Suchohrdly u Znojma, stavební pozemek 2002m2

Prodej pozemku Suchohrdly

PRODÁNO / PRONAJATO

N344M005

Popis nemovitosti

Pozemek stavební s ornou půdou o rozloze 2002m2 + 462m2 /u plotu možnost pronájmu od obce nebo koupit do osobního vlastnictví/, který se nachází na velmi pěkném místě v Suchohrdlech je velmi dobře..

Pozemek stavební s ornou půdou o rozloze 2002m2 + 462m2 /u plotu možnost pronájmu od obce nebo koupit do osobního vlastnictví/, který se nachází na velmi pěkném místě v Suchohrdlech je velmi dobře dostupný Znojmu vzdálenému 3,5km.

Šířka pozemku je 21m2. Příjezdová cesta je momentálně z obou stran polní cestou. Obec do budoucna plánuje cestu asfaltovou. Inženýrské sítě: na pozemku vyvedena elektřina. Plyn, voda a kanalizace je přivedena 20-25m od pozemku.. Terén je mírně svažitý.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: N344M005
Okres: Znojmo
Obec: Suchohrdly

Makléř

Pavla Hájková
11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Pavla Hájková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej pozemku v lokalitě Suchohrdly, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Suchohrdly, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Suchohrdly, okres Znojmo - obrázek č. 3

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Suchohrdly
Okres: Znojmo
Plocha pozemku: 2.002 m²
Stavba: Rodinný dům
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman