Magda Zapletalová

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Magda Zapletalová3. LEVEL - TOP KLUB

V oblasti služeb se pohybuji více jak 20 let a jako realitní makléř pomáhám svým klientům od roku 2017. Ke každému obchodu přistupuji individuálně a odpovědně, s určitou mírou empatie a pokory. Za každým obchodem totiž stojí lidské příběhy, ale zároveň přede mnou stojí úkol prodat nemovitost za co nejlepší cenu a pokud možno v krátkém čase.
Prodej nemovitosti je často náročný proces. A můžete si ji samozřejmě prodat i sami. Otázkou však je, za jakou cenu a s jakým pohodlím a bezpečím.
Vždy se mi osvědčil profesionální, ale zároveň osobní přístup ke klientovi a s vynikající značkou Coloseum nemovitosti, pod kterou pracuji, se mi to daří.
Díky spolupráci s naší realitní kanceláří oslovíte mnohonásobně větší počet zájemců, než budete-li si nemovitost prodávat sami, což má nemalý vliv na cenu nemovitosti. Zvláště nejste-li zběhlí v této oblasti a neprodáváte nemovitsti často, nenechávejte nic náhodě.

Systém mojí práce

Vzájemná důvěra je na prvním místě.
Využívám skvěle fungující profesionálně vypracovaný systém naší realitní kanceláře, který je nastaven tak, aby klient dostal v rámci služby maximum. Nejde jen o objemný poptávkový systém, perfektní prezentaci, inzerci na všech důležitých realitních serverech a přednostní zobrazení na prvních pozicích v inzerci, ale i samotnou komunikaci s klientem, aby měl zpětnou vazbu a přehled o aktuálním průběhu obchodu. Ráda Vás budu o všem informovat, budu se snažit vést Vás správným směrem, zároveň s respektem k Vašim potřebám a rozhodnutím.
Každý obchod je pro mne výzva. Ať je zdánlivě jednoduchý či nikoli, vždy se na něj připravuji a pracuji s dostupnými informacemi, které se postupně mohou měnit a je třeba na ně reagovat.
Aby Vaše nemovitost byla prodána v co nejkratším čase a za co nejlepší možnou cenu, je třeba ctít určitá pravidla obchodu a zároveň k němu přistupovat individuálně, protože každý obchod je jiný. Každý jsme jiný. Zároveň jsem přesvědčena, že základní nutností dobrého obchodu, jsou potřeba předem jasně a srozumitelně nastavená pravidla a také vstřícné a lidské jenání a naprostá férovost.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Mám za sebou spoustu uskutečněných obchodů a této zkušenosti si velmi vážím. Za rok 2020 se mi podařilo dostat se na druhou příčku jako nejlepší makléř roku. Podívejte se na mé reference i uzavřené obchody, které postupně přibývají a posouvají mne dál. Vážím si každé nové příležitosti, protože tak Vám mohu nabídnou o to víc.
Stále více si uvědomuji, jak pevné je zázemí realitní společnosti Coloseum nemovitosti, se kterou spolupracuji, ale také právní a finanční servis zaručující bezpečné proplutí celým obchodem. A skvělé je, že tady ve firmě všichni táhneme za jeden provaz a to všechno pro Vaši spokojenost!
Poskytujeme komplexní službu s ohledem na právní bezpečí a v souladu se zákonem o realitním zprostředkování. Od maximálně možného záběru inzerce na realitních serverech, přes špičkové právní služby, odhad tržní ceny, doporučení strategie samotného prodeje až po předání včetně energií. Kvalitní fotografie a prezentace je samozřejmostí. Veškerou komunikaci kolem obchodu, která je časově často velmi náročná, nechejte na nás.
Zvažte důkladně, komu svěříte prodej své nemovitosti. Dnes a denně dokazujeme vlastní prací a množstvím ukočených obchodů, že patříme mezi nejlepší realitní kanceláře. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.
Nejste si jistí? Čas nás už dávno prověřil a reference mluví za nás. Nezkoušejte prodat. Prodejte!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Zabýváme se i prezentací na sociálních sítích. Pro každou nemovitost uděláme maximum. Videokoláže je jedna část toho co jde udělat pro tu nejmodernější prezentaci.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Profesionální prezentace - 3D půdorysy, videoprohlídky a samozřejmě profi fotky.

Pro prodávajícího umíme zajistit profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Magda Zapletalová
Magda Zapletalová
Magda Zapletalová
Magda Zapletalová

Moje reference

Moje nabídky

Zlobice, RD 5+1, dvougenerační bydlení, bydlení s podnikáním, zahrada, garáž – rodinný dům

Zlobice, RD 5+1, dvougenerační bydlení, bydlení s podnikáním, zahrada, garáž – rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou o dispozici 5+1 v obci Zlobice nedaleko Kroměříže, který lze využívat také jako dvougenerační 2x 2+1. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, udržovaný, ihned obyvatelný, případně určený k modernizaci. Jedná se o patrový, celopodsklepený dům s plochou střechou, technickými místnostmi i garáží. Za domem se nachází dvůr a zahrada se zahradním domkem. Doposud byl dům vyžíván jako jednogenerační, obnovením kuchyně ve druhém podlaží (nyní upravena na pokoj) lze využívat i jako dvougenerační. Obě patra mají koupelnu a WC zvlášť a možnost neprůchozích pokojů. Nabízí se také možnost spojení bydlení s podnikáním. Ve zvýšeném přízemí je k dispozici zádveří, vstupní prostorná chodba, kuchyně se spíží, dva velké pokoje, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Z chodby je vstup do suterénu a přes verandu na zahradu a dvůr, který je přístupný také z venku z boku domu. Ve druhém podlaží je k dispozici chodba, obývací pokoj, ložnice a jeden pokoj, který původně soužil jako kuchyně, koupelna s vanou a samostatné WC. V suterénu je garáž, dílna a další technické místnosti. Celková plocha pozemku je cca 594 m2. Dle katastru nemovitostí činí zastavěná plocha cca 277 m2. Zahrada o ploše cca 317 m2 je rozdělena na relaxační část s možným posezením a na užitkovou část, kdy může být využita k pěstování zeleniny či výsadbě ovocných stromků a keřů. Plocha dvora a zahrady činí běžným měřením cca 425 m2. Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovod i veřejnou kanalizaci a dále je na dvoře studna, která je nyní využívána na zalévání zahrady. Vytápění domu je ústřední plynové nebo na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. V domě jsou plastová okna, zrenovovaná měděná střecha, dům celkově působí udržovaným a čistým dojmem. V obci je základní občanská vybavenost, je zde školka, potraviny, pošta partner, knihovna, dětské hřiště, dostatek kulturních a sportovních aktivit. V obci je autobusová doprava. Kompletní občanská vybavenost je v blízké Kroměříži. Výborná dostupnost okolních měst (Kroměříž, Ivanovice na Hané, Vyškov, Brno, Kojetín), nájezd na dálnici cca 2 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / Rodinný / Zlobice, okres Kroměřížchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
RD 6+2 Kroměříž

úspěšně prodáno za 1 měsíc

RD 4+1 Karlovice u Zlína

úspěšně prodáno za 8 dní

RD 6+1 Prostějov

úspěšně prodáno za 3 měsíce

Byt OV 3+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Dřevostavba RD 7+kk Kroměříž

úspěšně prodáno za 6 měsíců

RD 3+1 Skaštice

úspěšně prodáno za 7 měsíců

RD 7+kk Velký Újezd

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 2+1 Kostelec U Holešova

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

RD 2+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za týden

RD 3+1 Kvasice

úspěšně prodáno za 4 týdny

RD 3+1 Zářičí

úspěšně prodáno za 11 dnů

Byt OV 3+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za 1 měsíc

RD 2+1 Vlčí Doly

úspěšně prodáno za 1,5 měsíce

DB 1+1 Kroměříž

úspěšně prodáno za 3 měsíce

RD Velký Újezd

úspěšně prodáno za 4 měsíce

Byt OV 2+1 Kroměřiž

úspěšně prodáno za 1,5 měsíce

RD 2+1 Prusinovice

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 3+kk Lhotka u Přerova

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 5+1 Medlov u Zborovic

úspěšně prodáno za 5 měsíců

RD 5+1 Dub nad Moravou

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 3+1 Kojetín

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

Byt OV 2+1 Kostelec na Hané

úspěšně prodáno za 1,5 měsíce

RD 3+kk Kovalovice u Kojetína

úspěšně prodáno za 3,5 měsíce

RD Hulín 3+1

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 5+2 Kvasice

úspěšně prodáno za 6 týdnů

Pozemek-zahrada Čelechovice na Hané

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD Olomouc, Bělidla

úspěšně prodáno za 3 týdny

RD Kovalovice u Kojetína

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD Lutín - Třebčín

úspěšně prodáno za 20 dnů

Pozemek Hradčany-Kobeřice

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Magda Zapletalová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist