Domy Blansko - k prodeji či pronájmu

Kunštát, chata 35 m2, podkroví, sklep, zahrada 354 m2 - chata - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji podsklepenou chatu na vlastním pozemku v oblíbené rekreační lokalitě Kunštát - Sychotín. Chata je zděná s dřevěným patrem, podkrovím a sedlovou střechou. Zastavěná plocha je 35 m2. V přízemí se nachází předsíň (7 m2) a pokoj (25 m2), další dvě místnosti (kuchyň a koupelna) jsou rozestavěné, lze dokončit. Patro i podkroví jsou obytné. V chatě je rozvedena elektřina, vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Na pozemku je možné dostavět studnu. Svažitá zahrada je neoplocená, zatravněná. Klidné zalesněné okolí dělá ze Sychotína oblast vyhledávanou k rekreaci, v dosahu městečka Kunštátu vyhlášeného řemeslnými trhy. Hledáte-li opravdu hezké a klidné místo k relaxaci, zavolejte, náš makléř Vás rád vezme na prohlídku.

199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Kunštát, okres Blansko
Vanovice - Drválovice, RD 4+1, 324 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji stylovou roubenou chalupu v obci Vanovice - Drválovice. Samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+1 je možné využít k trvalému bydlení nebo k víkendové rekreaci. Jsou do něj zavedeny veškeré inženýrské sítě včetně obecní kanalizace. Dominantou obývacího pokoje je krb, dále nemovitost nabízí kuchyni a 3 pokoje. Rodinný dům je celý podsklepený, v jednom ze sklepů je vybudovaná stylová vinárna, další z nich je připraven ke zbudování sauny. Pro kutily je k dispozici dílna. V létě doporučujeme využít zastřešený bazén. Obec Vanovice leží 7 kilometrů severně od Boskovic na svahu, který zde přechází do úrodné Malé Hané. V obci je víceúčelové hřiště na tenis, volejbal a další sporty. Dále dětské hřiště a kulturní dům, využívaný v zimním období (plesy, zábavy). Zdejší terény jsou vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku, sběr hub a lesních plodů, za příhodných sněhových podmínek i pro lyžování (běžky). Obec je dobře dopravně dostupná do Boskovic, je napojena na pravidelné linky IDS JMK. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

2 400 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vanovice, okres Blansko
Černá Hora, RD 4+1, 928 m², novostavba - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného bungalovu v Černé Hoře. Samostatně stojící prostorný bungalov je luxusním řešením rodinného bydlení. Stojí na velmi klidném místě v Černé Hoře. Dispozičně je řešen kuchyní s velmi vkusnou, moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči nejvyšší kvality navazující obývacím pokojem, 3 ložnicemi a šatnou. Samozřejmostí jsou 2 koupelny a 3 WC, které jsou vypracované do nejmenšího detailu. Garáž zajišťuje bezpečné a bezproblémové parkování pro 2 rodinná vozidla. Celkově na Vás dýchne atmosféra luxusu, vkusu a čistoty - tuto nemovitost si jistě zamilujete. Městys Černá Hora má veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko bytu je škola, školka, sportovní areál, restaurace, wellnes. Výborná dopravní dostupnost do Brna, Blanska i Boskovic. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

6 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Černá Hora, okres Blansko
Kulířov, RD 4+1, 722 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Kulířov. Koncový řadový dům leží ve velmi klidné části obce a pro nové majitele připravil kuchyni a další 3 pokoje. Automobil je možné parkovat ve vestavěné garáži. Rozlehlá udržovaná zahrada je mírně svažitá a oplocená, záleží jen na tom, zda bude využita k zahradničení nebo jen k odpočinku a relaxaci. Obec Kulířov je poklidná vesnice ležící poblíž vyhlášené rekreační oblasti Jedovnice. Obec nabízí základní občanskou vybavenost. Okolní příroda zve k pěším či cyklo výletům. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kulířov, okres Blansko
Voděrady, RD 5+1, 506 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 5+1 v obci Voděrady. Samostatně stojící, podslepený dům leží v klidné částí obce. V 1.NP se nachází kuchyně s moderní linkou, obývací pokoj, v podkroví jsou 3 pokoje a záleží jen na budoucím majiteli k jakému účelu je využije. Celkově je dům po zdařilé rekonstrukci a je určen k okamžitému bydlení. V těsné blízkosti domu je udržovaná rozlehlá zahrada o velikosti 394 m2, kterou nyní hojně využívají děti k aktivnímu odpočinku. Obec Voděrady se nachází 35 km severně od Brna v Boskovické brázdě, nabízí velmi bohatý kulturní i sportovní vyžití pro své občany. Obec je dobře dopravně dostupná do Boskovic, které poskytují veškerou občanskou vybavenost (nemocnice, nákupní možnosti apod.) Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

2 650 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Voděrady, okres Blansko
Olešnice, RD 4+1,185 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 v Olešnici na Moravě. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům se zahrádkou v blízkosti centra městečka Olešnice. Dům je ihned obyvatelný s dispozicemi v prvním patře kuchyně a obývací pokoj, ve druhém patře pak tři pokoje. Základní škola a hřiště s koupalištěm 100m, mateřská školka 5 min. chůze. Ve dvoře je zděný přístavek využitelný jako dílna či sklad zahradního náčiní. Nedaleko domu se nachází prostorná garáž, kterou je možno přikoupit. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

980 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olešnice, okres Blansko
Kořenec, RD 5+1, 1 560 m², sauna, bazén - rodinný dům - Domy Blansko

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji malebnou chalupu o dispozici 5+1 v obci Kořenec. Jedná se o stylovou udržovanou nemovitost, která je nabízena částečně zařízená a leží v klidné části obce. V přízemí domu se nacházejí veškeré obytné pokoje, v podkroví je k dispozici rozlehlá obytná část o velikosti 64 m2 s možností tyto prostory dále rozšířit. K relaxaci může nový majitel využít saunu s bazénem, společenskou místnost s krbem či zastřešenou verandu v přízemí nemovitosti. Okrasná zahrada působí velmi upraveným a okem lahodícím dojmem. Bezproblémové parkování před domem či ve dvoře je samozřejmostí. Nemovitost napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, k dispozici připojení k internetu. Obec Kořenec je díky golfovému hřišti vyhledávanou lokalitou, blízké okolí nabízí rekreační středisko na Suchém. Samostná obec žije bohatým společenským životem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 090 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kořenec, okres Blansko
Olomučany, RD 2+kk, 442 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Olomučany s dispozicí 2+kk. Koncový řadový dům stojí ve velmi klidné horní části obce a budoucímu majiteli nabízí 2 pokoje a kuchyňský kout. Podkroví je nachystané na vybudování dalších místností. K nemovitosti dále náleží zahrada o rozloze 318 m2. Obec Olomučany se nachází 28 km severně od Brna na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Okolí obce je z velké části pokryto smíšenými lesy. Dostupnost obce je zajištěna pravidelným autobusovým spojením z 4km vzdáleného Blanska, kterým prochází vlakový koridor Brno – Česká Třebová. V okolí obce se nachází velké množství turistických a cykloturistických tras, které jsou přímo napojeny na stezky vedoucí do Moravského krasu a zpět. Blízkost města Blanska zajišťuje možnost bohatého kulturního i společenského vyžití. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 350 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olomučany, okres Blansko
Lipovec, RD 3+1, 336 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Lipovec. Jedná se o nemovitost o dispozici 3+1 - kuchyně, obývací pokoj a ložnice a je určená k rekonstrukci. K domu náleží předzahrádka. Obec Lipovec se nachází na okraji Moravského krasu, okolí je protkáno hustou sítí turistických stezek a cyklotras. Nedaleký rybník Olšovec v Jedovnicích nabízí možnost rekreace. Velmi dobrá dopravní dostupnost z Blanska. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

420 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lipovec, okres Blansko
Blansko - Těchov, RD 5+kk, 1 231m2, zahrada  - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji hrubou stavbu rodinného domu o velikosti 5+kk s velkou zahradou v Blansku - Těchově. Dispozice domu jsou: v suterénu - kotelna, sklep a dva sklady, v prvním patře - garáž, dílna, dva pokoje, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou a koupelna s WC. V podkroví jsou v plánu dva pokoje, skladovací místnost, sprchový kout a WC. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

2 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Vavřinec, RD 3+1, 4 621 m², pozemky - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Vavřinec poblíž Blanska. Samostatně stojící rodinný dům je určen k rekonstrukci, za současného stavu je k dispozici kuchyň s velmi pěknými kachlovými kamny a 3 pokoje. K domu náleží zděná kůlna s garáží. Nemovitost leží na rozsáhlém, rovinatém pozemku, který může být využit jako stavební. Sítě jsou v dosahu pozemku. Oplocená zahrada je osázena ovocnými stromy. Obec Vavřinec patří mezi jednu z ekologicky nejčistších oblastí České republiky s nádhernou přírodou a krasovým podzemím s více než tisicovkou jeskyní. Příjemné a zdravé přírodní prostředí je ideální pro pobyt a sporty ve volné přírodě – pěší a lyžařskou turistiku, cykloturistiku apod. Obec je velmi dobře dopravně dostupná z Blanska i Brna, pravidelně sem zajíždí autobusová linka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

3 199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Vavřinec, okres Blansko
Lažany, RD 4+1, 1 115 m2, zahrada  - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 s rozlehlou zahradou v obci Lažany. Dům je po celkové rekonstrukci, při níž zároveň proběhla dostavba druhého patra. Přízemí domu nabízí kuchyni s obývacím pokojem a jídelnou, pokoj a sociální zařízení, druhé patro pak samostatné pokoje - jeden z nich je s balkonem. Udržovaná zahrada s pergolou, studnou a vinným sklípkem s původními klenbami ze 17. století zaručuje majitelům příjemně strávené chvíle ať už aktivním pohybem či pasivní relaxací. . Dům je nabízen včetně zařízení, je ve výborném stavu, a tudíž je možno se ihned nastěhovat. Nemovitost je možno využít i ke komerčním účelům. Obec Lažany je perfektně dopravně dostupná do Brna i Blanska nejen díky rychlostní komunikaci, ale i díky pravidelnému autobusovému spojení. Obec pořádá kulturní i sportovní akce, v létě je hojně využíváno i koupaliště. Pro bližší informace a prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

3 990 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lažany, okres Blansko
Blansko - Těchov, chalupa 2 kk, 120 m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Jedná se o chalupu o dispozici 2kk, která nabízí 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení. K nabízené nemovitosti náleží garáž. Nemovitost lze pojmout jako cíl víkendové rekreace, ale je možné zde i celoročně bydlet. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Blansko, okres Blansko
Velké Opatovice, RD 3+1, 100 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji polořadový rodinný dům 3+1 o podlahové ploše 90 m2 ve Velkých Opatovicích. Jedná se o podsklepenou nemovitost po částečné rekonstrukci. Vstupní chodba nás přivede do předsíně, ze které jsou vstupy do ložnice, komory, koupelny a WC. Přes další předsíň se dostaneme do prostorné kuchyně spojené s obývacím pokojem, ze kterého je vstup do třetího pokoje. Z předsíně se dostaneme do sklepa, kde je umístěn kotel na tuhá paliva a plynový kotel. V podkroví je dostatek prostoru pro další obytnou místnost a terasu. Nemovitost je v dobrém technickém stavu, je připojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění je řešeno ústředním topením a kotlem na tuhá paliva, lze přepojit na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Výhodou nemovitosti jsou nízké náklady na bydlení. Využijte možnosti okamžitě se bez větších nákladů nastěhovat. Velké Opatovice jsou příjemným městečkem ležícím severně od Boskovic. Občanům je k dispozici široká síť obchodů a služeb, ordinace lékařů pro děti i pro dospělé. Ve městě je základní škola, školka, základní umělecká škola, střední školy a učiliště, kino a knihovna. Město žije bohatým kulturním i sportovním životem. V okolí jsou překrásné lesy zvoucí k pěší turistice, houbaření nebo k jízdě na kole. V létě slouží k rekreaci a koupání nedaleká vodní nádrž Smolná. Městem prochází železnice a je dopravním uzlem autobusové dopravy, má velmi dobrou dopravní dostupnost do Boskovic, Letovic, Moravské Třebové. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

789 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Blansko, zahrada s chatou 1+1, 475 m² - chata - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji cihlovou chatu 1+1 ležící v zahrádkářské kolonii v Blansku. K pozemku vede nezpevněná cesta, autem lze dojet až na místo, ale je dobře dostupná i pravidelnými linkami MHD. Podsklepená chata nabízí obytnou místnost a podkroví k přespání. Na pozemek je přivedena užitková voda a elektriká energie. Udržovaná zahrada o výměře 453 m2 je oplocená a leží ve svahu. Na pozemku stojí skleník. Město Blansko nabízí kompletní občanskou vybavenost, možnost kulturního, společenského i sportovního vyžití. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

420 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Blansko, okres Blansko
Senetářov, RD 4+kk, 737 m², novostavba, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu 4+kk v obci Senetářov. Čerstvě zkolaudovaná samostatně stojící nemovitost nabízí v prvním podlaží dominantní obývací pokoj s kuchyní, vstupní halu a koupelnu s vanou. Z obývacího pokoje vede prosklené francouzské okno přímo na terasu, kterou lze využít k příjemnému posezení. V obývacím pokoji je připravena k využití krbová vložka. Zděné schody vedou do prvního patra, kde se nachází prostorná ložnice, 2 pokoje a sociální zařízení (sprchový kout). Půdní prostory lze využít jako skladovací. Nemovitost je zcela nová, zaizolovaná, na její stavbu byly využity nejmodernější materiály a technologie. V přízemí technická místnost s plynovým kotlem. Je zařazena do energetické třídy C. Zahrada o velikosti 300 m2 čeká na úpravy dle představ budoucího majitele. K domu náleží 3 parkovací místa. Obec Senetářov leží nedaleko Blanska (11 km), kam zajíždí pravidelná autobusová doprava. Brno je vzdáleno pouhých 30 km. Nedaleko leží v létě hojně využíváno rekreační středisko Jedovnice, Dům stojí ve velmi klidné části obce, hned vedle domu je malé dětské hřiště. V obci školka, obchod. Obec Senetářov leží na samém okraji Moravského krasu s malebnou přírodou a lesy zvoucí na pěší i cyklovýlety. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

3 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Senetářov, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov - Znojmo, Vyškov a Třebíč. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.