Ing. Kateřina Škorpilová

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Ing. Kateřina Škorpilová

Dobrý den, jmenuji se Kateřina Škorpilová. Již přes čtvrt století se zabývám zařizováním bytů, domů, domovů. 25 let jsem pracovala v obchodní společnosti s bytovým textilem a podlahovými krytinami. Spolupracuji s významnými brněnskými architekty při navrhování interiérů a jejich následné realizaci. Nejvíce mě baví s klienty hledat, vymýšlet a budovat nový domov. Vždy se těším, jak se budeme potkávat, plánovat, vybírat materiály, dodavatele a těšit se na budoucí podobu jejich vysněného bydlení. Když je vše hotovo, je pro mě největší odměnou vidět rozzářené oči klientů a jejich spokojenost.

Před několika roky jsem sama hledala byt a byla to cesta dlouhá a strastiplná. Pomohla mi jedna realitní kancelář a její velmi empatická majitelka. Začala jsem přemýšlet, jak propojit realizaci interiérů s koupí nemovitosti, abych s klienty mohla být již od začátku jejich cesty k vysněnému domovu, naplno se jim věnovat a pomáhat na této občas složité a někdy i dlouhé cestě. Koupit dům nebo byt, neznamená koupit jen budovu, kupujeme budoucí domov, naši jistotu, zázemí a útočiště.

Systém mojí práce

Férové jednání, spolehlivost a otevřenost. Žádná nemovitost není pro mě malá, každá si zaslouží pozornost a plné nasazení. S prodávajícím i kupujícím pracuji individuálně, vše s nimi probírám a jsme v neustálém kontaktu. O každé nemovitosti přemýšlím, jako by byla moje vlastní. Mým cílem je spokojený klient. A co to znamená? Pro někoho to může být rychlé jednání, pro někoho naopak. Je to na vás, řekněte si, jsem tu pro vás.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Je to společnost s lidským přístupem, které záleží na spokojenosti klientů, jejích zaměstnanců a spolupracovníků. A zároveň je to silná a stabilní společnost, která se na trhu působí již 15 let. Společnost Coloseum má pouze jednoho majitele, není to franšíza. Což znamená, že každý z nás makléřů má plnou podporu vedení společnosti, přístup ke všem firemním školením a informacím a pevné firemní zázemí – jistotu, že Coloseum je tu vždy pro vás, ale i pro nás a podporuje nás, aby naše práce byla pro vás co nejlepší.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

Prodáváme stovky nemovitostí ročně. Prodáme i tu Vaši!

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální fotografie, 2D a 3D půdorysy zajišťuji na vlastní náklady u každé zakázky

Toto video ukazuje rodinný dům ve Vřesovicích s dispozicí 4+1, který je citlivě a funkčně zrekonstruován. Při focení nemovitosti jsem se snažila s fotografem zachytit všechny důležité, ale i ty jedinečné detaily a zachytit tak kouzlo a útulnost tohoto domova. 2D a 3D půdorysy jsou obzvláště u takto velkých nemovitostí pro rozhodování o prohlídce opravdu důležité. Jedině díky nim si zájemci mohou už před prohlídkou udělat přesnou představu o dispozicích nabízené nemovitosti.
Nedílnou součástí této prezentace byly i fotografie pořízené dronem, aby zájemci měli možnost vidět zasazení domu do okolní krajiny.

Fotky od profesionálního fotografa, půdorysy, video, home staging, dron... A mnoho dalšího.. Tohle vše samozřejmě zařídím i pro Vás!

Umím prodat cokoliv!

Prodej domu se dvěma bytovými jednotkami v Dolních Dunajovicích!

Jak odprezentovat zrekonstruovaný prázdný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami? To umím taky :)
Pro své klienty zajišťuji i home staging, aby neobydlená nemovitost v inzerci nepůsobila chladně a příliš neosobně. Správně použitý home staging dokáže zachytit velikost daného prostoru.
V tomto úvodním videu jsme spojili půdorysy a fotografie obou bytových jednotek, aby zájemce měl okamžitý a ucelený obraz celé nemovitosti.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Každou prezentaci děláme na maximum. Jde přece o to, abychom nemovitost potenciálnímu kupci co nejvíce přiblížili a zároveň získali zájem i těch, které bychom normální prezentací nezaujali.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Prodej rodinného domu se zahradou a bazénem v Moutnicích

Představit tento dům jen ve fotografiích je nemožné. Přestože se do každé prezentace snažím vložit kousek svého já a odhadnout možný pohled budoucích zájemců, zachytit tak velký počet místností, zajímavé detaily domu, krásu zahrady, úžasný bazén a spoustu dalšího, jen tak jednoduše prostě nelze.

Proto se vždy snažím inzercí pozvat potenciální zájemce na osobní prohlídku, kde teprve můžou poznat a ocenit to skutečné kouzlo a útulnost tohoto krásného domu.

V červenci 2021 jsem se stala druhým nejlepším makléřem z celého Colosea

Díky mým skvělým klientům jak z řad prodávajících, tak i kupujících se mi v červenci roku 2021 podařilo realizovat krásné realitní obchody, díky nimž jsem se umístila na stříbrném místě v kategorii Makléř měsíce!

Zajímavě řešený byt v Brně Bystrci

Poznáte, že se jedná o byt v panelové domě? Netradičně řešená kuchyně, zajímavá předsíň, dostatek prostoru a to vše zachyceno fotografem...

Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Moje poptávky
Moje nabídky

Damnice - RD 3+1 a 2+1, dvůr, velká zahrada, hospodářská stavení - rodinný dům

Damnice - RD 3+1 a 2+1, dvůr, velká zahrada, hospodářská stavení - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou příležitost, vlastnit tento vícegenerační dům, o dispozici 3+1 a 2+1, v klidné obci Damnice, okr. Znojmo. Dům se nachází na velkém pozemku o rozloze 3.473 m² a je vhodný pro rodinu hledající prostorné bydlení s možností vlastního zahrádkového ráje. Objekt je před rekonstrukcí, což Vám dává možnost upravit si ho dle Vašich představ a snů. Zastavěná plocha domu je cca 243 m2, na dům navazuje další pozemek, který je v katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o rozloze 584 m2. Celková plocha v katastru zapsaná jako zastavěná plocha a nádvoří je 1.045 m2! Dům disponuje praktickými dvěma parkovacími místy, pro zaparkování Vašich aut. Vytápěný je lokálním plynovým topením, který zajistí pohodlné bydlení i v chladnějších dnech. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Po dokončení rekonstrukce můžete vytvořit ideální domov pro více generací, nebo spojit bydlení s investicí do budoucna. Nebojte se využít této skvělé příležitosti a pojďte s námi na prohlídku domu, který se stane Vaším novým domovem. Štítek energetické náročnosti budovy nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením, Vám rádi pomůžeme.

7 000 000 KčProdej / Vícegenerační / Damnice, okres Znojmochci zjistit více >

Brno - Lesná, OV 2+1, 55 m2, zasklená lodžie, rekonstrukce – byt

Brno - Lesná, OV 2+1, 55 m2, zasklená lodžie, rekonstrukce – byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme skvělou příležitost koupit prostorný a útulný byt 2+1, v prestižní lokalitě Brno - Lesná. Tento částečně zařízený byt se nachází v panelové budově v 1. nadzemním podlaží, o přibližné rozloze 55 m² a nabízí ideální prostor pro Vaše pohodlné bydlení. Byt je v dobrém stavu, v roce 2012 proběhla rekonstrukce koupelny, interiérových dveří a kuchyně. Díky energetické náročnosti budovy, uvádějící třídu C, je zároveň ekonomickým řešením. K bytu patří i zasklená lodžie, která poskytuje příjemné místo pro relaxaci. Topení je zajištěno ústředním dálkovým systémem. Předností je blízkost mateřské a základní školy Milénova 14, tak i nedaleké centrum volného času. Největší výhodou je snadné parkování před domem. Ulice volně navazuje na lesopark Čertova rokle. Nedaleko je Halasovo náměstí s poliklinikou. Domy jsou zde obklopeny zelení a bez hluku ze silnice, což umocňuje pocit spojení města s přírodou. Na zastávku autobusů Fillova dojdete pohodlnou chůzí do 5 min. Byt je částečně zařízený, kuchyňská linka a sanita, to Vám usnadní přesun do nového domova. Nezmeškejte tuto skvělou nabídku a přijďte si prohlédnout tento úžasný byt! Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

5 900 000 KčProdej / 2+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Prostějov OV 3+1, 75 m2, balkon, rekonstrukce – byt

Prostějov OV 3+1, 75 m2, balkon, rekonstrukce – byt - Byty Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme jedinečný cihlový byt 3+kk v Prostějově na ulici Palackého, který v sobě spojuje citlivou modernizaci se zachováním prvorepublikových prvků. Výsledkem je jedinečný a neokoukaný byt v samém srdci Prostějova. Užijte si harmonii a pohodlí díky obdélníkovému půdorysu, který ocení především příznivci Feng šui, je totiž ideální pro tok energie, klidné a pohodové bydlení.. S obytnou plochou rozdělenou do čtyř samostatných místností a balkonem, nabízí tento byt ideální prostor pro Vaše každodenní potřeby. Všechny obytné místnosti jsou vybaveny kvalitní vinylovou podlahou v dřevěném dekoru a elektrickými panely s termostaty pro Vaše pohodlí. Kuchyně je osazená novou linkou a v koupelně zachován prostor pro vanu. Původní prvorepublikové zárubně a dveře byly s láskou restaurovány, dodávají tak bytu jedinečný a autentický šarm. A to není vše! K dispozici je i společná zahrada se zahradním krbem, ideální pro relaxaci po náročném dni. Tento byt je výjimečný a nabízí dokonalou kombinací elegance, pohodlí a historického šarmu. Nechte se okouzlit tímto unikátním bydlením a udělejte z něj svůj nový domov! Výhodou jsou nízké náklady na bydlení. To je příležitost, kterou si prostě nemůžete nechat ujít! PENB uvádí třídu E. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

4 500 000 KčProdej / 3+kk / Prostějov, okres Prostějovchci zjistit více >

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji krásný rodinný dům po částečné rekonstrukci, který má 2 samostatné bytové jednotky. Byt z ulice o dispozici 3+kk má přibližnou užitnou plochu 71 m2 a možnost pronájmu předzahrádky od obce po dohodě o velikosti cca 115 m2. Byt ze dvora o dispozici 2+1 má přibližnou užitnou plochu cca 72,90 m2 + terasu cca 53 m2. Ke každému z bytů náleží i sklepní kóje o velikosti cca 4 m2. Celková výměra parcely je 262 m2, z toho zastavěná plocha je cca 190 m2. Každý byt má nový, samostatný plynový kotel, plastová okna, novou koupelnu, nové podlahy, nové dveře a obložky, nové rozvody vody, plynu a elektřiny. Zdivo domu je smíšené, krov je dřevěný, krytý pálenou taškou. Výměna krytiny včetně krovů proběhla před cca 15-ti lety. Pod domem je pěkný klenutý sklípek, rozdělen pro každou bytovou jednotku. V současnosti má dům jeden plynoměr, vodoměr a elektroměr, ale je připraven k osazení podružných měřidel. Po drobných úpravách je možné mít v domě i krbová kamna. Dům nabízí několik možností využití, ať už se jedná o trvalé bydlení, možnost pronájmů, penzion, atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Provize RK se řídí provizním řádem. Dolní Dunajovice se nachází v jedné z významných vinařských oblastí Jižní Moravy, cca 8 minut od Mikulova s překrásným výhledem na CHKO Pálava a v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny a hranice s Rakouskem. Obcí prochází značená turistická trasa i cyklotrasa. Dojezdová vzdálenost do Mikulova autem je cca 8 min, do Brna cca 40 min, vlakem a IDS - busem cca 80 min do Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

5 980 000 KčProdej / Rodinný / Dolní Dunajovice, okres Břeclavchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za měsíc

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 2 dny

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 10 min

úspěšně prodáno za 24 hod

úspěšně prodáno za za 7 dní

úspěšně prodáno za 6 měsíců

úspěšně prodáno za za 45 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za okamžitě bez inzerce

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za z první prohlídky

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 1 hodinu :)

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 1 hodinu :)

úspěšně prodáno za 21 dní

úspěšně prodáno za z druhé prohlídky

úspěšně prodáno za 60 dní

Galerie zrealizovaných nabídek

Ing. Kateřina Škorpilová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist