Zdounky, RD 3+kk, 268 m2 – rodinný dům

Prodej domu Zdounky

PRODÁNO / PRONAJATO

AE1153V015

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+kk o CP 268 m2 v obci Zdounky. Jedná se přízemní dům, na kterém byla započata kompletní rekonstrukce a nabízí se tak možnost udělat si vše podle svých..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 3+kk o CP 268 m2 v obci Zdounky.
Jedná se přízemní dům, na kterém byla započata kompletní rekonstrukce a nabízí se tak možnost udělat si vše podle svých vlastních představ.
Dům se nachází přímo v klidné části Zdounek.
Tato obec je turisticky vyhledávanou lokalitou nacházející se v oblasti Chřibů, na pomezí Hané a Slovácka. V obci s rozšířenou působností je veškerá občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost do Vyškova, Kroměříže, Uherského Hradiště a Zlína.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE1153V015
Okres: Kroměříž
Obec: Zdounky

Makléř

Roman Novozámský
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Roman Novozámský
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Zdounky, okres Kroměříž - obrázek č. 8


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Zdounky
Okres: Kroměříž
Velikost: 3 pokoje
Plocha užitná: 60 m²
Plocha pozemku: 268 m²
Stav: Před rekonstrukcí
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus
Elektřina: 230V
Odpad: Septik
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman