Brťov u Velkých Opatovic, RD 2+1, 1 535 m², zahrada - rodinný dům

Prodej domu Velké Opatovice

PRODÁNO / PRONAJATO

AE1131BL080

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stylové venkovské stavení s rozlehlou zahradou v turisticky zajímavé lokalitě. Jedná se o dům, který nabízí svým novým majitelům kuchyni, ložnici, pokoj a..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stylové venkovské stavení s rozlehlou zahradou v turisticky zajímavé lokalitě.

Jedná se o dům, který nabízí svým novým majitelům kuchyni, ložnici, pokoj a sociální zařízení. Objekt je možné využít jak k trvalému bydlení, tak jako cíl víkendového odpočinku.

Obec Brťov je součástí Velkých Opatovic - městečka ležícího severně od Boskovic. Okolí tvoří lesy zvoucí k pěší turistice, v létě je k dispozici koupání ve vodní nádrži Smolná. Brťov žije společenským i sportovním životem.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE1131BL080
Okres: Blansko
Obec: Velké Opatovice

Makléř

Kateřina Hronová

Kateřina Hronová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Velké Opatovice, okres Blansko - obrázek č. 8


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Velké Opatovice - Brťov u Velkých Opatovic
Okres: Blansko
Velikost: 2 pokoje
Plocha užitná: 75 m²
Plocha pozemku: 1.535 m²
Stav: Dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Topení: Lokální tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman