Domy Vyškov - k prodeji či pronájmu

Vyškov - Lhota, RD 5+kk, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme prodej RD 5+kk v části Vyškova zvané Lhota. Jedná se o projekt dvou samostatných domů, který představuje komfortní rodinné bydlení s krásnou okolní přírodou. Při výstavbě domu je kladen důraz nejen na energetickou úsporu, ale také na použití kvalitních a moderních stavebních materiálů. Budoucí majitelé se dále mohou těšit na dostatek místa v interiéru i exteriéru. K domům totiž náleží rozlehlá zahrada. Lhota je velmi oblíbená a vyhledávaná pro své klidné prostředí, překrásné okolí a výbornou dostupnost. Ovšem i přání a požadavky klientů jsou vyslyšeny, a proto finální úpravy je možné doladit k vaší spokojenosti. Velkou výhodou domů je jejich finanční dostupnost. Lhota je bývalá obec, dnes část města Vyškov ležící 6 km na severozápad od Vyškova. Obec byla sloučena s Pařezovicemi a roku 1964 s Rychtářovem. Poté se všechny 3 osady staly součástí Vyškova. Průkaz energetické náročnosti díky výstavbě zatím nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. K jeho koupi můžete využít hypotéční úvěr a rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou. Pro více informací a termínu sjednání prohlídky neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

3 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Drnovice, pronájem RD 5+kk, garáž, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k pronájmu zrekonstruovaný, podsklepený dům 5+kk , o celkové ploše 556 m2. Dispozice domu : v přízemí se nahází kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna a WC. V druhém patře jsou 3 samostatné pokoje. Dům má zahradu, samostatně stojící garáž a také je možno využít kotec pro psa. Obec Drnovice leží necelé 4 km západně od Vyškova na předělu jihovýchodních svahů Drahanské vrchoviny a úrodné nížiny Vyškovské brány, v nadmořské výšce 270 -290 m.n.m. . Obec Drnovice patří k nejstarším a největším v regionu, v současné době má téměř 2300 obyvatel. Krajinnou dominantou okolí je kopec Chocholík s nadmořskou výškou 366,5 m.n.m.. Vesnicí protéká potok Drnůvka, a také se v katastru nachází prameniště kvalitní pitné vody.

9 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Rodinný / Drnovice, okres Vyškov
Dobročkovice, chalupa 3+1, zahrada 969 m²- chata - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 se zahradou, o celkové ploše pozemku 1296 m2 v Dobročkovicích. Řadový dům je přízemní, se sedlovou střechou z pálených tašek. Disponuje třemi pokoji, kuchyní, koupelnou a WC. Ohřev vody je řešen elektrickým zásobníkovým ohřívačem a solárními panely. Je zde sklípek, udírna, venkovní posezení s krbem a dvůr se studnu s užitkovou vodou. Na ten navazuje rozlehlá zahrada (969 m2), s ovocnými stromy a s možností vjezdu. Obec Dobročkovice se nachází asi 10 km východně od Bučovic v okrese Vyškov, v nadmořské výšce zhruba 292 m.n.m. První písemná zpráva pochází z roku 1348. V obci je trvale hlášeno 209 obyvatel. Počet domů je 120 a celková rozloha obce je 501,59 ha. Dominantou obce je kostel Všech svatých, který byl postaven v roce 1348 původně v gotickém slohu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tato chalupa, jejíž koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi zajistíme, vhodná právě pro Vaši rodinu. Pro více dotazů, nebo domluvení prohlídky, neváhejte kontaktovat makléře.

960 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Dobročkovice, okres Vyškov
Dobročkovice, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 se zahradou, o celkové ploše pozemku 1296 m2 v Dobročkovicích. Řadový dům je přízemní, se sedlovou střechou z pálených tašek. Disponuje třemi pokoji, kuchyní, koupelnou a WC. V domě zůstává veškeré vybavení, kromě nějaké techniky. Ohřev vody je řešen elektrickým zásobníkovým ohřívačem a solárními panely. Je zde sklípek, udírna, venkovní posezení s krbem a dvůr se studnu s užitkovou vodou. Na ten navazuje rozlehlá zahrada (969 m2), s ovocnými stromy a s možností vjezdu. Obec Dobročkovice se nachází asi 10 km východně od Bučovic v okrese Vyškov, v nadmořské výšce zhruba 292 m.n.m. První písemná zpráva pochází z roku 1348. V obci je trvale hlášeno 209 obyvatel. Počet domů je 120 a celková rozloha obce je 501,59 ha. Dominantou obce je kostel Všech svatých, který byl postaven v roce 1348 původně v gotickém slohu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka Vám jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vaši rodinu. K jeho koupi můžete využít hypotéční úvěr a rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou. Pro více dotazů, nebo domluvení prohlídky, neváhejte kontaktovat makléře.

960 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dobročkovice, okres Vyškov
Brankovice, RD 5+1 a 1+1, zahrada, terasa  - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům o velikosti 7+2, nacházející se v klidné části obce Brankovice. Dům prošel celkovou rekonstrukcí roku 2010 a byla zbudována i přístavba. Dům je cihlový se sedlovou střechou, s plastovými okny, jsou zde nové elektrické rozvody, koupelna, WC, spíž, kotelna a je tu podlahové topení. Celková plocha pozemku činí 953 m2, z toho 363 m2 je plocha zastavěná. K domu náleží zahrada o rozloze 590 m2. Námi nabízený dům je připraven i pro půdní vestavbu. Díky své velikosti jej lze využívat příkladně jako penzion, hotel, mateřská škola a dalších mnoho podnikatelských možností a nápadů, včetně vícegeneračního bydlení. Dispozice domu jsou následující: Bytová jednotka 5+1 zahrnuje kuchyň, obývací pokoj, ložnici a 3 samostatné pokoje, včetně koupelny s vanou, dvěma sprchovými kouty a toaletu. Bytová jednotka 1+1 zahrnuje kuchyň a samostatný pokoj. Obec Brankovice je velmi vyhledávanou lokalitou pro svůj klid, okolní přírodu, dobrou občanskou vybavenost (škola, školka, lékař, lékárna, restaurace, pošta, potraviny) a dostupnost do okolních měst i obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. K jeho koupi můžete využít hypotéční úvěr a rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou. Pro více informací a termínu sjednání prohlídky neváhejte a kontaktujte realitního makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brankovice, okres Vyškov
Vyškov, RD 3+1, garáž, kůlna - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 se zahradou o celkové ploše 177 m2 ve Vyškově. Jedná se o cihlový dům se zděnou garáží v blízkosti centra. Dům je částečně podsklepený s dřevěnými krovy ve výborném stavu. Dispozice: kuchyň, obývací pokoj, 2 pokoje, koupelna s vanou a WC. Dům je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Ve dvoře je kůlna a garáž. Vjezd do garáže je ze zadní strany pozemku. Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, zastávka MHD cca 50 m od domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Moravské Málkovice, RD 3+1, vjezd, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1, nacházející se v klidné části obce Moravské Málkovice v okrese Vyškov. Dům je v původním stavu a určen k rekonstrukci. Velkou výhodou celého objektu je rozlehlý pozemek, na němž se nemovitost nachází. Tento pozemek disponuje celkovou plochou 2238 m2. Součástí prodeje této nemovitosti, je zahrada o rozloze 1.307m2. Zastavěná plocha námi nabízeného domu činí 195 m2. Hlavní doménou tohoto přízemního domu je obývací pokoj o rozloze 35 m2. Dále zde nalezneme prostornou kuchyň, kde lze umístit i jídelní kout, 2 samostatné pokoje, místnost, kde dříve byla umístěna koupelna a v neposlední řadě kotelnu. K domu náleží také samostatný vjezd. Námi nabízená nemovitost dokáže novému majiteli po určitých úpravách zajistit prostorné bydlení dle vlastních požadavků a představ s rozlehlou zahradou a dvorem, kde lze umístit posezení pro chvíle klidu a pohody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Moravské Málkovice leží 11 km východně od okresního města Vyškova v údolíčku. Celá vesnice působí velmi malebně a upraveně. Je zajímavým místem se zachovalou přírodou uprostřed lesů s čistým a kvalitním ovzduším. Tato obec disponuje velice dobrou dostupností do okolních měst i obcí, ale především i dobrou občanskou vybaveností. Nalezneme zde Základní školu s knihovnou, sportovní areál s koupalištěm, retenční nádrž využívanou pro rybaření, sportovní střelnici a v neposlední řadě širokou škálu cyklotras. Pro více informací či sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Moravské Málkovice, okres Vyškov
Ruprechtov, RD 3+1, zahrada, podklepení – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům 3+1 se zahradou o celkové ploše 382 m2 v Ruprechtově. Dům je přízemní se sedlovou střechou, částečně podsklepený. Dispozice: 1. NP - kuchyň, 3 pokoje Dům je vytápěn kamny na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. U domu je pergola s posezením a krbem, ve dvoře je dílna. Obec Ruprechtov je pro svoji polohu vyhledávanou lokalitou. V obci je veškerá občanská vybavenost – školka, obchod, restaurace, pošta, kostel. Dopravní dostupnost jak do okresního města Vyškova, tak i do Blanska je dobrá. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Ruprechtov, okres Vyškov
Nemotice, RD 5+1, 860 m², zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 5+1 o celkové ploše 860 m2, nacházející se v klidné části obce Nemotice v okrese Vyškov. Dům je cihlový, suchý, udržovaný v dobrém stavu. Dispozice: v přízemí se nachází průjezd, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna a WC, v prvním patře se nachází 3 pokoje a prostorná chodba. K domu náleží zahrada o celkové ploše 644 m2. Na zahradě se nachází ovocné stromy a studna s užitkovou vodou. K posouzení, zda je tento dům ideální právě pro Vaši rodinu, nejlépe poslouží osobní prohlídka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Nemotice jsou obec v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji na říčce Kyjovka, 9 km východně od Bučovic. Pro více informací či sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře. Velice rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou.

1 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nemotice, okres Vyškov
Dětkovice, RD 3+1, garáž, terasa, půda - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji cihlový rodinný dům 3+1, nacházející se v klidné části obce Dětkovice. Námi nabízený objekt prošel celkovou rekonstrukcí a disponuje celkovou plochou pozemku 383 m2. Z toho plocha zastavěná činí 209 m2. K domu dále náleží garážové stání pro osobní automobil, parkování před domem, terasa a v neposlední řadě také půda vhodná k půdní vestavbě. Podlahová krytina v domě je z velké části dlažba. V přízemní části domu nalezneme prostornou kuchyň, kde lze umístit i jídelní kout, komoru, prostorný obývací pokoj s krbem a sociální zařízení. V patře jsou dva samostatné pokoje a již zmíněná půda k vestavbě. Obec Dětkovice se nachází nedaleko Ivanovic na Hané a disponuje dobrou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do okolních měst i obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře.

1 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dětkovice, okres Vyškov
Bučovice, RD 4+1, zahrada - rodinný dům  - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji cihlový rodinný dům 4+1, nacházející se v klidné části Bučovic. Námi nabízený objekt prochází celkovou rekonstrukcí a disponuje celkovou plochou pozemku 996 m2, zastavěná 341 m2, z toho obytná plocha činí 120 m2. Dům lze využít jako 4+1 nebo i jako vícegenerační bydlení. Majitelé tento dům využívají jako dvě bytové jednotky a to jako 2+1 (přízemí) a 2+kk (patro), přičemž každý má svou koupelnu a záchod. V domě probíhá rekonstrukce. Je tu možnost ponechání nábytku dle domluvy. Kuchyňská linka je nová, nepoužitá. Okna jsou plastová, nové rozvody elektřiny, přivedená vodovodní přípojka, ale není používaná, protože je tu vlastní studna s kvalitní pitnou vodou. Dům se zatepluje. Je zde dvůr a udržovaná zahrada s možností vjezdu. K domu dále náleží garážové stání pro osobní automobil i parkování před domem Bučovice jsou město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 29 km východně od Brna na severním okraji Ždánického lesa, v nadmořské výšce 226 m n. m. Městem protéká řeka Litava. Žije zde přes 6 400 obyvatel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře. Velice rádi Vám zajistíme financování s nejlepší úrokovou sazbou.

2 860 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Bučovice, okres Vyškov
Chválkovice u Bučovic, RD 3+1, Hrubá stavba, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji hrubou stavbu rodinného domu ve Chválkovicích u Bučovic. Disponuje podlahovou plochou 160 m2. Dům je postaven z ytongu v kombinaci z cihel. Dispozice: v přízemí je umístěna kotelna, prádelna a sušárna, v prvním patře se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna a WC. Ve druhém patře jsou umístěny dva pokoje. Všechny inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Koupi domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme. Pro bližší informace neváhejte kontatkovat makléře.

790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Chvalkovice, okres Vyškov
Rostěnice, RD 3+1, zahrada, hospodářsé budovy – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 se zahradou o celkové ploše 2.021 m2 v Rostěnicích. Jedná se o přízemní dům, který lze dispozičně rozšířit jak o podkrovní místnosti, tak i o 2 pokoje ve výminku vedle domu. V současné době jsou dispozice domu: kuchyň, obývací pokoj, 2 pokoje, koupelna s vanou a samostatné WC. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. Ve dvoře jsou hospodářské budovy – 2x chlív, garáž, dřevárka, místnost nad sklepem, kůlna na nářadí, altánek. Zahrada má rozlohu 855 m2 a je na ní možný vjezd. Parkování je možné jak ve dvoře v garáži, tak i v průjezdu domu. Obec Rostěnice leží 7 km jižně od Vyškova. Je zde dobrá dopravní dostupnost a dobrá občanská vybavenost - škola, potraviny, restaurace, kostel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rostěnice-Zvonovice, okres Vyškov
Hoštice-Heroltice,  RD 3+1, zahrada, veranda – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům o velikosti 3+1, nacházející se v klidné části obce Hoštice-Heroltice. Dům diponuje celkovou plochou 1.419 m2. K námi nabízenému objektu náleží vlastní studnu s pitnou vodou. Ve dvoře jsou hospodářské budovy, kůlnu je možno přebudovat na garáž pro 2 vozy. Dispozice: kuchyň, 3 pokoje, chodba, veranda. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, pošta, obchod, restaurace. Dopraví dostupnost do Vyškova, vzdáleného 6 km od Vyškova je autobusem nebo vlakem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hoštice-Heroltice, okres Vyškov
Milonice, RD 5+2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji vícegenerační dům v Milonicích o CP 1689m2, zastavěná plocha domu je 126m2. Dům má k dispozici dvě bytové jednotky a to 2+1 a 3+1, ke každé bytové jednotce náleží samostatné toalety a samostatné koupelny. Vytápění domu je plynem, k dispozici je nový plynový kotel, ohřev vody zajistí elektrický bojler, každá bytová jednotka má svůj ohřev. Na podlaze v pokojích jsou parkety a lino. Parkování auta je možné v průjezdu domu nebo dvorku. K užívání jsou u domu hospodářské budovy, sklep pro uskladnění zeleniny, prostorná zahrada o CP 1182m2, na konci zahrady, je stodola, kterou je možno využít jako další stavební pozemek. Obec Milonice se nachází v okrese Vyškov, je zde obchod, pošta, restaurace, cyklostezky, krásná příroda v okolí, IDS - bus. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je zde uvedena třída G. Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

1 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Milonice, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.