Ondřej Hubáček

pobočka BRNO, Lidická

1 hvězda
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Ondřej Hubáček

Vždy dělám něco, co je smysluplné, není monotónní, má budoucnost a co bude přínosné jak pro ostatní, tak i pro mě. Velice mě zajímali technologie, grafika, elektronika a auta. Proto jsem šel studovat střední průmyslovou školu se zaměřením na IT a elektro. Během studia jsem však zjistil, že mě baví obchodování, plánování a podnikání. Již při studiu jsem tedy rozběhl svůj vlastní business a zajímal se o marketing na sociálních sítích. Po těchto zkušenostech jsem zjistil, co chci skutečně dělat. Obchodovat. Po maturitě jsem začal studovat právnickou fakultu v Brně a rozhodl se pro práci realitního makléře. Fakt, že se v této oblasti můžu silně seberealizovat mě baví natolik, že se tato práce stala i mým koníčkem. A tak jsem zde. Ondřej Hubáček, certifikovaný realitní makléř pro realitní kancelář Coloseum nemovitosti.

Systém mojí práce

Položte si otázku.. Dokážete prodat nemovitost sami? Určitě ano, ale….
proč nesvěřit prodej nemovitosti profesionálovi, který se v oblasti realit pohybuje každý den a dokáže nemovitost prodat za co nejvyšší možnou cenu ? Každé nemovitosti zařídím kvalitní prezentaci, úvodní video a marketing jak na inzertních serverech, tak i na sociálních sítích. Na prohlídky vodím pouze solventní a prověřené osoby. Celý průběh obchodu se snažím vést nejen profesionálně, ale hlavně lidsky a v co možná nejkomfortnějším duchu pro obě strany. Umím řešit zájemce o koupi nemovitosti všeho druhu. Financování hotovostí, hypotékou, vyplácení hypotéky hypotékou nebo financování prodejem jiné nemovitosti. -> zkrátka se mnou je možné vyobchodovat vše. Za každou nemovitostí se vždy skrývá jedinečný lidský příběh.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem porovnával systém práce jiných realitních kanceláří, žádná z nich nenabídla tak výborné zázemí a propracovaná školení od A do Z. V segmentu realit totiž opravdu nejde pracovat bez znalostí. Dalším důvodem, proč jsem si vybral zrovna Coloseum nemovitosti, je fakt, že se jedná o společnost s ručením omezeným, tedy kancelář bez franšízy a tak všichni táhneme za jeden provaz a navzájem si pomáháme. Taktéž nepřeberný počet kladných referencí mě přesvědčil o tom, že Coloseum nemovitosti je to správné místo. Snažíme se měnit svět realit v lepší místo – protože na dobré pověsti nám záleží!

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prezentace mé práce ke každé prodejové zakázce

Ke každé prodejové zakázce tvořím krátká prezentační videa, aby inzerát vypadal ještě více profesionálně. Videa dělám osobně s moderními prvky, hudbou, přechody a v profesionálním programu. Zaujmout, maximalizovat prezentaci Vaší nemovitosti a následně prodat, je cílem, kterého chci vždy dosáhnout.

Prodej bytu v Modřicích

Rychlá videa do 2 minut. Ukázat, zaujmout a prodat je cílem mé prezentace. Díky správně nastavené strategii a využívání sociálních sítí, jsem schopen velice rychle a efektivně získat relevantní data potřebná k úspěšnému prodeji

Prodej luxusního domu v Nesovicích

Jelikož jsem týmový hráč, pomáhám i svým kolegům s profesionálními prezentacemi. Naši firmu netvoří jednotlivci, ale celý tým.

Ondřej Hubáček
Ondřej Hubáček
Moje poptávky

Chcete nabídnout svoji nemovitost našim poptávajícím klientům? Zanechte mi, prosím, kontakt.

Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 24 hodin

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 1 hodinu

úspěšně prodáno za Pronajato do týdne

úspěšně prodáno za Pronajato již 2x a o

úspěšně prodáno za Pronajato do 3 dnů

úspěšně prodáno za Pronajato do 2 týdnů

úspěšně prodáno za Pronajato do 3 týdnů

úspěšně prodáno za Pronajato do týdne

úspěšně prodáno za Pronajato do 1 dne

úspěšně prodáno za Pronajato do 2 týdnů

úspěšně prodáno za Pronajato do týdne

úspěšně prodáno za Pronajato za 4 dny

Brno - Bohunice, prodej bytu OV 4+1, 88 m² , lodžie - byt

Brno - Bohunice, prodej bytu OV 4+1, 88 m² , lodžie - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme byt o dispozici 4+1 v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě Brno-Bohunice. Byt v prošel částečnou revitalizací a proto není třeba do bytu hned ze startu investovat. Jsou zde nové bezpečnostní dveře, podlahy, dlažba, okna a lodžie. Byt je vhodný jak na bydlení, tak jako investiční byt na pronájem jednotlivých pokojů. Díky šikovné dispozici a orientaci, je byt krásně slunný a světlý Celková plocha bytu je dle dostupných dokumentů přibližně 88 m2. Okna jsou v pokojích směrovaná na jih, východ i západ. K bytu náleží i sklepní kóje (cca 2 m2) a lodžie v obývacím pokoji. K dispozici je i společná kočárkárna i sušárna. V bytě je zděné jádro a plastová okna. Bytový dům je po částečné revitalizaci roce 2014 proběhlo jeho zateplení. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkově. Dispozice bytu: - Předsíň - 13,7 m2 - Kuchyně - 8,6 m2 - Obývací pokoj - 19,9 m2 - Pokoj 1 - 12 m2 - Pokoj 2 - 12 m2 - Pokoj 3 - 12 m2 - Šatna - 3,7 m2 - Koupelna - 2,5 m2 - Toaleta - 1 m2 - Chodba - 4 m2 Dům je obklopen zelení a v jeho blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchod, škola, školka, dětské hřiště, zastávka MHD (do obchodního centra Campus se MHD dostanete do 10 minut). Parkování je možné přímo u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

prodánoProdej / 4+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Lesná, OV 1+kk, 23,4 m2, zděné jádro, společná lodžie, sklepní kóje – byt

Brno - Lesná, OV 1+kk, 23,4 m2, zděné jádro, společná lodžie, sklepní kóje – byt - Byty Brno

Exkluzivně nabízíme prodej bytu o dispozici 1+kk v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě Brno-Lesná na Halasově náměstí. Byt v původním stavu nabízí jak zajímavou investiční příležitost, tak je vhodný i jako startovací byt. Celková plocha bytu je 23,4 m2. Okna jsou směřovaná na západní stranu, takže je zde v odpoledních hodinách dostatek světla. K bytu náleží i sklepní kóje a společná lodžie na chodbě. K dispozici je i sušárna. V bytě se nachází původní dřevěná podlaha, zděné jádro a plastová okna. Revitalizace bytového domu proběhla cca v roce 2008 a to v případě zateplení, výtahu a střechy. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkově. Dispozice bytu: - Chodba, ze které se dostaneme do obývací části bytu a koupelny. Jsou zde prostorné skříně a podlaha je zde z linolea. - Koupelna nabízí skromný sprchový kout s umyvadlem a toaletu. Jsou zde kachličky a podlaha je z linolea. - Obývací část nabízí prostor a kuchyňský kout. Přibližná užitná plocha činí 14,64 m2 Okolí domu je zajímavé bohatou občanskou vybaveností. Nachází se zde obchody, koupaliště, sportovní hala, golfové hřiště, fotbalové hřiště, pošta, poliklinika, mateřská, i základní škola, nedaleko je nádherná příroda čertovy rokle. Průkaz energetické náročnosti uvádí třídu C - Úsporná. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

prodánoProdej / 1+kk / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Bohunice, DB 1+kk, 32 m2, možnost převodu do OV, zděné jádro, investiční příležitost – byt

Brno - Bohunice, DB 1+kk, 32 m2, možnost převodu do OV, zděné jádro, investiční příležitost – byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme byt o dispozici 1+kk v družstevním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě Brno-Bohunice. Byt v původním stavu nabízí jak zajímavou investiční příležitost, tak je vhodný i jako startovací byt. Velkou výhodou je možnost převodu do osobního vlastnictví. Celková plocha bytu je přibližně 32 m2. Okna jsou směřovaná na jihozápadní stranu, takže je zde dostatek světla. K bytu náleží i sklepní kóje (cca 4 m2) a společná lodžie na chodbě. K dispozici je i společná kolárna. V bytě se nachází původní podlaha, zděné jádro a plastová okna. Dům je po částečné revitalizaci. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkově. Dispozice bytu: - Chodba, ze které se dostaneme do obývací části bytu, koupelny a samostatné toalety. - Koupelna nabízí vanu s umyvadlem. - Hlavní část nabízí obývací pokoj/ložnici a kuchyňský kout. Dům je obklopen zelení a v jeho blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchod, škola, školka, dětské hřiště, zastávka MHD (do obchodního centra Campus se MHD dostanete do 10 minut). Naproti domu se nachází hned 2 velké parkovací plochy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Přestože byt je v družstevním vlastnictví, lze jej financovat úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

prodánoProdej / 1+kk / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Galerie zrealizovaných nabídek

Ondřej Hubáček můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist