k pronájmu

Brno - Přízřenice, pronájem skladových a parkovacích ploch, 3000 m2 - komerce - Pozemky Brno

Nabízíme Vám k pronájmu zpevněné skladové nebo parkovací plochy o celkové výměře 3000 m2, které lze využít k parkování autobusů, kamionů, vozů spediční služby apod. Plochy se nacházejí v oploceném hlídaném areálu, vjezd je přes vrátnici s ostrahou. Místo je rychle dostupné autem do centra Brna i na dálnici. V areálu lze zároveň pronajmout vytápěné kanceláře v přízemí budovy s kuchyňkou a sociálním zázemím, telefonní linkou a internetem.

120 Kč za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Komerční / Brno, okres Brno
Brno - Město, pronájem bytu OV 2+1, 99 m2, částečně zařízený – byt - Byty Brno

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 99 m2, nacházející se v centru města Brna. Pokoje jsou prosvětleny velkými okny, byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči – sporákem s troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. V koupelně je WC, sprchový kout i vana. V chodbě je k druhému pokoji samostatné WC. V komoře je umístěna pračka a sofa. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kombinovaným kotlem. Byt je volný od 15. 4. 2018. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

11 800 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Židenice, pronájem bytu v RD 1+kk, 35 m2, částečně zařízený, parkování – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o přibližné užitné ploše 35 m2, umístěný v prvním podlaží cihlového rodinného domu, se zbytkem domu společný pouze vchod a chodba. Rodinný dům se nachází v blízkosti centra města Brna s veškerou občanskou vybaveností. Byt je plně zařízen. Možnost použití úložných prostor dále v domě. Bytová jednotka je k dispozici ihned. Parkování je možné v garáži nebo u domu. Majitel upřednostňuje dlouhodobý nájem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+kk / Brno, okres Brno
Brno - Trnitá, pronájem kanceláře 221 m2, sprchy, šatna, kanceláře – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 221 m2, nacházející se v administrativní části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká. Disponují vlastním sociálním zařízením a sprchami. Internetové připojení je samozřejmostí. Lze je využít např. pro prezentační a školící účely nebo i jako skladové prostory. Disponují dobrým příjezdem osobní i nákladní dopravy a nákladním výtahem. Volné jsou ihned. Prostory budou předány vyklizené. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Trnižá, pronájem obchodních prostor 63 m2, kadeřnictví – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu lukrativní prostory pro kadeřnictví o přibližné užitné ploše 63 m2, nacházející se ve vysoce frekventované části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká. Pro potřeby kadeřnictví jsou vybaveny dostatečným počtem přívodních a odpadních potrubí. Volné jsou ihned. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Dobšice, pronájem bytu 1+1, 22 m2 - byt - Byty Znojmo

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+1 o přibližné užitné ploše 22 m2, umístěný v přízemí cihlového domu v Dobšicích. Po vstupu do bytu se nachází naproti dveřím kuchyňský kout, na pravé straně je vstup na toaletu s umyvadlem. Vpravo je obytný pokoj v kterém je umístěn sprchový kout. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a každá bytová jednotka má svůj bojler na ohřev vody. Cena pronájmu je včetně energií. a majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Byt je volný ihned k nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 1+1 / Dobšice, okres Znojmo
Brno - Trnitá, pronájem kanceláří 134 m2, sociální zařízení – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory o přibližné užitné ploše 134 m2, nacházející se v administrativní části střežené a zabezpečené obchodní budovy na frekventované ulici Úzká, s vlastní kuchyňkou a sdíleným sociálním zařízením. Pro potřeby připojení kancelářských strojů jsou bohatě osazeny připojovacími a propojovacími zásuvkami. Internetové připojení je samozřejmostí. Lze je využít např. pro prezentační a školící účely nebo i jako skladové prostory. Disponují dobrým příjezdem osobní i nákladní dopravy a nákladním výtahem. Volné jsou ihned. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku, kontaktujte realitního makléře.

5 EUR za m2/měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno – Černá Pole, pronájem bytu 2+1, OV 48m² – byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploče 48 m². Byt je vybaven koupelnou s pračkou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem, lednicí a troubou, pokoje jsou nezařízeny a neprůchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici od března 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 200 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno Černá Pole, pronájem Bytu 2+1, OV 55m² – Byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě v dostupné lokalitě Brno Černá Pole, ulice Sýpka. Jedná se o byt 2+1 o přibližné ploše 55m². Byt je vybaven koupelnou a WC. Kuchyňská linka je vybavena sporákem a troubou, pokoje jsou nezařízeny a průchozí. Dostupnost je do 15-ti minut od středu města. K dispozici dubna 2018. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

10 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Brno, okres Brno
Brno - Přízřenice, kanceláře 100 m2, sociální zázemí, telefon, internet, parkování - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kanceláře a sklady na frekventované Vídeňské ulici s rychlou dostupností dálnice i centra Brna. Jedná se o 10 kanceláří výměry 10 m2. Uvedená cena je za jednu kancelář. K prostorám náleží zařízené kuchyňky, sprchy i toalety, je zavedena pevná telefonní linka a internet. Vytápění je centrální plynové. Kanceláře je možné celkově využít také jako ubytovací zařízení. Prostory se nacházejí v přízemí třípodlažní budovy. Ke kancelářím je možné pronajmout skladové plochy do výměry 3000 m2. Skladové plochy lze využít také jako parkovací, je zde možnost parkování autobusů, kamionů, vozů spedičních firem apod. Budova i parkovací plochy jsou součástí střeženého oploceného areálu s vrátnicí. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 7 místech: Blansko, 3x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena.
Provozováno na realitním systému Realman 4.0, vytvořil Realman s.r.o.