Křtěnov, RD 4+1, 174 m² - rodinný dům

Prodej domu Křtěnov

PRODÁNO / PRONAJATO

D1292BL013

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 110 m2 v obci Křtěnov u Olešnice. Samostatně stojící rodinný dům je postaven na samotě, která zajišťuje..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 110 m2 v obci Křtěnov u Olešnice.

Samostatně stojící rodinný dům je postaven na samotě, která zajišťuje naprosté soukromí bez sousedů. Téměř bezbariérový dům nabízí kuchyni a čtyři pokoje, ale nový majitel může nemovitost rozšířit půdní vestavbou o další místnosti - jedna z nich je již obyvatelná.
K domu dále náleží garáž.

Nový majitel si může od obce dokoupit přilehlé pozemky - předzahrádku a zahradu o celkové výměře 495 m2.
Vytápění domu je řešeno elektřinou, ohřev vody bojlerem.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G.

Obec Křtěnov je malebnou vesnicí nedaleko města Olešnice, které je kompletně občansky vybaveno, je bohaté na kulturní i společenský život. V zimě je obec vyhlášeným lyžařským střediskem pro jižní Moravu.

Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D1292BL013
Okres: Blansko
Obec: Křtěnov

Makléř

Eva Minaříková
3. LEVEL - TOP KLUB

Eva Minaříková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Křtěnov, okres Blansko - obrázek č. 9


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Křtěnov
Okres: Blansko
Velikost: 4 pokoje
Plocha užitná: 110 m²
Plocha pozemku: 174 m²
Stav: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Samota
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Parkování: ano
Garáž: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik
Topení: Lokální elektrické

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman