Radek Novotný

TOP realitní makléř
pobočka BLANSKO

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Radek Novotný

Dobrý den, jsem velice rád, že jste si otevřeli moji stránku. Na realitním trhu působím dost dlouho na to, abych Vám byl schopen nabídnout nejen maximální pracovní a profesionální nasazení, ale i spoustu zkušeností, které jsem získal našimi službami pro stovky klientů.
V mém profesním životopise byste se dozvěděli o tom, že jsem vždy inklinoval k práci s lidmi. V minulosti jsem pracoval jako sanitář ve zdravotnictví, také jako laborant v potravinářské laboratoři, nebo v ústavu pro postižené spoluobčany jako hipolog v hiporehabilitačním týmu, kde se mi podařilo spojit práci pro lidi s mojí láskou ke koním. Od tohoto posledního zaměstnání jsem se vlastně dostal trošku oklikou ke svému současnému působení. Protože jsem v hiporehabilitaci handicapovaných viděl opravdový smysl mého života, zavíral jsem oči před tvrdou realitou obtížnosti dnešního poskytování těchto služeb a finanční ztrátovost této rozhodně prospěšné činnosti jsem řešil z vlastních prostředků, které jsem v mimo sezónním období 6 let od listopadu do března vydělával jako jezdec v prestižních dostihových stájích. Je to pro mě nezapomenutelné období, kdy jsem poznal život v opravdu dobře fungující společnosti, měl jsem například to štěstí, že jsem se tam pracovně mnohokrát potkal tváří v tvář s obdivuhodnou anglickou královnou Alžbětou II. Zároveň jsem ale, mimo nekonečné řady krásných zážitků, měl možnost posoudit svoji situaci a uznat, že hlavou zeď neprorazím a rozbíjet si ji kvůli českým zdravotním pojišťovnám, to opravdu nemá smysl.
Po této pracovní a životní anabázi jsem sice hledal nový směr, ale koním i hiporehabilitaci jsem zůstal věrný, i když už jen jako hobby, kde si odpočinu po naší náročné práci. A protože jsem samozřejmě věrný i naší zemi, nepokračoval jsem v pohádkovém životě v Anglii, ale vrátil jsem se napořád domů. Dále už pokračuje můj příběh pod značkou Coloseum nemovitosti, který Vám vysvětlím níže a možná i Vy budete jeho součástí.

Systém mojí práce

Moje práce realitního makléře spočívá ve spolehlivém vedení celého prodeje nemovitosti od počátku, až po úspěšný prodej a převedení kupní ceny, potom samozřejmě předání novým majitelům. Po celou dobu mojí spolupráce s prodávajícím, zajišťuji nejen kvalitní zobchodování, ale i pravidelnou komunikaci a informovanost majitelů. Od okamžiku, kdy začnu pro prodávající pracovat, není den, kdy bych neudělal všechno co jen mohu proto, aby byl obchod úspěšně dořešený.
Pracuji na každém obchodu s vědomím, že nemovitosti nejsou obyčejné 
zboží, ale každá z nich má svůj příběh a potřeby, tak jako každý z nás. Mojí snahou je, aby obchod probíhal v tomto duchu a epizoda prodeje byla šťastnou vzpomínkou pro prodávající a krásným začátkem pro nové majitele.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem před šesti lety hledal novou práci, zaujala mě nabídka práce společnosti Coloseum nemovitosti. Nebyla to náhoda, ale osud, totiž 
právě přes tuto realitní společnost jsem už dřív kupoval svůj dům, na kterém jsem si prošel opravdovou školou rekonstrukčních prací všeho 
druhu, kterou nyní mohu také využívat ve své práci, ale hlavně jsem v sobě pořád měl ten pohodový pocit z toho, jak perfektně moje koupě díky 
Coloseum nemovitosti proběhla. Volba to byla pro mě tedy snadná a dnes mohu jen potvrdit, že správná. Mám veliké štěstí, že pracuji pro tuto realitní společnost, která mě a mým klientům zajišťuje absolutní právní bezpečí a dokonalý servis.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Profesionální prezentace - profi fotky, videoprohlídky, 3D půdorysy

Pro prodávající zajišťuji profesionální prezentaci!
Jsem schopen pro Vás zajistit fotky od profesionálního fotografa, nechat vyhotovit 2D a 3D půdorys pro lepší představu o dispozici, fotky z dronu, vizualizace a mnoho dalšího!

Pro ukázku přidávám úvodní video, které jsem použil při prodeji nádherného rodinného domu s velkorysou zahradou v Litohoři.

V únoru 2022 jsem dopomohl k hattricku!

Spolu se svými pobočkovými kolegy se nám podařilo v únoru 2022 obsadit 3 první místa v žebříčku nejlepších makléřů!

Pravidelně se umísťuji i mezi nejlepšími makléři z celého Colosea

Velmi si vážím důvěry svých klientů, díky kterým jsem se stal nejlepším makléřem v březnu 2021 a nebylo to poprvé :)

Za celý rok 2021 jsem se umístil těsně pod stupínky vítězů na krásném 4.místě.

Radek Novotný
Radek Novotný
Radek Novotný
Moje poptávky
Moje nabídky

Jaroměřice, ID 1/2 RD 4+1 – Podhajský mlýn, dvůr, stodola, zahrada – rodinný dům

Jaroměřice, ID 1/2 RD 4+1 – Podhajský mlýn, dvůr, stodola, zahrada – rodinný dům - Domy Svitavy

Exkluzivně nabízíme prodej spoluvlastnického podílu o výši ideální 1/2 na historické stavbě Podhajského mlýna. Jedná se o rozsáhlý objekt s uzavřeným dvorem a velkou zahradou, který kromě klidu a soukromí nabízí také široké spektrum budoucího podnikatelského využití. V přízemí historické budovy se nachází obývací pokoj (32 m²), kuchyně (12 m²), koupelnu (8 m²) a samostatné WC. V patře nachází dominantu celé obytné části objektu v podobě velikého obývacího pokoje o výměře 45 m². Vedle něj jsou na patře ještě dva pokoje (15 a 12 m²), které současně slouží jako ložnice a dětský pokoj. Součástí obytné části je také spižírna (25 m²). Veškeré obytné prostory jsou ve velice dobrém technickém stavu po průběžné celkové rekonstrukci. Objekt je dále tvořen několika hospodářskými budovami, které jsou propojeny s historickou budovou mlýna a uzavírají prostorný uzavřený dvůr. V hospodářských budovách nalezneme prostory bývalé pekárny (80 m²), truhlářskou dílnu (80 m²) a stodolu (100 m²). V historické budově se dodnes nachází dvoupatrová mlýnice kompletně vybavená historickou mlýnskou technologií. I přes nutnost budoucího finančního vypořádání se spoluvlastníkem, se jedná o velice zajímavou investici. Mlýn se nachází v malebném prostředí pomezí Boskovické brázdy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. S vyřízením financování Vám rádi pomůžeme. Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

7 500 000 KčProdej podílu / Rodinný / Jaroměřice, okres Svitavychci zjistit více >

Nedvědice, rybářský areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce

Nedvědice, rybářský areál, 19 015 m², hala, kanceláře, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně nabízíme k prodeji rybářský areál na okraji městyse Nedvědice, nacházejícího se na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny, nedaleko města Bystřice nad Pernštějnem. Celková plocha pozemků činí 19 015 m², z toho je přibližně 14 500 m² oploceno. Součástí oplocené plochy je dvoupodlažní hala kolaudované v roce 2017, která sloužila k celkovému turnusu odchovu ryb od líhně až po tržní rybu. V hale je umístěna technologie pro odchov ryb a funkční biologická čistička. Objem chovných nádrží je přibližně 530 m³, objem biofiltrů s bioelementy je přibližně 280 m³. Množství vody je dostatečné k jakémukoliv chovu ryb. Celková užitná plocha haly je 1 382 m², kromě nádrží na odchov ryb se zde nacházejí i kancelářské prostory a sociální zařízení. Hala je opláštěna 100 mm polyuretanovým panelem, nosnost podlah je 2 000 kg/m². Venkovní manipulační plocha je tvořena betonovou deskou, areál je přizpůsoben na vjezd kamionů. Na pozemku se nachází vlastní studna, je zde odpadní jímka a elektřina. Na střeše haly je schválena instalace FVE. Areál je přístupný 24/7. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

30 000 000 KčProdej / Výroba / Nedvědice, okres Brno-venkovchci zjistit více >

Prosetín, RD 2+1, předzahrádka, dvůr, garáž, dílna - rodinný dům

Prosetín, RD 2+1, předzahrádka, dvůr, garáž, dílna  - rodinný dům - Domy Žďár nad Sázavou

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem prostorného rodinného domu ve vyhledávané lokalitě Prosetín, kde tradice splývá s moderními možnostmi bydlení. Tento samostatně stojící dům 2+1 s celkovou plochou pozemku 203 m² a zastavěnou plochou 140 m² je skvělou volbou pro ty, kteří hledají místo pro svůj nový začátek.  Dům je v původním stavu, což Vám dává svobodu přetvořit ho přesně podle Vašich představ a potřeb. Ať už sníte o moderním konceptu nebo o zachování kouzla starého venkovského domu, možnosti jsou neomezené. Využijte potenciál této nemovitosti k rozšíření vašeho bydlení podle potřeb vaší rodiny. K domu náleží praktická předzahrádka, útulný dvorek pro vaše rodinné grilování, garáž pro bezpečné parkování vašeho vozu a prostorná dílna, která uspokojí potřeby každého kutila.  Prosetín, srdce idylické Vysočiny, nabízí klidné a pohodové bydlení s veškerým komfortem na dosah. Obklopena přírodními krásami a s dobrou dostupností do okolních měst, je tato obec ideálním místem pro Vaši rodinu. Ať už je Vaším cílem klidný život na venkově nebo snadný přístup ke kulturním a společenským aktivitám, Prosetín Vám nabídne to nejlepší z obou světů.  Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto domu s neomezeným potenciálem. Investice do rekonstrukce zvýší hodnotu nemovitosti a umožní Vám vytvořit domov přesně podle Vašich představ. Energetický štítek nebyl dodán, z toho důvodu uvádíme třídu G. Tento rodinný dům čeká na svého nového majitele, který dokáže ocenit jeho potenciál a promění ho ve skvost. Pro více informací nebo pro sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci na cestě za Vaším snem o dokonalém domově.

1 290 000 KčProdej / Rodinný / Prosetín, okres Žďár nad Sázavouchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 6 měsíců

úspěšně prodáno za ve stejný den!

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 1 rok

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 12 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 3 dny

Galerie zrealizovaných nabídek

Radek Novotný můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist