Reality Blansko

Petrovice, RD 4+kk, 822 m², novostavba, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk v obci Petrovice. Jedná se o nízkoenergetický dům ve třídě A s velmi nízkými provozními náklady. Dominantou domu je prostorná obytná kuchyně o rozloze 56 m2, dále jsou k dispozici 3 pokoje a 2 sociální zařízení. Konečná podoba domu však záleží na fantazii a přání nového majitele. Kolaudace je plánovaná na 06/2016. Součástí nemovitosti je dvougaráž a atrium o rozloze 64 m2. Doporučujeme prohlídku. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Petrovice, okres Blansko
Doubravice nad Svitavou, stavební parcela, 1 210 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu v obci Doubravice nad Svitavou o celkové výměře 1 210 m2. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta, je na něj přivedena elektrická energie a voda. Parcela leží nedaleko rybníku zvaný "Klemovský", který je rybářským revírem. Městys Doubravice je velmi příjemné místo pro život, je dobře dostupné do Blanska, Boskovic. Pro děti mateřská školka i základní škola, v těsné blízkosti pozemku i dětské hřiště. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

630 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Doubravice nad Svitavou, okres Blansko
Olomučany, stavební parcela 7 313 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemky určené k výstavbě rodinných domů, které se nacházejí v Olomučanech, vesnici poblíž Blanska. Celkové výměra činí 7 313 m2. Jedná je o Getzemanskou zahradu, bývalou botanickou zahradu osázenou exotickými dřevinami. Na pozemek je dovedena elektrická energie, ostatní sítě jsou v dosahu, afaltová příjezdová komunikace je vedena z obou stran. Obec Olomučany se nachází 28 km severně od Brna na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Okolí obce je z velké části pokryto smíšenými lesy. Dostupnost obce je zajištěna autobusovým spojením z 4 km vzdáleného Blanska, kterým také prochází vlakový koridor Brno – Česká Třebová. V okolí obce se nachází velké množství turistických a cykloturistických tras, které jsou přímo napojeny na stezky vedoucí do Moravského krasu a zpět. Blízkost města Blanska zajišťuje možnost bohatého kulturního i společenského vyžití. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

500 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Olomučany, okres Blansko
Krhov, RD 3+1, 427 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Krhov v blízkosti města Boskovice. Samostatně stojící rodinný dům je v dobrém stavu, sestává se z kuchyně vybavené kachlovými kamny, obývacím pokojem a dvěmi pokoji. Koupelna a WC jsou samostatné. Obec Krhov nabízí veškerou občanskou vybavenost. Samotná obec leží obklopena lesy, které je možné využít k aktivnímu či pasívnímu odpočinku. Dobře dopravně dostupná do Blanska i Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Krhov, okres Blansko
Horní Poříčí u Letovic, RD 3+1, 578 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 3+1 v obci Horní Poříčí. Dům je v dobrém technickém stavu a budoucímu majiteli nabízí kuchyni a 3 další pokoje, součástí prodeje je i černá kuchyně určená na zabíjačky, dílna pro kutily, chlév, kotelna a prostorný sklep. Pro odpočinek jistě poslouží i zastřešený dvůr za domem. Dům je možné využít k trvalém bydlení či jako cíl víkendové rekreace. V případě zájmu je možné přikoupit oplocenou zahradu nedaleko domu o výměře 540 m2. Obec Horní Poříčí leží v přírodním parku Údolí řeky Křetínky nedaleko Křetínské přehrady a hradu Svojanov. Jde o vyhledávanou rekreační oblast, která je velmi dobře dostupná z Letovic i Brna. Okolní lesy zvou k aktivnímu či pasívnímu odpočinku, turistice, sportu či sběru lesních plodin. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

430 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Horní Poříčí, okres Blansko
Šebrov - Kateřina, lesní pozemek, 13 958 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme prodej lesního pozemku o výměře 13 958 m2 v katastrálním území obce Svatá Kateřina. Lesní porost je smíšený, převážně buk, dub, smrk, je určený k těžbě a lesnímu hospodářství. Příjezd po asfaltové či polní cestě až k pozemku. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

213 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Les / Šebrov-Kateřina, okres Blansko
Šebrov - Kateřina, stavební parcela 3 933 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 3 933 m2 v katastrálním území obce Svatá Kateřina. Jedná se o slunný pozemek uprostřed malebné přírody Moravského krasu, výborně dopravně dostupný do Brna i Blanska. Inženýrské sítě přivedeny na hranici pozemku. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

381 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šebrov-Kateřina, okres Blansko
Lysice, RD 3+kk, 1+kk, 790 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v městysi Lysice. Atraktivní nemovitost lze díky svým dispozicím využít k vícegeneračnímu bydlení nebo bydlení spojeným s komerčním podnikáním. Dominantou 1NP je prostorný obývací pokoj o výměře 80m2 s kouzelným výhledem na lysický zámek. Na něj plynule navazuje kuchyň s linkou a spotřebiči, odkud je vchod do atria, které lze v létě využít k posezení, vybudování bazénu či zimní zahrady. V chladných večerem jistě potěší romantické posezení u krbu v obývacím pokoji. Ložnice je vybavena vestavěnými skříněmi vyrobenými na míru. Koupelna s WC nabízí možnost využití vany či sprchového koutu. Ve zvýšeném přízemí je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje s vestavěnými skříněmi a sociální zařízení. Pro pohodlné parkování je v době zbudovaná garáž, k dipozici dále sklep, kotelna a komora. Městys Lysice je velmi dobře dopravně dostupný z Blanska, Brna i Boskovic. Nabízí velké množství sportovního (koupaliště) i kulturního vyžití (zámek, letní kino..) a je velmi příjemným místem pro život. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

4 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lysice, okres Blansko
Vanovice - Drválovice, RD 4+1, 324 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji stylovou roubenou chalupu v obci Vanovice - Drválovice. Samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 je možné využít k trvalému bydlení nebo k víkendové rekreaci. Jsou do něj zavedeny veškeré inženýrské sítě včetně obecní kanalizace. Dominantou obývacího pokoje je krb, dále nemovitost nabízí kuchyni a 3 pokoje. Rodinný dům je celý podsklepený, v jednom ze sklepů je vybudovaná stylová vinárna, další z nich je připraven ke zbudování sauny. Pro kutily je k dispozici dílna. V létě doporučujeme využít zastřešený bazén. Obec Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic na svahu, který zde přechází do úrodné Malé Hané. V obci je víceúčelové hřiště na tenis, volejbal a další sporty. Dále dětské hřiště a kulturní dům, využívaný v zimním období (plesy, zábavy). Zdejší terény jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, sběr hub a lesních plodů, za příhodných sněhových podmínek i pro lyžování (běžky). Obec je dobře dopravně dostupná do Boskovic, je napojena na pravidelné linky IDS JMK. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vanovice, okres Blansko
Borotín, stavební parcela 2 312 m2, chata - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2 312 m2 v obci Borotín. Jedná se o rovinatý pozemek s inženýrskými sítěmi, na kterém stojí v současnoti chata. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

480 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Borotín, okres Blansko
Blansko - Těchov, chalupa 2 kk, 120 m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Jedná se o chalupu o dispozici 2kk, která nabízí 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení. K nabízené nemovitosti náleží garáž. Nemovitost lze pojmout jako cíl víkendové rekreace, ale je možné zde i celoročně bydlet. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Blansko, okres Blansko
Blansko - Těchov, RD 2 kk, 120 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dům o dispozici 2kk stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Nemovitost skýtá 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení, pro auto garáž. Objekt je celoročně obyvatelný nebo je možné ho brát jako cíl víkendové rekreace. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Lažánky, pozemek 787m² - pozemek - Pozemky Blansko

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 787 m2 v obci Lažánky nedaleko Blanska. K pozemku vede asfaltová komunikace, inženýrské sítě jsou v dosahu 5 m. Obec Lažánky je velmi dobře dopravně dostupná z Brna i Blanska, kam pravidelně zajíždí autobusová linka i MHD. Nedaleko leží i rekreační oblast Jedovnice s rybníkem Olšovec, který je vyhledávaným rekreačním cílem pro turisty. Okolní Moravský kras láká k pěším túrám i cykloturistice. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 200 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Ostatní / Blansko, okres Blansko
Velenov, parcela, 2 797m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek v obci Velenov ležící pod vrcholky Drahanské vrchoviny, východním směrem od města Boskovice. Jedná se o pozemek o celkové rozloze 2 797m2, ale v případě zájmu jej lze rozparcelovat na menší díly a využít na stavbu rekreačního objektu (bude možno dle chystaného územního plánu od r. 2016). Inženýrské sítě - elektřina a voda jsou vzdáleny cca 50 m přes cestu. Obec Velenov je obklopena rozlehlými lesy, které je možné využít k pěším túrám a výletům nebo ke sběru lesních plodů. Nedaleký rybník Suchý zve v létě k osvěžení i aktivnímu odpočinku a k častým kulturním akcím v kempu. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

340 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Ostatní / Velenov, okres Blansko
Horní Poříčí, RD 3+1, 435 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 v obci Horní Poříčí. Samostatně stojící rodinný dům se nachází na velmi klidném a tichém místě cca 5 min. od Křetínské přehrady. Jedná se o dům ze smíšeného zdiva (kámen, cihla, beton) se sedlovou střechou s novou taškou. Krov střechy a okna – dřevěné. Dům je v rekonstrukci. Je možné rozšířit o půdní vestavbu – (až čtyři pokoje). Do domu je přivedena elektřina, voda i plyn. Vytápění domu novými kamny, ohřev vody – připraveno místo na bojler. K domu patří zahrada s možností vybudování vjezdu. Pozemek je částečně oplocen. Obec Horní Poříčí leží v přírodním parku Údolí řeky Křetínky nedaleko Křetínské přehrady a hradu Svojanov. Jde o vyhledávanou rekreační oblast, která je velmi dobře dostupná z Letovic i Brna. Okolní lesy zvou k aktivnímu či pasívnímu odpočinku, turistice, sportu či sběru lesních plodin. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

495 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Horní Poříčí, okres Blansko
Holštejn, stavební parcela 6 695 m², sítě - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rozsáhlý stavební pozemek v srdci Moravského krasu. Parcela je dle územního plánu obce vhodná k výstavbě. Nabízí možnost realizace exkluzivního rezidenčního bydlení, rekreačního objektu či sídla firmy nebo penzionu. Je oplocená a vede k ní asfaltová komunikace. Na pozemek je přivedena elektřina a voda, plyn je v dosahu. Obec Holštejn je malebnou vískou obklopenou hlubokými lesy, které zvou k pěším výletům či k cykloturistice. Nabízí možnost bydlení v těsné blízkosti ryzí přírody. Velmi dobře dopravně dostupné do Blanska díky pravidelnému autobusovému spojení. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat makléřku.

3 950 050 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Holštejn, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.