Bohumír - Hájek

asistent pobočky
pobočka ZNOJMO

google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Bohumír - Hájek

Během výběru zaměstnání padla moje volba na reality, protože jsem to bral jako výzvu. Výzvu podílet se na zvyšování standardu kvality poskytovaných služeb v tomto odvětví. A to mimo jiné i z toho důvodu, že jsem ve své dřívější profesní kariéře několikrát využil služeb realitních kanceláří a vlastně jsem nebyl příliš spokojen.

Společně s mým týmem jsme připraveni poskytovat perfektní servis prodávajícím, kteří nám dali důvěru v prodeji jejich nemovitosti, a kupujícím, pro které děláme maximum, abychom jim pomohli najít vysněný nový domov.

Systém mojí práce

V práci jsou pro mě nejdůležitější výsledky. V našem odvětví výsledky neznamenají vydělané provize, ale jsou jimi spokojení klienti. Právě spokojený klient je základem/středobodem našeho podnikání. I díky tomu si tvoříme základnu vracejících se klientů, kteří našich služeb opakovaně využívají.

Stejně tak jsou pro mě důležité výsledky a přístup mých makléřů. Dbám na to, aby servis, který jim poskytují byl stoprocentní a díky tomu oni mohli klientům poskytovat služby vždy na maximální možné úrovni. Protože rychle a kvalitně provedený obchod je to, proč naše služby klienti vyhledávají.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Jsem hrdý, že se mohu profesně realizovat a získávat nové zkušenosti ve společnosti jako je realitní kancelář COLOSEUM NEMOTISTOSTI. V dnešní době se už příliš často nevidí rodinné firmy, ve kterých ostřílení profesionálové sdílí své letité zkušenosti s nováčky a stejně tak vedení společnosti udržuje přátelské vztahy s kolegy/se zaměstnanci napříč celou firmou. Jsem rád, že mohu být součástí společnosti, která dělá věci eticky a s respektem, protože na dobré pověsti nám záleží!

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši.. Důvěřujte nám i Vy.

Již 16 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 16 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 16 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 16 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Profesionální prezentace - 3D půdorysy, vizualizace, videoprohlídky a samozřejmě profi fotky.

Pro prodávajícího zajištujeme profesionální prezentaci!
Nadstandardní prezentace, která zahrnuje profi fotky, 3D půdorysy, vizualizaci, videoprohlídku, má za cíl ukázat Vaši nemovitost v tom nejlepším možném světle. Zvyšujeme tak pravděpodobnost, že se bude potenciálním zájemcům nemovitost líbit. Jestli-že máte o takovouto profesionální prezentaci zájem, tak mě neváhejte kontaktovat. Rád Vám ukážu, co všechno pro Vás dokážeme udělat.

Pronájem luxusního bytu si zaslouží luxusní prezentaci.

Pronájmy jsou pro nás stejně důležité jako prodeje nemovitostí, proto i u pronájmových zakázek si dáváme záležet na profesionální prezentaci. Využíváme moderní technologie a možnosti. Pozvali jsme profesionálního fotografa a použili jsme home staging.
Díky perfektní prezentaci na prohlídky přivedeme více zájemců, pak už si majitelé mohou vybrat svého nového nájemníka.

Profi fotografie pozemků z dronu? TO TAKÉ DOKÁŽEME!

Prodáváme i stavební nebo rekreační pozemky, při jejich prezentaci pro lepší představu o poloze takového pozemku využíváme moderní nástroje a technologie, tím fotografie pořízené dronem určitě jsou. Videoprohlídka to je samozřejmostí. Prodáme i Váš pozemek.

Získejte lepší představu o dispozici bytu díky půdorysům a videoprohlídce.

Zda nemovitost odpovídá vašim potřebám se dozvíte z kvalitní inzerce. Pro lepší představu o dispozicích bytu byly použity půdorysy a videoprohlídka. Jdete na prohlídku s jasnou představou a šetříte svůj čas.

Prezentace nemovitosti je pro mě základ a vždy jí věnuji maximální snahu a úsilí.

Díky velikosti COLOSEA a vzájemné spolupráci kolegů ze všech šesti poboček, kteří společně pracují na našich poptávkách, dokážeme prodat Vaši nemovitost RYCHLE, VÝHODNĚ A BEZPEČNĚ

Prodej starší nemovitosti má také svá pravidla a i s nimi si umím poradit.

Prodat krásnou a moderní novostavbu domu bývá jednodušší než prodat starší dům. Každá nemovitost má však své kouzlo, to je potřeba najít a přiblížit případným zájemcům. K tomu nám pomáhají právě profesionální fotografie a videoprohlídky. Každá nemovitost je něčím zajímavá, vždy se snažíme Vám ji hezky a profesionálně představit.

Bohumír - Hájek
Bohumír - Hájek
Bohumír - Hájek
Bohumír - Hájek
Bohumír - Hájek
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek pobočky a náš pobočkový tým

úspěšně prodáno za 9 dnů

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 7 dnů

úspěšně prodáno za 24 hodin

úspěšně prodáno za 5 dnů

úspěšně prodáno za 24 hodin

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 12 hodin

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 24 hodin

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 15 dní

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 13 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 24 hodin

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 1 týden

úspěšně prodáno za 1 týden

úspěšně prodáno za 10 dní

úspěšně prodáno za 24 hodin

úspěšně prodáno za 4 dny

Galerie zrealizovaných nabídek

Bohumír - Hájek můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist