• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Vždy byla ochotná a schopná poradit, pomoci a vysvětlit vše..
Vždy byla ochotná a schopná poradit, pomoci a vysvětlit vše potřebné. - obrázek č. 1Prodáno
za 2,5 měsíce
Výborná, rychlá a profesionální spolupráce. Pana Pokorného..
Výborná, rychlá a profesionální spolupráce. Pana Pokorného doporučujeme všem. - obrázek č. 1Prodáno
za 6 dnů
Se službami p. Rožnovské jsem velice spokojená.
Se službami p. Rožnovské jsem velice spokojená. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 měsíce
Hlavní stránka » Vyhledávání v nabídce » Prodej » Domy » Kroměříž

Prodej domů Kroměříž

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Vám aktuálně nabízí domy v počtu 4 aktuálních inzerátů. Nabízíme k prodeji domy v okresech Kroměříž a dalších lokalitách jihomoravského kraje. Můžete si být jisti, že domy k prodeji v naší nabídce jsou vždy aktuální. Proto neváhejte kontaktovat naše makléře a domluvte si prohlídku Vámi vybrané nemovitosti. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI, a proto našim klientům standardně nabízíme nejvýhodnější koupi či pronájem a nejbezpečnější právní servis, který pro naše klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář.

Typ nabídky

Druh nemovitosti
Domy

Prodej domů Kroměříž

Koryčany, RD 3+1, garáž, zahrada – rodinný dům

Koryčany, RD 3+1, garáž, zahrada – rodinný dům - Domy Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné zastavěné ploše 102 m2 v Koryčanech, vhodný k rekonstrukci. Stáří domu se datuje do 40. let 20. století a byl vybudován jako součást zástavby pro bývalé státní úředníky a proto má charakter vily s velkou zahradou. V porovnání s podobnými domy venkovského stylu v okolí, určenými k rekonstrukci a ve stejné cenové relaci, máte možnost mít nadstandartní, velkoryse řešené bydlení předměstského typu ve stylu první republiky. Dispozice domu jsou: 1.PP.: Dům je téměř celý podsklepen, sklep má výšku stropů cca 210 cm a proto je prostorný a velmi dobře využitelný. 1.NP.: přibližná užitná plocha: 72 m2 - Předsíň, chodba, schodiště, jídelna/obývací pokoj, ložnice, kuchyně, koupelna, prádelna a technická místnost. 2.NP: přibližná užitná plocha: 30 m2 - Schodiště, balkón, ložnice a prostoná půda vhodná pro vybudování další ložnice. Zahrada o výměře 424 m2 se pozvolna napojuje na dvůr o výměře přibližně 130 m2. Na dvoře je garáž, dílna a dvě kůlny. Do dvora vede příjezdová cesta o šířce 3,5m a před domem je předzahrádka o výměře přibližně 67 m2. Pozemek vjezdu a dvora poskytuje parkování pro více než 3 auta. Dům je v dobrém stavebně statickém stavu, suchý, s krovem v dobré kondici připojen na všechny inženýrské sítě (voda a kanalizace, plyn, elektřina). Vytápění společně s ohřevem vody je zajištěno plynovým kotlem. Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře. Financování zajistíme.

3 250 000 Kč
Prodej / Rodinný / Koryčany, okres Kroměřížchci zjistit více >

Holešov, ID 1/2 činžovního domu, náměstí v centru města - rodinný dům

Holešov, ID 1/2 činžovního domu, náměstí v centru města - rodinný dům - Domy Kroměříž

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zajímavou investiční příležitost na náměstí v centru města Holešova. Jedná se o prodej ID ½ velkého činžovního domu s 8 bytovými jednotkami a obchodními, výrobními a skladovacími prostorami. Součástí objektu jsou také sklepní prostory, prostorná půda a zahrada. Dům je udržovaný, v současné době jsou pronajaty všechny byty, jedna nebytová jednotka (sport-bar herna), ve druhé nebytové jednotce byla prodejna maso-uzeniny. Oba nebytové prostory mají velké výlohy přímo z náměstí. V zadní části objektu jsou výrobní a skladovací prostory, určené především pro potravinářské účely, je však možné je využít i k jiným účelům. Přestože se jedná o historicky vzácný objekt, nespadá pod dohled památkového úřadu. Celková plocha nemovitosti činí cca 1381 m2, z toho zastavěná plocha je 1221 m2, zahrada 160 m2. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě - plyn, elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci. Obec Holešov má kompletní občanskou vybavenost, je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Kroměříže, Zlína, Bystřice pod Hostýnem. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 100 000 Kč
Prodej / Rodinný / Holešov, okres Kroměřížchci zjistit více >
TOPlist