Ing. Karel Bartušek

realitní makléř
pobočka ZNOJMO

google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Ing. Karel Bartušek

Jmenuji se Karel Bartušek a jsem makléřem v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Po studiu na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity se můj pracovní život orientoval směrem k veřejné správě, kde jsem se na různých pozicích věnoval problematice nemovitostí všeho druhu, od drobných pozemních staveb až po např. dopravní a mostní konstrukce. Získaný rozhled v oblasti nejen technické, ale i v administrativní části stavebního procesu chci využít ve prospěch svých klientů právě v realitách.

Systém mojí práce

Nákup či prodej nemovitosti je vždy zásadním rozhodnutím každého člověka. Má být proto samozřejmostí i pro každého makléře přistupovat ke klientovi individuálně a provést ho celým procesem se vší vážností a odpovědností. Uzavřeným obchodem ale radost mnohdy nekončí. Jak jsem již naznačil výše, kromě profesionálního přístupu ve fázi převodu nemovitosti chci klientům nabídnout i nadstavbu ve formě řešení souvisejících aspektů v rámci například stavebního práva či problematiky inženýrských sítí.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI si zakládá na dobré pověsti, férovosti, týmové spolupráci a sdílení znalostí a informací. Tedy na zásadách, které nejsou ve světě realit samozřejmé. A jsou to právě tyto hodnoty a postoje, které jsou i mně blízké. Společně můžeme plnit Vaše sny o bydlení.

celý text
Moje služby

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

Fotografie pozemků z dronu? To máme také v nabídce!

Prodáváme i stavební nebo rekreační pozemky, při jejich prezentaci pro lepší představu o poloze takového pozemku využíváme moderní nástroje a technologie, tím fotografie pořízené dronem určitě jsou. Videoprohlídka to je samozřejmostí. Prodáme i Váš pozemek.

Nezbytným dílkem skvělé prezentace je samozřejmě video.

Tento velký rodinný dům s rozlehlým pozemkem si o kombinaci záběrů z dronu spolu se statickou fotografickou prezentací vyloženě říká. Stejně jako pro moji klientku ze Šumné, zařídím takovou prezentaci i pro Vás!

Videoprezentace, základ úspěšného obchodu!

Nejen dům, ale i byt si zaslouží perfektní prezentaci. Podívejte se se mnou, co všechno lze ve videu ukázat. Stejně, jako to udělal můj zkušený kolega při prodeji bytu 2+1 ve Velkých Opatovicích.

Profesionální videoprezentace zajistí nejvyšší možnou sledovanost inzerované nemovitosti

Ze statistik vyplývá, že úvodní video dokáže zvýšit návštěvnost inzerátu až o 600 %! Inzerujeme na 76 realitních serverech!
Toto video ukazuje stylový rodinný dům v obci Němčice mého skvělého kolegy.

Nezbytným dílkem skvělé prezentace je video a spolu s dalšími nástroji vytvoří tu nejlepší prezentaci.

Jako další ukázku videoprezentace tu máme stylovou chatu v Jevišovicích mé úspěšné kolegyně. Ve videu je možné skloubit kvalitní fotografie, 3D půdorysy, vizualizace i dron. Přesně to jsem pro Vás schopný zařídit!

Ing. Karel Bartušek
Ing. Karel Bartušek
Moje poptávky
Moje nabídky

Šumná, RD 4+1, zahrada, sklep, podkroví – rodinný dům

Šumná, RD 4+1, zahrada, sklep, podkroví – rodinný dům - Domy Znojmo

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou v obci Šumná v okrese Znojmo. Jedná se o prostorný, částečně podsklepený dům s využitím podkroví o zastavěné ploše 128 m² vhodný pro rodiny s dětmi. Součástí domu je hospodářská část využitelná jako dílna a sklad, popř. po úpravách jako letní kuchyň. Dispozice RD je 4+1. V 1. NP (přízemí) se nachází kuchyň (16 m²), obývací pokoj (29 m²), ložnice (21 m²), koupelna a samostatné WC. Ve 2. NP (podkroví) jsou 2 velké pokoje (18 m² a 14 m²) a část nevyužitého půdního prostoru, do kterého je možné další místnost vestavět. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, plyn slouží k ohřevu vody a vaření. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Ačkoliv jsou všechny relevantní konstrukce a prvky v původním stavu, je tento rodinný dům velmi zachovalý. Nicméně se dají předpokládat stavební úpravy dle vkusu a fantazie nových majitelů. Obec Šumná má 628 obyvatel. Nachází se na okraji Národního parku Podyjí a je velmi dobře dostupná autem, vlakem i autobusem. Od Znojma je vzdálena 15 km, do Vranova nad Dyjí je to necelých 6 km a přímo na vranovskou pláž se dostanete na kole do 20 minut. V obci je mateřská i základní škola (70 m od domu), lékař, pošta, obchod i restaurace. Pokud chcete bydlet v krásném a klidném prostředí, je tato nabídka vhodná právě pro Vás! S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace a domluvu prohlídky kontaktujte makléře.

info v RKProdej / Rodinný / Šumná, okres Znojmochci zjistit více >

Ing. Karel Bartušek můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist