Velenov, orná půda, trvalý travní porost, stavební parcela, 24 938 m2 – pozemek

Prodej pozemku Velenov

Velenov

E3131BL051

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 24.938 m2 v katastrálním území obce Velenov. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako orná půda a trvalý travní porost, ale dle..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 24.938 m2 v katastrálním území obce Velenov. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako orná půda a trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je jedna z parcel určena k výstavbě rodinného domu nebo rekreačního objektu.
Jedná se o dva na sebe navazující pozemky tvořící celek na žádaném a klidném místě na okraji obce.
Pozemek je o přibližné šířce 57/104 m a délce 300 m.
Inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace) jsou na hranici pozemku.
Pozemek nabízí díky své poloze a velikosti širokou škálu využití od rekreace až po trvalé bydlení s využitím velkého pozemku k chovu hospodářských zvířat, sadařství nebo jinou zemědělskou činnost. Je ideální i jako investice do budoucna. K pozemku vede zpevněná místní komunikace.

Obec Velenov se nachází východním směrem od města Boskovice v úpatí Drahanské vrchoviny. Nedaleko je přírodní rezervace Vratíkov a také vyhledávaná rekreační lokalita Suchý. V obci je základní občanská vybavenost a je odsud velmi dobrá dostupnost do okolních obcí a měst.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E3131BL051
Okres: Blansko
Obec: Velenov

Cena

1 650 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Radek Novotný
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Radek Novotný
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Velenov, okres Blansko - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Zemědělská půda
Lokalita: Velenov
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 24.938 m²
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman