Znojmo, RD 4+1, dvůr, hospoda, centrum - rodinný dům

Prodej domu Znojmo

Znojmo

QAV1189M001-1

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům se zavedeným hostincem v centru města Znojma. Jedná se o řadový patrový rodinný dům o přibližné užitné ploše 256 m2. V přízemí domu se nachází výčep s šenkem,..

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům se zavedeným hostincem v centru města Znojma.
Jedná se o řadový patrový rodinný dům o přibližné užitné ploše 256 m2.
V přízemí domu se nachází výčep s šenkem, kuchyň a sociální zařízení. Hostinec má svoji stálou klientelu. Funguje cca 25 let.
V patře domu je pak samostatná bytová jednotka se třemi obytnými místnostmi, chodbou, prostornou kuchyní a koupelnou s WC.
Byt v patře domu prošel zdařilou přestavbou. V kuchyni je osazena kvalitní kuchyňská linka zhotovená na míru se značkovými vestavnými spotřebiči. V patře je také nová koupelna.
Dům je částečně podsklepený, díky tomu poskytuje dostatek úložných prostor.
Vytápění je řešeno pomocí elektrického kotle a krbových kamen v obou patrech domu. Vodu ohřívá elektrický bojler. Samozřejmostí je připojení na všechny inženýrské sítě (vodovod, elektřina, plynovod, kanalizace).
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Znojmo jako okresní město poskytuje svým obyvatelům plnou občanskou vybavenost s velkým množství možností sportovního i kulturního vyžití (Znojemské vinobraní, hokej, kino, kluby, muzea).Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: QAV1189M001-1
Okres: Znojmo
Obec: Znojmo

Cena

4 340 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Bc. Vendula Haasová
3. LEVEL - TOP KLUB

Bc. Vendula Haasová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Znojmo, okres Znojmo - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Znojmo
Okres: Znojmo
Velikost: 4 pokoje
Plocha užitná: 256 m²
Plocha podlahová: 256 m²
Plocha pozemku: 145 m²
Počet podlaží: 2
Stav: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Telekomunikace: Internet
Doprava: Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman