Domy Blansko - k prodeji či pronájmu

Ráječko, RD 3+1, 977 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 3+1 v Ráječku u Blanska. Samostatně stojící rodinný dům stojí na klidném místě obce a je nabízen s předzahrádkou a zahradou o výměře 879 m2. 1. NP nabízí kuchyni a 2 pokoje, ve 2. NP je k dispozici pokoj, který je možné využít jako ložnici. Součástí prodeje nemovitosti je i garáž a dřevník. V okolí obce se rozprostírají malebné lesy, přecházející v chráněnou krajinou oblast Moravský kras. Obec Ráječko je výborně dopravně dostupné z Blanska, zajíždí sem pravidelná autobusová linka, ale díky častému vlakovému spojení i z Brna. Obec je velmi příjemným místem pro život. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ráječko, okres Blansko
Obora, RD 4+kk, 866 m², zahrada, bazén - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Obora. Samostatně stojící dům o dispozici 4+kk leží v klidné části obce a díky betonovému plotu nabízí novému majiteli naprosté soukromí například ke koupání v krytém bazénu s protiproudem vyhřívaným tepelným čerpadlem. Dominantou nemovitosti je vkusně zařízená kuchyně s linkou s vestavěnými spotřebiči a obývací pokoj s možností vyjít přímo do zahrady. Dále jsou k dispozici další 3 pokoje. Koupelna je díky francouzském oknu prosvětlena a skýtá možnost využít vanu či sprchový kout. Dům je vybaven praktickými úložnými prostory, pračka se sušičkou a kotlem je umístěna v technické místnosti. Udržovaná zahrada o výměře 675 m2 poskytuje možnost realaxace či zahradničení. Vjezd do prostoru nemovitosti je řešen 2 vjezdovými branami na elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Obec Obora se nachází v blízkosti města Boskovice, kde je k dispozici veškerá infrastruktura. Samotná obec žije bohatým společenským životem, funguje zde mateřská školka. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

4 200 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Obora, okres Blansko
Lysice, RD 5+2, 1 267m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o velikosti 5+2 s velkou zahradou s celkovou rozlohou 1267 m2 v centru městyse Lysice. Dispozice domu jsou: V prvním podlaží tři pokoje, kuchyně, komora, koupelna a WC, Ve druhém podlaží dva pokoje, kuchyně, koupelna a WC. Dům je částeně podsklepen,k domu patří dvě garáže, navazuje na něho rovinatá zahrada. Dům stojí v centru městyse, avšak na velmi klidném místě. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Lysice, okres Blansko
Olešnice na Moravě, RD 5+1, 277 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zdařile zrekonstruovaný rodinný dům 5+1 s uzavřeným dvorem a terasou. Dispozičně je rozdělen na přízemí 3+1 a podkroví, kde jsou další 2 prostorné obytné místnosti. V obou podlažích najdeme moderní zrekontruované koupelny a kuchyně. Součástí nemovitosti je i dřevník a sklep, okolní zahrádka láká k aktivnímu či pasivnímu odpočinku a zastřešený vjezd do dvora slouží jako garážové stání. Dům se nachází nedaleko centra města s veškerou občanskou vybaveností. Město Olešnice nabízí v letním i zimním období širokou škálu sportovního i kulturního vyžití - od tenisu, fotbalu přes koupání v nedalekých přírodních vodních nádržích až po lyžování v olešnickém ski-areálu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Olešnice, okres Blansko
Jedovnice, RD 3+1, 117 m², garáž - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 3+1 Jedovnicích. Samostatně stojící dům prošel zdařilou rekonstrukcí - fasáda, zateplení, nová okna. 1.NP nabízí k užívání kuchyni, pokoj a koupelnu s WC, 2. NP potom 2 pokoje a vchod na půdu, kterou může nový majitel rozšířit o další místnosti. K domu náleží předzahrádka a rozlehlá terasa při vstupu do domu. Pro parkování vozidla lze využít garáž, nad níž je přistavena dílna pro kutily. Městys Jedovnice leží 25 km od Brna, v těsné blízkosti města Blanska. Nabízí veškerou občanskou vybavenost - od lékařů, školky, školy až po úřady a obchodní příležitosti. Hlavně v letním období žije bohatým kulturním a sportovním životem. Místní rybník Olšovec je proslulý mezinárodními závody motorových člunů a tradičními podzimními výlovy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bliží informace neváhete kontaktovat makléře.

1 950 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Jedovnice, okres Blansko
Velké Opatovice, RD 3+1, 100 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji polořadový rodinný dům 3+1 o podlahové ploše 90 m2 ve Velkých Opatovicích. Jedná se o podsklepenou nemovitost po částečné rekonstrukci. Vstupní chodba nás přivede do předsíně, ze které jsou vstupy do ložnice, komory, koupelny a WC. Přes další předsíň se dostaneme do prostorné kuchyně spojené s obývacím pokojem, ze kterého je vstup do třetího pokoje. Z předsíně se dostaneme do sklepa, kde je umístěn kotel na tuhá paliva a plynový kotel. V podkroví je dostatek prostoru pro další obytnou místnost a terasu. Nemovitost je v dobrém technickém stavu, je připojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění je řešeno ústředním topením a kotlem na tuhá paliva, lze přepojit na plynový kotel, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Výhodou nemovitosti jsou nízké náklady na bydlení. Využijte možnosti okamžitě se bez větších nákladů nastěhovat. Velké Opatovice jsou příjemným městečkem ležícím severně od Boskovic. Občanům je k dispozici široká síť obchodů a služeb, ordinace lékařů pro děti i pro dospělé. Ve městě je základní škola, školka, základní umělecká škola, střední školy a učiliště, kino a knihovna. Město žije bohatým kulturním i sportovním životem. V okolí jsou překrásné lesy zvoucí k pěší turistice, houbaření nebo k jízdě na kole. V létě slouží k rekreaci a koupání nedaleká vodní nádrž Smolná. Městem prochází železnice a je dopravním uzlem autobusové dopravy, má velmi dobrou dopravní dostupnost do Boskovic, Letovic, Moravské Třebové. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléřku.

789 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Velké Opatovice, okres Blansko
Újezd u Černé Hory, RD 3+1, 3 055 m², zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Újezd u Černé Hory. Cihlový koncový řadový dům leží v klidné části obce a disponuje rozlehlou udržovanou zahradou o výměře 2 421m2, kterou může budoucí majitel využít k zahradničení nebo ji pojmout jako relaxační. Nemovitost je nabízí 3 pokoje, sociální zařízení, součástí domu je garáž, která poskytuje stání pro 2 vozidla. Kutilové jistě ocení dílnu a k využití je i stodola. Obec Újezd leží poblíž městyse Černá Hora a je výborně dopravně dostupná nejen do blízkého Blanska, Boskovic, ale díky rychlostní komunikaci i do Brna. Díky bohatému společenskému i sportovnímu životu je Újezd u Černé Hory příjemným místem pro život. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

2 600 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Újezd u Černé Hory, okres Blansko
Ostrov u Macochy, RD 3+1, 196 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Ostrov u Macochy. Nemovitost leží na strategickém místě v centru obce poblíž zastávky autobusu, díky němuž je obec velmi dobře dostupná do nedalekého Blanska. Dům je možné využít k trvalému bydlení nebo jako cíl víkendových odpočinkových pobytů. Novému majiteli nabízí tři pokoje a sociální zařízení. K dispozici menší oplocená zahrádka. Obec Ostrov u Macochy leží v samém srdci Moravského krasu, oblasti s velmi čistým a zdravým ovzduším. Nabízí svým občanům obchodní možnosti, mateřskou i základní školu a pro sportovce hřiště, tělocvičnu i přírodní koupaliště. Pro milovníky kultury kino, kulturní dům s bohatou škálou akcí pořádaných v průběhu celého roku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Ostrov u Macochy, okres Blansko
Skalice nad Svitavou, RD 4+2,120 m2  - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami o velikosti 2+kk ve Skalici nad Svitavou. Dům je určen k rekonstrukci - modernizaci. Skalice nad Svitavou má výborné dopravní spojení do Brna. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

1 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Skalice nad Svitavou, okres Blansko
Černá Hora, RD 4+1, 928 m², novostavba - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu rodinného bungalovu v Černé Hoře. Samostatně stojící prostorný bungalov je luxusním řešením rodinného bydlení. Stojí na velmi klidném místě v Černé Hoře. Dispozičně je řešen kuchyní s velmi vkusnou, moderní kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči nejvyšší kvality navazující obývacím pokojem, 3 ložnicemi a šatnou. Samozřejmostí jsou 2 koupelny a 3 WC, které jsou vypracované do nejmenšího detailu. Garáž zajišťuje bezpečné a bezproblémové parkování pro 2 rodinná vozidla. Celkově na Vás dýchne atmosféra luxusu, vkusu a čistoty - tuto nemovitost si jistě zamilujete. Městys Černá Hora má veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko bytu je škola, školka, sportovní areál, restaurace, wellnes. Výborná dopravní dostupnost do Brna, Blanska i Boskovic. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

6 199 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Černá Hora, okres Blansko
Boskovice, RD 4x 4+1, 568 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vícegenerační vilu se čtyřmi bytovými jednotkami o velikosti 4+1 v blízkosti centra města Boskovice. Dům má čtyři samostatné bytové jednotky, zahradu se samostatným vjezdem s možností parkování a samostatnou garáží. Střecha i podkrovní byt jsou po kompletní rekonstrukci. V prvním i ve druhém patře jsou plovoucí podlahy, v přízemí a v podkroví parkety. V bytech jsou samostatné vodoměry a elektroměry. Obejkt je vhodný jako investice, jedinečná příležitost návratnosti investice při pronajímání bytů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

3 700 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Boskovice, okres Blansko
Blansko, RD 2 x 4+1, 856 m2, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami o velikosti 4+1, zahradou, garáží a bazénem v Blansku. Dům prošel v roce 2008 celkovou rekonstrukcí, včetně rozvodů. U domu je nová zděná garáž, druhá garáž je za domem, na zahradě je skleník a krytý bazén. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

6 749 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Blansko - Těchov, chalupa 2 kk, 120 m² - chalupa - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Jedná se o chalupu o dispozici 2kk, která nabízí 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení. K nabízené nemovitosti náleží garáž. Nemovitost lze pojmout jako cíl víkendové rekreace, ale je možné zde i celoročně bydlet. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

912 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chalupa / Blansko, okres Blansko
Blansko - Těchov, RD 2 kk, 120 m² - rodinný dům - Domy Blansko

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dům o dispozici 2kk stojící na samotě v těsné blízkosti města Blanska. Nemovitost skýtá 2 rozlehlé pokoje, sociální zařízení, pro auto garáž. Objekt je celoročně obyvatelný nebo je možné ho brát jako cíl víkendové rekreace. Obrovskou výhodou této nemovitosti je její poloha, je postavena na naprosté samotě obklopena lesy. Do objektu je přivedena elektrická energie, vodu je možné čerpat ze studny, topení na tuhá paliva. Do vesnice zajíždí pravidelný autobusový spoj z Blanska, poskytuje základní občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

912 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Blansko, okres Blansko
Knínice u Boskovic, RD 6+kk, 796 m², hrubá stavba - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji hrubou stavbu rodinného domu o zamýšlené dispozici 6+kk v obci Knínice u Boskovic. Jedná se o samostatné stojící rozestavěný rodinný dům v klidné části obce Knínice, které nabízejí díky své občanské vybavenosti velmi příjemné a kvalitní místo pro život. Cihlový patrový dům čeká na nové majitele a záleží jen na jejich fantazii, jak jej dispozičně využijí. Veškeré inženýrské sítě jsou zavedeny do objektu. Obec Knínice leží v oblasti Malá Haná 5 km od Boskovic. Svým občanům nabízí mateřskou i základní školu, lékaře, poštu a obchod. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

1 190 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Knínice, okres Blansko
Knínice u Boskovic, RD 6+kk, 969 m², hrubá stavba, zahrada - rodinný dům - Domy Blansko

Nabízíme Vám k prodeji hrubou stavbu rodinného domu o zamýšlené dispozici 6+kk v obci Knínice u Boskovic. Jedná se o samostatné stojící rodinný dům v klidné části obce Knínice, které nabízejí díky své občanské vybavenosti velmi příjemné a kvalitní místo pro život. Cihlový patrový dům čeká na nové majitele a záleží jen na jejich fantazii, jak jej dispozičně využijí. Veškeré inženýrské sítě jsou zavedeny do objektu. Kdomu náleží rozlehlá zahrada o výměře 823 m2. Obec Knínice leží v oblasti Malá Haná 5 km od Boskovic. Svým občanům nabízí mateřskou i základní školu, lékaře, poštu a obchod. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

2 340 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Knínice, okres Blansko

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 8 místech: Blansko, 3x Brno, Moravský Krumlov, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno


Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2016. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.