Reality Znojmo

Strachotice - RD 3+1 , 962 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 160 m2 v obci Strachotice. částečně Dům je po částečné rekonstrukci a nachází se v centru obce blízko Obecního úřadu, pohostinství i obchodu. Byly na něm provedeny značné úpravy, vyměněna plastových oken, dům má nové rozvody elektřiny, plynu i vody a je napojen na místní splaškovou kanalizaci. V celém domě jsou již hotové hrubé omítky. Na zahradě je i studna. Stavba vyžaduje ještě investici do stropů, omítek, fasády a podlah. Je také nutno dodělat koupelnu a přeložit starší část střechy. Výhodou však je, že si nový majitel může své bydlení uzpůsobit přesně podle vlastních představ. Obec Strachotice se nachází pouze 10 minut jízdy autem od Znojma, je tedy ideální destinací pro klidné bydlení blízko přírody s výbornou dostupností do města. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 300 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Strachotice, okres Znojmo
Damnice - RD 4+1, 155 m2, dvůr - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 155 m2 v obci Damnice. Dům byl v nedávné době rekonstruován je zde nová střecha i krovy, rozvody elektřiny jsou v mědi a voda v plastu, přípojka plynu je v domě i s rozvody, stačí se pouze napojit na kotel. V domě se nachází kuchyně, obývací pokoj a další tři pokoje. Je zde koupelna s vanou i prostorným sprchovým koutem a toaleta je samostatná. Za domem je uzavřený dvůr, který nabízí soukromí a je zde možnost vjezdu z ulice, je zde také možnost vybudování garáže. Dům se nachází na klidném místě v blízkosti autobusové zastávky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Damnice, okres Znojmo
Olbramovice, restaurace, sál, penzion, salonky, pivnice, 1821m2 - komerce - Komerční Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji restaurační komplex s ubytováním a vlastním parkovištěm. Objekt se nachází v obci Olbramovice, které jsou na velice strategicky výhodném místě. Dobrá dostupnost je do blízkých větších obcí Moravský Krumlov a Pohořelice, ale také k dálnici, po které se rychle dostanete do Brna. Po státní vede pěkná cesta do Znojma a Miroslavy. Nedaleko je Mikulov s aquaparkem a Rakousko. Budova je po kompletní rekonstrukci. Už na dálku si jí všimnete díky fasádě v tlumeném tónu růžovo- oranžové barvy. Nápadnost komplexu dodávají také různě vysoké stříšky. Obrovskou výhodou je velké parkoviště, kde může být zaparkováno větší množství aut, ale také autobus nebo jej můžete využívat na venkovní „letní noci“, zábavy, grilovačky nebo cokoli Vás napadne, co by zvýšilo Vaše tržby. Prostor je tu dostatečný. Při vstupu do objektu je nalevo pivnice, na kterou navazuje kuchyně se skladem a přípravnou. Z pivnice pokračujeme do kulečníkového salonku s krbovým vytápěním, které dodává prostoru na útulnosti a hostě se tu dobře cítí. Z tohoto salonku procházíme do dalšího, který má uzavíratelné dveře vedoucí do krásného tanečního sálu. Chodba je velmi prostorná a vede do sálu s přísálím a podiem, na WC a do dalšího salonku s vlastním barem. Ubytovací část se sestává ze společné kuchyňky s linkou a 8 pokojů, z nichž je 1 apartmá se 7 lůžky, 1 pokoj se 3 lůžky, a 6 pokojů dvoulůžkových. Pro tyto pokoje slouží 3 koupelny s toaletou / 2 společné, 1 samostatné a 2 x WC/. Celý komplex má 4 samostatné plynové kotle, abyste mohli topit jen tam, kde je to v danou chvíli třeba. Využití této nemovitosti je velice všestranné, proto pokud hledáte další nemovitost k podnikání nebo se chcete věnovat podnikání v branži gastronomie a cestovního ruchu jako nováček, pak je toto to pravé pro Vás. Nebudete muset nic opravovat a jen se věnovat Vašemu podniku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ostatní / Olbramovice, okres Znojmo
Znojmo, OV 3+1, 75 m2, sklepní kóje, terasa - byt - Byty Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 75 m2 ve Znojmě. Byt se nachází v pátém patře cihlového domu v blízkosti centra města. Byt je ve velmi pěkném udržovaném stavu a v domě je výtah. Po vstupu do bytu se nachází předsíň z které jsou vstupy do obytných místností, kuchyně a koupelny. V koupelně je umístěn sprchový kout. V obývacím pokoji a ložnici je prostorná venkovní terasa. V bytě je vlastní plynové vytápění a ohřev vody, jsou zde velmi nízké náklady na vytápění. K bytu náleží sklepní kóje a je zde možnost využívat i společné prostory domu kočárkárnu a sušárnu. Parkování je možné na dvoře za domem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Znojmo, okres Znojmo
Podhradí nad Dyjí - RD, 1152 m2, zahrada - rodinný dům - Komerční Znojmo

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům o přibližné užitné ploše 364 m2 v obci Podhradí nad Dyjí. Jedná se o velmi zajímavou nemovitost, která může mít po potřebných úpravách mnohostranné využití. Dala by se přebudovat například na penzion pro cyklisty, kteří mohou z Podhradí nad Dyjí vyjíždět všemi směry a užívat si krásných cyklotras buď na české straně národního parku Podyjí, nebo v blízkém Rakousku. Využití by dům měl i pro rybáře, kteří se v hojném počtu sjíždějí k protékající řece Dyji. Budova by se dala rovněž přebudovat na bytový dům až o šesti samostatných bytových jednotkách, popřípadě sloužit jako víkendové, nebo stálé bydlení pro početnější rodinu. Dům je ve velmi dobrém stavu, po odizolování celé stavby je objekt zcela suchý, má vlastní studnu, napojení na místní splaškovou kanalizaci a vytápěn je elektrickými akumulačními kamny v přízemí a elektrickým kotlem v podkroví. V budově se nacházejí i rozlehlé sklepní prostory, skýtající možnost vybudování například útulné vinárny. Střecha prošla kompletní rekonstrukcí před dvaceti lety, nevyžaduje tedy žádnou zvláštní investici. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Ubytování / Podhradí nad Dyjí, okres Znojmo
Starý Petřín - RD 5+1, 650m2, zahrada, kompletní rekonstrukce - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 332 m2 ve Starém Petříně. Na domě je provedená kompletní rekonstrukce, která je před dokončením. Nemovitost má vyměněnou novou střechu která je zateplená a jsou zde nová plastová okna a vchodové dveře. V celém domě je rozvedené podlahové topení, jsou zde nové rozvody vody, elektřiny a dům je napojen na kanalizaci. Po vstupu do domu je vstupní místnost ze které se na jednu stranu vchází do místnosti připravené na kuchyň, kterou si nový majitel dodělá podle svých představ. Dále jsou zde další dva pokoje. Na druhé straně je třetí obytný pokoj a je zde prostorné podkroví připravené na další místnosti. Za domem se nachází zahrada a je zde vjezd do dvora, kde je možnost parkování. Dům se nachází na pěkném a klidném místě. Tato nemovitost je vhodná k bydlení, ale i ke komerčním účelům. Dle průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy B - velmi úsporná. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 340 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Starý Petřín, okres Znojmo
Džbánice - RD 2+1 , 1.336 m2, zahrada , stodola, hospodářská budova - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 140 m2 v obci Džbánice. Po vstupu do domu je dlouhá chodba z které jsou vstupy do jednotlivých pokojů, kuchyně, šatny, koupelny a na toaletu. V kuchyni se nachází pec na chleba a v obývacím pokoji a ložnici jsou trámové stropy. V celém domě jsou nové rozvody elektřiny, vody a odpady, které jsou svedeny do jímky. Nemovitost je vhodná na chalupu, ale po nutné rekonstrukci je možné dům obývat k trvalému bydlení. Za domem je dvůr na který je možnost vjezdu a je zde stodola, kde lze parkovat dvě auta. Je zde ještě další hospodářská budova, sklep a udržovaná zatravněná zahrada. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Džbánice, okres Znojmo
Znojmo, zahrada , chatka, krb, bazén 982 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o celkové výměře 982 m2 v obci Suchohrdly u Znojma. Zahrada se nachází v zahrádkářské kolonii a je udržovaná. Na pozemku jsou vysázené okrasné dřeviny, ovocné stromy a vinohrad. Je zde vybudovaná pěkná zateplená chatka, zavlažovací systém a je zde také zavedená elektřina. Na pozemku je také krb, udírna a vybetonovaný prostor pro bazén, který je součástí prodeje. Zahrada je vhodná pro zahrádkáře na pěstování, ale je to také vhodné místo pro odpočinek a relaxaci.Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Suchohrdly, okres Znojmo
Podhradí nad Dyjí - RD, 1152 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji rodinný dům o přibližné užitné ploše 364 m2 v obci Podhradí nad Dyjí. Jedná se o velmi zajímavou nemovitost, která může mít po potřebných úpravách mnohostranné využití. Dala by se přebudovat například na penzion pro cyklisty, kteří mohou z Podhradí nad Dyjí vyjíždět všemi směry a užívat si krásných cyklotras buď na české straně národního parku Podyjí, nebo v blízkém Rakousku. Využití by dům měl i pro rybáře, kteří se v hojném počtu sjíždějí k protékající řece Dyji. Budova by se dala rovněž přebudovat na bytový dům až o šesti samostatných bytových jednotkách, popřípadě sloužit jako víkendové, nebo stálé bydlení pro početnější rodinu. Dům je ve velmi dobrém stavu, po odizolování celé stavby je objekt zcela suchý, má vlastní studnu, napojení na místní splaškovou kanalizaci a vytápěn je elektrickými akumulačními kamny v přízemí a elektrickým kotlem v podkroví. V budově se nacházejí i rozlehlé sklepní prostory, skýtající možnost vybudování například útulné vinárny. Střecha prošla kompletní rekonstrukcí před dvaceti lety, nevyžaduje tedy žádnou zvláštní investici. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Podhradí nad Dyjí, okres Znojmo
Hluboké Mašůvky, zahrada  541m2 - pozemek	 - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji zahradu o celkové výměře 541 m2 v obci Hluboké Mašůvky. Zahrada obdélníkového tvaru má přibližnou šíři 7 m a délku 77,3 m. Pozemek je zatravněný a jsou zde vysázené ovocné stromy. Nachází se na klidném místě obce a přes pozemek protéká potůček. Je zde také možnost vystavění zahradní chatky a nabízí se zde pěkné místo k relaxaci a odpočinku. Zahrada je také vhodná pro zahrádkáře, nebo pro pěstitele drobného zvířectva. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

115 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Hluboké Mašůvky, okres Znojmo
Šanov - RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné podlahové ploše 105 m2 v obci Šanov .Ve spodní části domu se nachází opravený klenutý sklípek 15m2, do kterého se vchází společenskou místností se sociálním zařízením. Tato místnost je ideální pro pořádání oslav, degustací vín ze sklípku nebo posezení s přáteli.Nad sklípkem se nachází bytová jednotka 3+1, prostorný obývací pokoj s dřevěným zábradlím, kuchyně s jídelnou a jeden pokoj. V patře je toaleta a koupelna. V podkroví je ještě jeden prostorný pokoj s pěkným výhledem do okolí. Za domem se nachází oplocená zahrada o přibližné výměře 227 m2 . Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 814 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Šanov, okres Znojmo
Šanov, stavební parcela, 804 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 804 m2 v obci Šanov. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu a nachází se v lukrativní lokalitě nedaleko rakouských hranic. V obci je částečná občanská vybavenost, velice dobrá dopravní dostupnost a pěkné prostředí. IS na okraji pozemku. Rozměry pozemku šíře 24 m délka 33 m. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 190 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Šanov, okres Znojmo
Jezeřany - Maršovice , RD 4+1 ,452 m2, zahrada, dvůr - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 105 m2 v obci Jezeřany - Maršovice. Rodinný dům je přízemní, koncový a nachází se v klidné části obce. V domě je kuchyně, koupelna s toaletou a tři obytné místnosti. Ve vstupní místnosti je umístěn krb, kterým se vytápí celý dům. V kuchyni a koupelně je na podlaze dlažba a v ostatních pokojích jsou plovoucí podlahy. Parkování je možné před domem a nebo v průjezdu domu. Na nemovitosti byly započaty částečné rekonstrukce, je zde provedené částečné zateplení a zde připraveno napojení na ústřední plynové topení. Za domem se nachází uzavřený dvůr, který poskytuje naprosté soukromí na který navazuje zahrada. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení i jako chalupa. Jezeřany je klidná menší obec s dobrou dopravní dostupností do Brna a do Znojma. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo
Dobšice - vinný sklep ,vinárna 229 m2 - vinný sklep - Ostatní Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vinný sklep s vinárnou v obci Dobšice. Sklep se nachází ve vinařské oblasti a je zde vybudovaná lisovna pro přípravu vína a vinárna s posezením pro 32 osob. Sklepní chodba je dlouhá 125 m a jsou zde umístěny sudy a také vybudovaný archiv na uskladnění vín. Ve vinárně jsou krbová kamna, která navozují příjemnou atmosféru při posezení. U vinárny je také kuchyňský kout a sociální zázemí.V podkroví se nachází obytná část s ložnicí, obývacím pokojem, pracovnou a je zde také koupelna s toaletou. Tato nemovitost je vhodná pro rodinné vinařství, ale i ke komerčnímu využití s možností degustací vín s posezením a ubytováním.Součástí prodeje je veškeré vybavení.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Dobšice, okres Znojmo
Miroslav - RD 5+1 , 340 m2, zahrada, bazén, terasa - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 a přibližné užitné ploše 160 m2 v klidné části města Miroslav. Rodinný dům je celý podsklepený a zde je umístěna garáž pro dvě auta a technické místnosti. Dům byl zkolaudován v roce 1999 a byly zde provedeny ještě další úpravy, jsou zde nová plastová okna a vchodové dveře, nová garážová vrata a zateplená fasáda. V přízemí domu se nachází prostorný kuchyňský kout s jídelnou a obývací pokoj, který se dá uzavřít posuvnými dveřmi. V přízemí se ještě nachází pracovna a toaleta. Po schodišti vstoupíme do prvního patra kde jsou tři obytné pokoje a koupelna s toaletou. Za domem je pěkná udržovaná zahrada na které je terasa s posezením, bazén, zahradní domek s letní kuchyní a zahradní altán. Dům je vhodný k okamžitému nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Miroslav, okres Znojmo
Hrabětice - RD 3+1 , 204 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 3+1a přibližné užitné ploše 104 m2 v obci Hrabětice. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, který je oddělen od vstupní chodby prosklenou stěnou, ložnice, kuchyň a koupelna s toaletou. V prvním patře je větší pokoj a dále půdní prostor, ze kterého lze vybudovat další obytnou místnost a komora. Dům je v dobrém stavu, větší investici vyžaduje pouze střecha. Obec Hrabětice, v jejíž klidné části se dům nachází, má velmi dobrou občanskou vybavenost a žije zde asi 900 obyvatel. Obec má rovněž dobrou dopravní dostupnost jak do Znojma tak do Brna a to buď vlakovým spojením, nebo autobusovou linkou. Autem lze zvládnout cestu do obou měst za 30 minut. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hrabětice, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.