Znojemsko, rozlehlé vinařství o rozloze 4,3ha se sklepy a obytným domem

Prodej domu Znojmo

PRODÁNO / PRONAJATO

N344M006

Popis nemovitosti

Ocitáme se uprostřed ráje vinaře, ve s láskou opečovávaných vinicích ve vesničce vzdálené 5km od města Znojma. Vinařství má rozlohu 4,3ha. Do této výměry jsou započítány zastavěné parcely,..

Ocitáme se uprostřed ráje vinaře, ve s láskou opečovávaných vinicích ve vesničce vzdálené 5km od města Znojma.

Vinařství má rozlohu 4,3ha.
Do této výměry jsou započítány zastavěné parcely, vinice, kterých budete vlastníkem a vinice z půdního fondu v pronájmu.

Viniční trať Vinná Hora, která bude Vaším vlastnictvím o rozloze 17 450m2 je osázena oblíbenou, ne tolik pěstovanou odrůdou Veltlínské červené rané. Víno z toho vinohradu bude opravdovým skvostem – víno s nádherným buketem a vyšší barvou.
Pro tento vinohrad v rámci obnovení a omladění je objednáno 4500 sazenic révy vinné odrůdy Palava. Tato odrůda je velmi rozšířená na Mikulovsku, je to aromatická a oblíbená odrůda.

Další vinicí je viniční trať U Svatého Urbana, na které majitel pěstuje nejrozšířenější odrůdu Veltlínské zelené má rozlohu 13 121m2.

Výsadba na dalším pozemku byla provedena v roce 1996, tento pozemek se nazývá Vinná Hora a je osázená velice oblíbenou odrůdou Chardonay a je vysázeno do 8 dlouhých řádků. Tato vinice je nynějším vlastníkem pronajata na dobu 30let, nyní z této doby zbývá ještě celých 21 let Po uplynutí této doby, budete moci tyto vinice odkoupit za bonitu.

Poslední vinicí, která je také pronajata na další 21 let je opět trať Vinná Hora, kde se pěstuje Ryzlink rýnský – král vín. Je vysázen v devíti dlouhých řádcích na jižním svahu v roce 1996.
Součástí prodeje je i 53m2 velký pozemek – trvalý travní porost, 27m2 zahrady, 100m2 lesního porostu a 3 pozemky s budovami o velikostech 225m2, 94m2 a 205m2. Na těchto pozemcích se nachází vše, co jen může vinař k výrobě vína potřebovat. Dva sklepy, výrobna vína, mlýnky, lisy, filtrace, archiv, kam můžete ukládat chlouby své práce, abyste jimi mohli potěšit sebe i své návštěvy ve sklepě.

Tyto nemovitosti můžete využít i k podnikání nebo hobby vinohradničení.
Posezení u vína a vlastních vyuzených výrobků patří mezi nezapomenutelné zážitky.
Velká výhoda pro Vás, již letos na Vás čeká úroda, bez celoročních nákladů.


Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N344M006
Okres: Znojmo
Obec: Znojmo

Makléř

Pavla Hájková
11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Pavla Hájková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Zemědělská usedlost
Lokalita: Znojmo
Okres: Znojmo
Plocha užitná: 300 m²
Plocha pozemku: 4.300 m²
Plocha zastavěná: 300 m²
Počet podlaží: 1
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Smíšená
Umístění objektu: Okraj obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman