Mgr. Zdeněk Vymazal

realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

1 hvězda
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Mgr. Zdeněk Vymazal

Dobrý den,
Jmenuji se Zdeněk Vymazal. Většinu mého profesního života jsem působil v oblasti prodeje a to konkrétně v potravinářství. Po více jak třech dekádách jsem se rozhodl udělat změnu, ale nechtěl jsem opustit prodej jako takový. Přijal jsem možnost spolupráce s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
Prodej nemovitostí a vše s tím spojené je u mě vnímána jako náročný a velmi specifický proces a to mě lákalo. Posunout se!
Rád se potkávám s lidmi, rád hledám řešení v každé situaci a to tak, aby to maximálně vyhovovalo požadavkům a potřebám mého klienta

Systém mojí práce

Můj klient je u mě na prvním místě. Abych mu dokázal maximálně pomoci a vyřešit jeho požadavky a potřeby, je pro mě velmi důležité, abych pochopil, co přesně potřebuje. Proto má spolupráce je založena především na důvěře a pro mě je to zároveň velký závazek. Rád mu vše vysvětlím, provedu ho celým procesem prodeje/nákupu nemovitosti. Společně spolu hledáme pro něj nejlepší řešení. Velmi rád pracuji v otevřené a uvolněné atmosféře s vřelým lidským přístupem s cílem úspěšného prodeje či koupě.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Rád a tak to vždy u mě bylo, pracuji s někým kdo je, profesionál, rozumí tomu, dělá to dobře a dlouho! Proto u mě COLOSEUM! COLOSEUM je pro mě bezkonkurenční realitní společnost s maximální ochranou klientů a skvělým servisem. Navíc je členem Regionální hospodářské komory a to mě jen potvrdilo, že jsem ve “správných rukách“.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

COLOSEUM NEMOVITOSTI - Realitní kancelář s DOBROU POVĚSTÍ

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních portálů, kde Vám nabízíme reality z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Mimo naše weby inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 38 realitních portálech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, rekreační a komerční objekty. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již v 6 městech: Blansko, Boskovice, Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Profesionální prezentace. 3D půdorysy, videoprohlídky a profi fotografie.

Pro prodávajícího zajišťujeme profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle.

Pozemky si zaslouží prezentaci z dronu.

Fotografie a videa rozsáhlých pozemků nestačí. Zajistíme dron a uděláme dokonalou prezentaci jakékoliv nemovitosti. A vidět svůj budoucí pozemek z ptačí perspektivy, to má něco do sebe. Co myslíte?

Mgr. Zdeněk Vymazal
Mgr. Zdeněk Vymazal
Mgr. Zdeněk Vymazal
Mgr. Zdeněk Vymazal
Mgr. Zdeněk Vymazal
Moje poptávky
Moje nabídky

Mgr. Zdeněk Vymazal můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist