Magda Zapletalová

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Magda Zapletalová3. LEVEL - TOP KLUB

V oblasti služeb se pohybuji více jak 20 let a jako realitní makléř pomáhám svým klientům od roku 2017. Ke každému obchodu přistupuji individuálně a odpovědně, s určitou mírou empatie a pokory. Za každým obchodem totiž stojí lidské příběhy, ale zároveň přede mnou stojí úkol prodat nemovitost za co nejlepší cenu a pokud možno v krátkém čase.
Prodej nemovitosti je často náročný proces. A můžete si ji samozřejmě prodat i sami. Otázkou však je, za jakou cenu a s jakým pohodlím a bezpečím.
Vždy se mi osvědčil profesionální, ale zároveň osobní přístup ke klientovi a s vynikající značkou Coloseum nemovitosti, pod kterou pracuji, se mi to daří.
Díky spolupráci s naší realitní kanceláří oslovíte mnohonásobně větší počet zájemců, než budete-li si nemovitost prodávat sami, což má nemalý vliv na cenu nemovitosti. Zvláště nejste-li zběhlí v této oblasti a neprodáváte nemovitsti často, nenechávejte nic náhodě.

Systém mojí práce

Vzájemná důvěra je na prvním místě.
Využívám skvěle fungující profesionálně vypracovaný systém naší realitní kanceláře, který je nastaven tak, aby klient dostal v rámci služby maximum. Nejde jen o objemný poptávkový systém, perfektní prezentaci, inzerci na všech důležitých realitních serverech a přednostní zobrazení na prvních pozicích v inzerci, ale i samotnou komunikaci s klientem, aby měl zpětnou vazbu a přehled o aktuálním průběhu obchodu. Ráda Vás budu o všem informovat, budu se snažit vést Vás správným směrem, zároveň s respektem k Vašim potřebám a rozhodnutím.
Každý obchod je pro mne výzva. Ať je zdánlivě jednoduchý či nikoli, vždy se na něj připravuji a pracuji s dostupnými informacemi, které se postupně mohou měnit a je třeba na ně reagovat.
Aby Vaše nemovitost byla prodána v co nejkratším čase a za co nejlepší možnou cenu, je třeba ctít určitá pravidla obchodu a zároveň k němu přistupovat individuálně, protože každý obchod je jiný. Každý jsme jiný. Zároveň jsem přesvědčena, že základní nutností dobrého obchodu, jsou potřeba předem jasně a srozumitelně nastavená pravidla a také vstřícné a lidské jenání a naprostá férovost.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Mám za sebou spoustu uskutečněných obchodů a této zkušenosti si velmi vážím. Za rok 2020 se mi podařilo dostat se na druhou příčku jako nejlepší makléř roku. Podívejte se na mé reference i uzavřené obchody, které postupně přibývají a posouvají mne dál. Vážím si každé nové příležitosti, protože tak Vám mohu nabídnou o to víc.
Stále více si uvědomuji, jak pevné je zázemí realitní společnosti Coloseum nemovitosti, se kterou spolupracuji, ale také právní a finanční servis zaručující bezpečné proplutí celým obchodem. A skvělé je, že tady ve firmě všichni táhneme za jeden provaz a to všechno pro Vaši spokojenost!
Poskytujeme komplexní službu s ohledem na právní bezpečí a v souladu se zákonem o realitním zprostředkování. Od maximálně možného záběru inzerce na realitních serverech, přes špičkové právní služby, odhad tržní ceny, doporučení strategie samotného prodeje až po předání včetně energií. Kvalitní fotografie a prezentace je samozřejmostí. Veškerou komunikaci kolem obchodu, která je časově často velmi náročná, nechejte na nás.
Zvažte důkladně, komu svěříte prodej své nemovitosti. Dnes a denně dokazujeme vlastní prací a množstvím ukočených obchodů, že patříme mezi nejlepší realitní kanceláře. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.
Nejste si jistí? Čas nás už dávno prověřil a reference mluví za nás. Nezkoušejte prodat. Prodejte!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Zabýváme se i prezentací na sociálních sítích. Pro každou nemovitost uděláme maximum. Videokoláže je jedna část toho co jde udělat pro tu nejmodernější prezentaci.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Profesionální prezentace - 3D půdorysy, videoprohlídky a samozřejmě profi fotky.

Pro prodávajícího umíme zajistit profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Magda Zapletalová
Magda Zapletalová
Magda Zapletalová
Magda Zapletalová

Moje reference

Moje nabídky

Kojetín, RD 6+1, garáž, zahrada - rodinný dům

Kojetín, RD 6+1, garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Přerov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 v žádané a velmi klidné lokalitě města Kojetína. Jedná se o patrový, řadový, cihlový, celopodsklepený dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, s půdní vestavbou, předzahrádkou, zahradou a garáží. Dům je pravidelně udržovaný, s možností okamžitého bydlení. Ve zvýšeném přízemí je k dispozici kuchyně s jídelnou a spíží, obývací pokoj se vstupem na lodžii a zahradu, prostorná vstupní chodba, samostatné WC a komora. Ve 2. NP se nachází ložnice s přístupem na lodžii, 3 samostatné neprůchozí pokoje, z toho jeden taktéž se vstupem na lodžii, koupelna s vanou a WC. V podkroví je jedna místnost, která může sloužit jako pracovna, herna, pokoj pro hosty apod. a dále sušárna a podstřešní prostor s možností úložného prostoru. V suterénu se nachází garáž se skladem, prádelna se vstupem na zahradu, kotelna a další technické místnosti s různou možností využití. Celková plocha pozemku je cca 477 m2. K posezení, relaxaci i pěstování zeleniny či drobného ovoce je k dispozici oplocená zahrada se zděným zahradním domkem a je přístupná i ze zadní strany (možnost vjezdu). Dům je napojen na elektřinu, plyn, veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění domu je ústřední plynové nebo na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje plynový bojler. Na zahradě je 9,5 m studna, která slouží k zalévání zahrady. Dům prošel v roce 2007 částečnou rekonstrukcí (výměna oken a dveří za plastová, zateplení ze zahradní části a nová fasáda, elektrická garážová vrata, renovace střešní krytiny). Parkování je možné v garáži nebo na ulici před domem s dostatkem parkovacích míst. Ulice, na které se dům nachází je slepá, tedy s minimální průjezdností. Dům se nachází v okrajové části Kojetína s dobrou dostupností do centra města. V Kojetíně je veškerá občanská vybavenost (školka, školy, obchody, služby, lékaři aj.), dostatek kulturního i sportovního vyžití, zrenovované koupaliště, kemp, sportovní hala, kurty, loděnice, hřiště a další, nové pracovní možnosti (Amazon). Je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Kroměříže nebo směr Prostějov, Olomouc, Přerov, Zlín, Brno. Nájezd na dálnici cca 4 km, vlakové i autobusové spojení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 400 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kojetín, okres Přerovchci zjistit více >

Holešov - Všetuly, RD, garáž, pergola - rodinný dům

Holešov - Všetuly, RD, garáž, pergola - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný domek v klidné části města Holešova, lokalita Všetuly. Celková plocha pozemku je cca 124 m2, z čehož stavba zabírá cca 55 m2. Jedná se o cihlový řadový dům se sedlovou střechou v dobrém technickém stavu s možností okamžitého využití k bydlení nebo pro podnikatelské účely. V přízemí atypického domku je k dispozici garáž s montážní jámou a zázemí - kuchyně s kuchyňskou linkou, malý půlpokoj se sprchovým koutem, WC. Z kuchyňského prostoru je možné se dostat po stahovacích schůdkách na půdu. Stávající dispozici domu je možné rozšířit o půdní prostor. Vzhledem k charakteru domu je možné využít prostor ideálně pro malou autodílnu s obytným zázemím nebo k jiným účelům. Vytápění celého domu je ústřední plynové, ohřev vody zajišťuje taktéž plynový kotel. Dům je napojen na obecní vodovod i veřejnou kanalizaci. Parkování je možné přímo před domem nebo v garáži, dostatek parkovacích míst je také v přilehlých ulicích. Příjemné prostředí dvora s dřevěnou pergolou a zelení nabízí prostor pro posezení a odpočinek. Ve městě Holešov je veškerá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost jak do centra města, tak do okolních měst (Kroměříž, Zlín, Hulín aj.). V obci taktéž velmi dobrá dopravní obslužnost (autobus, vlak, IDS). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Váš záměr. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 690 000 Kč
Prodej / Rodinný / Holešov, okres Kroměřížchci zjistit více >

Litovel, RD 5+kk, udržovaný, klidná část u centra, dvůr – rodinný dům

Litovel, RD 5+kk, udržovaný, klidná část u centra, dvůr – rodinný dům - Domy Olomouc

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji udržovaný rodinný dům o dispozici 5+kk v klidné části centra města Litovle v blízkosti Olomouckého rybníka a Smetanových sadů. Jedná se o rohový, patrový dům se dvorem a kůlnou o celkové ploše pozemku cca 150 m2. Dům je v zachovalém a udržovaném stavu, plně obyvatelný, vhodný i k rekonstrukci. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, spíž, koupelna s vanou, WC je samostatně. Ve druhém podlaží se nachází další tři pokoje. Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovod i veřejnou kanalizaci. Vytápění domu je ústřední plynové, k dispozici jsou také kamna v prvním podlaží v kuchyni. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Ačkoli se dům nachází u centra města, je zde bezproblémové parkování buď přímo u domu nebo v přilehlých ulicích. Okolí domu nabízí možnosti procházek, v blízkosti městské rybníky, velké dětské a dopravní hřiště, dostupnost veškerých služeb či obchodů. Ve městě je autobusová i vlaková doprava, nájezd na dálnici necelé 3 km. Město Litovel má veškerou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, zejména do Olomouce, Mohelnice, Uničova. Litovel leží ve středu CHKO Litovelské Pomoraví a nabízí mnoho tipů na výlety do krásné přírody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

2 900 000 Kč
Prodej / Rodinný / Litovel, okres Olomoucchci zjistit více >

Lutín, OV 2+1, cca 43 m2 – byt

Lutín, OV 2+1, cca 43 m2 – byt - Byty Olomouc

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 43 m2 v klidné lokalitě Lutína. Byt s neprůchozími pokoji je v původním udržovaném stavu, ihned obyvatelný nebo určený k modernizaci. V bytě jsou plastová okna s orientací na jihovýchod, původní jádro, podlahy plovoucí a lino. K dispozici je prostorná vstupní chodba, kuchyně s kuchyňskou linkou a elektrickým sporákem, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC. Byt se nachází ve 2. patře sedmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, fasáda, zateplená střecha, nové stupačky, výměna plastových oken a vstupních dveří, nově upravené parkovací plochy u domu, nyní se bude dělat nový výtah. K bytu náleží sklepní kóje, k dispozici společná prostorná kolárna a sušárna. Vytápění a ohřev vody je centrální dálkové. Bezproblémové parkování je možné přímo u domu s dostatkem parkovacích míst. V obci Lutín je veškerá občanská vybavenost, parky, cyklostezka a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Výborná dostupnost do Olomouce či Prostějova jak autem, tak autobusovou dopravou, nájezd na dálnici cca 3 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 190 000 Kč
Prodej / 2+1 / Lutín, okres Olomoucchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
RD 6+2 Kroměříž

úspěšně prodáno za 1 měsíc

RD 4+1 Karlovice u Zlína

úspěšně prodáno za 8 dní

RD 6+1 Prostějov

úspěšně prodáno za 3 měsíce

Byt OV 3+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Dřevostavba RD 7+kk Kroměříž

úspěšně prodáno za 6 měsíců

RD 3+1 Skaštice

úspěšně prodáno za 7 měsíců

RD 7+kk Velký Újezd

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 2+1 Kostelec U Holešova

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

RD 2+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za týden

RD 3+1 Kvasice

úspěšně prodáno za 4 týdny

RD 3+1 Zářičí

úspěšně prodáno za 11 dnů

Byt OV 3+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za 1 měsíc

RD 2+1 Vlčí Doly

úspěšně prodáno za 1,5 měsíce

DB 1+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za 3 měsíce

RD Velký Újezd

úspěšně prodáno za 4 měsíce

Byt OV 2+1 Kroměřiž

úspěšně prodáno za 1,5 měsíce

RD 2+1 Prusinovice

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 3+kk Lhotka u Přerova

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 5+1 Medlov u Zborovic

úspěšně prodáno za 5 měsíců

RD 5+1 Dub nad Moravou

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 3+1 Kojetín

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Byt OV 2+1 Kostelec na Hané

úspěšně prodáno za 1,5 měsíce

RD 3+kk Kovalovice u Kojetína

úspěšně prodáno za 3,5 měsíce

RD Hulín 3+1

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 5+2 Kvasice

úspěšně prodáno za 6 týdnů

Pozemek-zahrada Čelechovice na Hané

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD Olomouc, Bělidla

úspěšně prodáno za 3 týdny

RD Kovalovice u Kojetína

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD Lutín - Třebčín

úspěšně prodáno za 20 dnů

Pozemek Hradčany-Kobeřice

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Magda Zapletalová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist