Dolní Libochová, RD 4+1, 100 m2, zahrada, rybník - rodinný dům

Prodej domu Dolní Libochová

PRODÁNO / PRONAJATO

V1188BM021

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 4+1 v obci Dolní Libochová (okr. Žďár nad Sázavou, 50 km od Brna). K domu přináleží prostorná zahrada, ze které vede branka přímo k rybníku. Vzhledem k poloze domu..

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 4+1 v obci Dolní Libochová (okr. Žďár nad Sázavou, 50 km od Brna). K domu přináleží prostorná zahrada, ze které vede branka přímo k rybníku. Vzhledem k poloze domu se jedná o stavbu vhodnou jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení. Koupi tohoto domu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme.

Jedná se o přízemní rodinný dům s celkovou podlahovou plochou 100 m2, kterou lze ještě rozšířit o půdní vestavbu. V přízemí domu se nachází prostorné zádveří, chodba se schody na půdu, kuchyň s jídelnou a spíží, čtyři pokoje (dva jsou průchozí), koupelna, samostatné WC a komora. Z kuchyně a dvou pokojů je výhled do zahrady a na rybník. Na půdě jsou v současnosti další dva pokoje před dokončením. Dům je částečně podsklepený.

Vytápění a ohřev vody je řešeno pomocí kotle na tuhá paliva. Samozřejmostí je připojení na všechny dostupné inženýrské sítě (elektřina, plynovod). K dispozici je vlastní studna s pitnou vodou. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto je inzerována třída G.

Za domem se nachází rovinatá prostorná zahrada s možností vjezdu.

Dolní Libochová leží v okrese Žďár nad Sázavou. V obci je mateřská škola. Ostatní občanská vybavenost se nachází v okolí. Obec poskytuje možnosti sportovního i kulturního vyžití v blízkosti krásné přírody.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1188BM021
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Dolní Libochová

Makléř

Bc. Robert Vojkůvka
3. LEVEL - TOP KLUB

Bc. Robert Vojkůvka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Josefská
, 602 00  Brno-město (Brno)
Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Dolní Libochová, okres Žďár nad Sázavou - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Dolní Libochová
Okres: Žďár nad Sázavou
Velikost: 4 pokoje
Plocha užitná: 100 m²
Plocha pozemku: 831 m²
Stav: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Parkování: ano
Sklep: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Septik
Topení: Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman