Božice, stavební pozemek 10100m2 - pozemek

Prodej pozemku Božice

PRODÁNO / PRONAJATO

N344M007

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme pozemek v klidné vesničce Božice u Znojma. Část pozemku 111m2 je stavební pozemek vedený jako zastavěná plocha a nádvoří, zbytek pozemku 9989m2 je orná půda. Inženýrské sítě jsou..

K prodeji nabízíme pozemek v klidné vesničce Božice u Znojma.
Část pozemku 111m2 je stavební pozemek vedený jako zastavěná plocha a nádvoří, zbytek pozemku 9989m2 je orná půda. Inženýrské sítě jsou vedeny přes pozemky sousední.
Tento pozemek je naprostá rovina, nachází se za vesnicí v areálu bývalého JZD a součástí prodeje je i část cesty.

Na tuto nemovitost vám do 14-ti dnů vyřídíme hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou na trhu a to již od 3 %. Pro nezávazný výpočet hypotéky nás neváhejte kontaktovat. Více informací vám podá makléř.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N344M007
Okres: Znojmo
Obec: Božice

Makléř

Pavla Hájková
11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Pavla Hájková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej pozemku v lokalitě Božice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Božice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Božice, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Božice, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Božice, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Božice, okres Znojmo - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Božice
Okres: Znojmo
Plocha pozemku: 10.100 m²
Plocha zastavěná: 111 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Venkovská

Vybavení

Komunikace: Neupravená
Doprava: Vlak, Silnice

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman