Ing. Kateřina Škorpilová

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Ing. Kateřina Škorpilová3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Kateřina Škorpilová. Již přes čtvrt století se zabývám zařizováním bytů, domů, domovů. 25 let jsem pracovala v obchodní společnosti s bytovým textilem a podlahovými krytinami. Spolupracuji s významnými brněnskými architekty při navrhování interiérů a jejich následné realizaci. Nejvíce mě baví s klienty hledat, vymýšlet a budovat nový domov. Vždy se těším, jak se budeme potkávat, plánovat, vybírat materiály, dodavatele a těšit se na budoucí podobu jejich vysněného bydlení. Když je vše hotovo, je pro mě největší odměnou vidět rozzářené oči klientů a jejich spokojenost.

Před několika roky jsem sama hledala byt a byla to cesta dlouhá a strastiplná. Pomohla mi jedna realitní kancelář a její velmi empatická majitelka. Začala jsem přemýšlet, jak propojit realizaci interiérů s koupí nemovitosti, abych s klienty mohla být již od začátku jejich cesty k vysněnému domovu, naplno se jim věnovat a pomáhat na této občas složité a někdy i dlouhé cestě. Koupit dům nebo byt, neznamená koupit jen budovu, kupujeme budoucí domov, naši jistotu, zázemí a útočiště.

Systém mojí práce

Férové jednání, spolehlivost a otevřenost. Žádná nemovitost není pro mě malá, každá si zaslouží pozornost a plné nasazení. S prodávajícím i kupujícím pracuji individuálně, vše s nimi probírám a jsme v neustálém kontaktu. O každé nemovitosti přemýšlím, jako by byla moje vlastní. Mým cílem je spokojený klient. A co to znamená? Pro někoho to může být rychlé jednání, pro někoho naopak. Je to na vás, řekněte si, jsem tu pro vás.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Je to společnost s lidským přístupem, které záleží na spokojenosti klientů, jejích zaměstnanců a spolupracovníků. A zároveň je to silná a stabilní společnost, která se na trhu působí již 15 let. Společnost Coloseum má pouze jednoho majitele, není to franšíza. Což znamená, že každý z nás makléřů má plnou podporu vedení společnosti, přístup ke všem firemním školením a informacím a pevné firemní zázemí – jistotu, že Coloseum je tu vždy pro vás, ale i pro nás a podporuje nás, aby naše práce byla pro vás co nejlepší.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně. Prodáme i tu Vaši!

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Profesionální fotografie, 2D a 3D půdorysy zajišťuji na vlastní náklady u každé zakázky

Toto video ukazuje rodinný dům ve Vřesovicích s dispozicí 4+1, který je citlivě a funkčně zrekonstruován. Při focení nemovitosti jsem se snažila s fotografem zachytit všechny důležité, ale i ty jedinečné detaily a zachytit tak kouzlo a útulnost tohoto domova. 2D a 3D půdorysy jsou obzvláště u takto velkých nemovitostí pro rozhodování o prohlídce opravdu důležité. Jedině díky nim si zájemci mohou už před prohlídkou udělat přesnou představu o dispozicích nabízené nemovitosti.
Nedílnou součástí této prezentace byly i fotografie pořízené dronem, aby zájemci měli možnost vidět zasazení domu do okolní krajiny.

Fotky od profesionálního fotografa, půdorysy, video, home staging, dron... A mnoho dalšího.. Tohle vše samozřejmě zařídím i pro Vás!

Umím prodat cokoliv!

Prodej domu se dvěma bytovými jednotkami v Dolních Dunajovicích!

Jak odprezentovat zrekonstruovaný prázdný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami? To umím taky :)
Pro své klienty zajišťuji i home staging, aby neobydlená nemovitost v inzerci nepůsobila chladně a příliš neosobně. Správně použitý home staging dokáže zachytit velikost daného prostoru.
V tomto úvodním videu jsme spojili půdorysy a fotografie obou bytových jednotek, aby zájemce měl okamžitý a ucelený obraz celé nemovitosti.

Videokoláže prodávaných nemovitostí. Zvyšujeme tak zájem kupujících...

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Každou prezentaci děláme na maximum. Jde přece o to, abychom nemovitost potenciálnímu kupci co nejvíce přiblížili a zároveň získali zájem i těch, které bychom normální prezentací nezaujali.
Máte taky zájem o takovou prezentaci? Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Prodej rodinného domu se zahradou a bazénem v Moutnicích

Představit tento dům jen ve fotografiích je nemožné. Přestože se do každé prezentace snažím vložit kousek svého já a odhadnout možný pohled budoucích zájemců, zachytit tak velký počet místností, zajímavé detaily domu, krásu zahrady, úžasný bazén a spoustu dalšího, jen tak jednoduše prostě nelze.

Proto se vždy snažím inzercí pozvat potenciální zájemce na osobní prohlídku, kde teprve můžou poznat a ocenit to skutečné kouzlo a útulnost tohoto krásného domu.

V červenci 2021 jsem se stala druhým nejlepším makléřem z celého Colosea

Díky mým skvělým klientům jak z řad prodávajících, tak i kupujících se mi v červenci roku 2021 podařilo realizovat krásné realitní obchody, díky nimž jsem se umístila na stříbrném místě v kategorii Makléř měsíce!

Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová
Ing. Kateřina Škorpilová

Moje reference

Moje nabídky

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům

Dolní Dunajovice, RD - 2 bytové jednotky (2+1, 3+kk), terasa 53 m2, možnost pronájmu předzahrádky, částečná rekonstrukce – rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji krásný rodinný dům po částečné rekonstrukci, který má 2 samostatné bytové jednotky. Byt z ulice o dispozici 3+kk má přibližnou užitnou plochu 71 m2 a možnost pronájmu předzahrádky od obce po dohodě o velikosti cca 115 m2. Byt ze dvora o dispozici 2+1 má přibližnou užitnou plochu cca 72,90 m2 + terasu cca 53 m2. Ke každému z bytů náleží i sklepní kóje o velikosti cca 4 m2. Celková výměra parcely je 262 m2, z toho zastavěná plocha je cca 190 m2. Každý byt má nový, samostatný plynový kotel, plastová okna, novou koupelnu, nové podlahy, nové dveře a obložky, nové rozvody vody, plynu a elektřiny. Zdivo domu je smíšené, krov je dřevěný, krytý pálenou taškou. Výměna krytiny včetně krovů proběhla před cca 15-ti lety. Pod domem je pěkný klenutý sklípek, rozdělen pro každou bytovou jednotku. V současnosti má dům jeden plynoměr, vodoměr a elektroměr, ale je připraven k osazení podružných měřidel. Po drobných úpravách je možné mít v domě i krbová kamna. Dům nabízí několik možností využití, ať už se jedná o trvalé bydlení, možnost pronájmů, penzion, atd. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Dolní Dunajovice se nachází v jedné z významných vinařských oblastí Jižní Moravy, cca 8 minut od Mikulova s překrásným výhledem na CHKO Pálava a v těsné blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny a hranice s Rakouskem. Obcí prochází značená turistická trasa i cyklotrasa. Dojezdová vzdálenost do Mikulova autem je cca 8 min, do Brna cca 40 min, vlakem a IDS - busem cca 80 min do Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

info v RK
Prodej / Rodinný / Dolní Dunajovice, okres Břeclavchci zjistit více >

Horní Štěpánov, RD s možností rozšíření o obytné podkroví, zastavěná plocha cca 138m2, plocha pozemku 853 m2, klenutý sklep - rodinný dům

Horní Štěpánov, RD s možností rozšíření o obytné podkroví, zastavěná plocha cca 138m2, plocha pozemku 853 m2, klenutý sklep - rodinný dům - Domy Prostějov

Nebojíte se práce? Toužíte po chalupě či venkovském domu obklopeným lesy? Chcete zahradu tak akorát? Máme pro Vás dům v obci Horní Štěpánov, okres Prostějov v oblasti Drahanské vrchoviny. Dům o současné dispozici 1+1 a zastavěné ploše cca 138 m2 s možností rozšíření o obytné podkroví má tvar písmene L a čeká na svého budoucího majitele, který ocení nejen jeho polohu, ale i kamenné zdivo, které se v létě neohřívá a v zimě neprochladne, majitele, který má fantazii a chuť vdechnout tomuto domu specifický ráz. Dům je situován částečně za sousedním domem, přesto je k němu snadný a široký přístup z veřejné komunikace. Do domu se vstupuje přes prostornou verandu o ploše cca 9m2. V levé časti domu je obývací pokoj o ploše cca 17,20 m2, kuchyně cca 14,5 m2 a koupelna cca 9,60 m. Pravá část domu byla využívána spíše jako hospodářská část. Je zde místnost s odkrytými kamennými zdmi, suché WC, schody na půdu, vstup do klenutého sklípku, průchod do garáže a vstup na zahradu o výměře cca 627 m2. Půda je rovná a nabízí možnost vybudování podkrovních místností. V domě je elektřina, plyn, voda. Dům má vlastní jímku, je možnost se připojit k obecní kanalizaci. Funkční komíny lze je využít na krb nebo krbová kamna. Okolí Horního Štěpánova je krásné, jsou tu lesy, pole i louky, kopce i roviny. Na své si přijdou zahrádkáři, cyklisté i ti, co jen rádi chodí a vnímají krásu přírody. Cca 8 km je golfové hřiště Kořenec Golf &Ski Resort, nedaleko rybník Suchý s autokempem, přírodní nádrž v části obce Horní Štěpánov – Pohora. Boskovice jsou ve vzdušné vzdálenosti cca 9 km, 19 km hrad Bouzov, Arboretum Šmelcovna je cca 10 km, aquapark Blansko cca 23 km, lyžařský areál Kladky je cca 12 km, dále jsou v blízkosti Sloupsko-šošůvské jeskyně, Skiareál Olešnice, Javoříčské jeskyně a zámek Letovice. Cca 34 km je Olomouc, Prostějov cca 24 km a město Konice cca 8 km. V obci je zdravotnické zařízení s praktickým lékařem, dětským lékařem a zubařem, které je spolu s poštou integrované v budově obecního úřadu. V současné době potřebám vzdělání slouží základní devítiletá, mateřská škola a knihovna. Občanům je k dispozici široká škála možností k sportovnímu, kulturnímu i duchovnímu vyžití. V obci funguje fotbalové družstvo, jenž využívá velmi kvalitní hřiště. Další hřiště využívají hasiči, občanům je k dispozici hřiště na tenis a v současnosti se buduje další sportovní plocha, která by měla být do sportovního areálu začleněna. Občanům je k dispozici Jednota, kadeřnictví, pohostinství. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 490 000 Kč
Prodej / Rodinný / Horní Štěpánov, okres Prostějovchci zjistit více >

Vřesovice, RD 4+1, cca 263 m2, sklep, garáž, zahrada 568 m2 - rodinný dům

Vřesovice, RD 4+1, cca 263 m2, sklep, garáž, zahrada 568 m2 - rodinný dům - Domy Hodonín

Přemýšlíte, jak si poradíte se zdražujícími energiemi? Jak vyřešit dálkové topení? Máme pro vás řešení! Vlastní dům! Exkluzivně­­ vám nabízíme krásný zrekonstruovaný samostatně stojící rodinný dům 4+1 nacházející se v klidné části obce Vřesovice 10 km od Kyjova. Zastavěná plocha domu je 104 m2 a je celý podsklepený. Dispozice : - sklep o ploše cca 95 m2 - přízemí o ploše cca 108 m2 je tvořeno vstupní halou, schodištěm do patra, schodištěm do sklepa, velkou kuchyní, obývacím pokojem, pokojem pro hosty a prostornou koupelnou s toaletou. - I.NP o ploše cca 60 m2 je tvořeno ložnicí a dětským pokojem. Dále je zde vstup na terasu a půdu, kde se dají případně dobudovat další prostory a na střechu použít např. solární panely. Zdivo domu je z pálených cihel a ytongu, stropy jsou keramické, krov dřevěný, krytý pálenou taškou. Stáří domu je cca 42 let. K domu náleží předzahrádka a dvůr o ploše cca 269 m2. Dvůr je obehnán zídkou a poskytuje naprosté soukromí. Na dvoře je vedlejší budova, která slouží jako garáž, na niž navazuje funkční kurník s automatickými dvířky. Nad celou vedlejší budovou se nachází seník. K dispozici je i vlastní studna s užitkovou vodou. Zahrada (cca 568 m2) s obhospodařovanou půdou na záhony a mladými ovocnými stromy (meruňky, třešeň, švestky, hrušeň, veliký ořešák) je ihned za dvorem. Z domu je nádherný výhled do okolí, často zde lze pozorovat pasoucí se srnky. Obec leží na soutoku Skaleckého a Vřesovického potoka a je součástí mikroregionu Podchřibí. V obci je MŠ s celodenním provozem, společné zařízení Základní školy speciální, praktické školy a dětského domova, bazén přístupný veřejnosti včetně sauny a whirpoolu. Dále je v obci TJ Sokol, Klub českých turistů, knihovna, hasiči, komunitní centrum. Dojezdová vzdálenost do Kyjova je cca 10 min autem, do Hodonína cca půl hodiny, do Brna 1 hodinu, vlakem cca 1 hodinu. Kyjov je město a je zde veškerá občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 900 000 Kč
Prodej / Rodinný / Vřesovice, okres Hodonínchci zjistit více >

Kobeřice, RD 4+kk, po rekonstrukci, terasa - rodinný dům

Kobeřice, RD 4+kk, po rekonstrukci, terasa - rodinný dům - Domy Vyškov

Dům za cenu bytu... Nevěříte? Ano, jeden pro vás máme, a to RD 4+kk v Kobeřicích u Brna. Menší útulný domek s terasou nabízí užitnou plochu cca 98,96 m2. Dispozice přízemí : obývací pokoj s kuchyňským koutem cca 20,17 m2 koupelna s vanou cca 4,35 m2 samostatná toaleta samostatná spíž cca 2,78 m2 technická místnost s kotlem 1,60 m2 chodba cca 3,28 m2 vstupní hala cca 7 m2 pracovna cca 9,06 m2 vstupem na terasu, která má výměru cca 20,93 m2 Dispozice podkroví: velkorysý dětský pokoj cca 20,70 m2 s klimatizací koupelna se sprchovým koutem cca 4,80 m2 samostatná toaleta ložnice cca 9,89 m2 chodba se schodištěm cca 13,10 m2 Dům byl postaven na základech starého domu cca před 22 lety. V roce 2019 proběhla renovace střechy – nová izolace – foukaná pěna, nové stropní sádrokartony a nová střešní okna Fakro. V roce 2021 byla stávající okna vyměněná za nová s trojskly, nové vstupní dveře a instalována klimatizace v podkroví v dětském pokoji. S tím souvisí i nízké náklady na bydlení: elektřina - 840 Kč/měsíc, plyn - 2.010 Kč/měsíc. Pod terasou se nachází sklepní prostory se samostatným vchodem z ulice, kdy dispozice a světelnost těchto prostor nabízí možnost využití jako dílnu. Před domem je parkovací místo na vlastním pozemku. Přestože boční zdi domu nejsou společné se sousedy, dům je považován za řadový. Obec Kobeřice se nachází cca 10 km od Slavkova u Brna. Je plně plynofikována, dostatečně zásobena elektrickou energií a centrálním rozvodem vody ze studní v lese. Je zde přímé autobusové spojení do Slavkova, kde lze přestoupit na autobus či vlak do Brna nebo Vyškova. V obci je dvoutřídní MŠ a základní škola 1-5 ročník. Dům se nachází téměř v centru obce nedaleko obchodu, zastávky autobusu a pohostinství. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

4 650 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kobeřice u Brna, okres Vyškovchci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za okamžitě bez inzerce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za z první prohlídky

úspěšně prodáno za 5 měsíců

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 1 hodinu :)

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 1 hodinu :)

úspěšně prodáno za 21 dní

úspěšně prodáno za 14 dní

úspěšně prodáno za 60 dní

Ing. Kateřina Škorpilová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist