Zhoř, RD 5+1, 4.791 m2 – srub, rodinný dům, zahrada

Prodej domu Zhoř

PRODÁNO / PRONAJATO

E102V065

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ojedinělou novostavbu domu 5+1 s velkým pozemkem o celkové výměře 4791 m2 v obci Zhoř v okrese Brno venkov. Jedná se o samostatně stojící kanadský srub z dřevěné..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ojedinělou novostavbu domu 5+1 s velkým pozemkem o celkové výměře 4791 m2 v obci Zhoř v okrese Brno venkov.
Jedná se o samostatně stojící kanadský srub z dřevěné kulatiny, který se vyznačuje svoji masivností a kvalitou. Díky použitým technologiím lze dům zařadit mezi nízkonákladové. Je vytápěn elektrickým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. V obývacím pokoji jsou krbová kamna.
Dispozice:
1.NP - zádveří, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a samostatné WC
2.NP 2 dětské pokoje, galerie, WC
Z obývacího pokoje je vstup na prostornou terasu.
Zahrada má celkovou plochu 4.647 m2 a nachází se na ní kryté ustájení pro 3 koně s prostorem pro uskladnění sena.

Obec Zhoř se nachází v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se na okraji Boskovické brázdy a přírodního parku Lysicko, přibližně 8 kilometrů severovýchodně od Tišnova. Veškerá občanská vybavenost je v sousední obci Brťov, vzdálené 3 km. Okresní město Brno je vzdálené 25 km, dopravní dostupnost je dobrá.
Pro více informací nebo jednání o ceně kontaktujte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E102V065
Okres: Brno-venkov
Obec: Zhoř

Makléř

Jan Derka
3. LEVEL - TOP KLUB

Jan Derka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 10Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 11Prodej domu v lokalitě Zhoř, okres Brno-venkov - obrázek č. 12


Informace

Kategorie:
Lokalita: Zhoř
Okres: Brno-venkov
Velikost: 5 a více pokojů
Plocha užitná: 295 m²
Plocha podlahová: 295 m²
Plocha pozemku: 4.791 m²
Plocha zastavěná: 144 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Velmi dobrý
Budova: Dřevěná
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik
Topení: Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman