Ing. Vlastimil Suchánek

pobočka ZNOJMO

2 hvězdy 2 hvězdy
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Ing. Vlastimil Suchánek

Dobrý den, vítám vás na mých stránkách. Jmenuji se Ing. Vlastimil Suchánek.
Značnou část mého profesního života jsem se pohyboval v oblasti managementu nemovitostí. Vztah k nemovitostem mě přiměl učinit další krok v kariéře a nasměroval mě do společnosti Coloseum nemovitosti, kde mohu naplno rozvinout své zkušenosti a znalosti a stále se zdokonalovat ve světě nemovitostí.

Systém mojí práce

Při obchodu vždy zastupuji vaše zájmy.
Vše vám předem vždy vysvětlím, zajistím zájemce, prohlídky dané nemovitosti, pomohu vám při jednání s úřady, zajistím vypracování kupní smlouvy, advokátní úschovu a výplatu peněz na váš účet, na závěr řádné předání nemovitosti. Spokojenost vás, mých klientů, je pro mě nejvyšší prioritou.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Na základě vlastní zkušenosti s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti při koupi mého domu, jsem měl možnost poznat osobně paní makléřku. Uchvátila mě svým osobním přístupem, profesionalitou a pozitivní energií. Když u mě dozrála doba a já se rozhodl pro vstup do světa realit, Coloseum nemovitosti, byla má jediná možná volba. Děkuji, paní Hájková...

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Coloseum promo 2021

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI – zajišťujeme prodej I pronájem všech druhů realit v Brně a na celé jižní Moravě. Na dobré pověsti nám záleží!

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Ing. Vlastimil Suchánek
Ing. Vlastimil Suchánek
Ing. Vlastimil Suchánek
Ing. Vlastimil Suchánek
Moje poptávky

Ing. Vlastimil Suchánek můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist