Domy Blansko - k prodeji či pronájmu

Velké Opatovice, RD 1+1, 241 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v městě Velké Opatovice. Nemovitost je postupně rekonstruována, jsou v ní vyměněna okna, dveře, plynové topení, elektřina je vedena v mědi, nové přípojky. Dům nabízí pro nového majitele kuchyni s novou linkou, obývací pokoj a sociální zařízení. K domu náleží zahrada o výměře 100 m2. elké Opatovice - městečko ležící severně od Boskovic. Okolí tvoří lesy zvoucí k pěší turistice, v létě je k dispozici koupání ve vodní nádrži Smolná. Město žije bohatým společenským i sportovním životem. K dispozici veškerá infrastruktura (MŠ, obchod, lékař) a dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Jevíčka i Letovic. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

470 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Lipovec, RD 3+1, 336 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Lipovec. Jedná se o nemovitost o dispozici 3+1 - kuchyně, obývací pokoj a ložnice a je určená k rekonstrukci. K domu náleží předzahrádka. Obec Lipovec se nachází na okraji Moravského krasu, okolí je protkáno hustou sítí turistických stezek a cyklotras. Nedaleký rybník Olšovec v Jedovnicích nabízí možnost rekreace. Velmi dobrá dopravní dostupnost z Blanska. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

420 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lipovec, okres Blansko
Blansko - Těchov, chalupa 2 kk, 120 m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Jedná se o chalupu o dispozici 2kk, která nabízí 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení. K nabízené nemovitosti náleží garáž. Nemovitost lze pojmout jako cíl víkendové rekreace, ale je možné zde i celoročně bydlet. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Blansko, okres Blansko
Krhov, RD 3+1, 427 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Krhov v blízkosti města Boskovice. Samostatně stojící rodinný dům je v dobrém stavu, sestává se z kuchyně vybavené kachlovými kamny, obývacím pokojem a dvěmi pokoji. Koupelna a WC jsou samostatné. Obec Krhov nabízí veškerou občanskou vybavenost. Samotná obec leží obklopena lesy, které je možné využít k aktivnímu či pasívnímu odpočinku. Dobře dopravně dostupná do Blanska i Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Krhov, okres Blansko
Lysice, RD 3+kk, 1+kk, 790 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v městysi Lysice. Atraktivní nemovitost lze díky svým dispozicím využít k vícegeneračnímu bydlení nebo k bydlení spojenému s komerčním podnikáním. Dominantou 1NP je prostorný obývací pokoj o výměře 80m2 s kouzelným výhledem na lysický zámek. Na něj plynule navazuje kuchyň s linkou a spotřebiči, odkud je vchod do atria, které lze v létě využít k posezení, vybudování bazénu či zimní zahrady. V chladných večerech jistě potěší romantické posezení u krbu v obývacím pokoji. Ložnice je vybavena vestavěnými skříněmi vyrobenými na míru. Koupelna s WC nabízí možnost využití vany či sprchového koutu. Ve zvýšeném přízemí je k dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje s vestavěnými skříněmi a sociální zařízení. Pro pohodlné parkování je v domě zbudovaná garáž, k dipozici dále sklep, kotelna a komora. Městys Lysice je velmi dobře dopravně dostupný z Blanska, Brna i Boskovic. Nabízí velké množství sportovního (koupaliště) i kulturního vyžití (zámek, letní kino..) a je velmi příjemným místem pro život. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

4 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lysice, okres Blansko
Lhota u Olešnice,chalupa 1+1, 373  m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu v obci Lhota u Olešnice. Nemovitost se nachází na velmi pěkném pozemku s výhledme do okolí, je připravena k celkové rekonstrukci nebo k výstavbě nového objektu. Jde o roubenku o dispozici 1+1 s přístavkem a s kvalitní kamennou podezdívkou. Obec lhota u Olešnice se nachází ve východní části Českomoravské vrchoviny v přírodním parku Svratecká hornatina, přesněji 3 km jihozápadně od Olešnice. Leží v malebné kopcovité a lesnaté krajině, v létě je možné využít cyklostezky, v zimě si zalyžovat v Olešnici. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. V případě zájmu neváhejte kontaktovat realitního makléře.

230 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Lhota u Olešnice, okres Blansko
Křtiny, RD 7+2, 933 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinnou vilu o třech bytových jednotkách v obci Křtiny. Samostatně stojící dům má dva samostatné vchody i vjezdy na dvůr, což zajištuje určité soukromí pro majitele. V prvním nadpodlaží se nacházejí 3 pokoje, druhé nabízí kuchyni s kuchyňskou linkou, 3 pokoje a sociální zařízení a ve třetím nadpodlaží nalezneme další 2 pokoje. Nemovitost lze využít vzhledem ke své velikosti jako vícegenerační bydlení nebo jako investici - nájemní dům. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, jsou zde nové rozvody plynu a vody, možnost napojení na veřejnou kanalizaci. V suterénu je studna s vodárnou, která zajištuje zásobu vody pro nemovitost. Dům leží na slunném místě na kopci, ze kterého je malebný výhled na kostel, jenž je dominantou městyse. Křtiny patřily odedávna k významným poutním místům. Nabízí bohatou občanskou infrastukturu (mateřská i základní škola, zdravotnické zařízení, obchodní příležitosti). Křtiny jsou obklopeny hlubokými lesy, které zvou k turistice, jsou srdcem Moravského krasu. V létě lze využít příjemné prostředí koupaliště, fotbalové hřiště nebo lesní tenisové kurty. Odpočinek najdou návštěvníci v několika místních restauracích, penzionech, letním autokempingu i křtinském zámku. Velmi dobrá dopravní dostupnost do Brna i Blanska. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

4 499 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Křtiny, okres Blansko
Malá Roudka, RD 3+kk, 1 112 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 3+kk v obci Malá Roudka. Jedná se o samostatně stojící celkově zrekonstruovaný domek, který lze využít k trvalému bydlení nebo jako cíl víkendových pobytů. Dispozičně je řešen 3 pokoji a kuchyní, ale je možné využít i podkroví k rozšíření bydlení. K nemovitosti dále náleží udržovaná předzahrádka a dvůr, který v létě poslouží k aktivnímu odpočinku či k večernímu posezení (udírna, gril apod.). Obec Malá Roudka se nachází v malebné krajině Boskovické brázdy v okrese Blansko. Okolní krajina tvořená jehličnatými lesy zve k túrám či cyklovýletům. Z úbočí kopců je romantický výhled na panorama Drahanské vrchoviny. Samotná obec žije bohatým společenským životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Malá Roudka, okres Blansko
Kořenec, RD 3+1, 377 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 v obci Kořenec. Samostatně stojící rodinný dům se nachází v klidné části obce, je podsklepený a je v dobrém technickém stavu (nová okna). Dispozičně je možné dům rozšířit o místnosti v půdním prostoru. Vytápění je řešeno plynovým kotlem či kotlem na tuhá paliva. Nemovitost má k dispozici dvorek, jenž je možné využít k posezení či aktivnímu odpočinku. Obec Kořenec je díky golfovému hřišti vyhledávanou lokalitou, blízké okolí nabízí rekreační středisko na Suchém. Samostná obec žije bohatým společenským životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

740 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kořenec, okres Blansko
Lysice, RD 5+2, 1 267m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 5+2 s velkou zahradou s celkovou rozlohou 1267 m2 v centru městyse Lysice. Dispozice domu jsou: V prvním podlaží tři pokoje, kuchyně, komora, koupelna a WC, Ve druhém podlaží dva pokoje, kuchyně, koupelna a WC. Dům je částeně podsklepen,k domu patří dvě garáže, navazuje na něho rovinatá zahrada. Dům stojí v centru městyse, avšak na velmi klidném místě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lysice, okres Blansko
Boskovice, RD 4x 4+1, 568 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vícegenerační vilu se čtyřmi bytovými jednotkami o velikosti 4+1 v blízkosti centra města Boskovice. Dům má čtyři samostatné bytové jednotky, zahradu se samostatným vjezdem s možností parkování a samostatnou garáží. Střecha i podkrovní byt jsou po kompletní rekonstrukci. V prvním i ve druhém patře jsou plovoucí podlahy, v přízemí a v podkroví parkety. V bytech jsou samostatné vodoměry a elektroměry. Obejkt je vhodný jako investice, jedinečná příležitost návratnosti investice při pronajímání bytů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

3 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Boskovice, okres Blansko
Kulířov, RD 5+1, 230 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 5+1 se zahrádkou v obci Kulířov. Dům je vhodný k rekreaci ale i k trvalému bydlení. Dům je určený k modernizaci. Mimo obytnou plochu domu je k využití kůlna, kterou lze využít i jako garáž. Dům je samostatně stojící. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

350 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kulířov, okres Blansko
Kořenec, RD 5+1, 1 560 m², sauna, bazén - rodinný dům - Domy Blansko

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji malebnou chalupu o dispozici 5+1 v obci Kořenec. Jedná se o stylovou udržovanou nemovitost, která je nabízena částečně zařízená a leží v klidné části obce. V přízemí domu se nacházejí veškeré obytné pokoje, v podkroví je k dispozici rozlehlá obytná část o velikosti 64 m2 s možností tyto prostory dále rozšířit. K relaxaci může nový majitel využít saunu s bazénem, společenskou místnost s krbem či zastřešenou verandu v přízemí nemovitosti. Okrasná zahrada působí velmi upraveným a okem lahodícím dojmem. Bezproblémové parkování před domem či ve dvoře je samozřejmostí. Nemovitost napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, k dispozici připojení k internetu. Obec Kořenec je díky golfovému hřišti vyhledávanou lokalitou, blízké okolí nabízí rekreační středisko na Suchém. Samostná obec žije bohatým společenským životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kořenec, okres Blansko
Kuničky, RD 2+kk, 95 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Dovolujeme si Vám nabídnou k prodeji rodinný dům v obci Kuničky. Jedná se o nemovitost disponující obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí a koupelnou s WC. Ústřední topení napojené na krb na tuhá paliva. Dům je možný využít k trvalému bydlení nebo jako cíl víkendové relaxace. Obec Kuničky leží uprostřed jehličnatých lesů Drahanské vrchoviny, které v létě zvou ke sběru hub či k procházkám. Občanskou vybavenost nabízí nedaleký Rájec - Jestřebí nebo Blansko. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

420 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kuničky, okres Blansko
Velké Opatovice, RD 3+1, 100 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji polořadový rodinný dům 3+1 o podlahové ploše 90 m2 ve Velkých Opatovicích. Jedná se o podsklepenou nemovitost po částečné rekonstrukci. Vstupní chodba nás přivede do předsíně, ze které jsou vstupy do ložnice, komory, koupelny a WC. Přes další předsíň se dostaneme do prostorné kuchyně spojené s obývacím pokojem, ze kterého je vstup do třetího pokoje. Z předsíně se dostaneme do sklepa, kde je umístěn kotel na tuhá paliva a plynový kotel. V podkroví je dostatek prostoru pro další obytnou místnost a terasu. Nemovitost je v dobrém technickém stavu, je připojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění je řešeno ústředním topením a kotlem na tuhá paliva, lze přepojit na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Výhodou nemovitosti jsou nízké náklady na bydlení. Využijte možnosti okamžitě se bez větších nákladů nastěhovat. Velké Opatovice jsou příjemným městečkem ležícím severně od Boskovic. Občanům je k dispozici široká síť obchodů a služeb, ordinace lékařů pro děti i pro dospělé. Ve městě je základní škola, školka, základní umělecká škola, střední školy a učiliště, kino a knihovna. Město žije bohatým kulturním i sportovním životem. V okolí jsou překrásné lesy zvoucí k pěší turistice, houbaření nebo k jízdě na kole. V létě slouží k rekreaci a koupání nedaleká vodní nádrž Smolná. Městem prochází železnice a je dopravním uzlem autobusové dopravy, má velmi dobrou dopravní dostupnost do Boskovic, Letovic, Moravské Třebové. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

839 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Blansko,chata 2+1, 333 m², zahrada - chata - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rekreační chatu se zahradou v Blansku, městská část Podlesí. Chata leží na samotě, okolní vzrostlé stromy poskytují naprosté soukromí. K dispozici je vstupní veranda, kuchyně a 2 pokoje. Do nemovitosti je přivedena elektřina, voda je řešena romantickou studánkou s pitnou vodou v těsné blízkosti. Vytápění je řešeno elektrikou či kamny na tuhá paliva, WC suché. Oplocená zahrada leží ve svažitém terénu a záleží jen na fantazii nového majitele, k jakým účelům ji využije, zda k aktivnímu odpočinku - zahradničení či jen k pasivnímu odpočívání. Zahrada s chatou leží na samém okraji města Blanska, okolní lesy zvou k procházkám i sběru lesních plodů. Díky perfektnímu pravidelnému MHD spojení je výborně dostupná. Město Blansko nabízí bohatou infrastrukturu a širokou paletu možností kulturního, sportovního i společenského vyžití. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

550 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Blansko, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.