• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Děkuji panu Luboru Boudnému za vstřícné
Děkuji panu Luboru Boudnému za vstřícné - obrázek č. 1Prodáno
za 30 dnů
Chtěli bychom touto cestou poděkovat realitní kanceláři..
Chtěli bychom touto cestou poděkovat realitní kanceláři Coloseum ve Vyškově - obrázek č. 1Prodáno
za 3 měsíce
Pane inženýre, ráda bych Vám poděkovala za úspěšné..
Pane inženýre, ráda bych Vám poděkovala za úspěšné dokončení procesu koupě nemovitosti v Násedlovicích č.175. - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Byty » Brno

Prodej bytů Brno

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí byty v počtu 3 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji byty v okresech Brno a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že byty k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Byty

Prodej bytů Brno

Brno - Židenice, OV 2+1, 64 m2, po rekonstrukci, sklep, parkování - byt

Brno - Židenice, OV 2+1, 64 m2, po rekonstrukci, sklep, parkování - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k prodeji krásný, nově zrekonstruovaný, byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a celkovou výměrou 64 m2. Byt se nachází v městské části Brno-Židenice v blízkosti dopravního uzlu Stará osada. Byt se nachází ve dvanáctém patře, kde pohodlnou dostupnost k bytu zajišťují 2 výtahy. Panelový dům proběhl částečnou revitalizací v roce 2010. Jistě potěší nové zateplení fasády, okna, stoupačky, fotobuňky a zvonky s telefonem. Byt byl dále ještě částečně rekonstruován v roce 2016 a proběhla zde přestavba nového jádra, toalety a koupelny. Došlo taktéž k výměně vodovodního potrubí do plastu a elektriky, která je nyní v mědi. V roce 2021 se pokládaly nové podlahy. Dispoziční řešení bytu: • Při vstupu do bytu se dostaneme do předsíně, kde se nachází vestavěná skříň a odtud vstupujeme do prvního pokoje, nalevo se nachází komora o velikosti cca 2,80 m2. Při vstupu dále do bytu se dostaneme ke kuchyni, koupelně a samostatné toaletě. V předsíni se nachází taktéž vestavěná skříň. • První neprůchozí pokoj o velikosti cca 16,50 m2 zaujme tyrkysovou barvou. Okno je zde orientováno na východ, stejně jako ve zbytku bytu. • Ve druhém větším pokoji o velikosti cca 18,46 m2 s novou vinylovou podlahou se nachází vstup na lodžii. • Kuchyně s novým zděným jádrem, novou PVC podlahou, laděný do lehké zelené barvy. • Samostaná toaleta a koupelna je taktéž laděna do příjemné zelené barvy. K bytu náleží sklep. Parkování je možné na prostorném parkovišti přímo před domem. Náklady na bydlení pro čtyři osoby činí přibližně 5.400 Kč,-/měsíc. Nespornou výhodou místa bytu je nádherný výhled do okolí a dostupnost veškerých služeb potřebných ke spokojenému životu. V blízkosti je lékař, mateřská škola, základní škola, dva obchody (Albert, Kaufland), posilovna, restaurace. Dopravu zajišťuje dopravní uzel Stará osada, odkud se dostanete do jakékoliv části Brna. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Financování, právní servis a klidný chod obchodu bez problému zajistíme. Energetický štítek budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

4 990 000 Kč
Prodej / 2+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >
TOPlist