Radek Novotný

TOP realitní makléř
pobočka BLANSKO

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Radek Novotný3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jsem velice rád, že jste si otevřeli moji stránku. Na realitním trhu působím dost dlouho na to, abych Vám byl schopen nabídnout nejen maximální pracovní a profesionální nasazení, ale i spoustu zkušeností, které jsem získal našimi službami pro stovky klientů.
V mém profesním životopise byste se dozvěděli o tom, že jsem vždy inklinoval k práci s lidmi. V minulosti jsem pracoval jako sanitář ve zdravotnictví, také jako laborant v potravinářské laboratoři, nebo v ústavu pro postižené spoluobčany jako hipolog v hiporehabilitačním týmu, kde se mi podařilo spojit práci pro lidi s mojí láskou ke koním. Od tohoto posledního zaměstnání jsem se vlastně dostal trošku oklikou ke svému současnému působení. Protože jsem v hiporehabilitaci handicapovaných viděl opravdový smysl mého života, zavíral jsem oči před tvrdou realitou obtížnosti dnešního poskytování těchto služeb a finanční ztrátovost této rozhodně prospěšné činnosti jsem řešil z vlastních prostředků, které jsem v mimo sezónním období 6 let od listopadu do března vydělával jako jezdec v prestižních dostihových stájích. Je to pro mě nezapomenutelné období, kdy jsem poznal život v opravdu dobře fungující společnosti, měl jsem například to štěstí, že jsem se tam pracovně mnohokrát potkal tváří v tvář s obdivuhodnou anglickou královnou Alžbětou II. Zároveň jsem ale, mimo nekonečné řady krásných zážitků, měl možnost posoudit svoji situaci a uznat, že hlavou zeď neprorazím a rozbíjet si ji kvůli českým zdravotním pojišťovnám, to opravdu nemá smysl.
Po této pracovní a životní anabázi jsem sice hledal nový směr, ale koním i hiporehabilitaci jsem zůstal věrný, i když už jen jako hobby, kde si odpočinu po naší náročné práci. A protože jsem samozřejmě věrný i naší zemi, nepokračoval jsem v pohádkovém životě v Anglii, ale vrátil jsem se napořád domů. Dále už pokračuje můj příběh pod značkou Coloseum nemovitosti, který Vám vysvětlím níže a možná i Vy budete jeho součástí.

Systém mojí práce

Moje práce realitního makléře spočívá ve spolehlivém vedení celého prodeje nemovitosti od počátku, až po úspěšný prodej a převedení kupní ceny, potom samozřejmě předání novým majitelům. Po celou dobu mojí spolupráce s prodávajícím, zajišťuji nejen kvalitní zobchodování, ale i pravidelnou komunikaci a informovanost majitelů. Od okamžiku, kdy začnu pro prodávající pracovat, není den, kdy bych neudělal všechno co jen mohu proto, aby byl obchod úspěšně dořešený.
Pracuji na každém obchodu s vědomím, že nemovitosti nejsou obyčejné 
zboží, ale každá z nich má svůj příběh a potřeby, tak jako každý z nás. Mojí snahou je, aby obchod probíhal v tomto duchu a epizoda prodeje byla šťastnou vzpomínkou pro prodávající a krásným začátkem pro nové majitele.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem před šesti lety hledal novou práci, zaujala mě nabídka práce společnosti Coloseum nemovitosti. Nebyla to náhoda, ale osud, totiž 
právě přes tuto realitní společnost jsem už dřív kupoval svůj dům, na kterém jsem si prošel opravdovou školou rekonstrukčních prací všeho 
druhu, kterou nyní mohu také využívat ve své práci, ale hlavně jsem v sobě pořád měl ten pohodový pocit z toho, jak perfektně moje koupě díky 
Coloseum nemovitosti proběhla. Volba to byla pro mě tedy snadná a dnes mohu jen potvrdit, že správná. Mám veliké štěstí, že pracuji pro tuto realitní společnost, která mě a mým klientům zajišťuje absolutní právní bezpečí a dokonalý servis.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Profesionální prezentace - profi fotky, videoprohlídky, 3D půdorysy

Pro prodávající zajišťuji profesionální prezentaci!
Jsem schopen pro Vás zajistit fotky od profesionálního fotografa, nechat vyhotovit 2D a 3D půdorys pro lepší představu o dispozici, fotky z dronu, vizualizace a mnoho dalšího!

Pro ukázku přidávám úvodní video, které jsem použil při prodeji nádherného rodinného domu s velkorysou zahradou v Litohoři.

V únoru 2022 jsem dopomohl k hattricku!

Spolu se svými pobočkovými kolegy se nám podařilo v únoru 2022 obsadit 3 první místa v žebříčku nejlepších makléřů!

Pravidelně se umísťuji i mezi nejlepšími makléři z celého Colosea

Velmi si vážím důvěry svých klientů, díky kterým jsem se stal nejlepším makléřem v březnu 2021 a nebylo to poprvé :)

Za celý rok 2021 jsem se umístil těsně pod stupínky vítězů na krásném 4.místě.

Radek Novotný
Radek Novotný
Radek Novotný

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 6 měsíců

úspěšně prodáno za ve stejný den!

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 1 rok

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 12 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 3 dny

Radek Novotný můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist