Jarmila - Molodovcová

asistentka pobočky
pobočka BRNO, Lidická

google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Jarmila - Molodovcová

Hledáte svůj vysněný domov, ale cítíte se ztraceni v moři realitního trhu? Jsem Jarmila Molodovcová, asistentka z COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., a jsem tu, abych Vám pomohla.

Přes své zkušenosti v oboru gastronomie jsem se rozhodla přenést své dovednosti do světa nemovitostí. Moje vášeň pro práci s lidmi a touha najít pro Vás to nejlepší řešení mě motivují každý den.

Se svým týmem Vám nabízím nejen profesionální a osobní přístup, ale také nadšení a odhodlání, které Vám zajistí hladký průběh celého procesu prodeje nebo nákupu nemovitosti.

Nechte mě a můj tým být Vašimi průvodci na cestě k novému domovu. Dejte nám šanci ukázat Vám, že nemovitostní obchody nemusí být stresující, máte se na koho obrátit a můžete někomu věřit.

Ať se Vaše sny stanou skutečností a Vaše starosti i obavy se rozplynou...

Systém mojí práce

Mojí prioritou je spokojený klient, který může přenést všechny své starosti na mě. Jsem zodpovědná, spolehlivá a empatická. Během let jsem získala spoustu zkušeností s lidmi, které jsem nejen vedla, ale vytvořila si s nimi stabilní přátelské a pracovní vztahy.
K plnění svěřených úkolů přistupuji odpovědně a systematicky. Život přináší různé situace, ale každá situace má nějaké řešení. A mým úkolem je nalézt pro Vás to nejlepší řešení pro bydlení a pro život. Nebojte se na mě obrátit, ráda Vám pomohu.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Líbí se mi, jak Coloseum nemovitosti s.r.o. pracuje, a proto jsem hrdá, že mohu být součástí této rodinné firmy. Klidná a přátelská atmosféra, kde se zkušenosti sdílí a kde jeden druhému vždy pomůže, se v dnešní době nevidí moc často. Jsem si jistá, že stejný pocit musí nabýt i klient. Jelikož v Coloseu, nejste pro nás jen klientem, ale rovnocenným partnerem. Vaše spokojenost, je pro nás na prvním místě a tak k Vám budeme také přistupovat.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Na nás se můžete SPOLEHNOUT - prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši. Důvěřujte nám i Vy.

Již 17 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 17 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 17 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 17 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Každá nemovitost má své kouzlo a my je umíme správně zachytit

Každé prodávané nemovitosti sestavíme balíček služeb na míru. Tím základním a naprosto samozřejmým jsou profesionální fotografie a úvodní video.

Ze statistik vyplývá, že úvodní video dokáže zvýšit návštěvnost inzerátu až o 600%! Inzerujeme na 76 realitních serverech!!!

Chceme pro své klienty to nejlepší - a to prodat rychle, výhodně a bezpečně!

Dokážeme prodat cokoliv. Svěřte nám prodej své nemovitosti a přesvědčte se sami!

Za téměř 17 let působení na realitním trhu jsme prodali tisíce nemovitostí a stojí za námi tisíce spokojených klientů. Prodáváme domy, byty, stavební pozemky, chaty i chalupy, komerční nemovitosti, zemědělskou půdu i lesy. U každého prodeje zvolíme individuální strategii, aby obchod proběhl co nejrychleji a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Například tento rodinný dům v Hruškách byl v původním stavu bez jakýchkoliv vnitřních či venkovních úprav. Přesto se makléři Jiřímu Nádeníčkovi podařilo i díky skvělé prezentaci na prohlídky dovést velké množství zájemců, ze kterých si majitelky nakonec mohly vybrat :) Dům byl prodán za necelých 6 týdnů za aktuálně nejvyšší tržní cenu!

2D a 3D půdorysy pro dokonalou představu o prostoru

2D a 3D půdorysy zajišťujeme u každé naší zakázky, aby si zájemci mohli už před prohlídkou udělat přesnou představu o dispozicích nabízené nemovitosti.

Toto video ukazuje rodinný dům ve Vřesovicích s dispozicí 4+1. Makléřka z naší pobočky, Ing. Kateřina Škorpilová ví, že obzvlášť u takto velkých nemovitostí jsou půdorysy pro rozhodování o prohlídce opravdu důležité.

Fotky od profesionálního fotografa, video, vizualizace, home staging... A mnoho dalšího.. Tohle vše samozřejmě zařídíme i pro Vás!

Fotografie z dronu kdykoliv je to potřeba!

Luxusní nemovitost si zaslouží tu nejlepší možnou prezentaci.

I tento netypický byt s galerií v Popůvkách u Brna již má své nové majitele. Bytový dům se nachází v krásném prostředí - v okolí je spousta zeleně, rybník, lesy... Proto se Jiří Nádeníček - člen mého makléřského týmu - v tomto případě rozhodl využít navíc i služby profesionála a nechal pořídit fotky z dronu. Zájemci díky tomu už při prohlížení inzerce věděli, o jak výjimečnou nabídku se jedná a neváhali si co nejdříve domluvit prohlídku. A přesně o to nám v inzerci jde.

O byt byl i díky skvělé inzerci obrovský zájem a prodal se tak za nejvyšší možnou cenu!

Videokoláže, které kupujícím hned padnou do oka

K prezentaci na sociálních sítích používáme videokoláže a cíleně zaměřené kampaně. Tím si můžeme být jistí, že kdokoliv ve Vašem okolí hledá nemovitost k prodeji, ta Vaše mu rozhodně neunikne!

Jsme nejlepší pobočkou roku 2021 a 2020!!!

Za minulý rok jsme se díky důvěře klientů, kteří nám svěřili do prodeje svoji nemovitost, naší pílí a rozsáhlým zkušenostem stali po druhé v řadě "Pobočkou roku" :)

Ani tento rok neponecháváme nic náhodě a hned v únoru mí makléři z Lidické - Radek Novotný, Ing. Jana Mátlová a Roman Coufal zrealizovali tolik obchodů, že obsadili všechny 3 stupně vítězů a získali tak úžasný hattrick!

Jak na Nový rok, tak po celý rok

V lednu má pobočka dvě dámy na stupních vítězů! Na 2. místě Janičku Mátlovou a na 3. místě Magdičku Zapletalovou. Gratuluji a děkuji za skvěle odvedenou práci.

Jarmila - Molodovcová
Jarmila - Molodovcová
Jarmila - Molodovcová
Jarmila - Molodovcová
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek pobočky a náš pobočkový tým

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 1 týden

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za z první prohlídky

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 13 dní

úspěšně prodáno za 12 dní

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 4 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za 16 měsíců

Galerie zrealizovaných nabídek

Jarmila - Molodovcová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist