Ing. Kateřina Škorpilová

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
Ing. Kateřina Škorpilová3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Kateřina Škorpilová. Již přes čtvrt století se zabývám zařizováním bytů, domů, domovů. 25 let jsem pracovala v obchodní společnosti s bytovým textilem a podlahovými krytinami. Spolupracuji s významnými brněnskými architekty při navrhování interiérů a jejich následné realizaci. Nejvíce mě baví s klienty hledat, vymýšlet a budovat nový domov. Vždy se těším, jak se budeme potkávat, plánovat, vybírat materiály, dodavatele a těšit se na budoucí podobu jejich vysněného bydlení. Když je vše hotovo, je pro mě největší odměnou vidět rozzářené oči klientů a jejich spokojenost.

Před několika roky jsem sama hledala byt a byla to cesta dlouhá a strastiplná. Pomohla mi jedna realitní kancelář a její velmi empatická majitelka. Začala jsem přemýšlet, jak propojit realizaci interiérů s koupí nemovitosti, abych s klienty mohla být již od začátku jejich cesty k vysněnému domovu, naplno se jim věnovat a pomáhat na této občas složité a někdy i dlouhé cestě. Koupit dům nebo byt, neznamená koupit jen budovu, kupujeme budoucí domov, naši jistotu, zázemí a útočiště.

Systém mojí práce

Férové jednání, spolehlivost a otevřenost. Žádná nemovitost není pro mě malá, každá si zaslouží pozornost a plné nasazení. S prodávajícím i kupujícím pracuji individuálně, vše s nimi probírám a jsme v neustálém kontaktu. O každé nemovitosti přemýšlím, jako by byla moje vlastní. Mým cílem je spokojený klient. A co to znamená? Pro někoho to může být rychlé jednání, pro někoho naopak. Je to na vás, řekněte si, jsem tu pro vás.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Je to společnost s lidským přístupem, které záleží na spokojenosti klientů, jejích zaměstnanců a spolupracovníků. A zároveň je to silná a stabilní společnost, která se na trhu působí již 15 let. Společnost Coloseum má pouze jednoho majitele, není to franšíza. Což znamená, že každý z nás makléřů má plnou podporu vedení společnosti, přístup ke všem firemním školením a informacím a pevné firemní zázemí – jistotu, že Coloseum je tu vždy pro vás, ale i pro nás a podporuje nás, aby naše práce byla pro vás co nejlepší.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně. Prodáme i tu Vaši!

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální fotografie, 2D a 3D půdorysy zajišťuji na vlastní náklady u každé zakázky

Toto video ukazuje rodinný dům ve Vřesovicích s dispozicí 4+1, který je citlivě a funkčně zrekonstruován. Při focení nemovitosti jsem se snažila s fotografem zachytit všechny důležité, ale i ty jedinečné detaily a zachytit tak kouzlo a útulnost tohoto domova. 2D a 3D půdorysy jsou obzvláště u takto velkých nemovitostí pro rozhodování o prohlídce opravdu důležité. Jedině díky nim si zájemci mohou už před prohlídkou udělat přesnou představu o dispozicích nabízené nemovitosti.
Nedílnou součástí této prezentace byly i fotografie pořízené dronem, aby zájemci měli možnost vidět zasazení domu do okolní krajiny.

Fotky od profesionálního fotografa, půdorysy, video, home staging, dron... A mnoho dalšího.. Tohle vše samozřejmě zařídím i pro Vás!

Umím prodat cokoliv!

Prodej domu se dvěma bytovými jednotkami v Dolních Dunajovicích!

Jak odprezentovat zrekonstruovaný prázdný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami? To umím taky :)
Pro své klienty zajišťuji i home staging, aby neobydlená nemovitost v inzerci nepůsobila chladně a příliš neosobně. Správně použitý home staging dokáže zachytit velikost daného prostoru.
V tomto úvodním videu jsme spojili půdorysy a fotografie obou bytových jednotek, aby zájemce měl okamžitý a ucelený obraz celé nemovitosti.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Každou prezentaci děláme na maximum. Jde přece o to, abychom nemovitost potenciálnímu kupci co nejvíce přiblížili a zároveň získali zájem i těch, které bychom normální prezentací nezaujali.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Prodej rodinného domu se zahradou a bazénem v Moutnicích

Představit tento dům jen ve fotografiích je nemožné. Přestože se do každé prezentace snažím vložit kousek svého já a odhadnout možný pohled budoucích zájemců, zachytit tak velký počet místností, zajímavé detaily domu, krásu zahrady, úžasný bazén a spoustu dalšího, jen tak jednoduše prostě nelze.

Proto se vždy snažím inzercí pozvat potenciální zájemce na osobní prohlídku, kde teprve můžou poznat a ocenit to skutečné kouzlo a útulnost tohoto krásného domu.

V červenci 2021 jsem se stala druhým nejlepším makléřem z celého Colosea

Díky mým skvělým klientům jak z řad prodávajících, tak i kupujících se mi v červenci roku 2021 podařilo realizovat krásné realitní obchody, díky nimž jsem se umístila na stříbrném místě v kategorii Makléř měsíce!

Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová

Moje reference

Moje nabídky

Šumperk, DB 3+1, 76 m2, po rekonstrukci, lodžie, klidná lokalita – byt

Šumperk, DB 3+1, 76 m2, po rekonstrukci, lodžie, klidná lokalita – byt - Byty Šumperk

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi celkově zrekonstruovaný byt 3+1 na ulici Finská v Šumperku v atraktivní lokalitě v blízkosti nové obytné čtvrti Skalka v Temenici. V domě, ve kterém se byt nachází, právě probíhá zateplení skelnou vatou, v bytě jsou od května 2023 nová okna s trojskly. Samotný byt prošel nákladnou rekonstrukcí, jsou zde nové omítky, stropy, kvalitní lepená vinylová podlaha, nové interiérové dveře a protipožární a bezpečnostní vstupní dveře. Opravdovou lahůdkou je nová velká zděná koupelna s velkorysým moderním sprchovým koutem, designovým otopným tělesem a prostorným WC. Celý byt je v příjemných barvách dřeva. Realizace kuchyně čeká na nového majitele, nicméně současná kuchyně je plně funkční. Chodba: cca 11,16 m2 s velkoformátovou dlažbou Koupelna: cca 6,77 m2 Obývací pokoj: cca 17,20 m2 s lodžií cca 3,74 m2, která je rovněž v úpravě Pokoj 2: cca 15,88 m2 Kuchyně: cca 7,84 m2 Pokoj 3: cca 12 m2 Sklepní kóje: cca 2 m2 Celkem: cca 76,59m2 Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Nespornou výhodou je velké parkoviště u domu a před domem středisko služeb s obchody, dětské hřiště, nedaleko MŠ, ZŠ a veškeré služby. Přestože byt je v družstevním vlastnictví, lze jej financovat úvěrem, s kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

2 600 000 Kč
Prodej / 3+1 / Šumperk, okres Šumperkchci zjistit více >

Křtiny, prodej pozemku, rekreační oblast, 921 m² - pozemek

Křtiny, prodej pozemku, rekreační oblast, 921 m² - pozemek - Pozemky Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme pěkný rovinatý pozemek o rozloze 921 m2 na okraji městyse Křtiny v u východního okraje chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Šíře pozemku je cca 23 bm a délka cca 39,5 bm, v katastru nemovitostí je vedený jako sportoviště a rekreační oblast, vede k němu asfaltová cesta a nezpevněná cesta, cca 200 m je státní silnice. Na pozemku je elektřina. Budoucí majitel získá zcela rovný pozemek, který sloužil dříve jako tenisový kurt, je obehnaný plotem a obklopen vzrostlými stromy a lesem, což nabízí absolutní soukromí. Vzhledem k blízkosti obecního koupaliště a rekreačních chatek - cca 400 m, fungující cyklostezky a poloze pozemku, má nový majitel jedinečnou šanci zde vybudovat moderní sportoviště, např. petangue, bowlingovou dráhu, venkovní posilovnu, minigolf apod. Součástí navrženého sportoviště je i domek pro správce - viz studie. Městys Křtiny se nachází v Moravském krasu v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, zhruba 16 km severovýchodně od centra Brna a 10 km jihovýchodně od Blanska. Žije zde 808 obyvatel. Křtiny jsou považovány za vstupní bránu do střední části Moravského krasu a patří k mariánským poutním místům. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 799 000 Kč
Prodej / Ostatní / Křtiny, okres Blanskochci zjistit více >

Dolní Dunajovice, OV 2+1, OV 3+kk, terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, po rekonstrukci – byt

Dolní Dunajovice, OV 2+1, OV 3+kk, terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, po rekonstrukci – byt - Byty Břeclav

V zastoupení majitele Vám nabízíme samostatně dva byty v rodinném domě v Dolních Dunajovicích. Dům je po rekonstrukci, každý z bytů má vlastní vchod, samostatný plynový kotel, novou koupelnu, nové podlahy, nová okna se žaluziemi, nové dveře s obložkami, nové rozvody vody, plynu, elektřiny, vnitřní kanalizace. Ke každému bytu je sklepní kóje a část sklepa je společná. Před domem je bezproblémové parkování. Zdivo domu je smíšené, krov je dřevěný, krytý pálenou taškou. Výměna krytiny včetně krovů proběhla před cca 15-ti lety. Pod domem je pěkný klenutý sklípek, rozdělen pro každou bytovou jednotku. Byt do ulice o dispozici 3+kk a o přibližné ploše 71 m2, před domem je obecní předzahrádka 105 m2, kterou lze bez problémů od obce pronajmout. Cena bytu je 3.500.000,- Kč. Byt do dvora o dispozici 2+1 a o přibližné ploše 72,90 m2 má k dispozici i terasu o přibližné ploše 53 m2. Cena bytu je 3.500.000,- Kč. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Dolní Dunajovice se nachází v jedné z významných vinařských oblastí Jižní Moravy, cca 8 minut od Mikulova s překrásným výhledem na CHKO Pálava a v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny a hranice s Rakouskem. Obcí prochází značená turistická trasa i cyklotrasa. Dojezdová vzdálenost do Mikulova autem je cca 8 min, do Brna cca 40 min, vlakem a IDS - autobusem cca 80 min do Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

3 350 000 Kč
Prodej / 2+1 / Dolní Dunajovice, okres Břeclavchci zjistit více >

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji krásný rodinný dům po částečné rekonstrukci, který má 2 samostatné bytové jednotky. Byt z ulice o dispozici 3+kk má přibližnou užitnou plochu 71 m2 a možnost pronájmu předzahrádky od obce po dohodě o velikosti cca 115 m2. Byt ze dvora o dispozici 2+1 má přibližnou užitnou plochu cca 72,90 m2 + terasu cca 53 m2. Ke každému z bytů náleží i sklepní kóje o velikosti cca 4 m2. Celková výměra parcely je 262 m2, z toho zastavěná plocha je cca 190 m2. Každý byt má nový, samostatný plynový kotel, plastová okna, novou koupelnu, nové podlahy, nové dveře a obložky, nové rozvody vody, plynu a elektřiny. Zdivo domu je smíšené, krov je dřevěný, krytý pálenou taškou. Výměna krytiny včetně krovů proběhla před cca 15-ti lety. Pod domem je pěkný klenutý sklípek, rozdělen pro každou bytovou jednotku. V současnosti má dům jeden plynoměr, vodoměr a elektroměr, ale je připraven k osazení podružných měřidel. Po drobných úpravách je možné mít v domě i krbová kamna. Dům nabízí několik možností využití, ať už se jedná o trvalé bydlení, možnost pronájmů, penzion, atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Dolní Dunajovice se nachází v jedné z významných vinařských oblastí Jižní Moravy, cca 8 minut od Mikulova s překrásným výhledem na CHKO Pálava a v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny a hranice s Rakouskem. Obcí prochází značená turistická trasa i cyklotrasa. Dojezdová vzdálenost do Mikulova autem je cca 8 min, do Brna cca 40 min, vlakem a IDS - busem cca 80 min do Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

6 600 000 Kč
Prodej / Rodinný / Dolní Dunajovice, okres Břeclavchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 30 dní

úspěšně prodáno za 10 min

úspěšně prodáno za 24 hod

úspěšně prodáno za 6 měsíců

úspěšně prodáno za za 45 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za okamžitě bez inzerce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za z první prohlídky

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 1 hodinu :)

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 1 hodinu :)

úspěšně prodáno za 21 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 60 dní

Ing. Kateřina Škorpilová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist