Ing. Pavel Gavlas

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Ing. Pavel Gavlas

Téměř patnáct let jsem se věnoval obchodu, marketingu a reklamě v Praze i na jižní Moravě a spravoval rozpočty klientů, které byly převážně sedmi až devítimístné, takže poskytování profesionálního servisu byl vždy můj denní chléb. I když se jednalo o vysoké částky, tak ke každé koruně jsem přistupoval tak, jako by byla má vlastní. Stejně tak přistupuji i ke každé nemovitosti, vždy si musím být jist, že jsem pro obchod udělal maximum, aby kupující i prodávající byli spokojeni a i já sám bych za těchto podmínek svůj byt, dům či pozemek zakoupil, prodal nebo pronajal.

Systém mojí práce

Na každý obchodní případ se vždy dokonale připravuji, respektuji přání a potřeby klientů a s každým jednám otevřeně, upřímně a s lidským přístupem. Jen takto lze vybudovat důvěru, bez které nelze obchod uskutečnit, protože ve většině případů se jedná o zásadní životní investici nebo zákazníci prodávají svůj, případně rodinný majetek, který celý život budovali.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Nemám rád sliby, ale činy, COLOSEUM NEMOVITOSTI jsou toho příkladem. Je to jedna z největších realitních kanceláří v jihomoravském kraji s ryze českým kapitálem. Systémem práce se liší od většiny ostatních, což zaručuje prodej nemovitosti za co nejvyšší cenu v co nejkratší době.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prezentace Vaší nemovitosti je pro mě na prvním místě.

Krásné fotky jsou základ, ale další součástí skvělé prezentace jsou také půdorysy, 3D půdorysy nebo i fotky z dronu. Podívejte se na video z mé zakázky, kde jsou právě některé tyto prvky použity.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Každou prezentaci děláme na maximum. Jde přece o to, abychom nemovitost potenciálnímu kupci co nejvíce přiblížili a zároveň získali zájem i těch, které bychom normální prezentací nezaujali.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Prodej starší nemovitosti má také svá pravidla a i s nimi si umím poradit.

Prodat krásnou a moderní novostavbu domu bývá jednodušší než prodat starší dům. Každá nemovitost má však své kouzlo, to je potřeba najít a přiblížit případným zájemcům. K tomu nám pomáhají právě profesionální fotografie a videoprohlídky. Každá nemovitost je něčím zajímavá, vždy se snažím Vám ji hezky a profesionálně představit.

Ing. Pavel Gavlas
Moje poptávky
Moje nabídky

Bohumín - Nový Bohumín, DB 2+1, 57 m2, rekonstrukce, možnost převodu, revitalizovaný dům – byt

Bohumín - Nový Bohumín, DB 2+1, 57 m2, rekonstrukce, možnost převodu, revitalizovaný dům – byt - Byty Karviná

Nabízíme Vám družstevní byt o dispozici 2+1, o výměře cca 57 m2, který se nachází ve 4. podlaží z celkových 4 v domě bez výtahu. Byt je po kompletní rekonstrukci (koupelna, WC, omítky, podlahy, elektřina a nová kuchyňská linka). V roce 2022 proběhla revitalizace celého domu, oprava vnější obálky domu, balkónů a vchodů. K bytu náleží sklepní kóje 2 m2, a je možnost využít společných prostor pro úschovu kol a kočárků. Přímo před bytem se nachází autobusová zastávka směrem do Ostravy a Hlučína nebo je možné využít vlakové nádraží, které je vzdálené 10 min pěšky od bytu. Měsíční zálohy jsou 3910 Kč bez elektřiny a plynu. Převod do osobního vlastnictví je možný dle pravidel družstva. V těsné blízkosti bytu je možnost nakupování v obchodních řetězcích Lidl, Albert a Hruška. V okruhu do 1 km se nachází několik mateřských a základních škol. K dispozici je také ZUŠ a Gymnázium. 500 m od bytu se nachází park Petra Bezruče, který nabízí procházku mezi vzrostlými stromy, nebo rozsáhlé dětské hřiště se zvířaty, kde můžete trávit čas se svými dětmi. V letních měsících se zde také koná letní kino. V létě je také možnost pěšky navštívit Velké Kališovo jezero, které díky bývalému lomu nabízí koupání v čisté vodě. Město Bohumín je centrem cykloturistiky, nabízí spoustu kilometrů jízdy na kole po značených cyklo-trasách a stezkách. Je možné z bytu dojet na kole až do centra Ostravy (16km) aniž by člověk musel jet po cestě s motorovými vozidly. Nabízí se několik tras kolem jezer a řeky Odry. Autem je z bytu dobré napojení na dálniční síť D1 a možnost cestovat za prací do okolních měst, zejména do Ostravy (doba jízdy 15 min). PENB nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací a prohlídku kontaktujte našeho makléře.

1 700 000 KčProdej / 2+1 / Bohumín, okres Karvináchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 11 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 40 dní

úspěšně prodáno za 38 dní

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 34 dní

úspěšně prodáno za 1 dní

úspěšně prodáno za 22 dní

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 11 dní

úspěšně prodáno za 6 dní

úspěšně prodáno za 55 dní

úspěšně prodáno za 21 dní

úspěšně prodáno za 43 dní

úspěšně prodáno za 34 dní

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 75 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 28 dní

úspěšně prodáno za 83 dní

úspěšně prodáno za 28 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 15 dní

úspěšně prodáno za 133 dní

úspěšně prodáno za 149 dní

úspěšně prodáno za 4 dny

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 117 dní

Galerie zrealizovaných nabídek

Ing. Pavel Gavlas můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist