Domy Vyškov - k prodeji či pronájmu

Prusy-Boškůvky, RD, 1214 m², garáž, parkování - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům vhodný pro zavedení výroby, skladovacích prostor či administrativního zázemí, tedy vhodný k užívání pro podnikateské účely. Námi nabízený objekt se nachází v klidné části obce Prusy-Boškůvky a disponuje celkovou plochou pozemku 1214 m2. Tento objekt je ve vynikajícím technikém stavu. Nabídka je příležitostí a výzvou k získání prostorných, nízkonákladných prostor pro skladování nebo výrobu, a vzhledem k výhodné poloze nedaleko Vyškova, v blízkosti dálnice D1, není vyloučeno využití jiným způsobem příkladně zavedení velkoobchodu. Námi nabízený objekt je patrový, monolitické, tradiční zděné konstrukce s nosným zdivem a zastřešením sklonitou střechou. Základy jsou pasy s dodatečnou izolací, stropy s rovným podhledem, zastřešení dřevěnou vazbou s taškovou krytinou. Schodiště monolitické, betonové, okna s dvojskly, dveře hladké, prosklené, podlahy povlakové a dlažba, vytápění ústřední, rozvody instalací pod omítkou. V objektu dále nalezneme výtah s nosností 1000Kg, chladící box 50 m3 a v neposlední řadě také 2 sklopné rampy, určené pro vyšší a nižší dodávky. V hlavní budově ve střední části nalezneme vstup se samostatným vjezdem do dvora, v levé části nalezneme výrobní a provozní místnosti, do dvora vlevo se nachází prostorný sklad, v pravém křídle laboratoř a výroba. V patře nalezneme v levé části administrativní zázemí (kanceláře) a sociální zařízení, v pravé části se nachází další skladovací místnost. K objektu dále náleží garážové stání pro dvě vozidla, 10 parkovacích míst. Celý objekt je plně osvětlen a zabezpečen kamerovým systémem,dále je zde zavedeno internetové připojení včetně telefonní linky. Odhad včetně kompletní stavební a technickou dokumentaci lze předložit při prohlídce. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací volejte Vašeho makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Prusy-Boškůvky, okres Vyškov
Nesovice, RD 3+1, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji RD v obci Nesovice, celková plocha pozemku je 1517m2, zastavěná plocha pozemku je 309m2, dům je cihlový, samostatně stojící, střecha domu je sedlová, krov střechy je dřevěný, okna jsou na domku dřevěná. Dům je suchý, určen k rekonstrukci. Dispozice: pokoj, pokoj, pokoj, kuchyň, spíž, prádelna.Vytápění je na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Dále jsou k dispozici dva dvorky,kde je možnost vybudovat posezení k odpočinku a relaxaci, dále je tu prostorná zahrada o CP 1208m2. Parkování auta je možné ve dvoře nebo před domem. Dům je vhodný pro trvalé bydlení nebo také k rekreaci. V obci je mateřská škola, 1 stupeň základní školy, tenisové kurty, volejbalové hřiště i možnost koupání, IDS - vlak. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací a jedinečnou prohlídku neváhejte a volejte makléře.

790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nesovice, okres Vyškov
Hoštice-Heroltice,  RD 3+1, zahrada, veranda – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům o velikosti 3+1, nacházející se v klidné části obce Hoštice-Heroltice. Dům diponuje celkovou plochou 1.419 m2. K námi nabízenému objektu náleží vlastní studnu s pitnou vodou. Ve dvoře jsou hospodářské budovy, kůlnu je možno přebudovat na garáž pro 2 vozy. Dispozice: kuchyň, 3 pokoje, chodba, veranda. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, pošta, obchod, restaurace. Dopraví dostupnost do Vyškova, vzdáleného 6 km od Vyškova je autobusem nebo vlakem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hoštice-Heroltice, okres Vyškov
Nové Sady,  RD 2+1,  zahrada, sklep – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji koncový řadový rodinný dům 2+1 se zahradou o celkové ploše 976 m2 v obci Nové Sady. Dům je přízemní, cihlový se sedlovou střechou, částečně podsklepený. Dispozice: kuchyň, 2 pokoje, chodba, koupelna s vanou a samostatné WC Dům je vytápěn krbovými kamny, ohřev vody elektrickým bojlerem. Za domem je zahrada o rozloze 555 m2, na kterou je samostatný vjezd. V místě je dobrá dopravní dostupnost a občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nové Sady, okres Vyškov
Vyškov, RD 3+1, garáž, kůlna - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 se zahradou o celkové ploše 177 m2 ve Vyškově. Jedná se o cihlový dům se zděnou garáží v blízkosti centra. Dům je částečně podsklepený s dřevěnými krovy ve výborném stavu. Dispozice: kuchyň, obývací pokoj, 2 pokoje, koupelna s vanou a WC. Dům je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Ve dvoře je kůlna a garáž. Vjezd do garáže je ze zadní strany pozemku. Dům se nachází ve vyhledávané lokalitě. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, zastávka MHD cca 50 m od domu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vyškov, okres Vyškov
Ruprechtov, RD 3+1, zahrada, podklepení – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům 3+1 se zahradou o celkové ploše 382 m2 v Ruprechtově. Dům je přízemní se sedlovou střechou, částečně podsklepený. Dispozice: 1. NP - kuchyň, 3 pokoje Dům je vytápěn kamny na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. U domu je pergola s posezením a krbem, ve dvoře je dílna. Obec Ruprechtov je pro svoji polohu vyhledávanou lokalitou. V obci je veškerá občanská vybavenost – školka, obchod, restaurace, pošta, kostel. Dopravní dostupnost jak do okresního města Vyškova, tak i do Blanska je dobrá. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

790 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Ruprechtov, okres Vyškov
Milonice, RD 5+2, zahrada, garáž - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji vícegenerační dům v Milonicích o CP 1689m2, zastavěná plocha domu je 126m2. Dům má k dispozici dvě bytové jednotky a to 2+1 a 3+1, ke každé bytové jednotce náleží samostatné toalety a samostatné koupelny. Vytápění domu je plynem, k dispozici je nový plynový kotel, ohřev vody zajistí elektrický bojler, každá bytová jednotka má svůj ohřev. Na podlaze v pokojích jsou parkety a lino. Parkování auta je možné v průjezdu domu nebo dvorku. K užívání jsou u domu hospodářské budovy, sklep pro uskladnění zeleniny, prostorná zahrada o CP 1182m2, na konci zahrady, je stodola, kterou je možno využít jako další stavební pozemek. Obec Milonice se nachází v okrese Vyškov, je zde obchod, pošta, restaurace, cyklostezky, krásná příroda v okolí, IDS - bus. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je zde uvedena třída G. Pro více informací neváhejte a volejte makléře.

1 999 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Milonice, okres Vyškov
Rostěnice, RD 3+1, zahrada, hospodářsé budovy – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 se zahradou o celkové ploše 2.021 m2 v Rostěnicích. Jedná se o přízemní dům, který lze dispozičně rozšířit jak o podkrovní místnosti, tak i o 2 pokoje ve výminku vedle domu. V současné době jsou dispozice domu: kuchyň, obývací pokoj, 2 pokoje, koupelna s vanou a samostatné WC. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. Ve dvoře jsou hospodářské budovy – 2x chlív, garáž, dřevárka, místnost nad sklepem, kůlna na nářadí, altánek. Zahrada má rozlohu 855 m2 a je na ní možný vjezd. Parkování je možné jak ve dvoře v garáži, tak i v průjezdu domu. Obec Rostěnice leží 7 km jižně od Vyškova. Je zde dobrá dopravní dostupnost a dobrá občanská vybavenost - škola, potraviny, restaurace, kostel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 450 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rostěnice-Zvonovice, okres Vyškov
Dětkovice, RD 3+1, garáž, terasa, půda - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji cihlový rodinný dům 3+1, nacházející se v klidné části obce Dětkovice. Námi nabízený objekt prošel celkovou rekonstrukcí a disponuje celkovou plochou pozemku 383 m2. Z toho plocha zastavěná činí 209 m2. K domu dále náleží garážové stání pro osobní automobil, parkování před domem, terasa a v neposlední řadě také půda vhodná k půdní vestavbě. Podlahová krytina v domě je z velké části dlažba. V přízemní části domu nalezneme prostornou kuchyň, kde lze umístit i jídelní kout, komoru, prostorný obývací pokoj s krbem a sociální zařízení. V patře jsou dva samostatné pokoje a již zmíněná půda k vestavbě. Obec Dětkovice se nachází nedaleko Ivanovic na Hané a disponuje dobrou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do okolních měst i obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře.

1 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Dětkovice, okres Vyškov
Pístovice, Prodej, chalupa 3+1, 635 m², zahrada, bazén, garáž, skleník - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu o velikosti 3+1, nacházející se v klidné části obce Pístovice, nedaleko rozmanité přírody. Chalupa je samostatně stojící a disponuje celkovou plochou pozemku 635 m2. Z toho plocha zastavěná činí 100 m2. K objektu náleží také prostorná zahrada, pergola s krbem, garáž, zapuštěný bazén, skleník. Dispozice domu: v přízemí najdeme obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, pokoj, koupelnu s vanou a wc. V podkroví najdeme pokoj, wc. Obec Račice-Pístovice je vyhledávanou rekreační lokalitou. Obec je obklopena lesy a nedaleko domu se nachází rekreační rybník. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře.

1 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Račice-Pístovice, okres Vyškov
Nemotice, RD 2x 2+1, 1 600 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji původní hospodářský objekt se 2 bytovými jednotkami, kancelářemi, skladovými prostory, chlévy a dílenskými prostory (servis hospodářské techniky). Po celkové rekonstrukci bude objekt vhodný pro spojené bydlení a podnikání. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

1 100 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nemotice, okres Vyškov
Chválkovice u Bučovic, RD 3+1, Hrubá stavba, zahrada - rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji hrubou stavbu rodinného domu ve Chválkovicích u Bučovic. Disponuje podlahovou plochou 160 m2. Dům je postaven z ytongu v kombinaci z cihel. Dispozice: v přízemí je umístěna kotelna, prádelna a sušárna, v prvním patře se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna a WC. Ve druhém patře jsou umístěny dva pokoje. Všechny inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Koupi domu lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám zajistíme. Pro bližší informace neváhejte kontatkovat makléře.

890 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Chvalkovice, okres Vyškov

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.