Letovice, zemědělská usedlost 2+1 s velkými pozemky.

Prodej domu Letovice

PRODÁNO / PRONAJATO

110BL022-3

Popis nemovitosti

Přízemní samostatně stojící bývalá menší zemědělská usedlost s obytnou částí o dispozici 2+1 a rozsáhlými pozemky o celkové výměře 12 775 m2, v okrajové klidné části obce vzdálené do 5 km od města..

Přízemní samostatně stojící bývalá menší zemědělská usedlost s obytnou částí o dispozici 2+1 a rozsáhlými pozemky o celkové výměře 12 775 m2, v okrajové klidné části obce vzdálené do 5 km od města Letovice. Usedlost je určená ke kompletní rekonstrukci, vhodné je její využití k bydlení, na chalupu nebo přebudování penzion se zaměřením na agroturistiku a chov koní s pořádáním vyjížděk. V obci je pouze obchod s potravinami, další veškerá občanská vybavenost je v Letovicích, 7 km je vzdálena Letovická vodní nádrž (Křetínka) s možností rekreace a rybolovu, 14 km Boskovice se zříceninou hradu, zámkem a westernovým městečkem.
Dům byl postaven ze smíšeného zdiva (cihla, kámen) před cca 100 lety, má sedlovou střechu s eternitovou krytinou, okna dřevěná a je do něho přiveden obecní vodovod a elektřina 220/380 V, plyn je cca 5 metrů od domu. Vytápění je lokální na tuhá paliva. V domě není koupelna, je pouze suché WC ve dvoře.
U domu je ze všech stran obezděný dvůr o ploše cca 90 m2 s možností vybudování vjezdu, zastavěná plocha a nádvoří je 330 m2. Okolo domu jsou další rozsáhlé pozemky o celkové výměře 12 445 m2, které jsou rozdělené na cca dvě stejné části málo frekventovanou asfaltovou cestou. Pozemky jsou zatravněné, neoplocené, na části pozemku jsou vzrostlé stromy a keře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 110BL022-3
Okres: Blansko
Obec: Letovice


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Letovice, okres Blansko - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Zemědělská usedlost
Lokalita: Letovice
Okres: Blansko
Plocha užitná: 12.775 m²
Plocha pozemku: 12.775 m²
Plocha zastavěná: 330 m²
Počet podlaží: 1
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Smíšená
Umístění objektu: Okraj obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Počet bytů: 1
Komunikace: Neupravená
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman