Reality Prostějov

Rozstání, stavební parcela, 632 m2, sítě – pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 632 m2 v centru obce Rozstání, okres Prostějov. Pozemek je vhodný k zástavbě. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Na pozemku stojí prostorná garáž a budova o jedné místnosti a předsíni, využitelná jako technické zázemí. Tyto budovy jsou součástí pozemku. K pozemku vede příjezdová komunikace. Obec Rozstání je klidová a příjemná oblast jak pro rekreační účely, tak pro bydlení. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Rozstání, okres Prostějov
Kladky, RD 2+1, zahrada, garáž – rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vilku s dispozicí 2+1 o přibližné užitné ploše 65 m2. K domu patří zahrada o rozloze 300 m2. Nemovitost je čtvercového tvaru. Má sedlovou střechu s dřevěným krovem pokrytou eternitem a dřevěná okna, vše v dobrém technickém stavu. Vytápění je lokální na tuhá paliva, k ohřevu vody slouží elektrický bojler. V suterénu domu je podsklepená místnost o velikosti 10 m2. V přízemí se potom nachází kuchyň (10 m2) a prostorná garáž (30 m2). Ve druhém podlaží najdeme dva pokoje – ložnici a obývací pokoj o velikostech 16 m2, koupelnu a samostatné WC. Vilka 2+1 stojí v krásném a klidném prostředí u lesa, na polosamotě u obce Kladky, v místní části Bělá - malebné lokalitě na Bouzovské vrchovině. V jejím sousedství stojí další samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 7+1 s předzahrádkou a zahradou o rozloze 200 m2, který není součástí ceny, ale po dohodě s majitelem je možné odkoupit a získat tak ucelené dispoziční řešení budov, kterým je možné získat komerční využití - zřízení ranče či provoz penzionu. Obec Kladky nabízí bohaté společenské i sportovní vyžití, v zimě jsou k dispozici 2 lyžařské vleky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena energetická třída skupiny G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kladky, okres Prostějov
Dřevnovice, RD 6+1, zahrada, studna, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 v klidné části obce Dřevnovice. Jedná se o samostatně stojící, patrový dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, okna jsou dřevěná, podlaha dřevěná. K dispozici je vlastní studna. Dům je určen k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Celková plocha pozemku je cca 1 343 m2. Součástí je oplocená zahrada o velikosti cca 769 m2. Parkování je možné přímo před domem. V obci Dřevnovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dřevnovice, okres Prostějov
Klopotovice, zahrada, stavební parcela, 318 m2 – pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu v klidné části obce Klopotovice. V katastru nemovitostí je pozemek nyní veden jako zastavěná plocha a nádvoří a zahrada. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 318 m2. Pozemek je o přibližné šířce 15,6/15,5 m a přibližné délce 16,8/23 m. Na pozemku se nachází samostatně stojící, přízemní dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené, okna jsou dřevěná. K dispozici je garáž a vlastní studna. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn a septik. V obci Klopotovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

349 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Klopotovice, okres Prostějov
Klopotovice, RD 2+1, zahrada, studna, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v klidné části obce Klopotovice. Jedná se o samostatně stojící, přízemní dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, zdivo je smíšené, okna jsou dřevěná. K dispozici je garáž a vlastní studna. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, díky které můžete z původní dispozice vytvořit dispozici novou, případně k demolici s možností využití parcely na novostavbu. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn a septik. Celková plocha pozemku je cca 318 m2. V obci Klopotovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

349 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Klopotovice, okres Prostějov
Kladky, RD 7+1, pozemek 576 m², zahrada - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s dispozicí 7+1 o přibližné užitné ploše 320 m2. K domu patří předzahrádka a zahrada o rozloze 200m2. Nemovitost má sedlovou střechu pokrytou eternitem a dřevěná okna, vše ve výborném stavu. Vytápění je ústřední na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. V přízemí domu se nachází kuchyň (12 m2), dva pokoje (14 m2 a 10 m2), koupelna a WC. Ve druhém podlaží najdeme pět pokojů (12 m2-16 m2), koupelnu a WC. Součástí nemovitosti je prádelna, kotelna, dílna pro kutily, dřevník, stáj pro hospodářská zvířata a stodola. Nemovitost je celkově ve velmi dobrém technickém stavu. K parkování slouží dvě parkovací místa. V sousedství stojí další samostatně stojící rekreační vilka 2+1 s pozemkem, která není součástí ceny, ale po dohodě s majitelem je možné odkoupit a získat tak ucelené dispoziční řešení budov, kterým je možné získat komerční využití - zřízení ranče či provoz penzionu.Nemovitosti se nacházejí na klidném místě u lesa v místní části Bělá obci Kladky, malebné lokalitě na Bouzovské vrchovině. Obec Kladky nabízí bohaté společenské i sportovní vyžití, v zimě jsou k dispozici 2 lyžařské vleky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kladky, okres Prostějov
Dětkovice u Prostějova, louka 4 676 m², rovina - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v obci Dětkovice u Prostějova o celkové rozloze 4 676 m2, který je v katastru nemovitostí veden jako trvalý travní porost. Pozemek je široký přibližně 65 m a dlouhý přibližně 72 m. Pozemek je vhodný k vybudování zahrady, sadu, investici nebo v budoucnu v novém územním plánu jako stavební pozemek, který nabízí kouzelný výhled na okolní přírodu a lesy. K pozemku vede příjezdová cesta. V případě zájmu je možné pozemek rozdělit na menší parcely. Osobní prohlídka bude vhodným vodítkem k rozhodnutí, zda je tento pozemek, nacházející se v čisté přírodě, vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

630 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Louka / Dětkovice, okres Prostějov
Lipová, RD 3+1, autoservis, zahrada, studna - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 se zavedeným autoservisem v centru obce Lipová. Jedná se o samostatně stojící, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy. Součástí prodeje jsou prostory využívané k opravě aut, které lze využít i jako skladovací prostory. K dispozici je kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny, dvě WC, garáž, dílna, stodola, dva sklepy. Dům prošel částečnou rekonstrukcí – rozvody topení a vody, rozvody elektřiny v dílně, nový kotel, fotovoltaická elektrárna, částečně nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, nová WC a umyvadla, nová elektrická vrata. V domě zůstává kuchyňská linka a další vybavení a nábytek dle předchozí domluvy s majitelem. Dům má ekologické vytápění kotlem Ekoterm. Ohřev vody zajišťuje fotovoltaická elektrárna a nespotřebovaná elektřina je dodávána do sítě. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci), dále je zde vlastní studna. Celková plocha pozemku je cca 594 m2. V obci Lipová je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě D. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lipová, okres Prostějov
Lipová, RD 3+1, autoservis, zahrada, studna - komerce - Komerční Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 se zavedeným autoservisem v centru obce Lipová. Jedná se o samostatně stojící, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy. Součástí prodeje jsou prostory využívané k opravě aut, které lze využít i jako skladovací prostory. K dispozici je kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny, dvě WC, garáž, dílna, stodola, dva sklepy. Dům prošel částečnou rekonstrukcí – rozvody topení a vody, rozvody elektřiny v dílně, nový kotel, fotovoltaická elektrárna, částečně nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, nová WC a umyvadla, nová elektrická vrata. V domě zůstává kuchyňská linka a další vybavení a nábytek dle předchozí domluvy s majitelem. Dům má ekologické vytápění kotlem Ekoterm. Ohřev vody zajišťuje fotovoltaická elektrárna a nespotřebovaná elektřina je dodávána do sítě. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a veřejnou kanalizaci), dále je zde vlastní studna. Celková plocha pozemku je cca 594 m2. V obci Lipová je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě D. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Sklady / Lipová, okres Prostějov
Rozstání, RD 2+1 a 1+1, zahrada, sklep, studna - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s výměnkem o dispozici 1+1 v klidné části obce Rozstání. Jedná se o řadový, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěnými krovy, okna dřevěná. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a samostatné WC. Dále je zde výměnek, jehož součástí je kuchyň, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. V místnostech jsou koberce, dřevěné parkety nebo linoleum. K dispozici je vlastní studna a prostorná garáž, odkud je možné vstoupit do sklepa a na půdu. Dům je částečně podsklepený. Vytápění domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje bojler, který je propojený s kotlem na vytápění. Dům je napojen na vodovod, elektřinu a plyn, odpady jsou svedeny do septiku. Celková plocha pozemku je cca 681 m2. Součástí pozemku je dvůr a oplocená zahrada o velikosti cca 180 m2, na které jsou další přístavky. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a chvilce odpočinku. Parkování je možné v garáži nebo přímo před domem. V obci Rozstání je škola a školka, fotbalové hřiště, 2 tenisové kurty. V okolí jsou rybníky, nedaleko je koupaliště, lanová dráha, zřícenina hradu apod. V okolí je krásná příroda a různá zajímavá místa, což nabízí dostatek možností pro sportovní a relaxační vyžití. Je odsud velmi dobrá dopravní dostupnost do okolních obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rozstání, okres Prostějov
Rozstání, chalupa 2+1 a 1+1, zahrada, sklep, studna - chalupa - Domy Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 2+1 s výměnkem o dispozici 1+1 v klidné části obce Rozstání. Jedná se o řadovou, přízemní chalupu se sedlovou střechou a dřevěnými krovy, okna dřevěná. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a samostatné WC. Dále je zde výměnek, jehož součástí je kuchyň, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. V místnostech jsou koberce, dřevěné parkety nebo linoleum. K dispozici je vlastní studna a prostorná garáž, odkud je možné vstoupit do sklepa a na půdu. Chalupa je částečně podsklepená. Vytápění chalupy je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje bojler, který je propojený s kotlem na vytápění. Chalupa je napojena na vodovod, elektřinu a plyn, odpady jsou svedeny do septiku. Celková plocha pozemku je cca 681 m2. Součástí pozemku je dvůr a oplocená zahrada o velikosti cca 180 m2, na které jsou další přístavky. Je zde tedy dostatek místa k venkovnímu posezení a chvilce odpočinku. Parkování je možné v garáži nebo přímo před chalupou. V obci Rozstání je škola a školka, fotbalové hřiště, 2 tenisové kurty. V okolí jsou rybníky, nedaleko je koupaliště, lanová dráha, zřícenina hradu apod. V okolí je krásná příroda a různá zajímavá místa, což nabízí dostatek možností pro sportovní a relaxační vyžití. Je odsud velmi dobrá dopravní dostupnost do okolních obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Rozstání, okres Prostějov
Dětkovice, RD 3+kk, zahrada, studna - rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk v krásné a klidné části obce Dětkovice u Prostějova. Jedná se o samostatně stojící, cihlový, patrový dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem, okna jsou plastová. Na domě proběhla kompletní zdařilá rekonstrukce včetně zateplení, zůstaly pouze obvodové zdi. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, obývací pokoj s krbovými kamny a s kuchyňským koutem, koupelna s WC, technická místnost. V patře jsou dva pokoje a koupelna s WC. Koupelna a WC jsou v současné době bez obkladů, které si nový majitel domu může zvolit dle svého uvážení a vkusu. Odpad je nyní sveden do septiku. Po vybudování veřejné kanalizace obcí v roce 2018 jej bude možné napojit do obecní kanalizace. Vytápění domu je ústřední elektrické a na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K dispozici jsou krbová kamna, vlastní studna na užitkovou vodu a pergola na zahradě. Celková plocha pozemku je cca 477 m2. Součástí je oplocená zahrada o velikosti cca 207 m2. Parkování je možné na dvoře nebo přímo před domem. V obci Dětkovice je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst. Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost uvedena ve třídě C - úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dětkovice, okres Prostějov
Lhota u Konice, lesní pozemek, 11 749 m² - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji lesní pozemek v katastrálním území Lhota u Konice. Jedná se o smíšený, převážně listnatý lesní porost, ke kterému vede nezpevněná cesta. Stáří lesa cca 70 let. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

234 980 Kčchci zjistit více >
Prodej / Les / Brodek u Konice, okres Prostějov
Horní Štěpánov - Pohora, parcela, 1102 m² - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 1 102 m2 v obci Horní Štěpánov - Pohora, který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek je oplocen, vede k němu příjezdová asfaltová cesta zepředu, zezadu je součástí prodeje i podíl na příjezdové polní cestě, která umožňuje přístup z obou stran. Inženýrské sítě - elektřina, plyn i voda se nacházejí na hranici pozemku. Obec Horní Štěpánov - Pohora leží na Drahanské vrchovině, okolí obce tvoří z větší části lesy, která nabízejí možnost houbaření, turistiky či cykloturistiky. V létě je možné využít k oddechu nedaleké rekreační středisko Suchý. Pro milovníky golfu k dispozici hřiště v blízkém Kořenci. Veškerou občanskou vybavenost zajišťují nedaleké Boskovice či Jevíčko. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

440 800 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Horní Štěpánov, okres Prostějov
Horní Štěpánov - Pohora, stavební parcela, 10 526 m² - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 10 526 m2 v obci Horní Štěpánov - Pohora, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Jedná se o čtyři stavební parcely, které vzniknou oddělením od stávající. Inženýrské sítě jsou vzdáleny do 100 m od parcely, ke které vede asfaltová příjezdová cesta. Obec Horní Štěpánov leží na Drahanské vrchovině, okolí obce tvoří z větší části lesy, která nabízejí možnost houbaření, turistiky či cykloturistiky. V létě je možné využít k oddechu nedaleké rekreační středisko Suchý. Pro milovníky golfu k dispozici hřiště v blízkém Kořenci. Veškerou občanskou vybavenost zajišťují nedaleké Boskovice či Jevíčko. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

500 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Horní Štěpánov, okres Prostějov
Suchdol  u Konice, louka, les, 19 576 m² - pozemek - Pozemky Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji trvalý travní porost a lesní pozemek o celkové výmře 19 576 m2 nacházející se v katastru obce Sudice u Konice. Jedná se o pozemky v délce cca 500 m v údolí kolem Brodeckého potoka. Na údolí byla vypracována v 80. letech studie s možností vybudování přehrady. Pozemky jsou většinou údolní louky, skalnaté svahy a les. Součástí prodeje je i jižní svah - lesní pozemek o výměře 3 584 m2 osázen 60ti letými borovicemi. Obec Suchdol leží v prostějovském okrese nedaleko město Konice. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Suchdol, okres Prostějov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.