Magda Zapletalová

Magda Zapletalová

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV1 hvězda
Magda Zapletalová
3. LEVEL - TOP KLUB

Vítejte na mé stránce!
Jsem certifikovaný TOP realitní makléř na pobočce Vyškov.
Když jsem hledala změnu v profesi, přišla mi do cesty nabídka od společnosti, se kterou nyní spolupracuji, od renomované společnosti COLOSEUM nemovitosti s.r.o.
Při absolvování všech školení a získávání praxe, kdy jsem si já sama chtěla být jista, že jsem ve správné společnosti, jsem se postupně přesvědčila, že jsem na správném místě. Profesionalita, zkušenost, solidnost a lidský přístup jsou pro mne zásadní.
Vždy mne zajímaly návrhy a vybavení interierů, vystudovala jsem obor nábytkářství a další, ekonomicko-obchodní obor a spolu se zkušenostmi z oblasti služeb, ve kterých jsem se pohybovala spoustu let, vše nyní úročím i v oblasti realit.

Systém mojí práce

Původ, současnost i budoucnost každé nemovitosti je důležitá a zajímavá, stejně jako osudy jednotlivých zúčastněných. Proto se ptám „ proč, co, kdy a jak“. Snažím se danou nemovitost prezentovat co nejlépe, aby našla svého co nejlepšího zájemce, který ocení její přenosti.
Nemovitost obvykle neprodáváme každý den, proto se prodávajícím snažím vše jasně a jednoduše vysvětlit a nabídnout jim maximální servis založený na vzájemné důvěře. Potom je nám odměnou spokojený klient a jeho další doporučení.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

A protože v oblasti služeb se mi vždy osvědčil osobní a profesionální přístup ke klientům a vynikající „značka“, se kterou jsem spolupracovala, snažím se totéž uplatňovat i v realitách, protože moc dobře vím, jak těžké je klienta nejen získat, ale také si ho udržet.
Mým úkolem je klienta bezpečně a pohodlně provést obchodem a minimalizovat nebo předejít těžkostem, které mohou v jeho průběhu nastat. A v tom mi pomáhají pevné a kvalitní základy této zkušené společnosti, která se dále vyvíjí a stále pracuje na zlepšení svých službeb.
Vyzkoušejte je i Vy!

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Kovalovice u Kojetína, RD 3+kk, dvůr, krb – rodinný dům - Domy Přerov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk v obci Kovalovice u Kojetína. Nemovitost je ihned obyvatelná a volná k nastěhování. Jedná se o koncový, řadový, přízemní dům s půdní vestavbou, dvorem a zahrádkou. V přízemí je prostorná vstupní chodba, obývací pokoj s krbem a kuchyňským koutem, prostorný pokoj, menší místnost (pracovna, šatna, úložný prostor), komora, koupelna s rohovou vanou a WC, podkrovní pokoj. V domě jsou nové rozvody elektřiny v mědi, topeni v mědi, plastová okna a plastové vstupní dveře, venkovní fasáda. Celková plocha pozemku je cca 234 m2, součástí je dvůr se zahrádkou o velikosti cca 97 m2. V části dvoru je kotelna a kůlna na dřevo. Na pozemek je možné se dostat i bočním vchodem, případně vchod rozšířit o vjezd na dvůr.. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, plynová přípojka bez měřiče je na domě. Vytápění celého domu je ústřední kotlem na tuhá paliva, lze využít i krb. Parkování je možné přímo u domu.  Obec má základní občanskou vybavenost, je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, do nejbližšího Kojetína cca 1 km, nájezd na dálnici cca 2 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

980 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kojetín, okres Přerov
Olomouc - Slavonín, RD 4+1, zahrada – rodinný dům - Domy Olomouc

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v žádané a klidné části města Olomouc - Slavonín. Jedná se o koncový řadový, patrový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, se zahradou, částečně podsklepený. Je zde možnost vytvořit v půdní části další místnosti, díky kterým lze rozšířit stávající dispozice domu. Dům je pravidelně udržovaný, ihned k bydlení, určený k rekonstrukci dle vlastních představ nového majitele. V přízemí je k dispozici je vstupní část, chodba, kuchyň, dva pokoje, koupelna a WC. V mezipatře se nachází obývací pokoj nebo pracovna. V patře je prostorný pokoj se vstupem na terasu a je zde vstup do půdního prostoru. Celková plocha pozemku je cca 223 m2. K posezení a relaxaci je k dispozici oplocená zahrada o velikosti cca 71 m2 a dalších cca 160 m2 bezúplatně využívané zahrady, na které se nachází pergola, kůlna a přístřešek určený k parkování. Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovod, veřejnou kanalizaci. K dispozici je vlastní studna na užitkovou vodu. Vytápění domu je ústřední plynové. Ohřev vody zajišťuje bojler. Parkování je možné přímo před domem nebo v garáži. Město Olomouc má veškerou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Krásné okolí, příroda a spousta míst nabízí možnosti pro procházky a chvíle odpočinku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olomouc, okres Olomouc
Kojetín, RD 3+1, zahrada, studna, garáž – rodinný dům - Domy Přerov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v žádané části města Kojetín. Jedná se o polovinu dvojdomu, patrový, částečně podsklepený dům se sedlovou střechou, zahradou a garáží. Je zde možnost půdní vestavby díky které lze rozšířit stávající dispozice domu. Jedná se velmi zajímavě řešený dům určen k rekonstrukci dle představ nového majitele. V přízemí je k dispozici chodba se vstupem do sklepa, kuchyň se vstupem na balkon, dva pokoje, komora, koupelna, samostatné WC. V patře je hala dříve využívána jako ateliér, pokoj, půdní prostor. Halu v této části lze využít i jako pracovnu nebo pro vybudování dalších místností. V domě proběhla částečná rekonstrukce - nové rozvody elektřiny, zčásti plastová okna, vstupní dveře, venkovní fasáda. Celková plocha pozemku je cca 612 m2. Součástí je zahrada o velikosti cca 244 m2, na které se nachází garáž a zděná kůlna na skladování. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plyn a kanalizaci. K dispozici je vlastní studna na užitkovou vodu. Vytápění celého domu je ústřední plynové, Parkování je možné v garáži nebo přímo u domu. Město Kojetín má veškerou občanskou vybavenost, je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, nájezd na dálnici cca 3 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 390 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kojetín, okres Přerov
Zborovice - Medlov, RD 5+1, garáž, dvůr, studna – rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v žádané části obce Zborovice - Medlov. Jedná se o řadový, patrový dům s dvorem, zahradou a garáží, dům je ihned obyvatelný. Je zde možnost půdní vestavby, díky které lze rozšířit stávající dispozice domu. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, pokoj, komora, koupelna s vanou a WC. V patře je prostorná chodba, tři pokoje, velká komora, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, vstup na půdu. Dům je svým dispozičním řešením vhodný i pro dvougenerační bydlení a rozdělení dispozic na 2+1 a 3+1 nebo pro bydlení spojené s podnikáním a nabízí několik variant řešení dispozice. Celková plocha pozemku je cca 1 276 m2, součástí je zahrada o velikosti cca 928 m2. Je zde možnost vjezdu na zahradu ze zadní části po obecní komunikaci. Dále je k dispozici dvůr, jehož součástí je sklep a hospodářské přístavky. Dle platného územního plánu je možnost další výstavby na zahradě za domem. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě – plyn, elektřina, veřejný vodovod, kanalizace. K dispozici je i vlastní studna na užitkovou vodu. Vytápění celého domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva s rozvodem v horním patře, v přízemí jsou wafky. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Parkování je možné v garáži nebo přímo u domu. Obec má dobrou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, nájezd na dálnici cca 9 km. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

rezervovánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Zborovice, okres Kroměříž
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 6+2 Kroměříž
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 4+1 Karlovice u Zlína
úspěšně prodáno za 8 dní
RD 6+1 Prostějov
úspěšně prodáno za 3 měsíce
Byt OV 3+1 Kroměříž
úspěšně prodáno za 2 měsíce
Dřevostavba RD 7+kk Kroměříž
úspěšně prodáno za 6 měsíců
RD 3+1 Skaštice
úspěšně prodáno za 7 měsíců
RD 7+kk Velký Újezd
úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 2+1 Kostelec U Holešova
úspěšně prodáno za 2,5 měsíce
RD 2+1 Kroměříž
úspěšně prodáno za týden
RD 3+1 Kvasice
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 3+1 Zářičí
úspěšně prodáno za 11 dnů
Byt OV 3+1 Kroměříž
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 2+1 Vlčí Doly
úspěšně prodáno za 1,5 měsíce
DB 1+1 Kroměříž
úspěšně prodáno za 3 měsíce
RD 4+1 Těšnovice
úspěšně prodáno za 12 měsíců
Byt OV 2+1 Kroměřiž
úspěšně prodáno za 1,5 měsíce
RD 2+1 Prusinovice
úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 3+kk Lhotka u Přerova
úspěšně prodáno za 2 týdny

Magda Zapletalová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman