Pronájem nemovitostí

Brno - Přízřenice, pronájem skladových a parkovacích ploch, 3000 m2 - komerce - Pozemky Brno

Nabízíme Vám k pronájmu zpevněné skladové nebo parkovací plochy o celkové výměře 3000 m2, které lze využít k parkování autobusů, kamionů, vozů spediční služby apod. Plochy se nacházejí v oploceném hlídaném areálu, vjezd je přes vrátnici s ostrahou. Místo je rychle dostupné autem do centra Brna i na dálnici. V areálu lze zároveň pronajmout vytápěné kanceláře v přízemí budovy s kuchyňkou a sociálním zázemím, telefonní linkou a internetem.

120 Kč za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Komerční / Brno, okres Brno
Brno - Město, pronájem bytu OV 2+1, 99 m2, částečně zařízený – byt - Byty Brno

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 99 m2, nacházející se v centru města Brna. Pokoje jsou prosvětleny velkými okny, byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči – sporákem s troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. V koupelně je WC, sprchový kout i vana. V chodbě je k druhému pokoji samostatné WC. V komoře je umístěna pračka a sofa. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kombinovaným kotlem. Byt je volný od 15. 4. 2018. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 800 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Židenice, pronájem bytu v RD 1+kk, 35 m2, částečně zařízený, parkování – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o přibližné užitné ploše 35 m2, umístěný v prvním podlaží cihlového rodinného domu, se zbytkem domu společný pouze vchod a chodba. Rodinný dům se nachází v blízkosti centra města Brna s veškerou občanskou vybaveností. Byt je plně zařízen. Možnost použití úložných prostor dále v domě. Bytová jednotka je k dispozici ihned. Parkování je možné v garáži nebo u domu. Majitel upřednostňuje dlouhodobý nájem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Brno, okres Brno
Brno - Trnitá, pronájem kanceláře 221 m2, sprchy, šatna, kanceláře – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 221 m2, nacházející se v administrativní části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká. Disponují vlastním sociálním zařízením a sprchami. Internetové připojení je samozřejmostí. Lze je využít např. pro prezentační a školící účely nebo i jako skladové prostory. Disponují dobrým příjezdem osobní i nákladní dopravy a nákladním výtahem. Volné jsou ihned. Prostory budou předány vyklizené. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Trnižá, pronájem obchodních prostor 63 m2, kadeřnictví – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu lukrativní prostory pro kadeřnictví o přibližné užitné ploše 63 m2, nacházející se ve vysoce frekventované části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká. Pro potřeby kadeřnictví jsou vybaveny dostatečným počtem přívodních a odpadních potrubí. Volné jsou ihned. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Dobšice, pronájem bytu 1+1, 22 m2 - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+1 o přibližné užitné ploše 22 m2, umístěný v přízemí cihlového domu v Dobšicích. Po vstupu do bytu se nachází naproti dveřím kuchyňský kout, na pravé straně je vstup na toaletu s umyvadlem. Vpravo je obytný pokoj v kterém je umístěn sprchový kout. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a každá bytová jednotka má svůj bojler na ohřev vody. Cena pronájmu je včetně energií. a majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Byt je volný ihned k nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+1 / Dobšice, okres Znojmo
Brno - Trnitá, pronájem kanceláří 134 m2, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 134 m2, nacházející se v administrativní části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká, s vlastní kuchyňkou a sdíleným sociálním zařízením. Pro potřeby připojení kancelářských strojů jsou bohatě osazeny připojovacími a propojovacími zásuvkami. Internetové připojení je samozřejmostí. Lze je využít např. pro prezentační a školící účely nebo i jako skladové prostory. Disponují dobrým příjezdem osobní i nákladní dopravy a nákladním výtahem. Volné jsou ihned. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno – Černá Pole, pronájem bytu 2+1, OV 48m² – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploče 48 m². Byt je vybaven koupelnou s pračkou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, lednicí a troubou, pokoje jsou nezařízeny a neprůchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici od března 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 200 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno Černá Pole, pronájem Bytu 2+1, OV 55m² – Byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploše 55m². Byt je vybaven koupelnou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem a troubou, pokoje jsou nezařízeny a průchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici dubna 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Přízřenice, kanceláře 100 m2, sociální zázemí, telefon, internet, parkování - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kanceláře a sklady na frekventované Vídeňské ulici s rychlou dostupností dálnice i centra Brna. Jedná se o 10 kanceláří výměry 10 m2. Uvedená cena je za jednu kancelář. K prostorám náleží zařízené kuchyňky, sprchy i toalety, je zavedena pevná telefonní linka a internet. Vytápění je centrální plynové. Kanceláře je možné celkově využít také jako ubytovací zařízení. Prostory se nacházejí v přízemí třípodlažní budovy. Ke kancelářím je možné pronajmout skladové plochy do výměry 3000 m2. Skladové plochy lze využít také jako parkovací, je zde možnost parkování autobusů, kamionů, vozů spedičních firem apod. Budova i parkovací plochy jsou součástí střeženého oploceného areálu s vrátnicí. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Štýřice, pronájem bytu OV 2+1, 56 m2, balkon, sklep, výtah – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 o přibližné užitné ploše 56 m2, umístěný ve čtvrtém podlaží bytového domu s výtahem. Bytový dům se nachází téměř v centru města Brna s veškerou občanskou vybavenosti. Po kompletní renovaci bytu i domu včetně zateplení a plastových oken. Byt je částečně zařízen a skládá se z kuchyně, koupelny, WC, obývacího pokoje a ložnice. V koupelně se nachází vana. Součástí bytu je i balkón a sklepní kóje. Bytová jednotka je k dispozici ihned. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

13 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Trnitá, pronájem bytu 1+kk, novostavba,internet v ceně - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu jednopokojový byt v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 42 m2, blízko centra Brna. Byt je zrekonstruovaný, částečně zařízený nábytkem, v kuchyni je linka, sporák a lednice. V koupelně je sprchový kout. Vytápění a ohřev vody jsou centrální, k dispozici je kabelová televize a internet, které jsou v ceně nájmu. Byt je situován v 2. NP dvoupodlažní cihlové novostavby bez výtahu. Dům stojí v lokalitě 1 zastávku MHD od centra. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Byt je ihned volný, je vhodný pro dvě osoby, bez zvířat. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši měsíčního nájmu. Pronájem se uzavírá na dobu jednoho roku s možností prodloužení. Chcete bydlet v centru Brna? Zavolejte našemu makléři.

8 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Brno, okres Brno
Brno - Sadová, pronájem zahrady 1793 m2 – pozemek - Pozemky Brno

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu rovinatý pozemek o přibližné užitné ploše 1793 m2, nacházející se v žádané lokalitě Brno – Sadová. Je výborně dopravně dostupný s příjezdem přímo na pozemek. Nyní je veden jako zahrada, která je kompletně oplocena novým pletivem o výšce 2m s vjezdovou uzamykatelnou bránou šíře 3,5 m a opatřena stavební buňkou o rozměrech 3,5 x 2,5 m, vybavenou skříní a kobercem na podlaze. Jako zdroj užitkové vody slouží zásobník na dešťovou vodu. Celý pozemek lze dlouhodobě využívat k parkování osobních i nákladních automobilů i jako zahrada. Pro účely krytého parkovacího stání lze po dohodě s majitelem zbudovat montovaný přístřešek, ve kterém by poté mohly být zazimovány např. lodě na podvozcích apod. Ovocné stromy na zahradě jsou stále dobře plodící a i tyto plody budou majetkem nájemníka. O úhradu nájemného se může dělit více zájemců dle poměru užívané plochy. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Zahrada / Brno, okres Brno
Břeclav, pronájem bytu 1+kk, 30 m2 - byt - Byty Břeclav

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o přibližné užitné ploše 30 m2 nacházející se v 7. patře devítipodlažního bytového domu, který leží v klidné lokalitě města Břeclavi. Bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí(hliníková okna, společné prostory). Bytová jednotka je bezbariérová, vybavená novou kuchyňskou linkou s digestoří, sklokeramickým sporákem s troubou. Podlahy jsou vynylové, nové interiérové dveře. Koupelna je vybavená sprchovým koutem, umývadlem a toaletou. Vytápění bytu je centrální, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Byt je napojen na telefon, kabelovou televizi i internet. K dispozici je společná kolárna. Parkování je umožněno u domu s jedním vyhrazeným parkovacím místem pro bytovou jednotku. Nájem bytu je stanoven na 7000,- Kč na měsíc plus zálohy na spotřebu energií. Byt je volný od 1.3.2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Břeclav, okres Břeclav
Veselí nad Moravou, pronájem kancelářských prostor 29 m2 - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory v lukrativní části centra města Veselí nad Moravou o přibližné užitné ploše 29 m2. Místnosti jsou vhodné k zařízení kadeřnictví, kosmetiky, či nejrůznějších služeb, stejně jako kanceláře, či malého obchodu. Součástí prostoru je kuchyňka, sprcha, WC a sklepní místnost vhodná pro zařízení skladu. Objekt je ve velmi dobrém stavu včetně nových plastových oken. Tato nesmírně žádaná a rušná lokalita města zajišťuje vysoký pohyb zákazníků a klientů, výhodou je i neomezený parkovací prostor s příjezdovou cestou. Nájemné je vyčísleno na 1960,- Kč měsíčně, bez záloh na spotřebu energií a služeb s užíváním objektu spojených. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K rozhodnutí, zda je tento obchodní prostor vhodný právě pro Vaše podnikání, nejlépe poslouží osobní prohlídka. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 960 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Veselí nad Moravou, okres Hodonín
Brno - Řečkovice, pronájem RD, 445 m2, bazén, parkování - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu prostor zavedené úspěšné luxusní mateřské školy s vlastním bazénem. Tento komerční objekt je po provedené částečné rekonstrukci ve velmi dobrém technickém stavu čeká jen na to, až mu Vy určíte optimální barvu venkovní omítky podle svého vkusu a uvážení, protože to je to poslední, co je na tomto objektu potřeba udělat po stavební stránce, aby zazářil v celé své kráse. Školka má vše co má mít + mnoho rozsáhlých prostor navíc a už chybí jen nový schopný majitel, aby se dal znovu zahájit dříve velmi úspěšný provoz. Tento komerční objekt disponuje vlastními rozsáhlými parkovacími plochami s místy vyhrazenými pro tělesně postižené a jeho přízemí je upraveno bezbariérově včetně potřebného sociálního zázemí. Z tohoto důvodu je možné tento objekt snadno adaptovat i pro mnohé jiné účely. Lze z celého objektu udělat opravdu prestižní sídlo prosperující firmy i s možností firemní prodejny a předváděcími prostorami. Samozřejmě je možná úprava na nadstandardní rozlehlý luxusní rodinný dům, nebo k bydlení upravit jen některá podlaží a zbytek využívat komerčně. Na tyto varianty jsou již současným majitelem zpracované architektonické studie. Další možností komerčního využití je třeba rehabilitační centrum, lékařské ordinace, denní stacionář, a nebo třeba i soukromý klub s nevšedním zázemím. Prostory bazénu s příslušenstvím (šatny, sprchy, WC), s technologií i pro slanou vodu, je možné komerčně pronajímat jiným subjektům, jak tomu již bylo v minulosti. Jednotlivá podlaží mají výměru - přízemí 245 m2, první patro 110 m2 a podkroví 90 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G, ale objekt prošel zateplením, což je vidět na fotodokumentaci. V případě zájmu je možné s majitelem jednat i o pronájmu samostatných prostor v přízemí. Možnosti využití tohoto unikátního objektu pro Váš konkrétní záměr můžete sami nejlépe posoudit a zkonzultovat na prohlídce s našim makléřem. Majitel nemovitosti se nebrání komerční spolupráci a tímto hledá případného partnera pro využití části objektu či celého objektu. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

79 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Ostatní / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.