Troskotovice, zemní sklep a pozemek.

Prodej domu Troskotovice

PRODÁNO / PRONAJATO

336

Popis nemovitosti

Zemní, klenutý, cihlový sklep o velikosti 20 m2 se stálou teplotou. Stav objektu: možno ihned k užívání Umístění objektu: v klidné části velmi pěkně upravené obce..

Zemní, klenutý, cihlový sklep o velikosti 20 m2 se stálou teplotou.

Stav objektu:
možno ihned k užívání

Umístění objektu:
v klidné části velmi pěkně upravené obce Troskotovice

IS:
voda,elektřina, plyn a kanalizace cca 1m od pozemku

Ostatní popis:
Jedná se o zemní, klenutý sklep z cihly. Je velmi pěkný, cca 20 m2 velký. Udržuje se v něm stálá teplota a je vhodný na uskladnění vína nebo zemědělských produktů. Přímo nad sklepem se nachází pozemek o rozloze 668 m2, vhodný jako zahrada nebo stavební místo.
Nemovitost je vzdálená 35 km jižně od Brna a cca 6km polní cestou od Pasohlávek a vodní nádrže Nové Mlýny.
Velmi vhodné místo pro rekreaci a cykloturistiku.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 336
Okres: Brno-venkov
Obec: Troskotovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Troskotovice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Zemědělská usedlost
Lokalita: Troskotovice
Okres: Brno-venkov
Plocha užitná: 20 m²
Plocha pozemku: 668 m²
Plocha zastavěná: 20 m²
Počet podlaží: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Klidná část obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Sklep: ano (20m²)
Komunikace: Neupravená
Doprava: Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman