Jana - Smažáková, DiS.

certifikovaná manažerka pobočky
pobočka BRNO, Lidická

Jana - Smažáková, DiS.3. LEVEL - TOP KLUB

Pomoc lidem - to spojuje mne a COLOSEUM NEMOVITOSTI.
Vždy jsem se snažila být co nejvíce prospěšná - být tu pro ostatní a být součástí něčích splněných přání. Vidět, jak je klient spokojený a vědět, že jsem k tomuto mohla alespoň nějakou částí své práce přispět, je pro mě pocit k nezaplacení.
Výše uvedené u sebe nejen já, ale i mé blízké okolí pozoruje již od útlého věku, což potvrdila i změna oboru ze SŠ Obchodní akademie na Vyšší pedagogické vzdělání. Následně pak také dvouleté vedení jednoho z oddělení soukromého úřadu v oblasti soudní a správní z celkového působení po dobu téměř sedmi let. Zde byla mou náplní a zároveň potěšením starost jak o klienty, tak o své kolegy a svěřenou agendu.

Systém mojí práce

Umění naslouchat, porozumět a poté najít to nejlepší možné řešení a společně věc dotáhnout do šťastného konce/nového začátku, kde vstřícnost, ochota a nadšení pro práci jsou jedny z nejklíčovějších aspektů - to Vám na naší pobočce Brno - Lidická mohu nabídnout.

Proč já a proč COLOSEUM

Velmi přívětivý přístup ke klientům a to, že jsou v COLOSEUM NEMOVITOSTI tyto osoby těmi na prvním místě je to, co mne přesvědčilo o tom, že jsem zde správně. V životě je nejdůležitější věřit tomu, co člověk dělá - já této realitní kanceláři věřím a budu se snažit udělat vše pro to, abyste i Vy nabyli tohoto pocitu důvěry a bezpečí - to je totiž společný jmenovatel nás všech a to, na čem nám nejvíce záleží - Vy a Vaše spokojenost.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Na nás se můžete SPOLEHNOUT - prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Každá nemovitost má své kouzlo a my je umíme správně zachytit

Každé prodávané nemovitosti sestavíme balíček služeb na míru. Tím základním a naprosto samozřejmým jsou profesionální fotografie a úvodní video.

Ze statistik vyplývá, že úvodní video dokáže zvýšit návštěvnost inzerátu až o 600%! Inzerujeme na 76 realitních serverech!!!

Chceme pro své klienty to nejlepší - a to prodat rychle, výhodně a bezpečně!

Dokážeme prodat cokoliv. Svěřte nám prodej své nemovitosti a přesvědčte se sami!

Za 15 let působení na realitním trhu jsme prodali tisíce nemovitostí a stojí za námi tisíce spokojených klientů. Prodáváme domy, byty, stavební pozemky, chaty i chalupy, komerční nemovitosti, zemědělskou půdu i lesy. U každého prodeje zvolíme individuální strategii, aby obchod proběhl co nejrychleji a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Například tento rodinný dům v Hruškách byl v původním stavu bez jakýchkoliv vnitřních či venkovních úprav. Přesto se makléři Jiřímu Nádeníčkovi podařilo i díky skvělé prezentaci na prohlídky dovést velké množství zájemců, ze kterých si majitelky nakonec mohly vybrat :) Dům byl prodán za necelých 6 týdnů za aktuálně nejvyšší tržní cenu!

2D a 3D půdorysy pro dokonalou představu o prostoru

2D a 3D půdorysy zajišťujeme u každé naší zakázky, aby si zájemci mohli už před prohlídkou udělat přesnou představu o dispozicích nabízené nemovitosti.

Toto video ukazuje rodinný dům ve Vřesovicích s dispozicí 4+1. Makléřka z naší pobočky, Ing. Kateřina Škorpilová ví, že obzvlášť u takto velkých nemovitostí jsou půdorysy pro rozhodování o prohlídce opravdu důležité.

Fotky od profesionálního fotografa, video, vizualizace, home staging... A mnoho dalšího.. Tohle vše samozřejmě zařídíme i pro Vás!

Fotografie z dronu kdykoliv je to potřeba!

Luxusní nemovitost si zaslouží tu nejlepší možnou prezentaci.

I tento netypický byt s galerií v Popůvkách u Brna již má své nové majitele. Bytový dům se nachází v krásném prostředí - v okolí je spousta zeleně, rybník, lesy... Proto se Jiří Nádeníček - člen mého makléřského týmu - v tomto případě rozhodl využít navíc i služby profesionála a nechal pořídit fotky z dronu. Zájemci díky tomu už při prohlížení inzerce věděli, o jak výjimečnou nabídku se jedná a neváhali si co nejdříve domluvit prohlídku. A přesně o to nám v inzerci jde.

O byt byl i díky skvělé inzerci obrovský zájem a prodal se tak za nejvyšší možnou cenu!

Videokoláže, které kupujícím hned padnou do oka

K prezentaci na sociálních sítích používáme videokoláže a cíleně zaměřené kampaně. Tím si můžeme být jistí, že kdokoliv ve Vašem okolí hledá nemovitost k prodeji, ta Vaše mu rozhodně neunikne!

Jsme nejlepší pobočkou roku 2021 a 2020!!!

Za minulý rok jsme se díky důvěře klientů, kteří nám svěřili do prodeje svoji nemovitost, naší pílí a rozsáhlým zkušenostem stali po druhé v řadě "Pobočkou roku" :)

Ani tento rok neponecháváme nic náhodě a hned v únoru mí makléři z Lidické - Radek Novotný, Ing. Jana Mátlová a Roman Coufal zrealizovali tolik obchodů, že obsadili všechny 3 stupně vítězů a získali tak úžasný hattrick!

Ocenění sbíráme průběžně celý rok

I v dubnu má pobočka dva zástupce na stupních vítězů! Tentokrát se blýskli pánové Janda a Nádeníček a celá pobočka se tak stala pobočkou měsíce.

Michal Janda - 1. místo
Jiří Nádeníček - 3. místo

Jana - Smažáková, DiS.
Jana - Smažáková, DiS.
Jana - Smažáková, DiS.

Moje reference

Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek pobočky a náš pobočkový tým

úspěšně prodáno za 1 týden

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 3 dny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za z první prohlídky

úspěšně prodáno za 5 dní

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 13 dní

úspěšně prodáno za 12 dní

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 7 dní

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 1 den

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 5 týdnů

úspěšně prodáno za 4 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za 16 měsíců

Jana - Smažáková, DiS. můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist