. Garáž zajišťuje bezpečné a bezproblémové parkování pro 2 rodinná vozidla. Celkově na Vás dýchne atmosféra luxusu, vkusu a čistoty - tuto nemovitost si jistě zamilujete. Městys Černá Hora má veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko bytu je škola, školka, sportovní areál, restaurace, wellnes. Výborná dopravní dostupnost do Brna, Blanska i Boskovic. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

6 199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Černá Hora, okres Blansko
Blansko, pronájem bytu 1+1, 30 m2 - byt - Byty Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu cihlový byt o velikosti 1+1 v Blansku. Celková plocha bytu činí 30 m2. Dispozice: předsíň 2.95 m2, kuchyň 8,7 m2, pokoj 14,25 m2, koupelna s WC 2,5 m2 a sklep 3 m2. Vytápění centrální. Podlahy jsou plovoucí a dlažba. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem, vestavěnou skříní a v koupelně je vana. Parkování před domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. V případě zájmu neváhejte kontaktovat makléře.

7 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+1 / Blansko, okres Blansko
Boskovice, RD 4x 4+1, 568 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vícegenerační vilu se čtyřmi bytovými jednotkami o velikosti 4+1 v blízkosti centra města Boskovice. Dům má čtyři samostatné bytové jednotky, zahradu se samostatným vjezdem s možností parkování a samostatnou garáží. Střecha i podkrovní byt jsou po kompletní rekonstrukci. V prvním i ve druhém patře jsou plovoucí podlahy, v přízemí a v podkroví parkety. V bytech jsou samostatné vodoměry a elektroměry. Obejkt je vhodný jako investice, jedinečná příležitost návratnosti investice při pronajímání bytů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

3 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Boskovice, okres Blansko
Blansko, RD 2 x 4+1, 856 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami o velikosti 4+1, zahradou, garáží a bazénem v Blansku. Dům prošel v roce 2008 celkovou rekonstrukcí, včetně rozvodů. U domu je nová zděná garáž, druhá garáž je za domem, na zahradě je skleník a krytý bazén. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

6 749 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Blansko - Těchov, chalupa 2 kk, 120 m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Jedná se o chalupu o dispozici 2kk, která nabízí 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení. K nabízené nemovitosti náleží garáž. Nemovitost lze pojmout jako cíl víkendové rekreace, ale je možné zde i celoročně bydlet. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

912 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Blansko, okres Blansko
Blansko - Těchov, RD 2 kk, 120 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dům o dispozici 2kk stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Nemovitost skýtá 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení, pro auto garáž. Objekt je celoročně obyvatelný nebo je možné ho brát jako cíl víkendové rekreace. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

912 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Velké Opatovice, RD 3+1, 100 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji polořadový rodinný dům 3+1 o podlahové ploše 90 m2 ve Velkých Opatovicích. Jedná se o podsklepenou nemovitost po částečné rekonstrukci. Vstupní chodba nás přivede do předsíně, ze které jsou vstupy do ložnice, komory, koupelny a WC. Přes další předsíň se dostaneme do prostorné kuchyně spojené s obývacím pokojem, ze kterého je vstup do třetího pokoje. Z předsíně se dostaneme do sklepa, kde je umístěn kotel na tuhá paliva a plynový kotel. V podkroví je dostatek prostoru pro další obytnou místnost a terasu. Nemovitost je v dobrém technickém stavu, je připojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění je řešeno ústředním topením a kotlem na tuhá paliva, lze přepojit na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Výhodou nemovitosti jsou nízké náklady na bydlení. Využijte možnosti okamžitě se bez větších nákladů nastěhovat. Velké Opatovice jsou příjemným městečkem ležícím severně od Boskovic. Občanům je k dispozici široká síť obchodů a služeb, ordinace lékařů pro děti i pro dospělé. Ve městě je základní škola, školka, základní umělecká škola, střední školy a učiliště, kino a knihovna. Město žije bohatým kulturním i sportovním životem. V okolí jsou překrásné lesy zvoucí k pěší turistice, houbaření nebo k jízdě na kole. V létě slouží k rekreaci a koupání nedaleká vodní nádrž Smolná. Městem prochází železnice a je dopravním uzlem autobusové dopravy, má velmi dobrou dopravní dostupnost do Boskovic, Letovic, Moravské Třebové. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

789 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Blansko, pronájem RD 3+kk, 75 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu bytovou jednotku nacházející se v přízemí rodinného domu 3+kk v městské části Blanska - Dolní Lhota. Bytová jednotka v rodinném domě nabízí kuchyni s linkou, 3 pokoje a sociální zařízení. Dům je nabízen plně zařízen a je možné ho využívat od listopadu 2016. Majitel nemovitosti bydlí v patře. Noví nájemníci budou mít k dispozici dvůr a hlavně zahradu, kde se mohou realizovat v zahradnických pracech, chovu drobného zvířectva či jen posedět a odpočívat. Parkovat lze před domem. Dolní Lhota je okrajová část Blanska, kam pravidelně zajíždí MHD, tudíž je zajištěna perfektní dopravní dostupnost i do Brna (vlakový koridor Brno - Česká Třebová). Samotné Blansko nabízí řadu sportovních, kulturních i obchodních příležitostí a výbornou občanskou vybavenost (školy, nemocnice, aquapark, kino apod.). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Rodinný / Blansko, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.