Vítězslav Polášek

pobočka BRNO, Lidická

google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Vítězslav Polášek

Krásný den, vítejte na mém profilu.
Svou profesní kariéru jsem započal prací stolaře. Téhle krásné činnosti jsem se věnoval deset let, ale pak nastal čas na změnu, protože jsem cítil, že se již nemám kam posouvat. Následovalo podnikání a dva roky se zdravou výživou, kde jsem hodně vyrostl jako osobnost, nicméně se nedařilo dle mých představ, tak jsem změnil své zaměření. Nyní si mé jméno můžete spojit s několika eshopy granulí pro psy a s vlastní značkou krmiva.
K nemovitostem mne to táhlo dlouhou dobu a nyní, kdy se firmě daří posouvat i beze mne, se mne uvolnili ruce i pro činnost makléře.
Zde mohu využít svých zkušeností ze všech oblastí a také toho, že jsem prošel řadu nemovitostí jako zájemce, a tak se dokáži vžít, jak do kupujícího tak do prodávajícího a najít vzájemný kompromis.

Systém mojí práce

Pokud nejste zrovna developer, tak nemovitost řešíte pouze párkrát za život. Na běžného člověka tak čeká spoustu nástrah v podobě legislativy, shánění fotografa, vkládání inzerce, komunikace s úřady a řada dalších věcí, které samozřejmě řeší makléř za Vás.
Mým cílem je najít vzájemný kompromis mezi prodávajícím a kupujícím, tak aby byly obě strany spokojeny.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Rád se obklopuji nejlepšími a Coloseum nemovitostí patří mezi nejlepší na Jižní Moravě, takže nebylo co řešit.
Podpora kolegů, jejich rady a zkušenosti, skvělý právní servis pro klienty, nabídka nejlepšího financování, inzerce na 76 inzertních portálech, více než 60 tisíc poptávajících klientů a jejich skvělé reference jsou zárukou skvělých služeb Colosea.

celý text
Moje služby
Vítězslav Polášek
Vítězslav Polášek
Moje poptávky

Vítězslav Polášek můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist