• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Vše proběhlo velmi rychle, bez problémů, dle instrukcí paní..
Vše proběhlo velmi rychle, bez problémů, dle instrukcí paní Hájkové. - obrázek č. 1Prodáno
za 8 dnů
Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou, vždy s..
Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou, vždy s úsměvem na tváři. - obrázek č. 1Prodáno
za 24 dnů
Děkuji panu Pokornému za lidský a vstřícný přístup při..
Děkuji panu Pokornému za lidský a vstřícný přístup při zprostředkování prodeje chaty - obrázek č. 1Prodáno
za 1,5 měsíce
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Byty » Brno

Prodej bytů Brno

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí byty v počtu 14 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji byty v okresech Brno a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že byty k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Byty

Prodej bytů Brno

Brno - Veveří, OV 3+1, cca 74 m2, balkon, sklep, výtah - byt

Brno - Veveří, OV 3+1, cca 74 m2, balkon, sklep, výtah - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu OV 3+1 o celkové užitné ploše cca 74 m2. Byt se nachází v 6. patře cihlového bytového domu na ulici Dřevařská. Jedná se o ideální lokalitu v těsném dosahu centra Brna s veškerou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí (supermarkety Lidl a Albert, ZŠ, MŠ i gymnázium, park Lužánky, Björnsonův sad, klub Fléda, restaurace, fitcentra a mnoho dalšího). Byt je díky své orientaci do tří světových stran (jih, západ, sever) velmi slunný. Podlahová plocha bytu činí cca 70 m2, k dispozici je i balkon a sklepní kóje. Součástí prodeje bytu je i podíl na společném pozemku - zahradě - ve vnitrobloku. Bytový dům prošel celkovou revitalizací (zateplení, fasáda, izolace střechy), díky novému výtahu je přístup do bytu zcela bezbariérový. Dispozice : Pokoj - cca 19,04 m2 Pokoj - cca 12,7 m2 Obývací pokoj - cca 19,6 m2 Kuchyně - cca 9,68 m2 Koupelna - cca 1,74 m2 WC - cca 1,27 m2 Chodba - cca 5,23 m2 Balkon - cca 1,5 m2 Sklepní kóje - cca 2,5 m2 Byt je v původním stavu, což umožní novým majitelům realizovat rekonstrukci dle vlastních představ. Pro představu přikládáme vizualizace možného budoucího stavu. Celkové měsíční náklady činí aktuálně cca 6.000,- Kč / 2 osoby včetně povinných plateb do fondu oprav. Dle průkazu energetické náročnosti budovy spadá bytový dům do kategorie E. Koupi bytu je možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Pro více informací či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

6 150 000 Kč
Prodej / 3+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Staré Brno, OV 3+kk, 109 m2, výhled na Petrov, balkon, sklep - byt

Brno - Staré Brno, OV 3+kk, 109 m2, výhled na Petrov, balkon, sklep - byt - Byty Brno

Je Vaším snem bydlet v krásném prostorném bytě v centru Brna a mít jedinečný výhled na brněnské dominanty Petrov a Špilberk? A to vše za velmi lukrativní cenu? Pak Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu OV 3+kk o celkové ploše cca 108 m2! Byt je možné jednoduchou úpravou dispozičně změnit na 4+kk. Jednotka se nachází v 6. patře cihlového domu postaveného v roce 2007 na ulici Vodní na okraji samotného centra města Brna. Například Denisovy sady jsou dostupné pěšky za 6 minut, Zelný trh za 9 minut, na hlavní nádraží dojdete za 5 minut. Z oken směřujících na sever je nádherný výhled na brněnské dominanty Katedrálu sv. Petra a Pavla a na Hrad Špilberk. Byt je velmi prostorný a jeho celková plocha činí cca 103,5 m2, patří k němu i prostorný balkon (cca 5 m2) směřovaný na jih a samostatný zděný sklep v -1PP (cca 4 m2). Součástí prodeje může být i garážové stání v -1PP, které není započteno v ceně. Dispozice : Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou - cca 47,5 m2 Pokoj 1 - cca 27 m2 Pokoj 2 - cca 14 m2 Předsíň s bezpečnostními dveřmi - cca 4,5 m2 Koupelna s vanou i sprchových koutem - cca 8,5 m2 Samostatné WC + chodbička mezi WC a koupelnou - cca 3 m2 Obrovskou výhodou tohoto bytu je jeho ideální umístění v rámci budovy (předposlední patro), což zajišťuje jeho vysoký tepelný komfort, kdy topit je třeba opravdu jen při velmi nízkých venkovních teplotách, a také absolutní klid - ruch města je zde slyšet jen velmi málo. Celkové měsíční náklady pro 4-člennou rodinu se pohybují v rozmezí cca 4.000,- - 4.500,- Kč/měsíc (cca 770,- FO, cca 800,- - 1.500,- elektřina, zbytek ostatní služby). Dle průkazu energetické náročnosti budovy spadá bytový dům do kategorie C = úsporná. S financováním rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

9 190 000 Kč
Prodej / 3+kk / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Staré Brno, OV 3+kk, 109 m2, garážové stání, výhled na Petrov, balkon, sklep - byt

Brno - Staré Brno, OV 3+kk, 109 m2, garážové stání, výhled na Petrov, balkon, sklep - byt - Byty Brno

Líbilo by se Vám bydlet v centru Brna v krásném prostorném bytě s úžasným výhledem na dominanty města Brna - Petrov a Špilberk, mít k dispozici kryté garážové stání a to vše za velmi lukrativní cenu? Pak Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu OV 3+kk o celkové ploše 108,5 m2! Byt je možné jednoduchou úpravou dispozičně změnit na 4+kk. Jednotka se nachází v 6. patře cihlového domu postaveného v roce 2007 na ulici Vodní na okraji samotného centra města Brna. Například Denisovy sady jsou dostupné pěšky za 6 minut, Zelný trh za 9 minut, na hlavní nádraží dojdete za 5 minut. Z oken směřujících na sever je nádherný výhled na brněnské dominanty Katedrálu sv. Petra a Pavla a na Hrad Špilberk. Byt je velmi prostorný a jeho celková plocha činí cca 103,5 m2, patří k němu i prostorný balkon (cca 5 m2) směřovaný na jih a samostatný zděný sklep v -1PP (cca 4 m2) a garážové stání pro jedno auto v -1PP (cca 13,5 m2). Dispozice : Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou - cca 47,5 m2 Pokoj 1 - cca 27 m2 Pokoj 2 - cca 14 m2 Předsíň s bezpečnostními dveřmi - cca 4,5 m2 Koupelna s vanou i sprchových koutem - cca 8,5 m2 Samostatné WC + chodbička mezi WC a koupelnou - cca 3 m2 Obrovskou výhodou tohoto bytu je jeho ideální umístění v rámci budovy (předposlední patro), což zajištuje jeho vysoký tepelný komfort, kdy topit je třeba opravdu jen při velmi nízkých venkovních teplotách, a také absolutní klid - ruch města je zde slyšet jen velmi málo. Celkové měsíční náklady pro 4-člennou rodinu se pohybují v rozmezí cca 4.000,- - 4.500,- Kč/měsíc (cca 770,- FO, cca 800,- - 1.500,- elektřina, zbytek ostatní služby). Dle průkazu energetické náročnosti budovy spadá bytový dům do kategorie C = úsporná. S financováním rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

9 990 000 Kč
Prodej / 3+kk / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Staré Brno, OV 2+1, 57 m2, balkon, rekonstrukce – byt

Brno - Staré Brno, OV 2+1, 57 m2, balkon, rekonstrukce – byt - Byty Brno

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkně řešený slunný byt 2+1 na ulici Výstavní – Staré Brno v osobním vlastnictví s podlahovou plochou cca 57 m2, s balkonem (1,92m2) a prostorným sklepem (3,53m2). Byt se nachází v bezprostřední blízkosti centra města, přímo naproti BVV, 3 minuty od Mendlova náměstí. Byt je umístěn ve 4. patře z 6-ti pater revitalizovaného bytového domu. Bytová jednotka se skládá ze dvou pokojů a kuchyně. Ve větší místnosti, která je neprůchozí se nachází vstup na balkon s krásným výhledem. Druhý z prostorných pokojů je variabilní a může sloužit jako průchozí. V obou místnostech jsou původní dřevěné parkety, v koupelně praktická dlažba. Koupelna a samostatné wc jsou nově zrekonstruovány. Dispozice bytu je uzpůsobena pohodlí a dostatku soukromí rodiny. Bydlení na Starém Brně poskytuje příjemnou dostupnost do centra města a současně blízkost přírody k možným vycházkám a výletům. V docházkové vzdálenosti od domu využijeme veškerou občanskou vybavenost. Prodejna potravin, zdravotní středisko, škola, školka, restaurace i MHD jsou vzdáleny cca 5-10 min od domu na Mendlově náměstí a v blízkém okolí. Přibližně 3 min od od domu se nachází také Vida science centrum - zábavní centrum pro děti a dále největší motokárová dráha na Moravě. Pro milovníky přírody stačí jít přibližně 10 min. pěšky k řece Svratce, kde vede cyklostezka až k nákupnímu centru Olympia. Nedaleko je umístěno jedno z nejhezčích brněnských koupališť - Riviéra. Vzhledem k umístění bytu v bezprostřední blízkosti centra města, je byt vhodný nejen k rodinnému bydlení, ale také jako výhodná investice k pronajímání. Výhodou je i možnost parkování přímo před domem (zóna C). Byt je mimořádně úsporný - patří do energetické třídy B. Celkové náklady na bydlení včetně příspěvku do fondu oprav jsou cca 5.200,- Kč/měsíc. S možným financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. V případě zájmu o prohlídku neváhejte a kontaktujte realitní makléřku.

5 500 000 Kč
Prodej / 2+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Bohunice, OV 3+1, 73 m2, lodžie , rekonstrukce – byt

Brno - Bohunice, OV 3+1, 73 m2, lodžie , rekonstrukce – byt - Byty Brno

Hledáte bydlení v klidné čtvrti s impozantním výhledem? Nabízíme Vám zrekonstruovaný byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v Brně - Bohunicích. Jedná se o panelový dům s výtahem. Nabízený byt se nachází v posledním 7.patře a je o velikosti 73m2. Naproti vstupu se nachází samostatná kuchyně s novou moderní kuchyňskou linkou, horkovzdušnou troubou a varnou deskou. Obývací pokoj s lodžií je průchozí do dětského pokoje. Všechny tyto místnosti mají okna na západ. Z prostorné světlé chodby vstupujeme do ložnice, která má okna na východ. Ze všech místností je výhled do zeleně. V obývacím pokoji, dětském pokoji a v ložnici jsou parkety, v kuchyni a v chodbě je vkusné linoleum s dekorem dřeva. V nově zrekonstruované koupelně a na WC, se nachází velkoformátové dlaždice s moderním šedobílým designem. V bytě jsou 2 malé komory k uskladnění čehokoliv. K bytu náleží 1 sklepní koje. Vytápění i ohřev vody je centrální. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchodní středisko, škola, školka, dětské hřiště, zastávka MHD. Velkou výhodou je bezprostřední parkování přímo před domem. PENB nebyl dodán z toho důvodu uvádíme třídu G. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

5 999 000 Kč
Prodej / 3+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Řečkovice, OV 2+1, 62 m2, po rekonstrukci, šatna, sklep - byt

Brno - Řečkovice, OV 2+1, 62 m2, po rekonstrukci, šatna, sklep - byt - Byty Brno

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt OV 2+1 v klidné části brněnských Řečkovic na ulici Boskovická, který se nachází v 2. patře čtyřpatrového panelového domu s výtahem. Blízké okolí domu nabízí veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékaři, sportoviště atd.) a zároveň je odsud velmi blízko do přírody - například do Zamilovaného hájku lze dojít pěšky za 10 minut. Bytový dům je zateplený a revitalizovaný, v jeho okolí je bezproblémové parkování. Byt prošel rekonstrukcí a je ihned volný a připravený pro nového majitele. Jeho celková podlahová plocha činí 59 m2 a náleží k němu také samostatná sklepní kóje (2 m2). Sklepy, sušárna a kolárna se nachází v přízemí domu. Byt je orientovaný na východ směrem do zeleně a klidného vnitrobloku. Dispozice: Obývací pokoj - cca 20,2 m2 Kuchyně - cca 9,7 m2 Pokoj - cca 14,7 m2 Šatna - cca 2,5 m2 Chodba - cca 8,1 m2 Koupelna - cca 2,8 m2 Samostatné WC - 1 m2 Celkové měsíční náklady pro 4 osoby činí cca 4.600,- Kč/měsíc (voda z řádu, teplo dálkově, FO a ostatní poplatky spojené s bytem = cca 3.900,- Kč, elektřina a plyn přímé dodávky = cca 600,- a 150,- Kč). Dle průkazu energetické náročnosti budovy spadá bytový dům do kategorie C = úsporná. S financováním rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

info v RK
Prodej / 2+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Zábrdovice, OV 2+kk, 64 m2, prostorný byt, podlahové topení, klimatizace – byt

Brno - Zábrdovice, OV 2+kk, 64 m2, prostorný byt, podlahové topení, klimatizace – byt - Byty Brno

Exkluzivně nabízíme prostorný a moderní podkrovní byt o dispozici 2+kk a přibližné výměře 64 m2 v Zábrdovicích, na ulici Cejl. Jedná se o střešní nástavbu z roku 2009. Bytová jednotka nabízí příjemné moderní řešení s dostatkem prostoru pro společně trávený čas v obývacím pokoji s kuchyňskou linkou i jídelním stolem. V ložnici je dostatek místa i pro pracovní stůl. Ke komfortu bydlení přispívá podlahové topení v kuchyňském koutu i koupelně, klimatizační jednotka, kterou lze využít také pro vytápění, topení je řešeno elektrickými přímotopy, ohřev vody zajišťuje elektrický kotel. Střešní okna jsou opatřena roletami pro stínění. Před vstupem do bytu je prostorná chodba společná pouze se sousedním bytem, kterou lze bez obav využít například pro odložení kočárku, botník apod. K bytu náleží také sklepní kóje. Vstup do bytového domu je na čip přes dvoje dveře, dům je bezbariérový a v roce 2009 prošel rekonstrukcí, vč. zateplení. Parkovat lze v blízkosti domu na modré zóně, případně v budoucnu dokoupit parkovací stání ve vnitrobloku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je uvedena třída G. Pro inspiraci a lepší představivost o dispozici bytu přikládáme 2D a 3D půdorysy. Na Malinovského náměstí dojdete pěšky do 15 minut. Zastávka MHD je cca 200 metrů od domu, do hypermarketu Albert je to necelých 400 metrů. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

4 990 000 Kč
Prodej / 2+kk / Brno, okres Brnochci zjistit více >

Brno - Líšeň, byt 1+1 v rodinném domě, 34 m2, po rekonstrukci, dvůr, terasa, sklep, možnost půdní vestavby - byt

Brno - Líšeň, byt 1+1 v rodinném domě, 34 m2, po rekonstrukci, dvůr, terasa, sklep, možnost půdní vestavby - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěkný byt o dispozici 1+1 po zdařilé rekonstrukci, nacházející se v rodinném domě o dvou bytových jednotkách v klidné ulici v městské části Brno - Líšeň. Byt má výměru 34 m2 a lze jej rozšířit o půdní vestavbu až na dispozici 3+1, projekt včetně stavebního povolení je již připraven. Kompletní rekonstrukce domu byla právě dokončena. Dům je napojen na všechny sítě, vytápění domu zajišťují 2 plynové kotle a u každého bytu se nachází podružná měřidla na vodu a elektřinu. Dům je částečně podsklepen a k dispozici je také společná terasa a dvorek poskytující naprosté soukromí. Druhá polovina domu zůstane prozatím ve vlastnictví současného majitele, se kterým je bezproblémová domluva ohledně užívání, či případných úprav nemovitosti. Do budoucna je velmi pravděpodobné, že bude k prodeji i tato druhá polovina, která by byla přednostně nabídnuta kupujícímu prvního bytu. V bezprostřední blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost, několik zastávek MHD a také Mariánské údolí, které nabízí příjemné procházky a sportovní vyžití v přírodě. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 990 000 Kč
Prodej / 1+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >
TOPlist