Prodej nemovitostí

Zlámanka, RD 2+1, zahrada, studna, garáž - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 na okraji obce Zlámanka v okrese Kroměříž. Celková plocha pozemku je cca 1304 m2. Součástí je předzahrádka, uzavřený dvorek a dvě zahrady o velikosti cca 273 m2 a 467 m2. Dům lze využít i k rekreačním účelům jako chalupa, protože je samostatně stojící a nabízí tak dostatek soukromí a klidu. V domě je nově rekonstruovaná krytina střechy (do ulice pálená taška, do dvora plechová pozinkovaná), rozvody elektřiny, vody, odpadů a plynu. Při rekonstrukci byl podřezán a izolován. K okrase vnitřních prostor slouží také dvě kamna a otevřený krb. Nemovitost je částečně zařízená. Obyvatelné pokoje jsou neprůchozí kromě kuchyně. Za domem na dvorku jsou malá hospodářská stavení, okrasná studna a pak také studna jak na pitnou, tak na užitkovou vodu. K dispozici je garáž, ze které lze projet na dvůr, stejně jako z venkovního parkovacího stání vedle domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměříž
Pohledy, parcela, 748 m², inženýrské sítě - pozemek - Pozemky Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 748 m2 v obci Pohledy, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Uliční šíře parcely je 21m, délka 37 m. Veškeré inzenýrské sítě se nacházejí na pozemku, příjezdová cesta je asfaltová. Na pozemek je vydáno stavební povolení a vypracován projekt, který je k dispozici. Obec Pohledy se nachází 10 km od města Svitavy, okolní příroda zve k pěší turistice i cyklovýletům. Veškerou infrastrukturu nabízí nedaleko vzdálené Jevíčko či Svitavy. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pohledy, okres Svitavy
Popice, pozemky pro komerční výstavbu 8 129 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 8 129 m2 v obci Popice, který je nyní evidován jako orná půda, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro malou a střední výrobu s bydlením správce, nebo pro sportovní účely. K pozemku vede štěrková příjezdová komunikace. Připojení na elektřinu, vodu a kanalizaci je v vzdálenosti 150 m. Šíře pozemku je 70 m, délka 115 m. Vinařská obec Popice leží v blízkosti Pálavských vrchů, Novomlýnských jezer, Lednicko-Valtického areálu a historického města Mikulova obklopena krásnou přírodou a přitom 30 km od Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

1 000 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Komerční / Popice, okres Břeclav
Pouzdřany, stavební parcela 13 020 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 13 020 m2 v obci Pouzdřany, který je nyní evidován jako orná půda. Obec Pouzdřany zde plánuje do 3 let výstavbu. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 48 m, délka 264 m. Pouzdřany jsou obec v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží nedaleko řeky Svratky, zhruba 13 km od Hustopečí a 12 km od Pohořelic mezi dálnicí D2 a rychlostní silnicí R52. Pro více informací čí případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pouzdřany, okres Břeclav
Strachotín, orná půda 11 002 m2, - pozemek - Pozemky Břeclav

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 11 002 m2 v obci Strachotín, který je nyní evidován jako orná půda. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace. Šíře pozemku je 34 m, délka 337 m. Vinařská obec Strachotín se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží v těsné blízkosti Novomlýnských jezer, 35 km od Brna, 9 km od Hustopečí a 13 km od Mikulova. Ze Strachotína je krásný pohled na Pálavské vrchy s hradem Děvičky. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléř.

1 100 Kčchci zjistit více >
Prodej / Pole / Strachotín, okres Břeclav
Znojmo - Kraví hora, zahrada 1.239 m2 - pozemek - Pozemky Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji pěknou zahradu ve Znojmě na Kraví Hoře o celkové výměře 1.239m2. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zahrada. Zahrada je oplocená a je zde dřevěná chatka, je zatravněná a jsou zde vysázené vzrostlé ovocné stromy. Je možné připojení na vodu a elektřinu, voda je vzdálená 1 m od pozemku. Ze zahrady je krásný výhled na Znojmo. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

150 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Zahrada / Znojmo, okres Znojmo
Brno - Královo pole, obchodní dům 1500 m² - komerční objekt - Komerční Brno

Exkluzivně Vám nabízíme prodej obchodního domu v lokalitě Brno Královo Pole na ulici Palackého třída. Objekt se nachází na velmi frekventované ulici, nedaleko Semilassa. Budova je zděná, ve velmi dobrém stavu, po celkové rekonstrukci a přístavbě v r. 2004. Čtyři nadzemní podlaží mají přibližnou užitnou plochu 1500 m2, každé podlaží je o přibližné užitné ploše 350 m2 a sklad s přibližnou užitnou plochou 100 m2. V 1. NP je celkem 5 obchodů, ve 2. NP se nachází kanceláře a solná jeskyně, 3. a 4. NP disponuje kancelářskými prostory. V současné době je objekt využíván nejen jako obchodní centrum, ale nachází se zde kanceláře, prostory pro poskytování služeb, servis, sklad. Dispozice domu předurčují jeho využití pro činnost obchodní, výrobní, servisní, skladovací, služby v oboru masáží, kosmetiky, solné jeskyně, nehtového studia nebo pro sídlo větší společnosti. Zavedeny jsou veškeré inženýrské sítě, vytápění domu je ústřední plynové. k obchodnímu domu náleží parkoviště pro cca 25 automobilů, vjezd je možný i pro nákladní vozidla. Velmi zajímavá nabídka vhodná jako investice. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

43 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Koryčany - Lhotka, RD 2+1, 203 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji malý rodinný dům o dispozici 2+1ve městě Koryčany na úpatí Chřibů. Dům se nachází v klidné okrajové části města a do chřibských lesů je to doslova jen pár metrů. Vstupujeme do prostoru předsíně spojeného s kuchyní (10,2m²) a po pár schodcích se dostáváme do hlavního obytného pokoje (16,6m²). Zde kdysi stál krásný krb, ale byl demontován. Další místnost (10,6m²) je propojena s hlavní volným průchodem, tak jak to je vidět na fotkách. Majitel nemovitost koupil v mírně zanedbaném stavu. Odstranil problém s vlhkými zdmi - vyčistil a opravil rýny a spády kolem domu. Nemovitost je vytápěna plynem - vafky. V dřevěném přístavku je prostor pro bojler ( 2x2m² ) pak dřevník a suché "splachovací" WC do septiku. Z předsíně domu je vstup do koupelny (2,7m²) kde je vana a chemické WC. Voda je odebírána z vlastní studny a rozvody v domě jsou provedeny. K domu náleží malá skrytá zahrádka se studnou, rybníčkem (malým) vzrostlými stromy a ohništěm. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Koryčany, okres Kroměříž
Znojmo, OV 1+1, 36,2 m2, prosklená lodžie, výtah - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 1+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 36,2 m2 ve Znojmě. Byt se nachází v prvním poschodí, panelového, zrevitalizovaného, bytového domu s výtahem. Po vstupu do bytu je předsíň ze které je vstup do koupelny, kuchyňského koutu s jídelnou a obývacího pokoje V obývacím pokoji je na podlaze nová, pěkná plovoucí podlaha a je zde vestavěná skříň s vyklápěcí postelí. Z obývacího pokoje je vstup na prosklenou lodžii. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 1+1 / Znojmo, okres Znojmo
Brno - Bosonohy, orná půda, 3100 m2 - pozemek - Pozemky Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý pozemek dle katastru nemovitosti vedený jako orná půda o celkové výměře 3100 m2 v brněnské městské části Bosonohy. Šíře parcely je 18,2 m, délka pozemku je 170,3 m. Pozemek není oplocený. Inženýrské sítě se nacházejí v dosahu 35 m od pozemku. Bosonohy jsou historická obec, leží na jihozápad od statutárního města Brna a zachovávají si charakter větší vesnice, kolem je již příroda, pole, lesy. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

999 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Pole / Brno, okres Brno
Svojanov, RD 6+1, 3 487 m², zahrada - rodinný dům - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 6+1 a přibližné užitné ploše 258 m2 v obci Svojanov. Samostatně stojící rodinný dům leží na okraji malebné obce, majitelé ho nyní využívají jako rekreační objekt, ale novým vlastníkům může posloužit k trvalému bydlení. Dům prochází rekonstrukcí - nová okna, podlahy, vstupní dveře. Přízemí nabízí kuchyni s novou linkou, dva pokoje, obývací pokoj s krbovými kamny a sociální zařízení. V prvním nadpodlaží potom najdeme tři pokoje, z nichž z jednoho lze vyjít na prostornou terasu a vstup na půdu. Dům je vytápěn krbovými kamny, ale je možné využít akumulační kamna napojena na noční proud, plynová přípojka je u domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Městys Svojanov leží ve vyhledávané rekreační oblasti přírodního parku Povodí řeky Křetínky v podhradí královského hradu Svojanov. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Svojanov, okres Svitavy
Starý Poddvorov, vinný sklep 66 m2 - vinný sklep - Ostatní Hodonín

Nabízíme Vám k prodeji řadový vinný sklep s přibližnou užitnou plochou 66 m2 v proslulé vinařské obci Starý Poddvorov. Tento objekt nabízí díky zdařilé rekonstrukci nadstandardní možnosti. Může být využit jako investice pro penzion, nebo sloužit budoucímu majiteli jako chalupa k celoroční rekreaci. Dispozice tohoto vinného sklepa je plnohodnotná pro přízemí i první patro. Nachází se na vlastním pozemku a vede k němu asfaltová příjezdová cesta s možností parkování před nemovitostí. Objekt je napojen na vodovod a kanalizaci. V přízemí se nachází zádveří, místnost na posezení, jídelna s plně vybavenou kuchyňskou linkou na míru a vstupem do částečně kvelbeného vinného sklepa. Dominantou přízemí je krb s krbovou vložkou, která zajišťuje vytápění celého objektu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. V prvním patře je pak ložnice, samostatná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a vstupní dveře do přírody. Tato nemovitost je především určená k relaxaci, k odpočinutí a posezení s přáteli s možností využití kvelbeného sklepa na ukládání archivních vzorků. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Vinný sklep / Starý Poddvorov, okres Hodonín
Brno - Líšeň, OV 4+1, 81,76 m2, balkón, výtah, sklepní kóje - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1 v osobním vlastnictví o užitné ploše 81,76 m2 v Brně - Líšeň. Byt se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. Po vstupu do bytu je předsíň a na pravé straně je dětský pokoj a čelně obývací pokoj s balkónem. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice. Předsíň je prostorná a rozšiřuje se v pěkný prostor, který sloužil jako jídelna a dále je tu vstup do dalšího dětského pokoje, do kuchyně, koupelny a vedle je samostatná toaleta. Tento prostorný byt se nachází v blízkosti hřiště, školky, zdravotního střediska a v okolí je pěkná příroda. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 4+1 / Brno, okres Brno
Podomí, RD 4+1, menší zahrada, k rekonstrukci, dva průchozí domy – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme koncový řadový rodinný dům o dispozici 4+1, který se skládá se dvou rodinných domů. Přibližná užitná plocha je 174 m2. Nachází se v obci Podomí nedaleko Vyškova. Dům má sedlovou střechu s dřevěným krovem a dřevěná okna. Zdivo domu je smíšeného typu. Obytná část částečně podsklepeného domu se soustřeďuje v prvním nadzemním podlaží. Nachází se zde dva pokoje, zádveří, spíž, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna a WC, které jsou samostatné. Dům je vytápěný lokálně, plynem. Ohřev vody je elektrickým ohřívačem. K dalším prostorům patří kůlna, sklep a podkroví. Dům je sice staršího původu, ale pro nového majitele bude skvělou volbou, protože mu nabídne spoustu možností, jak zde vybudovat dům snů. K domu náleží i menší zahrada s rozlohou 86 m2. Pozemek má možnost vjezdu na dvůr, lze zde parkovat autem. U domu se dále nachází studna s pitnou i užitkovou vodou. Okolí domu je velice klidné. V bezprostřední blízkosti je les. Obec má k dispozici školku, školu, potraviny, restauraci a jezdí zde autobus. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

690 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Podomí, okres Vyškov
Olomouc - Nové Sady, OV 3+1, 70 m², lodžie, sklep – byt - Byty Olomouc

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 70 m2 nacházející se v klidné a žádané lokalitě města Olomouc – Nové Sady. Byt se nachází v pátém patře osmipatrového panelového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací – zateplení, výměna plastových oken, nový výtah a střecha, dlažba, nové zděné jádro, elektrika v mědi, nové odpady a rozvody. Tento velmi dobře udržovaný byt s krásným výhledem do okolní přírody má k dispozici předsíň, obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyň včetně nové kuchyňské linky, samostatnou koupelnu a WC. V bytě zůstává obývací stěna, lednička, pračka, psací stůl, světla a další vybavení dle domluvy s majitelem. K bytu navíc náleží lodžie, sklep a společná kolárna a kočárkárna. Parkování je možné přímo před domem. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 860 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 3+1 / Olomouc, okres Olomouc
Střelice u Jevišovic - RD 2+1, 100 m2, dvůr, zahrada - rodinný dům - Domy Znojmo

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Střelice u Jevišovic. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina a kanalizace). Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem, který zabezpečuje i ohřev vody a jsou zde také krbová kamna. Za domem je uzavřený dvůr na kterém se nachází studna a hospodářské budovy. Za dvorem je prostorná stodola, která se dá využít na garáž a nebo je tady možnost pronájmu zájemci, který ji v současné době využívá. Za stodolou je zahrada o přibližné velikosti 581 m2 na které jsou vysázené ovocné stromy, na zahradu je možnost vjezdu. Střelice jsou vzdálené od Jevišovic pouhý 1 km, kde je výborná občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

750 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Střelice, okres Znojmo

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.