Ing. Kateřina Škorpilová

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Ing. Kateřina Škorpilová3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Kateřina Škorpilová. Již přes čtvrt století se zabývám zařizováním bytů, domů, domovů. 25 let jsem pracovala v obchodní společnosti s bytovým textilem a podlahovými krytinami. Spolupracuji s významnými brněnskými architekty při navrhování interiérů a jejich následné realizaci. Nejvíce mě baví s klienty hledat, vymýšlet a budovat nový domov. Vždy se těším, jak se budeme potkávat, plánovat, vybírat materiály, dodavatele a těšit se na budoucí podobu jejich vysněného bydlení. Když je vše hotovo, je pro mě největší odměnou vidět rozzářené oči klientů a jejich spokojenost.

Před několika roky jsem sama hledala byt a byla to cesta dlouhá a strastiplná. Pomohla mi jedna realitní kancelář a její velmi empatická majitelka. Začala jsem přemýšlet, jak propojit realizaci interiérů s koupí nemovitosti, abych s klienty mohla být již od začátku jejich cesty k vysněnému domovu, naplno se jim věnovat a pomáhat na této občas složité a někdy i dlouhé cestě. Koupit dům nebo byt, neznamená koupit jen budovu, kupujeme budoucí domov, naši jistotu, zázemí a útočiště.

Systém mojí práce

Férové jednání, spolehlivost a otevřenost. Žádná nemovitost není pro mě malá, každá si zaslouží pozornost a plné nasazení. S prodávajícím i kupujícím pracuji individuálně, vše s nimi probírám a jsme v neustálém kontaktu. O každé nemovitosti přemýšlím, jako by byla moje vlastní. Mým cílem je spokojený klient. A co to znamená? Pro někoho to může být rychlé jednání, pro někoho naopak. Je to na vás, řekněte si, jsem tu pro vás.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Je to společnost s lidským přístupem, které záleží na spokojenosti klientů, jejích zaměstnanců a spolupracovníků. A zároveň je to silná a stabilní společnost, která se na trhu působí již 15 let. Společnost Coloseum má pouze jednoho majitele, není to franšíza. Což znamená, že každý z nás makléřů má plnou podporu vedení společnosti, přístup ke všem firemním školením a informacím a pevné firemní zázemí – jistotu, že Coloseum je tu vždy pro vás, ale i pro nás a podporuje nás, aby naše práce byla pro vás co nejlepší.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Bučovice, OV 3+kk, 76 m2, terasa, zahrádka - byt

Bučovice, OV 3+kk, 76 m2, terasa, zahrádka - byt - Byty Vyškov

Exkluzivně nabízíme nevšední byt 3+kk o přibližné podlahové ploše 76 m2 + 20 m2 terasa v Bučovicích. Byt se nachází v I.NP nově zrekonstruovaného cihlového domu, kde jsou celkem 4 bytové jednotky. Velkou předností tohoto domu jsou silné původní obvodové zdi, což zabraňuje prohřívání bytu v letním období a ochlazovaní v zimě. Celý dům byl kompletně rekonstruován v roce 2019, jsou nové rozvody vody, kanalizace, elektřiny, nové střešní krovy, nová střecha, nová fasáda, zateplení domu. V kuchyni je velmi dobře řešená kuchyňská linka s jídelním stolem, kde nosným prvkem je tropické dřevo, dřez je keramický. Topení je zajištěno teplovodním vytápěním v podlaze. Podlaha je kombinace kamenného koberce Piedra a Lakovaných OSB desek. Tyto jsou i v obývací části. Kolem celé kuchyně a obývacího pokoje je terasa. Kamenný koberec se nachází i v chodbě a v koupelně. V dětském pokoji a ložnici jsou lakované OSB desky. Ve velmi dobře řešené koupelně vidíme vanu i sprchový kout, pod umyvadlem je deska z tropického dřeva, které rovněž tvoří police v nice. Spárovaní je provedeno epoxidem kamenickou technikou, to znamená bez rohů. Epoxid zaručuje vysokou chemickou odolnost spár. Veškerá okna jsou s trojsklem. Celkovou pohodu dotváří zakázkové zárubně s dveřmi. Další předností bytu je velká zastřešená terasa, z které se dá sejít na zahrádku, kam se dá vejít rovněž z krásného historického klenutého sklepa, který patří k tomuto bytu. Parkovaní je přímo před domem. Dispozice bytu: Kuchyň s obývacím pokojem: cca 28 m2 Dětský pokoj: 16 m2 Ložnice: 16 m2 Chodba: 10 m2 Koupelna + WC: 6m2 Terasa: 20 m2 Sklep: 30 m2 K bytu patří k užívání i zahrádka cca 36 m2. Energetická štítek nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Inzerovaná cena je bez provize. Její přesná výše je daná platným provizním řádem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléřku.

5 590 000 Kč
Prodej / 3+kk / Bučovice, okres Vyškovchci zjistit více >

Brno - Žabovřesky, stavba 3+1, podlahová plocha 92 m2, pozemek celkem 356 m2 - komerce

Brno - Žabovřesky, stavba 3+1, podlahová plocha 92 m2, pozemek celkem 356 m2 - komerce - Komerční Brno

Exkluzivně vám nabízíme příležitost ke koupi stavby s pozemkem v Brně - Žabovřeskách. Stavba má dispozici 3+1 s celkovou podlahovou plochou 92 m2 a náleží k ní pozemek - zahrada o výměře 264 m2 - celková plocha pozemků je tedy 356 m2. V katastru nemovitostí je budova zapsána jako jiná stavba bez čísla evidenčního nebo popisného. Stavba je přízemního typu a stojí zhruba uprostřed pozemku, ke kterému vede asfaltová cesta přístupná jak z Jundrova přes Kamenomlýnský most, tak z ulice Veslařská. Pozemek je vyjímečný svou polohou na pomezí Žabovřesek a Jundrova, v blízkosti řeky, uprostřed zahrádek a v těsné blízkosti tenisových kurtů. Máte-li rádi pobyt v přírodě, zahradničení, sport, procházky, cyklistiku a zároveň nechcete opustit pohodlí města, je tento pozemek pro vás ideální. Nedaleko teče řeka Svratka, která svádí k vodním sportům, rybolovu nebo jen posezení a relaxaci pod stromy u tekoucí řeky. Budovu lze dle vyjádření Územního plánování udržovat. Stávající členění domu nabízí úpravu na bungalov, např. viz vizualizace, která plně vystihuje možnosti stavby. Do domu je zavedená elektřina a voda. Jako další využití domu a pozemku jsou možné dle Územního plánu vodohospodářské stavby a stavby zejména pro vzdělávací a výzkumnou činnost, sakrální stavby. Vzhledem  k těsné blízkosti několika tenisových kurtů a řeky, se nabízí využití pro další sportoviště, sportovní zázemí, či jiné aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Pro více informací případně prohlídku kontaktujte realitního makléře.  

11 500 000 Kč
Prodej / Ostatní / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Žabovřesky, pozemek se stavbou 3+1, celková plocha 356 m2 - pozemek

Brno - Žabovřesky, pozemek se stavbou 3+1, celková plocha 356 m2 - pozemek - Pozemky Brno

Exkluzivně vám nabízíme příležitost ke koupi pozemku - zahrady o celkové výměře 264 m2 . Na pozemku se nachází stavba s dispozicí 3+1 s celkovou podlahovou plochou 92 m2. V katastru nemovitostí je budova zapsána jako jiná stavba bez čísla evidenčního nebo popisného. Stavba je přízemního typu a stojí zhruba uprostřed pozemku, ke kterému vede asfaltová cesta přístupná jak z Jundrova přes Kamenomlýnský most, tak z ulice Veslařská. Pozemek je vyjímečný svou polohou na pomezí Žabovřesek a Jundrova, v blízkosti řeky, uprostřed zahrádek a v těsné blízkosti tenisových kurtů. Máte-li rádi pobyt v přírodě, zahradničení, sport, procházky, cyklistiku a zároveň nechcete opustit pohodlí města, je tento pozemek pro vás ideální. Nedaleko teče řeka Svratka, která svádí k vodním sportům, rybolovu nebo jen posezení a relaxaci pod stromy u tekoucí řeky. Budovu lze dle vyjádření Územního plánování udržovat. Stávající členění domu nabízí úpravu na bungalov, např. viz vizualizace, která plně vystihuje možnosti stavby. Do domu je zavedená elektřina a voda. Jako další využití domu a pozemku jsou možné dle Územního plánu vodohospodářské stavby a stavby zejména pro vzdělávací a výzkumnou činnost, sakrální stavby. Vzhledem  k těsné blízkosti několika tenisových kurtů a řeky, se nabízí využití pro další sportoviště, sportovní zázemí, či jiné aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Pro více informací případně prohlídku kontaktujte realitního makléře.  

11 500 000 Kč
Prodej / Zahrada / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Zahrada Obřany

úspěšně prodáno za 60 dní

Zahrada Hády

úspěšně prodáno za 14 dní

Byt 3+1 v Líšni

úspěšně prodáno za 21 dní

Byt 2+1 Adamov

úspěšně prodáno za za hodinu

Dům 5+1 Skorotice

úspěšně prodáno za 3 týdny

RD k celkové rekonstrukci 1+1 Pozořice

úspěšně prodáno za 14 dní

RD 3+kk Pozořice

úspěšně prodáno za 14 dní

Byt 3+1 v Olomouci

úspěšně prodáno za 60 dní

RD Bedihošť 5+1 a 4+1

úspěšně prodáno za 60 dní

Treehaus Vyškov

úspěšně prodáno za 14 dní

RD Sokolnice

úspěšně prodáno za za hodinu

Nebytový prostor Brno IBC

úspěšně prodáno za z první prohlídky

Byt v Kuřimi 112 m2

úspěšně prodáno za 90 dní

RD 5+1 Brodek u Prostějova

úspěšně prodáno za 95 dní

Byt 3+1 Olomouc

úspěšně prodáno za 30 dní

Ing. Kateřina Škorpilová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist