Pronájem nemovitostí

Brno - Štýřice, pronájem prostor 33 + 37 m2, sociální zařízení - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu dvě místnosti pro komerční využití v Brně na ulici Křídlovická. Prostory jsou určeny k provozování obchodu a služeb (byla zde provozována pedikúra), prodejna s výlohou má výměru 37, provozovna 33 m2. K dispozici je sociální zařízení. Prostory se nacházejí ve frekventované lokalitě blízko centra. Cena je uvedena za obě místnosti - provozovnu i prodejnu. Lze je pronajmout i zvlášť, každou za 10 000 Kč + DPH/měsíc + služby. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

20 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Tišnov,kanceláře, obchod, částečně zařízené - komerce - Komerční Brno-venkov

Nabízíme Vám k pronájmu čtyři místnosti využitelné jako kancelářské nebo obchodní prostory v Tišnově. Místnosti o výměrách 15,8 m2, 18 m2, 18 m2 a 21,66 m2 se nacházejí v přízemí cihlové budovy, navíc je součástí pronájmu skladový prostor na půdě o přibližné ploše 70 m2. Místnosti lze pronajmout rozděleně po dvou kancelářích (nájem 10 000 Kč/ měsíc) s adekvátní částí půdy. K dispozici je společné sociální zařízení se sprchou a kuchyňka. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Prostory jsou částečně zařízené nábytkem. Kanceláře se nacházejí v zástavbě rodinných domků, v lokalitě v blízkosti Tesca (možnost parkování) a autobusového nádraží. Vhodné využití je například pro pobočku pojišťovny. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

20 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Tišnov, okres Brno-venkov
Prušánky, hala 935 m2, kanceláře 100 m2, po rekonstrukci - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu skladovací a obchodní prostory o přibližné užitné ploše 1066 m2 v Prušánkách, okres Hodonín. Všechny prostory jsou po kompletní rekonstrukci a v roce 2016 proběhla kolaudace objektu. Hala byla využívána jako skladovací prostor (935 m2), k dispozici jsou ještě čtyři kanceláře o přibližné podlahové ploše 100 m2 a sociální zařízení. Objekt je napojen na internet, vodovod, elektřinu a plyn. Areál je oplocený, s ostrahou s příjezdovou cestou pro osobní i nákladní dopravu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nájemné bylo stanoveno na 500,- Kč/ m2/rok plus energie plus DPH. Objekt je vhodný pro nejrůznější druhy podnikání (obchodní činnost, skladovací prostory apod.) s využitím zázemí pro administrativu. Nachází se v blízkosti silnice I. třídy Brno – Břeclav a v blízkosti je i sjezd z dálnice D1 v Hustopečích. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

400 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Prušánky, okres Hodonín
Břeclav, pronájem RD 3+1, po rekonstrukci, 90 m2 - rodinný dům - Domy Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné podlahové ploše 90 m2 v Břeclavi. Řadový, cihlový dům se sedlovou střechou se nachází v centru města v klidné lokalitě. V letech 1985 proběhla výstavba nové přístavby k domu a byla zrekonstruována nová střecha. V roce 2015 byla provedena další rekonstrukce (plovoucí podlahy, PVC, sanita, dlažby, kuchyňská linka apod.). Dispoziční řešení domu je chodba, předsíň, kuchyň, tři pokoje, koupelna a toaleta. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kondenzační kotel. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn i kanalizaci. Parkování je před domem. Je zde možnost užívat zahradu a posezení na dvoře. Po dohodě s majitelem možnost rekonstrukce podkroví (odpočet nájmu). Průkaz energetické náročnosti E - nehospodárná. Nájemné je stanoveno na 16.000,- Kč plus zálohy na služby spojené s provozem. Jedná se o dlouhodobý pronájem a dům je volný od 15.8.2017. Dům má velmi výhodou polohu a nachází se blízko centra města s veškerou občanskou vybaveností. Za účelem bližších informací o této nabídce, kontaktujte makléře. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

16 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Rodinný / Břeclav, okres Břeclav
Šardice, pronájem bytu 3+kk v rodinném domě 85 m2 - byt - Byty Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu byt v rodinném domě 3+kk o přibližné užitné ploše 85 m2. Jedná se o pronájem bytu v prvním poschodí rodinného domu se samostatným vchodem. Dům je po částečné rekonstrukci (plastová okna, zateplení, nová fasáda). K využití je i plně vybavená kuchyňská linka a nábytek. Přízemí domu bude zatím neobydlené (2-3 roky), majitel hledá spolehlivé nájemníky, kteří se budou o dům a zahradu starat a využívat zahradu pro své potřeby. Dispozice bytu je předsíň, kuchyň s jídelnou a vstupem na terasu (13 m2), ložnice, obývací pokoj, koupelna s vanou a samostatné WC. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody plynový bojler. Je přípojka na internet a je možnost využít i satelit. Parkování před domem nebo v průjezdu. Nájemné činí 14.000,- Kč včetně záloh na spotřebu energií. Byt je v dobrém stavu připraven ihned k nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Obec Šardice disponuje veškerým občanským vybavením. V blízkosti domu je ZŠ, MŠ, obchod, pošta, restaurace i zastávka autobusu. Před domem je krásný park. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

14 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 3+kk / Šardice, okres Hodonín
Hustopeče, pronájem obchodních prostor, 90,9 m2 - komerce - Komerční Břeclav

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory o přibližné užitné ploše 90,9 m2. Tyto komerční prostory se nachází v oblasti obchodů, sídel firem a obytných budov v Hustopečích. Prostory v novostavbě jsou určeny pro obchodní činnost, kanceláře nebo poskytování služeb. K dispozici je vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a tři kanceláře (39,95 m2, 28,55 m2, 14,9 m2). Veškeré zařízení bude vystěhováno, bude položen nový koberec a vymalováno. Zůstat mohou vestavné skříně. Je zde připojení na internet i kabelovou televizi. Pronájem bude volný od 15.11.2017. Parkování v bezprostřední blízkosti objektu na veřejném parkovišti. Topení je ústřední napojené na plynový kotel. Vodovodní a elektrická přípojka mají vlastní měřiče. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nájemné je stanoveno na 14.000,- Kč bez záloh na energie a služby spojené s provozem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

14 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Hustopeče, okres Břeclav
Brno - Stránice, pronájem pokoje v rodinném domě 13 m2, samostatný, neprůchozí, zařízený – pokoj - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu dva samostatné neprůchozí pokoje o přibližné užitné ploše 13 m², uvedena plocha se týká jednoho pokoje, v cihlovém rodinném domě, v dostupné a zároveň klidné lokalitě Stránice na ulici Rezkova. Každý pokoj je plně zařízený. Kuchyň a sociálka je společná pro celou bytovou jednotku. V bytě momentálně bydlí tři muži. Pronajímá se na dobu určitou s možnosti dalšího prodloužení. Připojení k internetu je samozřejmostí. Zastávka MHD je vzdálená 50 m od domu. Dostupnost do centra města je pouhých 8 minut autobusem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída energetické náročnosti G. Pokoje jsou k dispozici ihned. Uvedená cena je za jeden pokoj. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Pokoj / Brno, okres Brno
Brno Bystrc, pronájem bytu 1+1, 40 m2 – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v klidné lokalitě Brno Bystrc na ulici Rerychova. Jedná se o zrekonstruovaný byt 1+1 o přibližné užitné ploše 40 m². Součástí bytu je pokoj, kuchyň, koupelna a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, pokoje jsou nezařízeny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Dostupnost je do 20-ti minut od středu města. K dispozici od září 2017. Pro bližší informace a dohodnutí prohlídky kontaktujte makléře.

6 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+1 / Brno, okres Brno
Hodonín, pronájem obchodních prostor 150 m2 - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu prostor pro komerční využití s přibližnou užitnou plochou 90 m2, v Hodoníně Bažantnici. Obchodní prostory mají výlohy do ulice a zadní vchod a rampu pro zásobování. Budova, ve které se obchod nachází, prošla rozsáhlou rekonstrukcí včetně výměny oken za plastová. Kromě prodejní plochy je k dispozici i kancelář,zázemí s umyvadlem a WC, skladové prostory (20m2), výtah, sklep (50 m2). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Cena za pronájem je stanovena včetně platby do fondu oprav 11.900,- Kč za měsíc, bez záloh na spotřebu energií a služeb s objektem spojených. Objekt bude volný od 10/2017. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Hodonín, okres Hodonín
Veselí nad Moravou, pronájem obchodních prostor, 25 m2 - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory s přibližnou užitnou plochou 25 m2, nacházející se v centru města Veselí nad Moravou. Využití objektu může být vhodné od obchodního a skladovacího prostoru, až po zřízení kanceláře. K dispozici je prostorná kancelář (20 m2) s vlastním sociálním zřízením. K parkování slouží veřejné parkoviště. V současné době se tu nachází kompletně vybavené bistro s možností pronájmu celé technologie. Cena za pronájem je stanovena 3.200,- Kč/měsíčně + DPH + energie. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 200 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Veselí nad Moravou, okres Hodonín
Znojmo, pronájem bytu OV 2+1, 96m2, - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu nadstandardní prvorepublikový byt o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 96 m2 ve Znojmě. Byt se nachází ve čtvrtém poschodí cihlového domu téměř v centru města. Po vstupu do bytu je prostorná chodba z které jsou vstupy do jednotlivých pokojů. Je zde prostorná kuchyně, jedna ložnice a velký obývací pokoj. V prostorné koupelně je umístěna rohová vana i sprchový kout, toaleta je samostatná. Byt je nadstandardně prostorný a nájem je včetně částečného vybavení. V kuchyni se nachází pěkná, nová kuchyňská linka. K bytu náleží sklepní kóje.Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Znojmo, okres Znojmo
Brno - Řečkovice, pronájem nebytových prostor, 256 m2, bazén, parkování - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory v přízemí objektu o třech nadzemních podlažích v Brně-Řečkovicích. Tyto prostory je možné pronajmout dlouhodobě jako luxusní mateřskou školku s vlastním bazénem a případně upravit i pro alternativní využití - třeba pro rehabilitační centrum, relaxační wellnes komplex (prostory pro solárko a masáže), nebo jako prestižní sídlo úspěšné firmy, kde rozsáhlé možnosti parkování přímo na pozemku jsou velkým kladem této nemovitosti. Další možností využití je provozovat komerčně bazén pro potřeby jiných předškolních zařízení, jak tomu již bylo v minulosti. Užitná plocha přízemí je cca 245 m2 a má další nevyobrazené prostory k využití. Toto podlaží má bezbarierový přístup včetně zázemí pro tělesně postižené. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G, přestože objekt je kompletně nově zateplen a čeká pouze na finální barevný fasádní nátěr. V případě zájmu je možné s majitelem objektu jednat i o pronájmu celého objektu či jeho odkoupení. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

35 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Ostatní / Brno, okres Brno
Brno - Řečkovice, pronájem RD, 445 m2, bazén, parkování - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu prostor zavedené úspěšné luxusní mateřské školy s vlastním bazénem. Tento komerční objekt je po provedené částečné rekonstrukci ve velmi dobrém technickém stavu čeká jen na to, až mu Vy určíte optimální barvu venkovní omítky podle svého vkusu a uvážení, protože to je to poslední, co je na tomto objektu potřeba udělat po stavební stránce, aby zazářil v celé své kráse. Školka má vše co má mít + mnoho rozsáhlých prostor navíc a už chybí jen nový schopný majitel, aby se dal znovu zahájit dříve velmi úspěšný provoz. Tento komerční objekt disponuje vlastními rozsáhlými parkovacími plochami s místy vyhrazenými pro tělesně postižené a jeho přízemí je upraveno bezbariérově včetně potřebného sociálního zázemí. Z tohoto důvodu je možné tento objekt snadno adaptovat i pro mnohé jiné účely. Lze z celého objektu udělat opravdu prestižní sídlo prosperující firmy i s možností firemní prodejny a předváděcími prostorami. Samozřejmě je možná úprava na nadstandardní rozlehlý luxusní rodinný dům, nebo k bydlení upravit jen některá podlaží a zbytek využívat komerčně. Na tyto varianty jsou již současným majitelem zpracované architektonické studie. Další možností komerčního využití je třeba rehabilitační centrum, lékařské ordinace, denní stacionář, a nebo třeba i soukromý klub s nevšedním zázemím. Prostory bazénu s příslušenstvím (šatny, sprchy, WC), s technologií i pro slanou vodu, je možné komerčně pronajímat jiným subjektům, jak tomu již bylo v minulosti. Jednotlivá podlaží mají výměru - přízemí 245 m2, první patro 110 m2 a podkroví 90 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G, ale objekt prošel zateplením, což je vidět na fotodokumentaci. V případě zájmu je možné s majitelem jednat i o pronájmu samostatných prostor v přízemí. Možnosti využití tohoto unikátního objektu pro Váš konkrétní záměr můžete sami nejlépe posoudit a zkonzultovat na prohlídce s našim makléřem. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Pronájem / Ostatní / Brno, okres Brno
Moravský Krumlov  - pronájem skladové prostory , 421 m2 - komerce - Komerční Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu skladové prostory o celkové ploše 300 m2 v Moravském Krumlově. Prostory jsou vhodné ke skladovým účelům, nebo je zde možnost provozovat pneuservis, nebo nějakou výrobu. K objektu je přivedená asfaltová příjezdová cesta a v prostoru je zavedená elektřina a voda. Prostory jsou umístěny na okraji Moravského Krumlova a u objektu je možnost parkování pro nájemce, nebo i pro případné zákazníky. Cena za pronájem je informativní, v případě vážného zájemce lze cenu určit dohodou. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Sklady / Moravský Krumlov, okres Znojmo
Brno - město, pronájem bytu 1+kk, po rekonstrukci, velký balkon, částečně zařízený - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu prostornou atypickou garsonieru o přibližné užitné ploše 29 m2 v centru Brna. Byt má zděné jádro, koupelnu s vanou, vytápění a ohřev vody jsou řešeny centrálně. K bytu navíc náleží balkon o ploše 10 m2 s výhledem do parku. V bytě zůstává kuchyňská linka a elektrospotřebiče - trouba, mikrovlnka, lednice. Nábytek a další zařízení mohou být po dohodě. Byt se nachází ve 2. NP čtyřpatrového cihlového domu bez výtahu. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí domu, ve vzdálenosti 150 m se nachází zastávka MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Byt je vhodný pro maximálně 3 osoby (může být rodina s jedním dítětem, studenti, pracující), bez zvířat. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši měsíčního nájmu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Brno, okres Brno
Brno - Staré Brno, pronájem prostor 22 m2, rušná ulice, výloha - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu prodejnu o přibližné užitné ploše 22 m2 na frekventovaném místě v širším centru Brna. Místnost je nezařízená vyjma prodejního pultu, s výlohou do ulice, k dispozici je internetové připojení. Součástí je vlastní sociální zařízení. Nachází se v přízemí cihlového domu situovaného v obytné a obchodní zástavbě. Nabízí se k dlouhodobému pronájmu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2017. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.