• goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Vážení,  kupovala jsem přes Vás dům v Javorové ulici v..
Vážení,  kupovala jsem přes Vás dům v Javorové ulici v Hulíně. Realitní makléřka, paní Zapletalová je fantastická.  - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
S paní Buršíkovou jsem byla velmi spokojená, se vším..
S paní Buršíkovou jsem byla velmi spokojená, se vším pomůže, poradí, vyřídí. Slováčková - obrázek č. 1Prodáno
za 14 dnů
Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali a zároveň..
Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali a zároveň pochválili pana Ujčíka - obrázek č. 1Prodáno
za 4 dny
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Domy » Kroměříž

Prodej domů Kroměříž

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 1 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji domy v okresech Kroměříž a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Prodej domů Kroměříž

Kroměříž - Bílany, RD k rekonstrukci, pozemek 1150 m2 - rodinný dům

Kroměříž - Bílany, RD k rekonstrukci, pozemek 1150 m2 - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 v obci Bílany u Kroměříže s celkovou plochou pozemku 1150 m2. Jedná se o řadový, přízemní dům se sedlovou střechou, s naprostým soukromím v dvorní části domu. Dům je určen k celkové rekonstrukci, případně demolici s možností výstavby dle vlastních představ. Dům je napojen na elektřinu, vodu, kanalizaci přes septik, plyn je na hranci pozemku. Vytápění celého domu bylo řešeno lokálními kamny na tuhá paliva, ohřev vody v koupelně elektrickým bojlerem. Dům sestává ze dvou pokojů (obývací pokoj + pokoj či komora), kuchyně, koupelny s vanou a wc, vstupní chodby. Na dům navazují přístavky, které je možné využit k rozšíření dispozic domu. Na pozemku je nefunkční studna s užitkovou vodou. Zastavěná plocha činí 512 m2, za domem se nachází dvůr a zahrada o velikosti cca 638 m2. Nemovitost nabízí zajímavou možnost vybudování příjemného a klidného bydlení s výbornou dojezdovou vzdáleností do města Kroměříž, Hulín, Zlín a dalších okolních měst jak autem, tak autobusem. Bílany jsou místní částí města Kroměříže, od které jsou vzdáleny cca 4 km, nájezd na dálnici cca 1,5 km. V obci je nově vybudované dětské hřiště, hospoda, možnost využití cyklostezky apod., veškerá občanská vybavenost je ve jmenovaných městech. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 150 000 Kč
Prodej / Rodinný / Kroměříž, okres Kroměřížchci zjistit více >
TOPlist