Prohlédněte si aktuální nabídku domů k prodeji v lokalitě Blansko a okolí!
Prodej domu Lhota u Olešnice
PRODÁNO / PRONAJATO
Nabízíme krásnou původní dřevěnou roubenku se zahradou v obci Lhota u Olešnice, okres Blansko. Obec se nachází ve východní části Českomoravské vrchoviny v přírodním parku Svratecká hornatina,..
Nabízíme krásnou původní dřevěnou roubenku se zahradou v obci Lhota u Olešnice, okres Blansko.
Obec se nachází ve východní části Českomoravské vrchoviny v přírodním parku Svratecká hornatina, přesněji 3 km jihozápadně od Olešnice, 12 km severozápadně od Kunštátu a 28 km severozápadně od Boskovic.
Je rozložena v překrásné kopcovité a lesnaté krajině, zdobené skálami přírodní památky Lhotské stěny a přírodní památkou Lhotské jalovce.
Roubenka je samostatně stojící, přízemní s kuchyní s kachlovými kamny, pekárnou, udírnou a světnicí.
Do domu je přivedena elektřina a voda. Vytápění domu – kamna na tuhá paliva.
K roubence dále náleží samostatná garáž, sklepy, chlévy, stáje, dvůr a oplocená zahrada o rozloze 2 000 m2.
Tato bývalá hospodářská usedlost se nachází v kráse nedotčené přírody. V blízkosti lyžařský vlek a množství kulturních památek.
Dopravní dostupnost po okolí je dobrá – autobusem, který jezdí pravidelně.
Číslo zakázky: 115BL013-1
Okres: Blansko
Obec: Lhota u Olešnice
Květná 167/3, 603 00 Brno
| Kategorie: | Rodinné domy |
| Lokalita: | Lhota u Olešnice |
| Okres: | Blansko |
| Užitná plocha: | 3.000 m² |
| Podlahová plocha: | 187 m² |
| Plocha pozemku: | 3.000 m² |
| Zastavěná plocha: | 874 m² |
| Počet podlaží: | 1 |
| Stav objektu: | Dobrý |
| Budova: | Smíšená |
| Typ domu: | Přízemní |
| Poloha objektu: | Samostatný |
| Umístění objektu: | Klidná část obce |
| En. náročnost b.: | G (PENB nedodán) |
| Garáž: | Ano |
| Doprava: | Silnice, Autobus |
| Elektřina: | 230V, 400V |