Ing. Karel Bartušek

pobočka ZNOJMO

Ing. Karel Bartušek1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Karel Bartušek a jsem makléřem v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Po studiu na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity se můj pracovní život orientoval směrem k veřejné správě, kde jsem se na různých pozicích věnoval problematice nemovitostí všeho druhu, od drobných pozemních staveb až po např. dopravní a mostní konstrukce. Získaný rozhled v oblasti nejen technické, ale i v administrativní části stavebního procesu chci využít ve prospěch svých klientů právě v realitách.

Systém mojí práce

Nákup či prodej nemovitosti je vždy zásadním rozhodnutím každého člověka. Má být proto samozřejmostí i pro každého makléře přistupovat ke klientovi individuálně a provést ho celým procesem se vší vážností a odpovědností. Uzavřeným obchodem ale radost mnohdy nekončí. Jak jsem již naznačil výše, kromě profesionálního přístupu ve fázi převodu nemovitosti chci klientům nabídnout i nadstavbu ve formě řešení souvisejících aspektů v rámci například stavebního práva či problematiky inženýrských sítí.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI si zakládá na dobré pověsti, férovosti, týmové spolupráci a sdílení znalostí a informací. Tedy na zásadách, které nejsou ve světě realit samozřejmé. A jsou to právě tyto hodnoty a postoje, které jsou i mně blízké. Společně můžeme plnit Vaše sny o bydlení.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

Moje nabídky
Moje poptávky

Ing. Karel Bartušek můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist