Bc. Miloš Brůcha

pobočka BRNO, Květná

google
stars
sreality
stars
facebook
stars
Bc. Miloš Brůcha

Jmenuji se Miloš Brůcha a jsem realitní makléř ve společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
Po 15 letech zaměstnání v korporátu v oboru automotive jsem se rozhodl změnit svůj život a věnovat se činnosti, která má smysl - pomáhat druhým. A protože jsem polovinu své kariéry strávil vedením kolegů a neumím si život bez kontaktu s lidmi představit, byla práce realitního makléře první volbou – pomáhat druhým získat nový domov.

Systém mojí práce

Základním kamenem nárožním je pro mě zaměření na klienty, jejich požadavky, sny a přání, které ve spojení s profesionálně odvedenou službou a zajištěním bezpečného obchodu nekončí jeho uzavřením, ale na základě spokojenosti klientů pokračují i budoucí spoluprací.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Společnost COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. mě oslnila svým profesionálním a přátelským prostředím, zaměřením v první řadě na spokojenost klientů a pomoc naplnit jim jejich sny. Rád pracuji s lidmi, svou práci realitního makléře cítím jako poslání. Pomoc se zajištěním bezpečného prodeje či nabytí nemovitost je pro mne alfou a omegou. V poslední řadě radost druhých z nového domova je pro mne největší odměnou.
Společnost COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. je navíc členem Regionální hospodářské komory, má propracovaný proklientský systém zajišťující klientům bezpečný obchod, férové jednání a finanční poradenství.

celý text
Moje služby

Moje reference

  • google stars
  • sreality stars
  • facebookstars

COLOSEUM NEMOVITOSTI - prezentace společnosti. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi. A tohle jsme my.
Vážíme si Vaší důvěry.
Děkujeme

Profesionální prezentace = vyšší šance na úspěch

Naši makléři po návštěvě nemovitosti nejlépe zhodnotí, co je nejvhodnější právě pro Tu vaši a jak ji nejlépe prodat (představit) a následně reálně prodat - o to tu přeci jde Rádi s Vámi probereme veškeré možnosti, naše služby jsou opravdu rozsáhlé - stačí se ozvat, o zbytek už se postaráme my.

Skvělá prezentace výjimečného pronájmu bytu!

I když by někdo mohl říci - je to "jen pronájem" - nám na prezentaci našich zakázek stejně tak jako na dobré pověsti ZÁLEŽÍ! Proto jsme do tohoto krásného bytu pozvali profesionála, který nemovitost nafotil a použili jsme také home staging, abychom prezentaci dovedli k dokonalosti. Díky naší preciznosti se nám povedlo upoutat pozornost mnoha zájemců a majiteli už zůstalo jen si vybrat.

Na dobré pověsti nám záleží, a proto pro Vás pracujeme ve dne i v noci...

Dlouhodobě se řadíme mezi TOP realitní kanceláře na Moravě. Naše pobočky můžete navštívit v 5 městech. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální a certifikovaní makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit rodinný dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu, rekreační nebo komerční objekt, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Reality milujeme a dokážeme Vám, že to děláme skvěle, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Videokoláže, které kupujícím hned padnou do oka

Moderní prezentace nemovitosti, to je naše.
Každou prezentaci děláme na maximum. Jde přece o to, abychom nemovitost potenciálnímu kupci co nejvíce přiblížili a zároveň získali zájem i těch, které bychom normální prezentací nezaujali.
Máte taky zájem o takovou prezentaci?
Ozvěte se nám...a důvěřujte nám i Vy.

Bc. Miloš Brůcha
Bc. Miloš Brůcha
Bc. Miloš Brůcha
Moje poptávky
Moje nabídky

Sudice, RD 6+2, užitná plocha 196m2, zahrada, garáž, k rekonstrukci - rodinný dům

Sudice, RD 6+2, užitná plocha 196m2, zahrada, garáž, k rekonstrukci - rodinný dům - Domy Třebíč

Toužíte po výjimečném domě s terasou a zahradou, kde budete moci nerušeně odpočívat? Je jedním z Vašich požadavků dojezdová vzdálenost hodinu od Brna? Pak si právě Vám dovolujeme exkluzivně nabídnout ke koupi jedinečný rodinný dům o dispozici 6+2 nacházející se v obci Sudice, nedaleko Náměště nad Oslavou, v obci tak trochu ukryté před světem v údolí obklopeném poli a lesy. Jedná se o starší dům s již započatou rekonstrukcí, v domě jsou nové rozvody elektřiny, vody a tepla, plastová okna a dvě koupelny. K nastěhování přitom stačí málo - zvolit způsob vytápění, položit podlahy a dokončit celkový vzhled a stav nemovitosti vhodné k bydlení. Dům má opravdu velkorysou dispozici přes 190 m2, v přízemí se nachází garáž, technická místnost, 3 skladovací prostory a kamenný sklep. V prvním patře jsou dvě ložnice, obývací pokoj s balkonem, nebývale prostorná kuchyň s jídelnou a koupelna s vanou a WC. Z prvního patra se zároveň vychází na terasu orientovanou do svahu zahrady. V patře druhém je dispozice stejná, jen koupelna je se sprchovým koutem namísto vany. Pro lepší představu o možném budoucím stavu Vám poslouží přiložené vizualizace. Obec leží 7 km na jihovýchod od Náměště nad Oslavou v roklině okolo Sudického potůčku. V obci se nachází prodejna potravin, obecní dům, mateřská škola a TJ Sokol Sudice. PENB nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 490 000 KčProdej / Vila / Sudice, okres Třebíčchci zjistit více >

Bc. Miloš Brůcha můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.


Kolegové a jejich weby
TOPlist