Ondřej Hubáček

pobočka BRNO, Lidická

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Ondřej Hubáček2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Vždy dělám něco, co je smysluplné, není monotónní, má budoucnost a co bude přínosné jak pro ostatní, tak i pro mě. Velice mě zajímali technologie, grafika, elektronika a auta. Proto jsem šel studovat střední průmyslovou školu se zaměřením na IT a elektro. Během studia jsem však zjistil, že mě baví obchodování, plánování a podnikání. Již při studiu jsem tedy rozběhl svůj vlastní business a zajímal se o marketing na sociálních sítích. Po těchto zkušenostech jsem zjistil, co chci skutečně dělat. Obchodovat. Po maturitě jsem začal studovat právnickou fakultu v Brně a rozhodl se pro práci realitního makléře. Fakt, že se v této oblasti můžu silně seberealizovat mě baví natolik, že se tato práce stala i mým koníčkem. A tak jsem zde. Ondřej Hubáček, certifikovaný realitní makléř pro realitní kancelář Coloseum nemovitosti.

Systém mojí práce

Položte si otázku.. Dokážete prodat nemovitost sami? Určitě ano, ale….
proč nesvěřit prodej nemovitosti profesionálovi, který se v oblasti realit pohybuje každý den a dokáže nemovitost prodat za co nejvyšší možnou cenu ? Každé nemovitosti zařídím kvalitní prezentaci, úvodní video a marketing jak na inzertních serverech, tak i na sociálních sítích. Na prohlídky vodím pouze solventní a prověřené osoby. Celý průběh obchodu se snažím vést nejen profesionálně, ale hlavně lidsky a v co možná nejkomfortnějším duchu pro obě strany. Umím řešit zájemce o koupi nemovitosti všeho druhu. Financování hotovostí, hypotékou, vyplácení hypotéky hypotékou nebo financování prodejem jiné nemovitosti. -> zkrátka se mnou je možné vyobchodovat vše. Za každou nemovitostí se vždy skrývá jedinečný lidský příběh.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem porovnával systém práce jiných realitních kanceláří, žádná z nich nenabídla tak výborné zázemí a propracovaná školení od A do Z. V segmentu realit totiž opravdu nejde pracovat bez znalostí. Dalším důvodem, proč jsem si vybral zrovna Coloseum nemovitosti, je fakt, že se jedná o společnost s ručením omezeným, tedy kancelář bez franšízy a tak všichni táhneme za jeden provaz a navzájem si pomáháme. Taktéž nepřeberný počet kladných referencí mě přesvědčil o tom, že Coloseum nemovitosti je to správné místo. Snažíme se měnit svět realit v lepší místo – protože na dobré pověsti nám záleží!

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prezentace mé práce ke každé prodejové zakázce

Ke každé prodejové zakázce tvořím krátká prezentační videa, aby inzerát vypadal ještě více profesionálně. Videa dělám osobně s moderními prvky, hudbou, přechody a v profesionálním programu. Zaujmout, maximalizovat prezentaci Vaší nemovitosti a následně prodat, je cílem, kterého chci vždy dosáhnout.

Prodej bytu v Modřicích

Rychlá videa do 2 minut. Ukázat, zaujmout a prodat je cílem mé prezentace. Díky správně nastavené strategii a využívání sociálních sítí, jsem schopen velice rychle a efektivně získat relevantní data potřebná k úspěšnému prodeji

Prodej luxusního domu v Nesovicích

Jelikož jsem týmový hráč, pomáhám i svým kolegům s profesionálními prezentacemi. Naši firmu netvoří jednotlivci, ale celý tým.

Ondřej Hubáček
Ondřej Hubáček

Moje reference

Moje poptávky

Chcete nabídnout svoji nemovitost našim poptávajícím klientům? Zanechte mi, prosím, kontakt.

Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 24 hodin

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 1 hodinu

úspěšně prodáno za Pronajato do týdne

úspěšně prodáno za Pronajato již 2x a o

úspěšně prodáno za Pronajato do 3 dnů

úspěšně prodáno za Pronajato do 2 týdnů

úspěšně prodáno za Pronajato do 3 týdnů

úspěšně prodáno za Pronajato do týdne

úspěšně prodáno za Pronajato do 1 dne

úspěšně prodáno za Pronajato do 2 týdnů

úspěšně prodáno za Pronajato do týdne

úspěšně prodáno za Pronajato za 4 dny

Ondřej Hubáček můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist