Reality Vyškov

Vyškov - Lhota, RD 5+kk, hrubá stavba, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej hrubé stavby rodinného domu v části Vyškova zvané Lhota. Jedná se o dům, který představuje komfortní rodinné bydlení s krásnou okolní přírodou. Při výstavbě domu byl kladen důraz nejen na energetickou úsporu, ale také na použití kvalitních a moderních stavebních materiálů. Základová deska a hrubá stavba je z tvárnic Ytong, je zde kompletní střecha a komín. Stavba je před dokončením, což novým majitelům umožní zařídit interiéry dle vlastních představ. Budoucí majitelé se dále mohou těšit na dostatek místa v interiéru i exteriéru. K domu náleží rozlehlá zahrada. Lhota je bývalá obec, dnes část města Vyškov ležící 6 km na severozápad od Vyškova. Obec byla sloučena s Pařezovicemi a roku 1964 s Rychtářovem. Poté se všechny 3 osady staly součástí Vyškova. Jedná se o velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitu pro své klidné prostředí, překrásné okolí a výbornou dostupnost do okolních měst a obcí.  Průkaz energetické náročnosti díky výstavbě zatím nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 499 900 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Vyškov - Lhota, RD 5+kk, dokončená stavba na klíč, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej dokončeného rodinného domu na klíč v části Vyškova zvané Lhota. Jedná se o dům, který představuje komfortní rodinné bydlení s krásnou okolní přírodou. Při výstavbě domu byl kladen důraz nejen na energetickou úsporu, ale také na použití kvalitních a moderních stavebních materiálů. Základová deska a hrubá stavba je z tvárnic Ytong, je zde kompletní střecha a komín. Budoucí majitelé se dále mohou těšit na dostatek místa v interiéru i exteriéru. K domu náleží rozlehlá zahrada. Lhota je bývalá obec, dnes část města Vyškov ležící 6 km na severozápad od Vyškova. Obec byla sloučena s Pařezovicemi a roku 1964 s Rychtářovem. Poté se všechny 3 osady staly součástí Vyškova. Jedná se o velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitu pro své klidné prostředí, překrásné okolí a výbornou dostupnost do okolních měst a obcí.  Průkaz energetické náročnosti díky výstavbě zatím nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 499 900 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Moravské Málkovice, RD 3+1, zahrada, studna, garáž – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji koncový řadový RD 3+1 se zahradou, dvorem, hospodářskými přístavky a studnou na užitkovou vodu o celkové výměře pozemku cca 1 173 m2 v obci Moravské Málkovice. Jedná se o přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, zdivo je smíšené, okna dřevěná kastlová, odpady jsou v plastu, v kuchyni je nová podlaha, kuchyňská linka a kamínka, v ložnici nový radiátor. Dům je částečně podřezaný. K dispozici je vstupní prostorná veranda, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, pokoj, samostatná koupelna se sprchovým koutem a WC, pokoj v podkroví, půda, dřevník, přístavek na techniku, stodola s garáží, chlívy a dílny. Dům je vytápěn plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler a má vlastní studnu s užitkovou vodou. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plyn a septik. Na zahradě je včelín, skleník a ovocné vzrostlé stromy. Obec Moravské Málkovice má velmi dobrou dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 050 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Málkovice, okres Vyškov
Vyškov-Předměstí, OV 3+1, 77 m², sklepní kóje, parkování – byt - Byty Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 77 m2 nacházející se v žádané lokalitě města Vyškov. Byt se nachází v prvním patře dvoupatrového cihlového domu. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, výměna plastových oken, nová střecha, komíny, hydroizolace, stupačky, kanalizace, rozvody. V bytě jsou nové plovoucí podlahy, nové zděné jádro, elektřina v mědi, odpady a rozvody. Tento velmi dobře udržovaný byt má k dispozici vstupní chodbu, obývací pokoj, ložnici a dětský pokoj, kuchyň včetně nové kuchyňské linky a spotřebiči, koupelnu se sprchovým koutem a WC. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů, kotel a vestavěné skříně. K bytu navíc náleží sklepní kóje a společná sušárna dva zděné sklepy. Po domluvě s majitelem je možno samostatně koupit garáž. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě D.  Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Vyškov, okres Vyškov
Vyškov - Dědice, DB 1+1, 41 m², lodžie, sklepní kóje - byt - Byty Vyškov

Nabízíme Vám převod družstevního podílu k bytové jednotce 1+1 o přibližné užitné ploše 41 m2, nacházející se v žádané lokalitě města Vyškov – Dědice. Byt se nachází v osmém patře osmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, nová střecha, výměna plastových oken, nové rozvody, lodžie a výtah. Tento byt s krásným výhledem do okolí má k dispozici vstupní chodbu, obývací pokoj se vstupem na lodžii, kuchyň s novou kuchyňskou linskou a vestavěnými spotřebiči, samostatnou koupelnu s vanou a WC. V bytě je nová plovoucí podlaha. Veškeré zařízení a nábytek zde zůstává dle domluvy s majitelem. K bytu navíc náleží sklepní kóje a společná kolárna a sušárna. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky, aquapark a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+1 / Vyškov, okres Vyškov
Račice - Pístovice, RD 5+kk, zahrada, garáž, studna – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk v klidné a nádherné části obce Račice nedaleko Rakoveckého údolí. Jedná se o přízemní, samostatně stojící, bezbariérový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, má dřevěná euro okna s izolačním dvojsklem, topení s automatickou regulací a zabezpečovací zařízení. Celková plocha rovinatého pozemku je cca 751 m2. Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci, plyn je na pozemku. Vytápění celého domu a ohřev vody je na dřevoplyn, solární systém, akumulaci a zemní plyn. V domě jsou kompletně hotové vnitřní omítky a dlažba, zdivo včetně stropů je Porotherm, krytina střechy Bramac, komíny Schidel jsou obestavěny lisovanou červenou cihlou Klinger, veškeré klempířské práce – okapy, svody, úžlabí, lemy komínů jsou z měděného plechu. Podlaha je zateplena vrstvou 10 cm polystyrénu. K domu patří prostorná garáž a přístavek se zastavěnou plochou cca 20 m2, ve kterém je akumulační nádrž se solárním systémem, studna s užitkovou vodou, vybavená malá dílna pro běžnou údržbu domu, topení, voda a prostor pro zahradní nářadí. Obec se nachází 9 km severozápadně od města Vyškov v údolí říčky Rakovec na úpatí Drahanské vrchoviny. Obec Račice je sloučena s obcí Pístovice, vzdálené od sebe cca 1km. Je zde výborná občanská vybavenost - škola, školka, pošta, knihovna. Pro využití volného času je zde rybník ke koupání, sportovní hřiště a další sportoviště. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod. Je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí.  Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 290 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Račice-Pístovice, okres Vyškov
Račice - Pístovice, RD 4+kk, dvorek, sklep, garáž – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk v klidné a nádherné části obce Račice nedaleko Rakoveckého údolí. Jedná se o samostatně stojící, cihlový, částečně podsklepený dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Má dřevěná euro okna, novou dlažbu a plovoucí podlahu. K dispozici je prostorná vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna s rohovou vanou a WC, prádelna a dvě komory. Celková plocha pozemku je cca 180 m2. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plyn a veřejnou kanalizaci. Vytápění celého domu je ústřední na plyn a tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický kombinovaný kotel. K domu patří prostorná garáž. Obec se nachází 9 km severozápadně od města Vyškov v údolí říčky Rakovec na úpatí Drahanské vrchoviny. Obec Račice je sloučena s obcí Pístovice, vzdálené od sebe cca 1km. Je zde výborná občanská vybavenost - škola, školka, pošta, knihovna. Pro využití volného času je zde rybník ke koupání, sportovní hřiště a další sportoviště. Je odsud výborná dostupnost na dálnici a do okolních měst a obcí.  Dle průkaz energetické náročnosti je nemovitost zařazena do třídy G - mimořádně nehospodárná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Račice-Pístovice, okres Vyškov
Nové Hvězdlice, RD 3+1, studna, sklep - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Nové Hvězdlice. Jedná se o samostatně stojící dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, zdivo je cihlové, okna plastová. K dispozici je vstupní chodba, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyň, koupelna a WC, tři technické místnosti. V místnostech je dlažba a nová plovoucí podlaha. Dům je částečně podsklepený, má studnu na užitkovou vodu a je určen k částečné rekonstrukci. Je napojen na vodovod, elektřinu, plyn, veřejnou kanalizaci a septik. Vytápění je ústřední na plyn a tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Celková plocha pozemku je cca 343 m2. Parkování je možné přímo před domem. Obec Nové Hvězdlice má velmi dobrou dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hvězdlice, okres Vyškov
Rostěnice - Zvonovice, stavební parcela, 6540 m² - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 6540 m2 v Rostěnicích-Zvonovicích, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě max. dvoupodlažního rodinného domu. Pozemek má tvar obdélníku, který se v zadní části rozšiřuje. Uliční šíře parcely je přibližně 53 m, délka přibližně 97 m, v zadní části je šíře parcely 70 m. Pozemek není zasíťovaný, avšak veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu parcely, k níž vede nezpevněná, ale průjezdná příjezdová obecní cesta. Pozemek je svými dispozicemi vhodný pro developera, nebo náročnější klientelu, která si zde může postavit větší dům s velkou zahradou. Samozřejmě je parcela vhodná i pro chovatele, jak hospodářských, tak domácích zvířat, jelikož se nachází na okraji obce. Obec Rostěnice-Zvonovice, je klidná obec, která se nachází 7 km od okresního města Vyškov, kde je veškerá občanská vybavenost a 8 km od Rousínova. Z Rostěnic-Zvonovic je dobrá dostupnost na dálnici D1 a to z obou výše uvedených měst. V obci je dobré autobusové spojení. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 862 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Rostěnice-Zvonovice, okres Vyškov
Nové Hvězdlice, RD 3+1, dvorek, studna – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji řadový RD 3+1 se zahradou, dvorem, sklepem, hospodářskými přístavky a studnou o celkové výměře pozemku cca 383 m2 v obci Nové Hvězdlice. Jedná se o cihlový, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem o přibližné podlahové ploše 100 m2, zdivo je cihlové, okna dřevěná kastlová. K dispozici je vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyň, ložnice, pokoj, koupelna a WC, komora a prostorná veranda. Dům je vytápěn kamny na tuhá paliva (možnost i plynového kotle) a ohřev vody zajišťuje elektrický kombinovaný bojler. Odpad je řešen kanalizací. Na zahradě je vlastní studna s užitkovou vodou, která je napojena na dům. Na dvoře se nachází přístavky (stará prádelna, chlív, dílna ... ). Parcela je rozdělena přístavky na polovinu. Na jedné polovině je vydlážděný dvůr s krytým stáním pro auto a vstupy do přístavku. Na druhé polovině je zahrada. Obec Nové Hvězdlice má velmi dobrou dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hvězdlice, okres Vyškov
Bohdalice, stavební parcela, 2 841 m², sítě - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 2 841 m2 v obci Bohdalice-Pavlovice, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinných domů. Pozemek má tvar ideálního obdélníku a při vhodném rozparcelování je vhodný až pro tři domy. Šíře parcely je přibližně 29 m, délka přibližně 96,5 m. U pozemku není pouze kanalizace. Ostatní inženýrské sítě jsou téměř na hranici parcely, k níž vede z jedné strany hlavní asfaltová silnice a z druhé strany podél pozemku vede nezpevněná, avšak dobře sjízdná cesta. Pozemek je svými dispozicemi vhodný jak pro developera a náročnější klientelu, tak pro ty méně náročné, kteří mohou část pozemku třeba prodat. Obec Bohdalice-Pavlovice je klidná obec, která se nachází 10 km od okresního města Vyškov, kde je veškerá občanská vybavenost. V obci je dobré autobusové spojení, restaurace, obchody. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

600 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov
Vyškov, obchodní prostory, 4 767 m2, technické místnosti, pozemek  - komerce - Komerční Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi lukrativní multifunkční budovu s dalšími plochami na velmi zajímavém místě na okraji Vyškova. Budova byla dříve využívána jako kulturní centrum k pořádání kulturních akcí, výstav, koncertů či galavečerů. Byla zde funkční restaurace a bar. Součástí jsou dva separátně stojící sály s pódiem. Velký sál je vybaven výsuvným hledištěm a veškerým původním vybavením (zvuk, světla, zvukový mix, opona). Vzhledem k polohám obou sálů je možný odlišný program v obou prostorech. Budova disponuje bohatým zázemím pro produkci. V přízemí je velká vstupní hala s vedle ležícím proskleným prostorem dříve využívaným jako kavárna. Restaurační část je vybavena závodní kuchyni s nákladním výtahem do sklepních prostor (dříve určený pro bourání masa). V letních měsících byla přístupná i venkovní část restaurace, kde byla umístěna zahrádka. V zadní části zázemí restaurace jsou kanceláře pro vedení a zaměstnance a technické místnosti. V přízemí jsou také dobře zabezpečené technické místnosti (pro přívod vody, plynu, elektřiny). V prvním patře pak jsou rozsáhlé kancelářské prostory přístupné z několika schodišť umístěných v objektu. Vzhledem k tomu, že kancelářské prostory byly v minulosti využívány jako sídlo armády České republiky, tak jsou kanceláře ve velmi dobrém stavu a některé jsou vybaveny plastovými okny či bezpečnostními mřížemi. V prvním patře se také nachází vchod na střechu, která je v dobrém technickém stavu a je pokryta folií s dlouhodobou životnosti. Ve sklepě budovy je mnoho technických místností vhodné pro různé využití. Součástí prodeje jsou i rozsáhlé pozemky okolo. Budova byla naposledy využívána v roce 2012, ale po celou dobu, kdy byla prázdná, byla střežena agenturou, aby nedošlo k vandalismu a zhoršení stavu budovy. Jedná se o strategicky výhodné místo, ideální pro předělání na obchodní centrum pro supermarket či hypermarket, obchody, kavárny a kulturní místa. Budova se nachází ve městě Vyškov cca 30km východně od Brna, obě místa spojuje dálnice D1. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost do Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Vyškov, okres Vyškov
Vyškov, obchodní prostory, 4 767 m2, technické místnosti, pozemek  - komerce - Komerční Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi lukrativní multifunkční budovu s dalšími plochami na velmi zajímavém místě na okraji Vyškova. Budova byla dříve využívána jako kulturní centrum k pořádání kulturních akcí, výstav, koncertů či galavečerů. Byla zde funkční restaurace a bar. Součástí jsou dva separátně stojící sály s pódiem. Velký sál je vybaven výsuvným hledištěm a veškerým původním vybavením (zvuk, světla, zvukový mix, opona). Vzhledem k polohám obou sálů je možný odlišný program v obou prostorech. Budova disponuje bohatým zázemím pro produkci. V přízemí je velká vstupní hala s vedle ležícím proskleným prostorem dříve využívaným jako kavárna. Restaurační část je vybavena závodní kuchyni s nákladním výtahem do sklepních prostor (dříve určený pro bourání masa). V letních měsících byla přístupná i venkovní část restaurace, kde byla umístěna zahrádka. V zadní části zázemí restaurace jsou kanceláře pro vedení a zaměstnance a technické místnosti. V přízemí jsou také dobře zabezpečené technické místnosti (pro přívod vody, plynu, elektřiny). V prvním patře pak jsou rozsáhlé kancelářské prostory přístupné z několika schodišť umístěných v objektu. Vzhledem k tomu, že kancelářské prostory byly v minulosti využívány jako sídlo armády České republiky, tak jsou kanceláře ve velmi dobrém stavu a některé jsou vybaveny plastovými okny či bezpečnostními mřížemi. V prvním patře se také nachází vchod na střechu, která je v dobrém technickém stavu a je pokryta folií s dlouhodobou životnosti. Ve sklepě budovy je mnoho technických místností vhodné pro různé využití. Součástí prodeje jsou i rozsáhlé pozemky okolo. Budova byla naposledy využívána v roce 2012, ale po celou dobu, kdy byla prázdná, byla střežena agenturou, aby nedošlo k vandalismu a zhoršení stavu budovy. Jedná se o strategicky výhodné místo, ideální pro předělání na obchodní centrum pro supermarket či hypermarket, obchody, kavárny a kulturní místa. Budova se nachází ve městě Vyškov cca 30km východně od Brna, obě místa spojuje dálnice D1. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost do Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Kanceláře / Vyškov, okres Vyškov
Olšany, RD 4+1, hrubá stavba, zahrada, sklep - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rozestavěný rodinný dům o dispozici 4+1 se zahradou v obci Olšany. Přibližná celková plocha pozemku je 631 m2. Dům po dokončení bude poskytovat klidné bydlení s výhledem na okolní lesy. Dům je postaven z větší části z cihel, podřezaný, na zbylou část byl použit ytong. Střecha, včetně dřevěných krovů, byla zbudována v roce 2009. Jako krytina je použita bobrovka. Stropy jsou nové, převážně dřevěné, s přiznanými trámy. Odpady jsou rozvedeny v plastu. Je zde napojení na obecní vodovod a elektřinu, přípojky na plyn a kanalizaci se nacházejí před domem. Do budoucna je možnost využití podkroví. Na dvoře se nachází cihlový klenutý sklep o velikosti cca 6x7 m. Do sklepa lze vstupovat přímo z domu. Dispozici prostoru je možno přizpůsobit potřebám nového majitele. Na zahradě se nachází menší cihlový dům, který je možné využít i k bydlení. Zastavěná plocha je cca 110 m2. Jsou zde rozvody vody, elektřiny a odpadu, hotové vnitřní omítky, na podlaze je položená dlažba, střecha je nová včetně krovů. Možnost využití podkroví, které je zatepleno vatou. K dispozici je i zahrada s ovocnými stromy. Parkování je možné před domem. Tuto nemovitost lze využít i k dvougeneračnímu bydlení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olšany, okres Vyškov
Dobročkovice, chalupa 3+1, 378 m², zahrada - chalupa - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji chalupu v obci Dobročkovice v okrese Vyškov o přibližné užitné ploše 90 m2, kterou je možné využít i jako rodinný dům. Pozemek má celkem 378 m2, tudíž zde není příliš práce se zahradou, zároveň je ale dostatek místa k venkovnímu posezení. Celý dvorek se zahradou je oplocen a součástí jsou malé hospodářské stavby. Dům se skládá ze vstupní chodby, odkud se lze dostat do obývacího pokoje přes průchozí kuchyň s komorou. Z chodby dále vedou vstupy do ložnice, koupelny, samostatného WC, sklepa, dílny a garážového stání s příjezdem z ulice. Chalupa je napojena na vodovodní řád a elektřinu, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody v koupelně zase samostatným bojlerem. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízké obci Brankovice, kde jsou jak mateřská, tak základní škola. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.  S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

560 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Dobročkovice, okres Vyškov
Holubice, zemědělský pozemek 8005 m2, příjezd, investice - pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek určený k zemědělskému využití v katastru obce Holubice, vzdálené asi 10 km od Brna. Pozemek je bez inženýrských sítí, příjezd je asfaltovou a panelovou cestou. Pozemek má tvar protáhlého obdélníku o šířce 30 m. Pro příznivou cenu 100 Kč/m2 pozemek doporučujeme jako investici pro možnou budoucí komerční zástavbu, parcela sousedí s výrobním areálem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

800 500 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Holubice, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.